Telezet

Słupsk

Opinie o Telezet

anonim 2009-06-17 17:24:12
Praca jak praca. Uczciwa i miła kadra ale reszta bez rewelacji
Anonimus 2010-04-30 10:23:46
Słaba oferta firmy powoduje, że sprzedaż firmy nie należy do najwyższych. Co za tym idzie przedstawiciele zatrudniani są przeważnie Ci, którzy mają własną działalność gospodarczą i dostają jedynie prowizję od sprzedaży. Możesz zapomnieć o etacie, godziwym wynagrodzeniu, bonusach, czy niezbędnych narzędziach pracy przedstawiciela handlowego jak np. samochód. Generalnie nie polecam.
Tedzia 2011-12-12 10:00:56
Kilka miesięcy temu podpisałam umowę na dostawę energii elektrycznej. Płaciłam rachunki jak Pan Bóg przykazał.A do dziś dostaję wezwania z zakładu Energa Słupsk do zapłaty za to co już zapłaciłam. Telezet to nie jest poważny partner, przypomina raczej kasy typu "GROSIK". Klienci płacili a potem kasa znikała.
Pan z konkurencji 2012-03-18 20:50:19
Witamy panią z konkurencyjnej firmy.
Pozdrawiamy i życzymy powodzenia.
Tadeusz 2012-03-18 20:56:53
Tedzia - 2011-12-12 10:00:56

Kilka miesięcy temu podpisałam umowę na dostawę energii elektrycznej. Płaciłam ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki jak Pan Bóg przykazał.A do dziś dostaję wezwania z zakładu Energa Słupsk do zapłaty za to co już zapłaciłam. Telezet to nie jest poważny partner, przypomina raczej kasy typu "GROSIK". Klienci płacili a potem kasa znikała.
Pomyliła pani firmy. Powinna mieć pani pretensje do firmy Energa a nie do Telezet. Jeśli otrzymuje pani wezwania to prawdopodobnie ma pani zaległości w firmie Energa. Proszę je uregulować i po kłopocie.

Ja od 2009 roku kupuję energię w firmie Telezet i jestem bardzo zadowolony. Płacę zdecydowanie mniej za prąd niż przedtem. Nigdy też nie miałem problemu z obsługą. Szybko i kompetentnie.

Pozdrawiam
Aneta 2012-03-18 21:07:07
Anonimus - 2010-04-30 10:23:46

Jestem od lat pracownikiem etatowym firmy Telezet.
Czytam te rewelacje Anonimusa z zażenowaniem. Firma zatrudnia ludzi w wielu miejscach w Polsce. Zarobki w sprzedaży zawsze zależą od kompetencji i umiejętności. Jak pracujesz rzetelnie to zarabiasz godnie i tyle.
Na bonusy musi zapracować jak w każdej innej firmie. Ja zdecydowanie polecam Telezet jako pracodawcę! Jest to uczciwa, dobrze prowadzona firma.
krzak 2013-12-21 02:50:17
firma krzak
skii 2016-05-11 16:08:10
Ja również jestem zdania, że praca bardzo fajna @Adrian.
Zostaw swoją opinię o Telezet - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Telezet