Opinie o Bielenda Professional (Bielenda Kosmetyki Naturalne) w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Bielenda Kosmetyki Naturalne. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielenda Kosmetyki Naturalne w Kraków

Pracownica magazynu

Podobno firma jest na granicy bankructwa, prezes w firmie nie ma już nic do gadania rządzi fundusz który podobno położył firmę.

Bielendanka
@Pracownica magazynu

I jak, firma nadal w Krakowie stoi czy się przenieśli?

Urszula

No tak, poguglalam i nigdzie nic nie ma, jakoby firma miała jakieś kłopoty. Mało, w 2019 szef mówił, że musi walczyć z fakenewsami w internecie. Za to dopiero co wstawili na stronę ogłoszenie, że szukają operatora linii na 3 zmiany na produkcję w Radzyminie. Napisze ktoś poważny, jakie zarobki? Mąż mój pyta

?
@Ola

Dlaczego został usunięty wpis dotyczący wykupienia terenu przez dewelopera?

Mirka

Poszukują specjalisty ds. marketingu i ciekawią mnie zarobki przeznaczone na to stanowisko. Ktoś z działu zdradzi? Bo zakładam, że marketingiem nie para się jedna osoba, a zespół ludzi :) Ps. Wpis o szkodliwości chemikaliów chyba stoi w sprzeczności z ideą produkcji kosmetyków naturalnych. @Michał wiesz, że ludzie stosują to na twarz i ciało?

Wiki Nowy wpis

Cześć, masz na myśli najniższą krajową, czy o kilka stówek więcej proponują? Widziałam, że ostatnio chyba copywritera szukali, też do działu marketingu. Zrezygnowałam gdy przeczytałam o zleceniu. Tylko taką formę zatrudnienia zapewniają?

Pojawiło. Się dużo ofert do Radzymina. A czy w Krakowie nie szukają kogoś na produkcję?

To koniec Nowy wpis
@Kandydat

W Krakowie już nie ma produkcji ????

Oski Nowy wpis

Jest praca na stanowisku operator linii produkcyjnej na trzy zmiany. Napisali że mile widziane są uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym. Jak się nie ma to można zrobić kurs już pracując w firmie? Wysyłają na szkolenie? Ktoś korzystał z takiej opcji?

Aga Nowy wpis

Witam Jak się pracuje w Radzyminie Pojawiło się ogłoszenie na produkcję. Chciała bym aplikować.

Bielenda Kosmetyki Naturalne prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromechanik. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Beata

Hej, widziałam na stronie firmy że jest jakaś oferta stażu do działu marketingu. Byłabym chętna ale czy jeszcze rekrutują? Bo ogłoszenie ma parę miesięcy z tego co widzę.. W ogóle jak tu taki staz wygląda? Można się wdrożyć i nabrać doświadczenia w marketingu? Potem zatrudniają na dłużej?

Blondi

Poszukuję praktyk w Dziale Marketingu i na stronie tej firmy znalazłam właśnie taką ofertę. Ciekawi mnie jedno - czy jest szansa odbycia tutaj praktyk już w roku akademickim? Bo widzę, że w ogłoszeniu wymagano dyspozycyjności w miesiącach lipiec-wrzesień 2023...

Czy sa wolne miejsca na produkcji do pakowania kosmetyków?

pracowałem tam na stanowisku magazyniera przez tydzień i potem przez tydzień na hali produkcyjnej oczywiście umowa zlecenie przez agencję pracy w tej pracy po 7 dniach nabawiłem się kontuzji z którą walczę do dzisiaj źle stanąłem coś strzeliło w stopie konkretnie jeszcze miły szef się na mnie wydarł ze nie pracuje a widział ze kuśtykam. praca dla magazyniera tam to jest dramat magazyn wyglądał jak (usunięte przez administratora) dosłownie zero organizacji niczego ludzie po etykiety wchodzili po regałach bo nie było drabiny no śmiech i żal dodatkowo zero ubrania roboczego czy ochronnego oni chyba nie rozumią ze to co magazynier czasami nosi czy toczy to jest chemia to jest szkodliwe. pracowałem na ulicy fabrycznej w Krakowie wszystko musiałem palecakiem zwykłym targać bo nie miałem uprawnień na wózek ten taki platformowy do domu wracałem cały ubrudzony tą chemią po 7 dniach pracy zrezygnowałem ze względu na stan zdrowia wiec nie polecam nikomu takiego pracodawcy co ma w głębokim poważaniu BHP i higienę pracy. praca na produkcji była o wiele lepsza bo nie można było się ubrudzić tak bardzo praca letka przyjemna przynajmniej wiem ze każda nakrętka jest nakręcana ręcznie przez pracownika produkcji zrezygnowałem z pracy ze względu na ten fall start na magazynie i niskie zarobki oraz przez to ze musiałem 2 miesiące czekać na wypłatę po zakończeniu umowy

Marnujecie czas aplikując do tej firmy, pracowałam tu niecały rok, to co robią HRy w tej firmie to śmiech na sali. Nie ogarniają spraw pracowniczych, a co dopiero kandydatów, stąd rekrutacje trwające 5-6 miesięcy. Ogólnie cała firma tutaj podchodzi do pracowników bez szacunku, to typowe myślenie "jak nie ty to ktoś inny". Tylko kto inny, skoro nie macie czasu nawet na jego rekrutacje? Odradzam całkowicie - to tak dla przyszłych kandydatów :///

Porażka

Lubię kosmetyki Bielenda, ale za to jak traktuje się tu potencjalnych kandydatów to już nigdy nie kupię nic z tej firmy. Po innych opiniach widzę, że pracownicy też łatwo nie mają. Rekrutacje ciągnące się miesiącami, dosłownie HRy robią sobie żarty z ludzi potrzebujących pracy i starających się o nią. Nieodpowiadanie na maile przy rekrutacji i niodbieranie telefonu (chyba mój nr został zablokowany, bo teraz już nawet sygnału nie ma, gdy próbuję się dodzwonić). NIE POLECAM!!!

Albik
@Porażka

Ty byłaś na takiej niekończącej się rekrutacji? Na ilu etapach? Nie dostałaś żadnego feedbacku? Blokowanie numeru kandydata raczej nie jest poważne. Próbowałaś dodzwonić się z innego numeru i czegoś dowiedzieć?

Porażka
@Albik

Niestety, totalnie zmarnowany czas, ich procesy rekrutacyjne albo się nigdy nie konczą, albo trwają chyba z 4 miesiące - widzę zresztą to po innych opiniach, nie tylko mojej....

Czarek
@Porażka

Jejku 4 miesiące? To w tym czasie można ze dwa razy znaleźć inną prace. To przerwy między poszczególnymi spotkaniami ile trwały? W ogóle dowiedziałaś się czegoś konkretnego o warunkach czy tyko luźna gadka która nic nie wnosiła?

Pracownica magazynu

Sylwia
@Pracownica magazynu

podobno, podobno... to skąd masz takie informacje??

Natalia
@Sylwia

Też się chętnie dowiem, skąd takie info ????

Magda

Ale to już pewne?

Bielendanka
@Pracownica magazynu

I jak, firma nadal w Krakowie stoi czy się przenieśli?

Kandydatka

Niestety muszę się zgodzić z przedmówczynią. Aplikowałam na młodszego specjalistę do pomocy przy social media i to jak została przeprowadzona rozmowa to była totalna porażka. Pani rekruterka zadała pytanie "ile bym chciała zarabiać", po mojej odpowiedzi (podałam kwotę ledwo przekraczającą minimalną krajową) od razu zakończyła rozmowę stwierdzeniem "nię będę już Pani zabierać więcej czasu, odezwiemy się w kwestii kolejnego etapu". Nigdy nie spotkałam się wcześniej z taką ignorancją. Rozmowa odbyła się z początkiem maja, mamy czerwiec a informacji zwrotnej brak. Myślę, że najpierw wypadało by zrekrutować odpowiednie osoby do pracy w dziale HR, a dopiero potem pracowników innych działów. Jestem zażenowana, niesmak pozostał.

Nelka
@Kandydatka

No co ty mówisz, naprawdę była taka reakcja, po usłyszeniu twojej propozycji wynagrodzenia? Interesuje się firmą już dłuższy czas, chce aplikować do działu marketingu, no przyznam, że robią bardzo dobrą robotę, byłam pewna, że stawki są adekwatne... Wiesz może na czym miał polegać drugi etap? Jakiś task może? Jaką w ogole umowę ci zaproponowali?

Kandydatka
@Nelka

Tak, nigdy wcześniej z taka reakcja się nie spotkałam, było to żenujące. Chyba kolejnym etapem miało być jakieś zadanie rekrutacyjne a później jeszcze jedna rozmowa. Myślę że rotacja w firmie jest duża bo na stronie są cały czas ogłoszenia, Nie polecam aplikowania tam, to marnowanie czasu kandydata, jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy to nie tutaj.

Aleksandra

Firma dosłownie sobie robi jaja z potencjalnych, przyszłych pracowników. Miałam rozmowę z Panią z HR ponad miesiąc temu, na początku maja miałam dostać feedback co do dalszych etapów i co? Zero! Nikt o niczym mnie nie powiadomił do dziś, pisałam aż dwa maile w tej sprawy, pozostały one bez odpowiedzi. Nie polecam rekrutacji w tej firmie.

@Aleksandra

Firma w taki sam sposób traktuje obecnych pracowników. Decyzje zależą od układów, nieważne co potrafisz, ważne jest czy spodobasz się odpowiedniej osobie.

Aktualny
@Aleksandra

Takie są kadry w Bielendzie, niekompetentne, nigdy nic nie wiedzą, nigdy niedostępne, o głównej kadrowej to szkoda nawet pisać. Nic nie tracisz w związku że nikt się do Ciebie nie odezwał, będziesz o tyle zdrowsza nie pracując tu :)

Czy firma Bielenda Kosmetyki Naturalne oferuje elastyczne godziny pracy?

Witam, czy Bielenda w Krakowie przyjmuje na staże/ praktyki na wakacje? Interesuje mnie zdobycie doświadczenia w Kontroli Jakości.

Urszula

eh
@Urszula

To nie firma ma kłopoty, tylko oddział w Krakowie..

@eh

Jakie?

Ola

To zamykają ten oddział czy przenoszą w inna miejscówkę?

?
@Ola

Dlaczego został usunięty wpis dotyczący wykupienia terenu przez dewelopera?

Moniczka

Oddział Radzymin, jakie zarobki dla KJ i jak wyglada praca? Czy są obowiązkowe soboty?

Ola

Czy oba zakłady Bielenda pracują na 3 zmiany?

Renata
@Ola

A widziałaś gdzieś aktualne ogłoszenie? Sama szukam, ale niestety bezskutecznie :/ Ostatnie posty wspominały ciągle coś o problemach finansowych firmy, więc nie wiem czy w ogóle jest szansa jeszcze tam się zatrudnić... Ktoś się orientuje jak wygląda obecnie sytuacja?

….
@Ola

W Krakowie bielenda się już kończy….od marca jedna zmiana

@….

To nie ma co aplikowac, zeby pakowac kosmetyki na produkcji?

@….

No, ale chyba nie beda zamykac tylko zmniejszaja obroty?

Ola

To ile jeszcze "pociągnie" ten oddział? Wiadomo cos?

Franciszek

Jak jedna zmiana od tego miesiąca to też ludzi zwalniali, czy po prostu tylko każdy przechodzi na jedną zmianę? Myślałem aplikować na produkcję ale też ofert nie widzę żadnych. Rozwiniesz, co tam takiego się stało, że taka decyzja? Oby tylko nie zamknęli.

Czy na produkcji praca jest na 3 zmiany?

Lalaaa

Czy coś się zmieniło w firmie czy dalej tak tam jest jak piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bielenda Kosmetyki Naturalne - Kraków

• Jak się pracuje w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Zobacz opinie na temat firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielenda Kosmetyki Naturalne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 2 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bielenda Kosmetyki Naturalne
2.2/5 Na podstawie 92 ocen.
  • Fabryczna 20
    31-553 Kraków