Opinie o Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy w Janikowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy w Janikowo

Administrator Nowy wpis

Pakość to dobre miejsce dla osób szukających pracy jako Operator Maszyn? Co powiecie o pracy w firmie Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy?

JS Nowy wpis

Wystarczy złożyć CV w biurze na jednym z trzech zakładów.

Ktoś

Ogólnie marne zarobki, nudna i monotonna praca. Mokro, śmierdzi szczurami... Brak słów

Jolanta
@Ktoś

Pracujesz w Zaptech przy maszynach, czy przy sortowaniu? Możesz określić konkretne zarobki? Najlepiej "na rękę".

inny ktoś
@Jolanta

Sort, praca na akord wiec mozesz dostać i 2400 i 1400, zależnie od ciebie. Ale stawki są tak żałosne, że kokosów sie nie spodziewaj i módl się o minimalną chociaż, bo wyrównanie w tej firmie nie istnieje,

Magda

Jak dobrze pujdzie to misięcznie zarobisz może 1000 zł

Omijać ich z daleka Nowy wpis

Na rękę to mac 1500 zł i to jak zapierniczasz jak głupi

Pravownik

Podczas kontroli pipu żona prezesa powiedziała że jeśli ktoś się odezwie "zostanie (usunięte przez administratora)z pracy" firma (usunięte przez administratora)

Franciszek
@Pravownik

Od jakiego czasu pracujesz w Zaptechu? Czy Twoim zdaniem warto tu wysyłać CV jeśli nie ma się doświadczenia w zawodzie? Można się czegoś nowego nauczyć, szkolą pracowników na miejscu? Zależy mi na tych informacjach. :)

Czy pracownicy P.W.Z.T ZAPTECH M.G.R Sobańscy chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Pracująca

Nie

Baba
@Pracująca

Nie, ale na imprezy szykują się cały tydzień jak są organizowane :)

Magdalena

Widzę, że szukają Pracowników do Sortowania Tworzyw w Zaptech. jest tutaj ktoś mogący mi przybliżyć zakres obowiązków i warunki zatrudnienia na tym stanowisku? Dla osób spoza branży, ten tytuł może oznaczyć wszystko.

@Magdalena

Sortowanie tworzyw sztucznych na kolory i kształty. Praca na akord od poniedziałku do piątku.

ew

Zaptech? Omijać szerokim łukiem!!!

Q

Za tego pracodawce to inspekcja pracy powinna wziąść się i to porządnie. Stale co pół roku dają umowę zlecenie. Ile można tak tam robić. Żal mi tych ludzi co tam na zleceniówkę robią po kilka lat. A ten mondrala co w Pakości jeździ na wózku to za swoje hamowate zachowanie powinien dostać w ryj.

W
@Q

Nie ma takiej firmy w Pakości. A ty kolego/koleżanko uważaj (usunięte przez administratora)

sdasdasdas
@Q

No powinna ale on ma wszędzie wtyki. O niezapowiedzianych kontrolach to kilka miesięcy wcześniej już wie i wielkie przygotowania się zaczynają.

Pracująca
@W

Jak nie ma ,jak jest.

Ktoś
@W

Jest taka w Pakości. Szczerze nie polecam

Staszek

Firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Może wiecie jakie zarobki można wypracować?

@Staszek

Z tego co mi wiadomo potrzebują:)

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą P.W.Z.T ZAPTECH M.G.R Sobańscy?

sdasdasdas

(usunięte przez administratora) i wyzyskiwacze. Co miesiąc komuś wypłata się nie zgadza... Od pracowników dużo wymagają a od siebie nic nie dają. Kierowniczka z Janikowa i dyrektor produkcji gorzej niż (usunięte przez administratora) tylko gnoją ludzi za byle co. Warunki koszmarne. Zimą ludzie pracują w bardzo niskich temperaturach w nie ogrzewanym namiocie. Na halę lepiej nie wchodzić, zadusić się można...

Chuj ci W dupe Zaptech

Krótko i na temat. Nie Polecam omijać szerokim łukiem

@Chuj ci W dupe Zaptech

A dlaczego akurat taka opinia ? Co w tym zakładzie nie tak ? Może bardziej sie wypowiesz na ten temat ? (usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora) zaptech" może po prostu nie chce ci sie pracować ?

Staaxik

Nie jest zle...

Zostaw merytoryczną opinię o Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy - Janikowo

• Jak się pracuje w Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy?

Zobacz opinie na temat firmy Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy?

Kandydaci do pracy w Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaptech Spółka Jawna. Sobańscy
1.9/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Przemysłowa 8
    88-160 Janikowo