Opinie o apart.pl - Apart sp. z o.o. w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Apart Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Apart Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apart Sp. z o.o. w Suchy Las

Bardzo nie kompetentna firma, zamówienie nie dotarlo na obiecany czas. Zaznaczam że odległość od sklepu do miejsca dostawy 16 kilometrow. Dzwoniłam i pani mi obiecała ze będzie na dzień mamy dostarczone, ale nie zostało. Nie zostaliśmy nawet o tym powiadomieni. Zero wiadomości emial oraz telefonicznej, nie polecam, najgorszy dzień mamy dzięki firmie apart

@Kasia

Jak od sklepu do miejsca dostarczenia 16 kilometrów, to trzeba było ruszyć tylek i sobie pojechać do sklepu i kupić a nie mieć pretensje, że coś ze sklepu internetowego nie dojdzie... Na infolinii zawsze obiecują gruszki na wierzbie a to potem pracownicy w salonach zbierają za nich baty. Tyle w temacie.

Bielka

Mam pytanie czy u was na salonach panowie którzy pracują to tak jak u nas totalne lenie?Swoją drogą jak by mi mąż przyniósł wypłatę taką Apartowską to bym się załamała a naszym panom to nie przeszkadza,masakra

Bielka

To nie chodzi o to ze lecę na kasę,ale ciężko dzieci nakarmić gdy brakuje pieniędzy bo się kiepsko zarabia

@Bielka

A może w tym przypadku to druga połówka zarabia więcej i taki układ oboju odpowiada? To takie typowo polskie wtryniać się w życie innych. Szczególnie w tematy finansowe i zarobki. Jakby coś było dla danej osoby problemem to myślę, że sama starałaby się coś zmienić. Poza tym kolejny stereotyp o tym, że żona MUSI zarabiać mniej. To MĄŻ musi przynosić większą kasę do domu. No szok ale nie musi. Bo dzieci trzeba utrzymać za marną wypłatę...(usunięte przez administratora)nie takie myślenie.

Nowa Droga

Gdy apart wchodzi za mocno. Z krótkiej lektury ostatnich postów można dowiedzieć się: Jeśli nie apart to co: I pojawia się: prostytucja, kopanie rowów, wały powiązane z zagarnięciem mienia. Szukanie pracy to zazwyczaj nie jest przyjemny proces. Przy odpowiedniej motywacji a także szczęściu można znaleźć lepszą pracę niż w aparcie, która nie będzie wyżej wymienionymi czynnościami.

Piotruś
@Bielka

A ile to jest wypłata Apartowska? I ile powinien przynieść wypłaty mężczyzna żebyś była zadowolona albo zadowolone?

@Bielka

A ja mam wrażenie, że niektórzy w pracy kompletnie nie zachowują się jak dorośli :) wymagają a nie dają z siebie

Eliza

Jedna wielka masakra. Pierścionek pół roku a już 3 diamenty wyleciały. Nie chce mieć z nimi nic wspólnego z ta firma. Liczę na zwrot kosztow

@Eliza

Pewnie, w końcu to forum pracownicze, a co...3 diamenty wypadły. No żal. Ciekawe ile godzin stał pracownik w salonie zanim sprzedał ci ten pierścionek. To Ci napiszę 11, 12h z małymi przerwami.

Diament
@Eliza

Kupujecie szajs z "milionem" małych kamieni, a potem płaczecie, że wypadają. Odpowiednia oprawa i wielkość kamienia to klucz do pięknej biżuterii, którą można cieszyć się latami.

Apart

Jak Wasze nastroje w związku z powrote ? Ja czuję się źle, ten rok uświadomił mi, że nienawidzę tej pracy, tej firmy. Jeden wielki wyzysk.

Ezra
@Apart

Nie ty jedna tak się czujesz.Praca w handlu to straszny (usunięte przez administratora)

Porta
@Apart

A myslalam ze tylko u nas na salonie jest taka rezygnacja i kiepski nastrój.Ja tez mam dość tej firmy i juz CV napisałam i musze rozglądać się za czymś innym bo Apart nie szanuje pracownika,niestety.

@Porta

Moje powody rezygnacji z pracy u "lidera z miłości do...." były takie same. Cierpliwości, wytrwałości i motywacji do zmiany pracy na lepszą życzę!!!

Miś
@Nowa Droga

Chciałoby się powiedzieć dilera chińszczyzny ???? jak się zatrudniałem w 2008 to miałem przekonanie, że jest to dobra marka z dobrą biżuterią kamienie w dziale z diamentami wypadały niezwykle rzadko. Zegarki były znanych marek typu Jacques Lemans, mniej znany Edox, Claude Bernard czy sportowe Speedo. Odkąd zaczęła się era Elixy w zegarkach zaczęła się chińszczyzna we wszystkim. W diamentach trzeba było patrzeć czy literki są AP żeby klientowi można było obiecać jakiś rozmiar bez obawy że takiego nie będzie i bez obawy o wypadające kamienie. Zaczęły się fun-fun itd... Przestałem mieć nadzieję, że nadal to jest robione pod Poznaniem (tak jak kiedyś znane wszystkim "kwiatki" srebrne i złote). A potem zaczęli nas szczuć trenerami i tokenami. Na szczęście od paru lat tu nie pracuję ale z sentymentem śledzę losy tej firmy i Was, którzy tu zostali. Apropo szacunku ja straciłem w pewnym momencie, że ktoś tu będzie szanował pracownika który posiada jakąś wiedzę zna się na zegarkach o nie boi się skrócić bransolety. Zawsze to było wykorzystywane przez innych ale przynajmniej posiedziałem na krześle ???? Życzę Wam aby zarząd w końcu przejrzał albo żebyście znaleźli motywację do przebranżowienia. Ja nie widziałem siebie w wieku 65 lat za ladą wiecznie stojącego... Wiem o stołkach barowych ale to jak firma kazała na nich siedzieć to prawie jakbyś stał oparty ????

@Miś

Twoja wypowiedź nic dodać, nic ująć! :-) Uważam, że to co powinno być nagłaśniane, że to taka l firma, taka luxusowa marka, cud miód i taki exclusive a pracownikom na salonach tak organizuje pracę, że 12h stania ( z małymi przerwami) Mam nadzieję, że przyjdzie taki czas, że więcej klientów będzie miało świadomość jak traktowani są pracownicy i na podstawie tego będzie dokonywało wyborów konsumenckich. Może to myślenie życzeniowe...ale mam taką nadzieję:-)

Ada
@Apart

Dlaczego jej nie zmienisz? Nikt Ci noża przy gardle nie trzyma raczej.

Jan Niezbędny
@Nowa Droga

Zabierz się prawdziwej pracy a nie udawania, że się pracuje. Nasiąkłaś tym nieróbstwem od swoich rodziców co wychodzili z założenia, że czy się stoi czy się leży to wypłata się należy. Nie, nie należy się. Zabierz się do pracy a nie ciągłe tylko marudzenie, że trzeba pracować. Praca sprzedawcy - konsultanta taki ma właśnie charakter pracy. Zasuwa się 12 godzin z pięknym uśmiechem do klienta aby sprzedać nieco więcej niż tylko to po co przyszedł. Z tego się bierze premia, którą jak sobie wypracujesz to dostaniesz. Jeżeli nie wiesz na czym polega praca w sprzedaży takich dóbr luksusowych to zawsze możesz kopać rowy. Miłej refleksji i rozważania jak jeszcze masz czym.

@Jan Niezbędny

janie zbędny, najpierw czytaj ze zrozumieniem potem pisz. Nie pracuję w aparcie od paru lat.- masz tam napisane były pracownik. Mam lepszą pracę niż sprzedaż dóbr luksusowych. I nie wyjeżdżaj mi tu z argumentami personalnymi skoro nie masz merytorycznych. Zostanę przy twoich refleksjach (w końcu nie mam swoich) twoje są wyborne albo apart albo kopanie luksusowych rowów. No...przyklej sobie ten sztuczny uśmiech i zbieraj na premię:-)

Znów Jan
@Nowa Droga

Czyżby na prawdę lepszą? Pewnie wały, lody i inne formy matactwa o skromnym przywłaszczaniu sobie cudzej własności nie wspomnę. Ja mam uśmiech i pozytywną energię a ty zaczynasz oglądać się za siebie. Tylko uważaj na stojącą przed tobą lampę. Jaką to już wiadomo. Światłego poglądu na piękny Świat i odchylenia klapek z oczu.

Była
@Jan Niezbędny

Jsk ci pasuje praca tutaj i robienie z siebie debila to gratuluję i powodzenia

Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę. Rozmowa odbywała się w salonie galerii w kąciku sali sprzedażowej. Była obezna kierowniczka salonu i dyrektor regionalny. Na rozmowę czekałam ok 20 min. Rozmowa przebiegała kulturalnie. Przedstawiono mi firmę, charakterystykę pracy i obowiązki oraz zarobki. Miałam czas na swoje pytania. Miałam dostać odpowiedź niezależnie od wyniku. Nikt nawet smsa nie napisał.

1. Co wiem o firmie. 2. Jakie jest moje doświadczenie. 3. Dlaczego wybrałam ich ofertę pracy

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Praca

Dzień dobry. Czy poszukują do pracy w siedzibie w Suchym Lesie? Jeżeli tak to na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Z_miłości_do_piękna
@Praca

Hej, aktualne rekrutacje znajdziesz na stronie Apart. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to jest od minimalnej krajowej czyli 2000 netto - zależy jak sobie wynegocjujesz. Lepiej zacząć od większej kwoty, bo w przyszłości szanse na podwyżkę są minimalne - bo zawsze znajdą coś co źle robisz :) Plus nie ma żadnych benefitów (poza 30% rabatu od nieprzecenionych produktów) dodatkowo pracodawca nie zapewnia kawy czy wody filtrowanej - może nie istotne, ale jednak to zawsze kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Praca
@Z_miłości_do_piękna

Rozumiem. Myślałem że w siedzibie zarobki są wyższe, niż w sklepie. Nie wyobrażam sobie obecnie zarabiać poniżej 3000 zł tym bardziej że nie ma podwyżek. Benefity mnie nie interesują. Mogą być a nie muszą. Liczą się zarobki.

Pracownikcentrali
@Praca

Zależy na jakie stanowisko? W centrali są różne stanowiska. Magazynier chyba nie ma więcej jak 3000 zł, natomiast na wyższych stanowiskach powinno być powyżej.

A
@Praca

Tak poszukują.Wynagrodzenie zależne od stanowiska.

AM PM
@Pracownikcentrali

Jak żyć za 3000 zł . Owszem można ale to jest wegetacja , bez wakacji raczej bez samochodu itp .

@AM PM

A myślisz że w tej firmie zarabia się więcej?

AM PM

Tak myśle ze na salonach zarabia się więcej .

@AM PM

To niestety ale muszę sprowadzić Cie na ziemię, bo tak nie jest ;) nie w tej firmie. Nie ma salonach. Przykre, ale prawdziwe.

To jesteś w błędzie. Podstawa najniższa krajowa + max. 500 zł premii

Aga

Gdzie tak mało płaca ?! Niemożliwe Za takie pieniądze już dawno bym poszła do lidla pracować

x

Oczywiście, że są salony na których przekracza się 3000,a nawet śmiem stwierdzić ,że podchodzi pod 4 i nie mówię tu o kiero

Brak sprawiedliwosci
@x

Dokładnie masz rację,są salony gdzie normą jest wypłata 3200-3500 a nawet czasami 4 tyś.I są salony gdzie niestety dostaje się marne 2600-2800 .To okrutna nie sprawiedliwość ,tym bardziej że w tych salonach co mało zarabiają jest straszny zapiernicz:( Jestem bardzo rozżalona że jest taka niesprawiedliwość . Normalnie odechciewa się wszystkiego bo dostajesz 2700 i jak tu żyć jak wszystko takie drogie i jedni mają super kasę i mogą sobie pozwolić na więcej a drudzy muszą kombinować żeby wystarczyło.

@Aga

Raczej nie pracujesz w Aparacie skoro zadajesz takie pytanie. Wszędzie w sklepie podstawa to najniższa krajowa + premia od sprzedaży. Jeżeli średnio przed pandemia premii można było zarobić 1000 zł poza Warszawą gdzie jest to ok 2000 zł to obecnie podczas kryzysu pandemii premia to ok 500 zł a w Wawie ok 1500 więc jeżeli ktoś pracuje w stolicy to może mieć ok 3600 pln. Natomiast w innych miastach jest to Max 3000 zł. Netto

Bies

Śmieszne. Ewidentnie Ty pracujesz w innej firmie. ????

@Bies

Po czym tak stwierdzasz?

Ktoś
@Aga

Myślisz, że do Lidla jest tak łatwo się dostać? ;)

Bies

Po tym, o czym i jak piszesz. Widać poufność na temat zarobków działa i bardzo dobrze. Od satysfakcjonującej wysokości wyplaty jest rozmowa z k. regionalnym i ciezka praca na salonie.

@Bies

Pracuje ponad 4 lata i wiem bardzo dużo na temat zarobków w tej firmie. Piszę tak jak jest. Nie ma żadnej poufności. Są pojedyńcze osoby które boją się powiedzieć ile dostały wypłaty. Większość mówi. Jako sprzedawca zarabia się między 2500 a 3000 zł netto. Oprócz Warszawy W której jest więcej. Żadna tajemnica.

K.

I znowu nas oszukali i nie wypłacili pieniędzy za przychodzenie na postojowym...

Aga

Jak tam pensyjki się podobają ?

Człowiek na odpowiednim miejsc
@Aga

Za siedzenie z doopą w domu chyba nie jest źle....

No.
@Człowiek na odpowiednim miejsc

A gdzie kasa za przychodzenie na zwrociki???? Zasiliła konto zarządu.... Żenada.

@No.

Poczytaj sobie kodeks pracy, jak wygląda praca Na POSTOJOWYM!!!

???

Cześć Czy wiecie może co z ludźmi z zamykanych w tym roku salonów?

@???

Niestety ale kilkadziesiąt zwolnień.

@???

Które salony zostają zamknięte? Czy dostają odprawy?

Yeti

Zwolnień? Ludzie sami odchodzą....

Miśka

A zamykane są salony? I będą zwolnienia? Skąd macie takie informacje?

Olo
@Miśka

Tak, ostatnio np.347.

??/
@Yeti

Czyżby sami...?

Dana

Czy wasze salony są przygotowane na top top ,czy dopiero działacie po 03.05!

Siła

Już na tip top.

Bez znaczenia
@Dana

Są już przygotowane całe na otwarcie ????

F.
@Dana

Przygotowane na 100%. !!!!

@F.

Wszystko na 101% już

bez znaczenia

Aparciaki! Jak u Was na salonach z urlopami w trakcie przestoju? Zmuszają was, żeby brać urlop, który mieliście zaplanowany mimo że jesteśmy na postoju?

Nie
@bez znaczenia

W trakcie przestoju czy jesteś na opiece? :))))

bez znaczenia
@Nie

Niee, w trakcie przestoju. Jestem na przestoju jak większość z Was. Nie na żadnej opiece ;) dlatego pytam, jak jest u Was z braniem/z wymuszaniem brania zaplanowanego urlopu w trakcie przestoju. P

Okejka
@bez znaczenia

To co? Jak to jest? Nie wierzę, że nikt nie podejmie się tego tematu i nikt nie chce powiedzieć o urlopach?

@Okejka

Skoro urlop był zaplanowany, to Tak należy go wziąć. Tak jest u Nas...

Xxx

To że urlop jest planowany nie jest obowiązkowy, dopiero kiedy jest podpisany wniosek jest to wiążące, taka informacja padła w PIP ie. A to że jest to powiedzmy dobrowolnym przymusem w tej firmie to już wszyscy wiedzą.

@Xxx

Dokładnie... Niby nie trzeba, ale i tak każdy wie że trzeba.... ;/ paranoja. Siedzisz w domu na postojowym, masz zaplanowany urlop... Mało istotne czy 2 dni czy 10 to i tak Ci urlop przepadnie, bo musisz go wziąć.....

@Xxx

Wszyscy wszystko wiedzą, ale jak koordynator powie, że trzeba to trzeba i siedzi się cicho...

@Xxx

Jak wynika z art. 163 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1502 z późn. zm.) urlopy powinny być udzielane zgodnie z planem urlopów.

Xxx
@Prac

No i właśnie to też zostało nadmienione w PIP , czyli jak sam napisałeś /ałaś ustawa z 1974r. gdzie nie było nawet pojęcia o stanie epidemii czyli tak jak instytucja poinformowała, że ustawy muszą zostać doprecyzowane do obecnego stanu, ale jeszcze nie są. A jeśli chodzi o obowiązek wybierania urlopu planowanego to też jest kwestia dyskusyjna a najlepiej zadzwoń sobie tam gdzie trzeba i zasięgnij info, zobaczysz że to nie jest tak jak piszesz.

Benn
@Prac

W planach urlopowych głównie chodzi o urlopy dwutygodniowe, musi być plan aby zachować porządek i normalny tok w zakładzie pracy. Apart wymyślił sobie rozpiskę na cały rok, gdzie nikt nie jest w stanie określić dokladnie że będzie potrzebowal wolne tak jak i firma nie jest w stanie napisać nam planu swojego działania na cały rok, ciągle coś zmieniają a od nas wymagają deklaracji urlopowych. A jeśli chodzi o postojowe i urlop to jeśli mamy postój to jaki urlop? Kiedy ktoś idzie np.na urlop i na nim coś się wydarzy i dostaje l-4 to nie kozyszta jednocześnie z jednego i drugiego. Skoro postój to nie urlop. Wiec urlop to dzień wolny od pracy a nie dzień wolny od postoju.

Była
@bez znaczenia

A babe z centrali troche ponioslo piszac o maseczkach!!!! My tyram na jej pensje a ona tak wyjezdza do nas. Dramat i maskara taka osoba w dziale zaopatrzenia ???

Tetris

O co chodzi?

Rafaello

Ilonka? Bo chyba o niej mowa. Ciekaw jestem dlaczego nikt z dyrekcji i prezesistwa nie reaguje na hamstwo tej kobiety wobec innych.

Fama

O co chodzi z tymi miseczkami i?

Czarna115

Drodzy pracownicy, czy komuś cos wiadomo czy na tym postojowym Apart będzie płacił za godziny przy zwrotach?

@Czarna115

Czyli tzw godziny dla jeleni bo cwaniacy na opiekach :))

Ilo

Dokładnie w punkt

Ero
@Prac

Po pierwsze nie cwaniacy Po drugie jak firma ma nas gdzieś to cie prosze Po trzecie jak się komuś należy to czemu nie Znajac zycie i tak będzie wyliczanie ile kto był i ciągle meila od guru

@Ero

A ja mimo wszystko dziękuję firmie za wczorajszy wpływ na konto.

Oreo
@:)

Powyżej 3 tyś?

@Ero

Oczywiście, mentalność czy się stoi czy się leży kasa się należy :))) gratuluję niektorym podjęcia do życia :))

@Oreo

Niestety poniżej 2500.

Oreo

Chociaż tyle.

@Czarna115

Serio? Dostajesz pieniądze za siedzenie w domu i wymagasz , żeby Ci płacili za 2 godziny tygodniowo?

@Czarna115

Poczytaj sobie jak wygląda postojowe w kodeksie pracy i zadawaj dziwne pytania dopiero ????

BEATA

Jak możecie zatrudniać i reklamować w tak ciężkich finansowo czasach Leandowską, bogaczce jeszcze płacić???OBRZYDLIWE A może by tak zatrudnić do reklamy osobę bezrobotną, albo zarabuiającą 2 tys , emerytkę z 1100 na rękę....wtedy bylibyście wiarygodni...

@BEATA

A zdajesz sobie sprawę, że kontrakt był podpisany wcześniej niż wybuchła pandemia. Trochę empatii, boli Cię to nie patrz!

Witam, czy ktoś ma zniżkę pracownicza do aparatu, mógłby odstąpić na jeden zakup? Zgubilam bransoletkę złota od siostry i musz ją kupić, niestety jest droga, tym bardziej że pandemia....mógłby ktoś poratować rabatem pracowniczym, prosze

@Warszawa

A gdzie chcesz kupić tą bransoletkę? Bo w esklepie pracowniczej karty użyjesz.

@Yeti

Nie użyjesz miało być

Pani

Czy ktoś podczas postojowego był na L4 ? Jak to jest wtedy liczone bo doszły mnie słuchy że 80% od postojowego a nie tak jak normalnie ze średniej ? Powiedzcie jak to wygląda ?

Pan
@Pani

Spytaj panią z kadr, najpewniejsza odpowiedź.

Ala
@Pani

Powinno być wyliczone z ostatnich 12 m-cy.Lub z 3 ostatnich. W zeszłym roku za wiosenny lockdown wyliczyli tylko za styczeń i luty.Wiadomo dlaczego pominęli grudzień.

@Ala

Ominęli grudzień, bo niektórzy tylko marzą żeby (usunięte przez administratora)* na opiekę albo L4 żeby wyciągnąć jak najwięcej :))) boli? Ale jakie prawdziwe, wyliczyć sobię ile dostanę i co mi się opłaca, ludzie bez moralności:)

@Prac

Chyba mówisz z własnego doświadczenia?

Sara
@Voo

Firma nie ceniąca i niedoceniająca pracowników,sama ich zmusza do kalkulacji i kombinacji.Każdy orze jak może.

Kto
@Sara

Firma ma cie głaskać i docenić?? Doceniaj się sam :) potrzebujesz glaskania to zmień pracę :)

@Kto

Ale żeś walnął:))))

@Kto

Tu nie chodzi o głaskanie tylko poszanowanie!!! Wszędzie covid, np zabezpieczenia do bani, już zaraz odp idąc do Lidla czy Biedronki robię zakupy i spadam do domu. Stopień zagrożenie do podpisu,, średni,, no bo padnę, chyba najwyższy!!! Praca ok tylko koordynatorzy do niczego, nic nie mogą, aaa przepraszam zwolnić mogą, dać naganę mogą, ale podwyżki to już nie... Bo telefon ma ważny do odebrania :)))

Zaczarowana

Aparciaki, a co z godzinami ze stycznia. Jak nam zapłacą za zwroty, administracyjne, przygotowanie salonu?

@Zaczarowana

Według doniesień zapłacą słabo, tzn tylko za zwroty do esklepu. Przygotowanie salonu i czynności administracyjne wykonywaliśmy hobbystycznie.

Swojądrogą
@Zaczarowana

Na kokosy nie mamy co liczyć.... :( Aż człowiek boi się tego 10tego,zeby spojrzeć na konto... ????

Work for free
@Zaczarowana

Ta firma to (usunięte przez administratora). Marzą nam się dodatki z funduszu socjalnego, które są normą w takich firmach...a nie mamy nawet płacone za godziny spędzone w pracy. Ciekawe czy koleżanki i koledzy w Hiszpanii i Czechach też tak za free z miłości do piękna?

Zaczarowana
@Work for free

Dlaczego w listopadzie inaczej postąpili? Czyżby okazało się że za dużo pieniędzy w styczniu. Zenada

Majka
@Zaczarowana

Dostalismy kase za godziny listopadowe żebyśmy zasuwalk w grudniu jak mróweczki.

@Work for free

Tam muszą im płacić Nam już nie. Tam jest inny świat. A my żyjemy w Mstrix

Czarna

Kochani pracownicy Apart jak u was z urlopami jest ? Chodzi o bierzacy urlop macie już zaplanowany cały czy jak to wyglada ?

Kola
@Czarna

Też się chętnie dowiem, u nas kierowniczka kazała zaplanować nawet pojedyncze dni z całej ilości urlopu tylko zostały nam dwa dni na żądanie. Jak to u Was wygląda? Jest nacisk na wybranie co do dnia urlopu?

Dokładnie tak samo ????

Dokładnie tak samo niestety

@Kola

Ale co Was dziwi, tak jest od kilku lat, tylko urlopu na zadanie jest 4 dni,, a nie 2. Tak jest w wielu firmach. Na szczęście z doświadczenia wiem, że te dni są ruchome i nie trzeba się trzymać ściśle tych terminów. Znów gównoburzaza dużo wolnego chyba niektórzy mają. Wiosna idzie może okna trzeba umyć.

Kora
@Voo

Zapytać nie można widzę , bo odrazu znajdzie się ktoś , żeby rozpętać aferkę szok!

@Kora

Nie wiem skąd te pytania? Pracujesz miesiąc, tydzień. Kierownika masz świeżynke, że nie potrafi Ci odpowiedzieć na pytanie? Maili nie czytasz? Czy czytasz bez zrozumienia? Temat z doopy, żeby skręcić kolejną aferkę. SZOK!!!!!

Kora
@Voo

Tak, kierownik jest nowy. Z poza branży. Nie zna się na niczym. Praktykuje swoje metody z poprzedniej pracy. Nikt nie kręci afery, nic się zapytać nie można? Bo na to wygląda! Aa i nie wierz ze piszą tutaj pracownicy apartu, bo aż tak niski poziom chyba nie jest w tej firmie.

@Kora

Rozumiem, że mówisz tu też o sobie. Jak nie jesteś pewny kierownika to wal prosto do koordynatora. On jest od tego, żeby wszystko wyprostować. Wiem z doświadczenia, poszła jedna skarga na kiero i do tej pory mamy spokój. Powodzenia.

ambiti
@Voo

To chyba macie fajnego koordynatora, nasz to taka (usunięte przez administratora) wołowa... Kierownik niby ok, ale też niczego nie wywalczy. A koordynator ma to gdzieś, jest na salonie może 2 razy w roku i uważa że wszystko jest ok. Kiedy chcesz o coś zapytać, to akurat przypadkiem mówi, że musi wykonać pilny telefon/bądź odebrać. Więc niestety. Najlepiej zamieść wszystko pod dywan i uważać, że wszystko jest ok. Podwyżek nie, bo pandemia, bo ciężkie czasy, a jednak inne salony dostały....

@ambiti

Nie martw się nasz też ma swoje za uszami, akurat w tym przypadku był ok. Natomiast jeśli chodzi o podwyżki to śmiech na sali, od 10 lat ta sama podstawa , a weź zapytaj o podwyzke to Cię wyśmieje. Teraz strach się pytać. Zawsze jeszcze zostaje dyrektor. Uwierz mi, pomimo tego co pisze i mowią o nim to całkiem spoko gość.

Blu

My walczyliśmy podwyżki salon nie kierownik i dał nam docenił po 8 latach

Hmmm

Hej, pytanie do zastępców!!! Czy w czasie postojowego też nie dostaliście dodatku funkcyjnego???

Zastępca
@Hmmm

Nie

Nikt
@Zastępca

Co nie ? Dorota !!! Dalej będziemy wysyłać dętki do bezogonowych opon hahah

Alicja
@Hmmm

Nic nie dostaje się żadnego funkcyjnego pomimo że jesteś na każde wezwanie

Ciekawe..

Jak firma naliczy wynagrodzenia w salonach wyłączonych ze sprzedaży mazowieckie, pomorskie...?

...
@Ciekawe..

To chyba pytanie do samego dyrektora . Dlaczego nie dowiecie się tego od niego tylko pytacie tutaj ? Ale zawsze można poczekać do 10 kwietnia I już wszystko będzie wiadome.

Katastrofa

Ciekawe co teraz będzie skoro firma nie dostała dofinansowania.?Strach się bać.

O wiele za dużo

@Ewa

Czego za dużo?

Mis

Ale czego się bać???

Alicja
@Katastrofa

Cieszcie się że macie pracę bardzo duzo firm obecnie zwalnia pracowników niestety rząd nie pomaga więc trzeba zwalniać...... Czekać tylko aż Apart zacznie tnąc etaty ...

@Alicja

W Aparcie zwalniać- no co ty ktoś musi harować!

@Alicja

A co napisałam?Proszę czytać ze zrozumieniem....

@Mis

Np.nie przedłużania umów.To mało?Ja mam na czas nieokreślony ale jest dużo osób z kończącymi się umowami.Nie bądźmy egoistami i myślmy też o innych.

Ja wiem
@Katastrofa

Beda zwalniać ludzi przeciez to nie jest instutucja charytatywna:D

Łukasz
@Ja wiem

Cmok mnie :P jak mie śpisz :)

Ap
@Ja wiem

Czy są już salony w których zaczęła się redukcja załogi??? Zwolnienia osób ze stałymi umowami ????

Apartinio
@Ap

Apart nie będzie zwalniać ponieważ jest sprzedaż. Planowane podwyżki będą w marcu. Właściciele planują otworzyć salon w Dubaju. Sytuacja jest bardzo dobra.

Ha ha ha ha ha....

@Ap

Z tego co wiem, jeśli firma przystąpiła do tarczy to nie mogą nikogo zwolnić, ale na 100%nie wiem.

Oczywiście :))))

Nonono
@Apartinio

Ciekawe skąd masz takie informacje. Ja słyszałem zupełnie co innego. Że mają zamykać salony ze słabymi utargami. Info prosto z centrali.

@Apartinio

jeśli ktoś pamięta kreskówkę Woody Woodpecker to po przeczytaniu tego o Dubaju i podwyżce: mniej więcej taki śmiech heheheheheheheh

@Nowa Droga

Racja śmiech na sali z Dubaju !!!

Centrala
@Nonono

Pracuje w centrali i my dostaniemy podwyżki. Około 300 zł brutto. Zawsze chociaż coś.

Z_miłości_do_piękna
@Apartinio

A dlaczego nie pierwszy bezobsługowy salon w bazie na księżycu :D Jak narazie likwidowane są salony ze słabą sprzedażą (np. w Starym Browarze w Poznaniu). Sytuacja może i jest bardzo dobra, ciężko przecież, żeby przy takich marżach i kosztach ludzkich była zła

@Centrala

Podobno nie 300 A 500 zł

@Ola

Ale to tylko centrala czy również salony stacjonarne?

Aaaaaa
@Kasia

Salony stacjonarne otrzymały w zeszłym roku

Wierzysz w to???

Centrala
@Kasia

Chyba tylko centrala. Potwierdzone że 500 zł brutto.

@Aaaaaa

Nie każdy. Najnizsza krajowa poszla w górę, a nie dostaliśmy nawet 50zl więcej

@Centrala

To słabo,biorąc pod uwagę, że salonom nakładają się coraz więcej obowiązków, a podwyżek nie ma od paru lat...

@Aaaaaa

Skąd takie info, że salony dostały w zeszłym roku?! Bo pierwsze słyszę i raczej nie tylko ja pierwszy raz słyszę takie coś!...... Podwyżek to już dawno nie było! A człowiek (usunięte przez administratora) jak głupi i liczy jak głupi że firma doceni!!

Klic
@Dobryczlowiek

Tak była podwyżka dostałem 250 brutto.

Draka
@Klic

U nas tez były 600 zl brutto ale i tak zarobki są nędzne, ruch słaby i postojowe,nie da się już zarobić w tej firmie.

K
@Draka

Jakie to jest niesprawiedliwe, ze nie wszyscy dostali podwyżki. A tak jak piszesz l, ciężko teraz dobrze zarobic

Sobota
@K

Nasz kierownik który ma super pensję i tego nie ukrywa za bardzo,mimo naszych próśb, błagań, argumentów o drogim życiu, nie chce rozmawiać z koordynatorem o podwyżkach dla nas bo nie chce mu podpaść.On ma,jemu wystarcza,nam nie.Za duża jest różnica w pensjach kiero-sprzedawca.Zasuwamy my,a oni siedzą na zapleczu.I gdzie tu sprawiedliwość...

Lupi
@Sobota

Pierwszy raz słyszę , że były podwyżki. Ja od początku pracy nie otrzymałam ani jednej( 3 rok)

J
@Lupi

10lat (usunięte przez administratora).i zero podwyzki

x
@Sobota

Jeśli macie beznadziejnego kierownika to jest jeszcze zastępca, który ma takie same uprawnienia, a jeśli i ta osoba nie zechce działać to sami zacznijcie rozmawiać z koordynatorem ,a to tylko będzie świadczyć o osobach funkcyjnych, jak bardzo są beznadziejni,

. Hi hi hi
@x

Zdecydowana większość funkcyjnych jest beznadzieja dba wylocznie o własne interesy... Nie którzy koordynatorzy nie mają pojęcia jak jest naprawdę znam dwie takie co mają chrapkę zająć ich miejsce śmiechu warte

@x

Z koordynatorem ha ha ha dobre sobie. Ten to ma wywalone, a kierownik jest jak najbardziej ok.

Robbion
@Draka

Potwierdzam. Był podwyżka 500zl.

TOMASZ MAXWELL
@Lupi

Były podwyżki na naszym salonie od 700 -1000 zł????

Uuu
@x

Zastępcy nic nie mają do powiedzenia, często wykonują większą pracę niż kierownicy ale to oni sobie przypisują zasługi. A koordynator zawsze stoi po stronie kierownika bo przecież sam go wybrał na to stanowisku. Wielu zastępców jest poniżanych i gnębionych i nie mają nic do powiedzenia.

@Uuu

Nasza kierowniczka non stop zle mowi o zastępcy, nic jej nie pasuje cały czas tyłek mu obrabia i kabluje na niego do koordynatora a prawda jest taka ze z nim lepiej się pracuje niż z nią ,on jest normalny i szanuje pracowników. Fakt jest taki ze przez nasz salon przewinęło się kilku zastępców a kierowniczka cały czas jest ta sama.

@Uuu

A u nas z kolei zastępca kopie dołki pod kierownikiem, ile ludzi tyle charakterów. Nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora. Proponuję takie rzeczy zgłaszać do dyrektora, skoro koordynator nie reaguje. Jeśli oczywiście jest, aż taki problem.

Poncjusz
@Voo

U nas zastępca to nierób. Ale cóż ,funkcyjne dostaje.

Zostaw merytoryczną opinię o Apart Sp. z o.o. - Suchy Las

• Jak się pracuje w Apart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Apart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 214.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Apart Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 15 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 99 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Apart Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Apart Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Apart Sp. z o.o.