Opinie o "SOLD"S.A. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "SOLD"S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie "SOLD"S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SOLD"S.A. w Kraków

Chłopaki z Rynku

Staż pracy i dalej taka sama stawka jaka była nie ma czegoś takiego jak staż to więcej płacą a by się sprzydalo

Alicja

Nie jestem pracownikiem "SOLD"S.A. i nigdy nim nie byłam. Dopytuję o szczegóły zatrudnienia i warunków pracy w firmie, bo to są informacje, które pomagają forumowiczom w podejmowaniu decyzji zawodowych. To właśnie szczegóły ukazują realny obraz pracodawcy. @chłopaki z Rynku a jak długo pracujesz w "SOLD"? Zastanawiam się, czy można tu liczyć na wzrost wynagrodzenia wraz ze wzrostem stażu pracy.

4 lata w Soldzie robimy albo dłużej

Soldowiec

Widzę że nagle Pani Alicja ucichla

Alicja

@Chłopaki z rynku a co powoduje Twoje zadowolenie z zatrudnienia w "SOLD"S.A.? Możesz napisać coś więcej o plusach i minusach, jakie odnajdujesz w Twoich warunkach zatrudnienia i pracy na co dzień? Wszystkie dodatkowe informacje przybliżają realny obraz pracodawcy, a tym samym pomagają w weryfikowaniu niektórych planów zawodowych.

@Alicja

minus jest taki że mamy tylko rynek a jak zawsze obietnicę że obiekt a tu jak zawsze nie ma i dla tego połowa chłopaków prawdopodobnie chce odejść plus Soldu jest że zawsze wypłata się zgadza szkoda tylko że nie może być obiektów na czas gdy nie ma rargow

@Alicja

Czy przypadkiem Pani (usunięte przez administratora)nie pracuje w Biurze Soldu?

Feniks
@Anonim

Miałeś rację że chyba ta Niby Pani Alicja to ktoś z Firmy Sold się podszywa tylko ciekawe która to osoba

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie "SOLD"S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Agent nieruchomości
RE/MAX Polska
Soldowiec

Czy Sold ma same Apartamentowce czy inne obiekty też chodzi mi o obiekty 24h

ANONIm

Witam mam pytanie do Aktualnych pracowników Firmy Sold czy wiecie czy są jakieś obiekty wolne nie chodzi mi na przykład budowy itp daj cię znać bo kierownik obiecywał obiekty jestem poprostu ciekawy czy są czy zaś w h... Leci pozdrawiam

w nazwie brakuje litery "i"

Wyłudzają dane od osób niepełnosprawnych. Odradzam, proponuje uważać.

Ula

Czy są jakieś powody, że tak rzadko ostatnio piszecie?

MAREk
@Ula

Sold powoli schodzi na psy Jet dużo imprez ale co z tego jak obiektów niby nie ma a wiem że są kierownicy dają obiekty ludziach z grupami a inni czekają przykład chłopaki z Rynku się buntują i nagle kierownik powiedział E Że są obiektu tyle co z nimi gadałem to jak nie będzie obiektów to odchodzą w Lipcu czy mam kciuki za chłopaków Z Rynku jeśli odejdą to ciekawe rynek obstawi

RON 1

TEN SOLD PRZEJĘLI MAGICY Z FENIKSA KLAN PRZYPRAW DO ZUP. CZYLI NIC DOBREGO TO NIE WRÓŻY PRACOWNIKOM.JEDNA Z PRZYPRAW TO MA ŚWIRA NA PUNKCIE MIGAJĄCYCH ŚWIATEŁEK .DOBRZE ŻE TERAZ JUŻ IM SIĘ NIE DA PŁACIĆ LUDZIOM 4 ZŁ ZA GODZ PRACY. TAKIE FIRĘMKI POWINNY CZĘSTO BYĆ KONTROLOWANE PRZEZ ODPOWIEDNIE ORGANY PAŃSTWOWE! SĄ PRZECIEKI ŻE LUDZIE KTÓRZY MAJĄ KOMORNIKA SĄ ZATRUDNIANI ZA MNIEJSZE PIENIĄDZE NIŻ WYNOSI MINIMALNA STAWKA GODZINOWA .MOŻE WYBUCHNIE AFERA PRZYPRAWOWA NA MIARĘ AMBER GOLD !!!

@RON 1

a gdzie tak słyszałeś? że tak zatrudniają.

@RON 1

Nie rozumiem czemu krytykujesz jest tyle firm jak się nie podoba to idz do Solida albo Justusa albo załóż sobie firmę i płać po 20 zł za1h pracownikom a nie tylko płakać umiesz. Pracowałem w wielu firmach i wszędzie tylko hejt żaden nie ma jaj tylko zza ekranu twardziel. Nie lubię takich jak Ty pewnie Ci dokuczali w szkole. Strzel sobie baranka przejdzie ci.

@nil

Sold jest bardzo dobra i fajna Firma mała ale dobrze się w niej robi

n

Powiem Wam że miałem okazję pracować w Soldzie , firma nie najgorsza co prawda pracowalem 7 miesięcy wcześniej w innych firmach i w Soldzie była najlepsza atmosfera. Wypłata na czas. Czegóż wiecej oczekiwać. Teraz pracuje e innej firmie ale chętnie wrócę do Soldu bo wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Chłopaki z rynku

Stawka w Sold jest 13,70 a na rękę 9.70 tylko brak obiektów dla pracowników bez grup jedynie zastępstwa a tak to rynek jedynie

NIL

Witam, W soldzie w cale nie jest najgorzej , płacą regularnie , nie oszukują na kasie jak inne firmy gdzie płacą z rękawa. Tu wszystko jest wypłacane zgodnie z prawem pracy, Popatrzcie na inne firmy.

chłopaki z Rynku
@NIL

Zgadzam się z tobą tylko niektórzy kierownicy mówią że brak obiektów i siedzisz w domu a jeśli chodzi o kasę to są wyplacalni

Sara

Kucharki to magicy mowia jedno robia drugie ????Powinni dostac Nobla z literatury za robienie dziadow ????????????

KIKI
@Sara

SARA ŚWIĘTE SŁOWA KUCHARKI TO FAKTYCZNIE MAGICY.DZIWIE SIĘ WAM ŻE PRACUJECIE W TAKIEJ FIRMIE. KUCHARKI NIC TYLKO MYŚLĄ ŻĘ JESZCZE PO RZĄDZI I CHCĄ LUDZI ZA 5 ZŁ NA GODZ.

kucharek
@KIKI

kiki o co Ci chodzi?

@Sara

Znam osobiście w porządku są , widzę jak łatwo jest krytykować nie znając osób. To takie polskie.

Wiesz jak wyglądają zarobki w "SOLD"S.A.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

chłopaki z Rynku

Zarobki zarobkami mam w umowie te 13zl 70 gr szkoda że brutto bo tylko dostaje 9.70 na rękę i co z tego że mam tę 9zl jak to jeden kierownik mówi że nie ma obiektów a się dowiedziałem że są tylko nie chce dać na stałe czasem zadzwoni żeby przyjść za kogoś a jak nie to tylko targi na Rynku każdemu już powoli się to budzi dwóch już odeszło jeden do innej firmy ochrony i nie narzeka chodzi o Elvisa kto zna to wie gdzie drugi pracuje w sklepie mało już brakuje że wszyscy odejdą chodzi o ludzi z Rynku

Remik

Jak się pracuje w firmie? Słyszałem sporo dobrego, tak dziwnie piszecie!!

Alicja

@Sara możesz napisać jaśniej - co dokładnie masz na myśli? Opisać konkretne sytuacje, które spotkały Cię w firmie, które właśnie komentujesz?

Alicja

@Yy a co oznacza dokładniej według Ciebie ta "lipa"? Możesz napisać konkretniej - jakie plusy i minusy widzisz z zaistniałej sytuacji? Jest wiele osób zainteresowanych pracą w Party Deco.

Alicja

@Chłopak z Rynku, a z czego jesteś najbardziej zadowolony z pracy?

chlopaki z Rynku
@Alicja

ATMOSFERA FAJNA LUDZIE ZGRANI SA I TO JEST NAIWAZNIEJSZE A TERAZ JEDEN MINUS CHODZI NAM O PATROL WOGOLE RZADKO PRZYJEZD A JAK JUZ PRZYJEDZIE TO RAZ NA RUSKI ROK I WSZCZEGOLNISCI PAN ŁABADEK

Chłopak z Rynku

Mi też się już powoli kończy cierpliwość od targów bożego narodzenia siedzę w domu za mniejsza stawkę dzwonili po mnie żebym przyszedł za kogoś na obiekt bo pijany itp a teraz stawka jest 10 zl i nie ma roboty jeszcze trochę i połowa ludzi zrezygnuje i znajdą inną prace

Zostaw merytoryczną opinię o "SOLD"S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w "SOLD"S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy "SOLD"S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "SOLD"S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 24 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

"SOLD"S.A.
2.6/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Al. 29 Listopada 130
    31-406 Kraków