Opinie o Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. w Bielsko-biała

Witajcie. Nie widzę tu niczego w miarę aktualnego a właśnie od początku miesiąca wisi oferta dla montażysty-spawacza. Niestety nie ma podanych widełek, czy dałoby radę o nie prosić? Tak samo jak ocenę ze współpracy? jak często ludzie rotują, że teraz kogoś szukają?

uwaga

Nie polecam firma nie radzi sobie w kontaktach interpersonalnych, gdyż szefostwo nie jest uczciwe. Jesli ktoś przejmuje po ojcu produkcję parasoli , a potem prezesurę w branży technicznej to się odbija na pracownikach , w taki sposób ,że rózne rzeczy Prezesowi z butów wystają, a do tego nieznajomość branży wpływa na to, że wymagania są b.duże

Bob
@uwaga

Mam podobne odczucia. Traktują ludzi delikatnie mówiąc nie poważnie a na pewno mało profesjonalnie.

Helena
@Bob

co masz na myśli mówiąc, że traktują ludzi niepoważnie? widziałam wiele negatywnych opinii, w czym leży problem?

@uwaga

Tak to potem wygląda jak się rodzina obstawia stanowiska pracy nieważne czy mają kwalifikacje byle byli z rodziny

premier
@uwaga

Panie Janku, Życzę Panu i Pana byłemu koledze z biura aby znalazł Pan wreszcie firmę ,która się pozna na Panu i doceni Pana umiejętności. Ma Pan wspaniałe CV-bardzo znane firmy w okolicy i może nikt typu Córka czy Syn,Wujek ,Babcia od Prezesa nie pracował w tych firmach a i tak Pan je krytykował,oczerniał no i szybko kończył w nich pracę. Nasza firma pomimo wszystkich "zarzutów " istniej 26 lat i żadnych parasola jeszcze nie wyprodukowaliśmy.

Weronika
@premier

W takim razie mogę prosić o kilka informacji? Jakie są zarobki w firmie na ten moment? Są możliwości premii? Jeśli tak to jak wygląda system premiowy?

Pan Janek
@premier

Panie starszy, minęło 1,5 roku odkąd nie pracuję w Pańskim biedaszybie. W życiu nie napisałem tu słowa na temat Waszej firmy i jest mi doskonale obojętne, co się z nią dzieje. Mimo tego, Pan z uporem lepszej sprawy próbuje wciskać wszystkim dookoła kit o Panu Janku, który Pana firmę oczernia. Przekazał mi też Pan przez wspólnego znajomego, że rozważa podjęcie kroków prawnych. I jak, już Pan rozważył? :) Jest rzeczą oczywistą dla każdego z kim pracowałem w tej firmie, że gdybym chciał cokolwiek z Globem zrobić, to nie pisałbym na żadnym forum, tylko np. do Państwowej Inspekcji Pracy, pewnego ministerstwa, wybranych kontrahentów, itd. I nie pisałbym dyrdymałów o parasolach, tylko rzeczach poważniejszych. Skoro tego nie robię, to widocznie machnąłem ręką. Powinien się Pan cieszyć i nie wychylać, bo jeszcze kiedyś zmienię zdanie i będzie miał Pan smutną minkę. Pisanie o mnie na forum własnej firmy pozostawię bez komentarza. Podkreślę tylko ponownie, że to Pan ma obsesję na moim punkcie, rozpytując pracowników o moje aktualne miejsce pracy, śledząc moje media społecznościowe, itd. czy poświęcając mi miejsce na forum swojej firmy. To przykre, że przyczyn niepowodzeń swojej firmy upatruje Pan w jednym człowieku, który już od dawna nie pracuje u Was, a nie fatalnej organizacji pracy, skrajnym niedoinwestowaniu, skąpstwie i tragicznym systemie decyzyjnym.

Krystyna Nowy wpis

były pracownik ale może jesteś trochę na bieżąco skoro włączasz się w wątek? chciałam dowiedzieć się czegoś aktualnego ale zauważyłam, że na stronie w zakładce z aktualnościami są posty z 2019 roku, wtedy firma została laureatem jednego z konkursów, w którym brała udział. do dziś już nic ciekawego po drodze się nie działo, ze niczego tam nie pisali?

stefan Nowy wpis
@uwaga

Bo było mi tutaj dobrze przez ponad 1o lat i piszą tylko negaty ludzie ,którzy w Globie nie nadawali się do roboty!!

Coolapple

Firma daje możliwość rozwoju, zawsze pojawiają się nowe możliwości. W naszych trudnych post-covidowych czasach trudno znaleźć firmy, które myślałyby o nowych kierunkach, natomiast, Glob zawsze szuka aktualnego zapotrzebowania rynku, dzięki czemu zawsze stara się zapewnić aktualną ofertę. Firma jest polecana na rynkach zagranicznych jako solidny dostawca wysokiej jakości narzędzi. Polecam

Krystyna Nowy wpis
@Coolapple

Czyli jako firma polecana a jako pracodawca? Na ten temat da radę coś więcej? Widzę także, ze były pracownik. Można się dowiedzieć po jakim stażu i co było przyczyną? Ile średni staż w firmie obecnie mógłby wynieść?

Barbara

Cześć :-) Firma szuka kogoś na pełen etat na stanowisko elektryka/serwisanta elektronarzędzi. Chyba na próżno szukać tu dobrych opinii o firmie, ale jednak pracujecie w tym miejscu. To jednak jakieś plusy muszą być? Chłopak chciałby aplikować, szkoda, tylko że firma nie podała widełek. Ile realnie można zarobić na tym stanowisku? Wymagają doświadczenia 3-letniego, więc chyba nie najniższa krajową?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zuzanna

Odradzam pracę w tej firmie. (usunięte przez administratora) Oczerniają byłych pracowników.

Czemu na okrągło leci ogłoszenie przyjmę pracownika produkcji czy tak mało płacą czy jest taki zapiepsz

Katarzyna

Szukałam na stronie internetowej firmy jakiejś zakładki, która zawierałaby aktualne ogłoszenia o pracę w FABRYCE NARZEDZI GLOB, ale niestety nie znalazłam tam niczego takiego. Może pracownicy wiedzą coś o planowanych rekrutacjach?

Kierowca sanek Formuły 1
@Katarzyna

Proszę zajrzeć na strony z ogłoszeniami, najlepiej te darmowe. Ostatnio sporo osób odchodzi, na pewno znajdzie Pani coś dla siebie :)

Magda
@Kierowca sanek Formuły 1

Dlaczego ludzie odchodzą z tej firmy?

Florian

Konkurencja widząc bardzo dobre opinie jakie firma zdobywa zaczęła oczernianie?

Rege

Panie w Biurze obsługi klienta to jakaś paranoja potrafią pozbyć się klientów. Zero kultury.

Witold
@Rege

Jak aktualnie wygląda sytuacja kadrowa w FABRYKA NARZEDZI GLOB? Czy praca w tym miejscu jest stabilna i rozwojowa? W tym roku nikt z Was nie wypowiedział się na temat tego pracodawcy, dlatego mam nadzieję, że ktoś zechce odpowiedzieć na moje pytania.

Worker

Tragedia. Kto coś umiał to się zwolnił. Brak mądrej kadry zarządzającej sami kolesie. Uciekać.

nick
@Worker

W naszej firmie ,która działa ponad 20 lat jest stała załoga i nikt mądry się nie zwalniał-pomylono nas z sąsiadem Fabryką Pił i Narzędzi Globus

admin

Czy uważasz, że firma FABRYKA NARZEDZI GLOB SP. Z O.O. dobrze traktuje swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum, prawda kreauje rynek pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. - Bielsko-biała

• Jak się pracuje w Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o.?

Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o.

Fabryka Narzędzi Glob Sp. z o.o.