Opinie o Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Lonzo

Sama praca jest bardzo dobrze zorganizowana. Każdy wie na czym musi się danego dnia czy też tygodnia skupić. Co do zleceń to są przeróżne, ale wiedza programistyczna jest konieczna spora. Zarobki adekwatne do obowiązków.

Mitis

Fakt, pracy jest dużo, ale jak najbardziej daje ona satysfakcję. Nie ma nudy bo projekty są naprawdę fajne. Wymagają też współpracy a na nią jak najbardziej można tutaj liczyć bo atmosfera jest jak najbardziej ok.

zadowolony

Jak ktoś szuka dobrej pracy to tutaj ją znajdzie. Oferują dobre stawki, zawsze można się dogadać, atmosfera w pracy tutaj też odgrywa ważną rolę bo zespół się wspiera i działa ramię w ramię.

Tommy

Bardzo rzetelny pracodawca który szanuje pracowników zapewniając im dobre warunki pracy i odpowiednie wynagrodzenie. Prowadzone projekty pozwalają stale podnosić swoje umiejętności a z każdym kolejnym projektem rozwijasz się.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. na stanowisko Programista .NET? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Alex

Pracę mogę polecić bo to miejsce gdzie jeśli człowiek tylko chce to się odnajdzie. Możliwość rozwoju i ciekawe projekty zdecydowanie przekonują.

Wysek

Mogę powiedzieć tylko tyle, że to miejsce w którym naprawdę można się rozwinąć i podszkolić w branży. Mnie się udało tutaj dostać i jestem bardzo zadowolony. Od samego początku wiedziałem, że jest to odpowiednie miejsce. Praca nie jest monotonna bo projekty są różne i wymagają czasem mniejszego a czasem większego pogłówkowania.

ok

Wszystko na jak najwyższym poziomie. Praca jak najbardziej rozwojowa, firma solidna, wypłaty zawsze na czas. Polecam.

były

Na pracę nie narzekałem, warunki były dobre, z ludźmi szło się dogadać w każdej kwestii, miejsce dobre i na start i dla doświadczonych osób. Bardzo dużo się tam nauczyłem i ta zdobyta wiedza i doświadczenie obecnie procentuje.

kinti

Ile ludzi tyle opinii. Mi praca jak najbardziej pasuje. Mogę się realizować, podnosić swoje umiejętności i przede wszystkim działać z fajnymi projektami. Ogólnie praca nie należy do najprostszych bo niekiedy trzeba naprawdę się spiąć mocno. Mi to jednak odpowiada.

Analityk

Pracuję od kilku miesięcy jako analityk. Przez ten czas w firmie nauczyłem się mnóstwo rzeczy. Ale powiem szczerze że nie dziwi mnie to. Pracy jest sporo, ale człowiek daje radę bo mamy fajny zespół i w razie pytań można liczyć na wsparcie kolegów z pracy. Na zarobki też nie narzekam bo uważam że są adekwatne do wykonywanej przeze mnie pracy.

Laurka
@Analityk

Widać że pracodawca sam o sobie pisze non stop pozytywne komentarze, aby ukryć negatywne poniżej

Creed

W TrimTab pracuję już kawał czasu i dobrze mi tutaj. Mam dobrą umowę (B2B), stale się rozwijam i podnoszę swoje umiejętności z zakresu IT. Godziny pracy elastyczne, do tego praca hybrydowa. Jak ktoś rozważa opcję zatrudnienia się tutaj to jak najbardziej polecam.

Fibek

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne. Mam bardzo dobre pieniądze, fajną ekipę, na razie nie planuję zmiany pracy.

dobra robota

Jest umowa o pracę a to było dla mnie dosyć ważne. Ogólnie pracę mogę polecić bo jest fajnie. Spoko atmosfera i bardzo fajny zespół. Projektów jest sporo ale dajemy radę. Ważne jest to że można się rozwijać i stale podnosić swoje kwalifikacje.

xyz

Jest ok

FiverRRR

Dramat! Ta firma to praca tylko na chwile...Nie polecam. Niczego tam sie nie nauczycie.szkolenia zadne o ile juz to szczatkowe i zasuwaj ile sie da. Brak sprzetu(tak..brak laptopa sluzbowego przez tydzien),brak kabli, tabletu, zlaczki ,wszystkiego. Prowizorka przed klientem i wszystko na ostatnia chwile. systemy na prezentacji i tak sie wywalają.Ciagla rotacja w dziale IT i w handlowym. Ciagle ktos sie zwalnia albo po chamsku go wywalaja. Kadra zarzadzajaca mila tylko przy rekrutacji, do tego prymitywne metody zarzadzania ludzmi przez strach. Na umowie o prace najnizsza a reszta to na rozne kombinacje .... Zgadzam sie z wszystkimi poprzednimi negatywnymi opiniami. Nie polecam!!!

Szukam

Jak wyglada kwestia podwyżek w pracy? Czy projekty są w nowych technologiach?

Dawno nie było wypowiedzi na temat Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Były.

Fatalnie - polecam rozwój w innej poukładanej firmie. Atmosfera w pokoju (z pracownikami niższego szczebla TYLKO) jest ok - reszta nie.

ciekawy
@Były.

a czemu tak źle się pracowało, co było problemem, bo jak byłem o prace to wydawało sie extra

Szczery
@ciekawy

Zero rozwoju, zero szkoleń, awansu brak, spółka pierze kase i nic więcej, nie zarabia. Pracy pelno a od siebie nic.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.?

Szczery

"szef" słaby, zero kompetencji. Reszta ludzi dalej od zarządu spoko.

Gregor

Firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy coś dzieje się w firmie?

Były.
@Gregor

tak, walczy o przetrwanie :D nie polecam.

tezByly
@Były.

Walczą już od ponad 10 lat. Po lekturze widzę że zatrzymali w firmie (za kiepscy byli na exodus) tych co najgłośniej kiedyś krzyczeli i nic nie umieli. Współczuję kolegom. Radzę zmienić bo nic się nie zmieni. Koledzy i kolerzanki, pamiętajcie, mały pies najgłośniej szczeka ;) (jak tam pracujecie to wiecie o kim to).

Jeremi

Pewnie trzeba zweryfikować własną pracę i postępowanie bo firma jest ok!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 49.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 40 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.
  • Stawki 2A
    00-193 Warszawa
  • NIP: 5222693182 KRS: 0000520955

Trimtab Arteria Management Sp. z o.o. sp.k.