FRT SWEDEN AB oddział w Polsce

Bielsko-Biała

Opinie o FRT SWEDEN AB oddział w Polsce

oszukany 2009-08-09 19:51:54
Własciciel tej firmy [usunięte przez admina] mnie na duze pieniądze
Darek Górski 2011-02-15 19:33:02
Nie polecam tej firmy. Nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań wobec kontrahentów.[usunięte przez admina] Dariusz Górski
technolog 2011-12-12 00:05:11
Rzadko wystawiam komuś taką opinię i tym bardziej jest mi przykro , ale tym razem absolutnie sie zgadzam.
Nie wiem jak on moze sie ludziom na oczy pokazywać po tych szopkach które odstawił. A jak ktoś nie wierzy niech poprostu spróbuje współpracy
FRT 2014-08-07 11:39:54
Aby tak pisac najpierw trzeba byc technologiem alby moc pisac jako technolog.
FRT 2014-08-07 11:43:44
Szkoda ze nikt nie pisze z nazwiska tylko jakis oszukany :) ! Aby byc oszukanym trzeba pracowac na pieniadze. Niestety jak sie nie pracuje tylko samochodami firmowymi jedzi i je rozbija neimozna miec zaplaty chyba. Poponuje zamiast wypisywac gluoty zaczac pracowac a wtedy nikt Ciebie nie oszuka biedaku .
cezary 2016-04-21 00:03:39
Troche zaniepokoiły mnie te powyższe komentarze. Proszę powiedzcie mi czy teraz wypłaty sa tu na czas. @czu;ers, brak narzekań jeszcze o niczym nie świadczy, bo jest i brak dobrych opinii.
Zostaw swoją opinię o FRT SWEDEN AB oddział w Polsce - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRT SWEDEN AB oddział w Polsce