Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski w Zielona Góra

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski?

Czy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski występują paczki/bony świąteczne?

Boss Nowy wpis

Tak występują.Dodatkowo na Śwìeta daję po 2 tys pln każdemu pracownikowi

Renata Nowy wpis

Czy temat faktur poruszonych jakoś w lutym został już rozwiązany? Nikt niczego nie pisał i ciekawi mnie bieżąca sytuacja. Ogólnie to na pewnej stronie z ofertami widziałam, że zakład od 20stu lat specjalizuje się we fryzjerstwie, dlatego tu zajrzałam, a widzę ze ktoś pisał o tym, że te usługi były jakieś nielegalne. O co z tym chodzi? teraz salon normalnie jest prowadzony? Czy ktoś teraz się zatrudnia?

Dramat

Firma nie płaci faktur, osoba kontaktowa niewiarygodna, unikać!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski.
Pan jan

Uważaj wolski bo znowu ktoś przyjdzie i nagra filmik.

@Pan jan

jakos sie nazywasz czy na to juz brak odwagi jasiu

Pan jan

Raz się dochrapałeś. Latałeś jak z solą w (usunięte przez administratora) A później jak sanepid wpadł to już ci do śmiechu nie było. Jest analfabeto takie powiedzenie. Jak by kózka nie skakała to by nozkinie złamała... Zatem brawo ty ptasi móżdżku.

@Pan jan

Milo wiedziec ze jestes (usunięte przez administratora) tylko sie zalaniesz bo sanepid mi nawet mandatu nie wystawil a co sie zadziwla pozniej i dzieje to juz przerasta twoje zdolnosi intelektualne ruda malpko

@Pan jan

aha jasiu filmowiec sygnalista rudy gruby spaslak piegowaty ze stacji paliw ales ty naiwny

@boss

Sam już nie wiesz z kim zacząłeś i tak przezywasz po kolei łudząc się że w końcu ci się uda trafić. A tu guzik zamiast kombinować trzeba było być uczciwym i porządnym.

@boss

He he akurat tą historię co Wolski odwalał na stacji paliw to zna pół miasta od taksówkarzy wszyscy się śmieją do dzisiaj

@Pan jan

Trafilem i to w dzisiatke rudi najuczciwszy jestes ty sygnalista jakos to slabe piegusku

boss

dobrze ze mam ten film takze tam jest cala prawda ja mialem tobie dawac na paliwo niby z jakiego powodu.miogles placic z tego co w domu wykonywales nielegslne uslugi fryzjerskie nie placac podatkow

@boss

A ja mam film jak odnosisz sie do pracownicy. I jak kazesz isc i magrywac innych I jesteś (usunięte przez administratora)

Zofia

Całe miasto się śmiało jak to Wolski latał po stacji w gumowych rękawicach i czepiał się wszystkich pracowników a u siebie zakładu nie mógł przypilnować. A jak ktoś mu tam w końcu wygarnął to się obraził i zaczął się czepiać

boss

no to jak sie licytujemy to ja mam film ak cpasz w zakladzie podczas pracy no i jak rwales dokumenty i biegales jak chora malpka w zakladzie i przed itd itd

@Zofia

tak uzywacie mojego nazwiska a swoim sie podpisac to juz brak odwagi pedrusie?

Oleander
@boss

O widzę znowu robi się jatka na Wolski zamiast przyhamować przeprosić posypać głowę popiołem i zamknąć pewne sprawy to dalej się nakręca wyzywa i ją trzy A tak na marginesie to ciekawe gdzie teraz jeździ tankować

@Oleander

zgaduj tam gdzie najlepsze pakiwo i ze stalym rabatem i nie sa chorzy

@boss

Na circleK tez go wysmiali jak zaczął swirowac

@Oleander

oleander ty sobie lepiej kup radioaktywny skafander niz sie podniecac ploteczkami narkusow

@Gościu

mitomanie 10 lat na tym badziewiu nie tankuje ale wymyslaj dalej mozna sie posmiac

El krokodilla
@boss

Płynik ci się juz nie wylewa na wycieraczke w tym zardzewiałym trupie? A sopocka smakuje dzidziusiowi co lubi mieszać łapą? Belki w swoim oku nie widzi wolski ale u kogoś dostrzega odrazu. Wielki pobozny (usunięte przez administratora) Przestań się chłopie osmieszac dalej w całym miescie.

@El krokodilla

Ty mnie sledzisz czy poprostu jak widzisz celebryte to musisz za nim jechac i inwigilowac?bierz przyklad z Pana Andrzeja i sie przedstaw bo ten twoj przekomiczny nick tylko potwierdza ze jestes prostakiem

Mirosław
@boss

Ta wymiana to ma znaczenie ledwo dla paru osób. Może jakieś info o zarobkach i warunkach pracy w tej firmie?

Marek to tylko mocny jest w gębie a i to nerwy mu puszczają jak przyjdzie co do czego. I poprostu przezywa zamiast powiedzieć coś mądrego i ciętego. (usunięte przez administratora) i tyle. Wystarczy się postawić i wymięka gościu. Mógłbym tak długo wymieniać jego przypałowe akcje. A w towarzystwie wystarczy wspomnieć o kogo chodzi i wszyscy się śmieją bo każdy zna kogoś z kim ten świr ma na pieńku. No Zielona Góra nie jest taka duża i fama się niesie.

@Andrzej

Andrzeju jakis ty madry i znawca ludzi ird niesamowite hisorije wypisujesz a jakis tak mocny to sie capku przrdstaw i podyskutujemy na konkrety andzrzejusiu nckusiu

@boss

O. I o tym właśnie mówiłem. Zaczyna się. Zero merytoryki tylko od razu wyzwiska. Płytki intelekt to i płytka retoryka. Przedstawiłem się, jestem Andrzej.

O o o, Mareczek dalej przezywa. To jest to o czym mówiłem. Tak jest zawsze. No chory psychicznie i tyle.

@Andrzej

Piszesz to odpowiadam a przerzywasz raczej ty bo to naorade stres nie niec nazwiska????????????

@boss

Oooo marek bo sie zapowietrzysz i tak ci zostanie. Weź kąpiel, pooddychaj. Weź pigułke... Opanuj się. Bo naprawde cie zamkną za wyzwiska twoja agresja to już jest recydywa.

@boss

Co to znaczy? to naorade stres nie niec nazwiska???????????? Nic nie rozumiem z tego zdania.

@Andrzej

nazwiska mie masz dlaczego?wstydzisz sie swojego nazwiska?

@boss

Już raz dostałeś od sąsiada piąche w dziób. Już zapomniałeś jak spod śmietnika nogami przebierałeś do domu?

boss

takis kozaczek to eie przedstaw ale to niewykonalne bo.nie wytobilbys bez psmpersa ti naoisz kto mi ta piache sorzedal mitomanie bo nie pamietam i nieprzymone sobie ale moze ty takis mocny sie ujawnisz moze sie tobie uda?czy s raczej galaretka z pampersikiem?????

Andrzej Gandecki. Nie pozdrawiam

@Andrzej

Gratuluje to jest odwaga cywilna godna nasladowania.Przykro mi ale nie przypominam sobie zebysmy sie spotkali .

boss

po 30 latach zatrudniania (usunięte przez administratora)alkoholiczek beztalenci histeryczek.mitomanek to i tak sukces moge sobie pozwolic na zasluzony odpoczynek a wy beznadziejne nieudaczniczki dalej zapierdziwlajcie na kromke chleba od rana do wieczora majac nadzieje ze bedzie lepiej .niestety zla wiadomosc bedzie wam coraz gorzej niedlugo bedziecie obgryzaly paznokcie na bezrobociu .ten sie smieje kto sie smieje ostatni balwanki

Kamila

A taka informacja to skąd do Ciebie przyszła? Co się dzieje?

Ty

Ryryry

@Ty

coz za wyczyn lieracki himalaje inteligencji odrasu mozna poznac ze oczytany i elokwetny

@Ty

Co tego typu opina wnosi i jaki ma związek z pracą tutaj?

Gościu

Ty wolski, czy masz w domu słownik ortograficzny? Polecam poczytać zanim coś znowu napiszesz. Bo walisz byki gorsze od dzieci w zerówce.

@Gościu

widzisz pajacu piszeszoje nazwisko niezgodnie z zasadsmi pisiwni i ortografii i jeszcze pouczasz jestes zwyklym klaune m i to bez nazwiska a fuu jak smierdzi tchorzykiem .......od ciebie

Gościu

Wolski srolski. Tyle w temacie.

@Gościu

Jestes (usunięte przez administratora) intelektualna i tchorzen dobor slownictwa swiadczy ze jestes na etapie rozwoju 2 miesiecznego niemowlecia nie jestes w stanie mnie obrazic ale pewne ze bedziesz przepraszal

boss

poszerzaj krag osob ktore obrazasz wszystkich przerosisz to wiecej niz pewne ale mamy darmowy kabarecik gosciu bezimienny kozakuje jak niewiadomo kto a sam schowany pod nickiem trzesie ogonikiem .odliczaj juz niebawem bedziesz przepraszal.ochoczo i przeuroczo z wlasnrj incjatywy gosciu co rozumu nie ma a mysli ze jest kozak a to zwylky kapec

@boss

Zrzuty ekranu z twoimi komentarzami na facebooku robią prawdziwą furorę większego pato biznesmena jak to piszą internauci to chyba w Polsce nie ma. Janusz który chodzi naburmuszony bo już nie ma kogo eksploatować bo wszyscy którzy u niego pracowali puścili opinie że jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Taki byłeś cwany a teraz jesteś zerem. Taka jest prawda. Tego nie przeinaczysz na swoje.

I krzyżyk na drogę.

Gościu

Hehe. Pożyjemy zobaczymy. A póki co to ssij ware.

@Gościu

Zapamietaj ten sie smieje kto sie smieje ostatni kolorowych snow w oczekiwaniu na odpowiedzialnosc za obrazliwe wpisy itd itd itd ... ....

@boss

Nie strasz nie strasz bo sie zesrasz. Jak zawsze. Nawet odwagi nie masz na sprawy chodzić.

Dzięki za kolejne obelgi już siedem osób szykuję się na ciebie z pozwem zbiorowym za to co tutaj wypisujesz I jak ludzi nazywasz. Od narkomanów ćpunów degeneratów. Adwokat już pracuje nad papierami i ma wszystkie zrzuty z twoimi komentarzami, będziesz siedzieć. Będziesz też płacić. Bo przeprosin nie chcemy

boss

Placic to tu bedziesz,domiary do urzedu skatbowego za nielegalne uslugi i wykonywanie uslug podczas locdaunu cpunie czekam z utesknieniem na pozew nieudaczniku

boss

za nekanie mnie i mojej rodziny i te wpisy twoje i tobie podobmych malointeligietnych oszlomow ofpowirsz ty i imni prawnie takze szykuj cpunku sie na wydatki na prawnikow i juz zbietaj ns odszkodowanie i zadoscuczynienie dla mnie sie motda chlaoie co popadnie to to.kosztuje narkusiku

@boss

Predzej znowu panie z sanepidu do ciebie przyjdą.

@Gościu

Pozyjemy zobaczymy co nastapi predzej cwoku

Waldek

Jak tam patobiznesmen z zielonej góry? Oddałeś ludziom ich należną kase?

@Waldek

plinuj waldzio zuliku swohego kraniku alees odwazny podales imie jeszcze dodaj nazwisko i osiagniesz prawie wszystlo pulpo z zalosnej wai zasciankowej a komu niby i za co mialbym oddawac pieniadze zuliku waldziku?

Panierowany boss

I musisz uważać to piszesz bo w końcu ktoś się wkurzy. I za nazywanie narkomanem złoży ci kwita w sądzie. I co prawda nie będzie to pierwszy kwit które dostałeś ale zawsze to jakiś rozstrój

Zofia

Dzień dobry. Co sie dzieje z salonem na wyszynskiego bo caly czas zamkniete? Gdzies sie pan przeniosł? Pozdrawia stała klientka Zofia.

Tak do Berlina zapraszam

@boss

Byłem pracownikiem tego salonu chętnie opowiem w wiadomości prywatnej dlaczego salon jest zamknięty i co się działo przed samym zamknięciem.

Bardzo prosze zofi1975@gmail.com

boss

dzialo sie tyle ze siedziales tam (usunięte przez administratora) i dogorywales i robiles teatry i syf ppchwal sie ze podczas covidu przyjmowales klientow u siebir w domu a wszystkich osmaroeywalrs ze tak nie wolno zrezta tum juz sie zajmuje sanepid i irzad skarbowy twoja dzialanoscia nielegalna podczas zakazu wykonywania uslug fryzjetskich bez podatku i bez prowadzeni fzialalnosci gospodarczej.takze twoja opinia jaka byc nie napisal jjest tyle warta co ty sam zero

@Zofia

Jak Pani chce wiedziec cos prosze pytac na wszystko sa dokumenty ten czlowieczek narusxyl moja nietykalnosc osobista podarl dokumentu firmowe straszyl.mnie a jest narkomanem i zwyklym pospolitym (usunięte przez administratora)podatkowym distal wyplate za czas lokdaunu a podczas tego lokdaunu przyjmowal.klientow w domu co bylo zskazane i jezdzil.po domach do klientow takze wyludzil ode mnienpieniadze a w sakonie musial miec swoja dzievzyne tez narlomanke jak sie pozmiej dowiedzialem i siedzial z nia na kanapie i sie obsciskiwali zamiast pracowac nie dbal o porzadek i czystosv co potwierdzila kontrola sanepidu ze nie dbal.nawet o seoje stanowisko pracy i o swoj sprzet jeden wielki syf wprowadzil do tego salonu.dlatego mialem dosyc juz tych eksperymentow z ludzmi ktorzy tylko patrzrli zeby mnie naciagnac.ot taka jest trywialna prawda

poszkodowana

Witam bardzo proszd rowniez na privvmail dla mnie prxeslac co Pan ma do powiedzenia w temacie pracy u tego faceta i co z tym salonem sie stalo pracowalam tam przed Panem i jestem Ciekawa jaka byla koncowka tego saloniku i co Pan z nim przezyl.moj adres mail max12@onet.eu pozdrawiam Liliana

@boss

Powiem tak, trzeba było nie latać po okolicy i odgrażać się pracownikom w firmie obok to pewnie nie byłoby też sanepidu... i jeszcze angażowanie do wojenki pracownika. Zamiast obsługiwać to miałem latać i nagrywać dla szefa filmiki jak inni pracują w innych firmach. Ale się zdziwiłeś i przejechałeś jak Zabłocki na mydle. Nawet sprzatanie tego twojego syfu z czasów prlu nie pomogło.

boss

jak to dobrze ze sa na wszystko dowody to twoje pisanie nie pomoze w tym ze pracowales nielegalnie podczas lokdaunu lamiac zakaz wykonywania uslug oraz wykonywanie uslug fryzjerskich w domu bez zarejstrowanej firmy oraz bez placenia podatkow .to ze byl sanepid i jest w protokole ze miales brudne stanowusko pracy swiadczy tylko o tym ze jestes brudasem nie dostalem nawet mandatu.jezeli zas chodzi o to co robiles poracy w sklepiw obok o ma stacji to mam obszernankoresoondencje od ciebie cpunku.nie wybielisz sie .i na tym koniec tej zalosnej twojwj dengrengolady.

@boss

panie Wolski, przez małe p. Daj już pan sobie spokój z tymi głupkowatymi tekstami. Straszyć to pan możesz sobie pod kołdrą w domu domowników. Każdy kto miał nie przyjemność z panem skrzyżować drogę wie żeś pan (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) oszołom. I tyle.

@Gościu

Jak takis madrala i bohatet to sie przedstaw cwoku tak to mozesz pouczsc pod koldra w swoim szalasie swoich gnomow bezimieny nikt bo gosc z ciebie jsk widac zadem a analfabeta z pewnoscia gdyz nikogo nie strasze tylko merytorycznie odpowiadam na te prostackie wpisy i eiem co robie i o czym pisze w przeciwienstwoe gnomie do ciebie.takze poszol won pod swoja kolderke

boss

Skonczyly sie argumenty bidna umysloei myszko to siiedz w kaciku i czejaj na kocura a mozesz byc myszko szara ze przyjdzie ........hi hi hi to tylko kwesttia czasu nie disc ze kestes tchorzem wystepujesz anonimoei to jeszczs e obrazasz ludzii mozssz juz tylko odliczac dni bo odpoeiesz,za to tak przykladowo ku przestrodze dla innych prosiles sie to masz.wedle zasaday mowisz masz

@boss

Hihihi? Co ty dziewczynka jesteś? Nie wiem czy wiesz ale pół polski ryje z twoich wpisów tutaj zamieszczanych. W dobie fejsa i Twittera zrobił z ciebie ktoś gwiazde. A do tego jeszcze sam podałeś imie i nazwisko w nazwie firmy. No janusz...

@Gościu

No widzisz bezimirnny gosciu ja przynajmniej jestem gwiazda internetowa i nie boje sie przedstawiac i poslugiwac swoim nazwiskirm a ty nawet nazwy kraju nie umiesz uszanoeac i piszrsz z malej litery ty poprostu jestes prostakiem hi hihi

@boss

Jezeli dzieki tum twoim tepym.wpisom i innych nieudacznikow czyta to 20 mln ludzi to musze sie zglosic do reklamodawcow bo taka ilosc odwiedzajacych strony o mnie jest dls nich jak zyla zlota i zarowno dla mnie i to dzieki takim dzaimdziakom zyciowym jak ty.

@boss

Ale oni się śmieją z ciebie. Janusz biznesu...itp

Emareczek
@boss

Takiego jak ty oszusta to omijać szerokim łukiem. Desperat by tylko chcial z tobą pracować. Ludzi juz posplacałeś? Janusz biznesu.

@Gościu

W reklamie liczy sie liczba odslon a nie wartosc tych bzdetnych postow i to od anonimowych troblodytow umyslowych

@Emareczek

Jestes pokrzywdzony przez los od urodzenia czy nabyta wada?

boss

placki tez nie maja nazwisk?a no tak tylko recepture i niektore smak ale nie wszystkie tak jak ty widac ze zle dobrane skladniki i z placka wyszedl ohydny zakalec.jestescie zalosni .rady dawaj sam sobie burku na swoim podworku

boss

To po co skaczesz placku jeszcze zlamiesz nozke wedke twoich przyslow

Gumoe kutsy
@boss

No i co staruchu? Masz jeszcze za co jeść czy już tylko baba cie utrzymuje?

@Gumoe kutsy

przedstaw sie mlodzieniaszku to uzuskasz wyczerpujaca odpowiedz lecz nie sadzs zeby ciebie zadowolila chyba zzrala by ciebie zazdrosc nieudaczniku bezimienny

@Gumoe kutsy

A czemu takie obraźliwe słowa? Przecież możnaby to napisać inaczej prawda?

@Zofia

bo to fajtlapa intelektualna nawet nie wie na jaki temat to forum jest zapewne jakis nacpany mlodzieniaszek ze wsi ????

Sławomir
@boss

No i co z tego? Takie obrażanie raczej o nikim dobrze nie świadczy. Powiesz jak się tu pracuje? Konkretnie chodzi mi o zarobki. Dają więcej niż najniższa krajowa?

@Sławomir

dwa razy wiecej noz stednia i wszystko na umowie o prace a nie jak na smieciowkach typu umowabo dzielo czy zlecenie i matny procencik jal w salonach image i znakomitej wiekszosci salonow jest oszukiwanie i pracownikow i skatbu panstwa zanizanie obrotow wpisywanie w umowy pol etstu lub jedna czwarta i niskie stawki itd katastrofa

Kamila
@boss

Aha to czekaj te wady co wypisałeś to przypuszczalnie do tych pozostałych umów? Tutaj jest piękne uop, wysoka stawka i 0 zastrzeżeń?

@Kamila

doprecyxuj o co tobie chodzi?

Oleander
@Sławomir

Jak Wolski płaci to można było przeczytać jakiś czas temu w Gazecie Lubuskiej

@Oleander

No widzisz analfabeto bezimienny to bylo publikowane 21 latemu to nie bylo o.mojej firmie tylko wymieniono moje nazwisko a juz po wygranej sprawie w sadzie przez opisywana firme sprostowanie bylo rowniez zamieszczone takze jestes marnym detektywem jeszcze raz posluzysz sie moim nazwiskiem ma formum.publicznym to pozwe cirbie cwoku intelektualny o lamanie rodo itd bezimienna nicniemogaca maso skondensowanej piany

Boss

Wolski wolski wolski marek wolski No i co? 4x sie posłużyłem. Idź załóż 4 pozwy

@Boss

Mowisz masz

Pracowałem około pół roku, po czym chciałem urlop na wakacje. Szef odmówił. Po tygodniu wróciłem do rozmowy to zaczął mnie straszyć jakimiś ukraińcami, lepiej żebym się uspokoił. Po tej rozmowie oczywiście wypowiedzenie.

@były pracownik

Akurat temat tego wypowiedzenia jest szeroko udikumentowany poprzez swiadkow itd Panie ze skleou obok nie mogly zr smiechu jak ciebie cpunie widziaky biegajacegi o przed zakladem z podartymi paoierami ktore mi wyrwales z rak ty nie jestes normalny narkotyki tobie zacmimlily realnosc myslenia ale ciesze sie ze te bzdurki wypisujesz nacpany klamczuszku.miales miec swoj salon w szprotawie itd brat dal.pieniadze itd marzenia nie kosztuja cpunie

Boss

Mam was wszystkich gdzieś i co mi zrobicie. Nikt mi nic nie zrobi bo ja mam żółte papiery.

@Boss

Widzisz jakis malorozgarniety mialo byc ze to.moj wpis a napisales moj nick przez duze B czyli nie moj bo.moj jest bosd takze fajnie zs sie pochwakiles ze masz zolte papiery to wszystko wyjasnia????????????????

boss

mimo ze poprawiles pisownie mojego nicka to wpis ktory zamiesciles zapamietasz do konca zycia twojego bezsendownego przejdziesz wszystkie moxliwe procedury prawne zal mi tylko twojej matki ze takie zero wypusila na swiat bedzieszxprzeoraszal.mojme az mi sie to znudzi i uznam ze ja przeprosiles lub nie to tyle zerowko mnie nie jestes w stanie przeprosic w jakikoleiek sposib .poeodzenia bezimiuena tchorzliwanpozbawiona moralnosci przezroczysto maso nicosci

Aaaaak

Jeśli są tu jakieś dziewczyny pokrzywdzone przez tego degenerata podajcie swoje dane a skontaktuje się z wami opowiem o piekle jakie tam przeszłam. Mam dowody złego traktowania i nie tylko. Wielce właściciel to zwykle zakompleksione byle które znęca się w pracy nad dziewczynami. Do dzisiaj jak go widzę przechodzą mnie dreszcze. Ale już niedługo wszystko się skończy, brakuje tylko 2 osób do pozwu zbiorowego, mój adwokat wszystko załatwia

@Aaaaak

pierwsza to ja ciebie pozwe za te okreslenia polecam wizyte u specjalisty od chorob natury emocjonalnej.zycze powodzenia tobie i twojemu adwokatowi marzycielko i konfabulantko .na szczescie marzenia nie kosztuja to stac ciebie na nie

Małami

Priv

Muminek
@Aaaaak

Bardzo proszę o kontakt kontojahuu@yahoo.com

Bosek co mu połamią nosek
@Aaaaak

Mogłabyś się odezwać jakoś ?

@Bosek co mu połamią nosek

to grozba jest?

boss

pozyjemy zobaczymy jak takis kozak to sie przedstaw

Alleluja
@Bosek co mu połamią nosek

Pozew zbiorowy nic nie da . Proponuję pójść do gazety i puścić w świat aby ostrzec innych przed tym człowiekiem. Aaa no i prokuratura też chętnie przyjmie zgloszenie , czym nas więcej tym lepiej.

@Alleluja

Idz gdzie chcesz tylko z czym z twoimi obsejami i wrodzonyn lenistwem i donosicielstwem jestes mega zalosny zacpany desperacie zajmij sie swoim zyciem i uporzadkuj bo masz niezly (usunięte przez administratora) i w glowie i wszedzie????????????

@boss

Przyjdą znowu silni panowie po ciebie i znów bedziesz sie chował. Komornik ci nie odpuszcza z tego co wiem. A nos ci się juz zagoił? Bo chowasz się pod dymi obleśnymi kudłami i nic nie widać ?

boss

Przedstaw sie jak takis mocny i wszystko wiedzacy cpunku no to czekam na tych twoich silnych panow itd az ze strachu sie schowalem i obserwuje czy ida.widzisz nie kazdy moze miec fryzure jaka chce tylko nileliczni zycze duzo szczescia i zdrowia

@boss

Moze jakas ksiazke fantastyczna napiszesz bo widac masz zdolnosci do konfabulacji i fatazji bo z rzeczywistoscia chyba mie masz stalego polaczenia cpunku

boss

a przed kim mislbym sie niby chowac przed toba cpunku czy przedkim bo nie widze takiej potrzeby a pozatym nie mudze nie musiakem i nie bede musial sie chowac przed kimkoleiek w przecciwienstwie do ciebie bezimienna beznazwiskowa galretko nacpana

@boss

Co tak zamilkes wszystkowiedzacy tchorzyku?

Uwaga na tego trolla chwalił się ostatnio że zna wielu Rosjan i nic mu nie podskoczy

Nono

Haha tak zna , ale wielu komorników co mu żyć nie dają ????????????

@Nono

nono jakos sie nazywa czy tylko z podkulonym ogonikiem pod szafka sie gdzies anonimowo skrywa?????????????przypatruje sie tej niesamowitej legendzie jako tworzycie i chyba trzeba bedzie wydac autobiografie i scenariusz na film i znowu jak zwykle zarobie????????????

Gorgonzilla
@boss

No i jak tam mareczek? Nawet na fryzjera cie nie stać teraz? Trzeba było nie zadzierać z mocniejszymi.

@Gorgonzilla

to ty jestes ten mocny ?nawet nie masz odwagi sie przedstawic ?takis mocny to po co sie ukrywasz ?

@Gorgonzilla

skonkretyzuj cos m ktos zrobil ?jacys mocni?cos mnie ominelo ze nie zauwazylem tych mocnych itd?dawaj konkret zakompleksiony anonimowy slabiutki czlowieczku

@Gorgonzilla

co tam mocniutki brak nowej nutki?czy mocy ?wrescie zrozumiales ze jestes mocny tylko na tym portalu pod anonimowym nickiem i nic nikomu poza pisanina bzdur nie mozesz zaszkodzic w realau?

@Nono

A czemu ma komorników? Wiesz może?

@Zofia

Wie Pani co to jest Rodo ?dlacczego na portalu dopytuje pani o sprawy ktore sa chronione ustawa Rodo i sa to tzw dane wrazliwe?w zwiazku z nielagalnym zapytaniem o sprawy objete ochrona prawna podaje jutro pania do prokuratury o nekanie i naruszenie ustawy Rodo.Prokurator napewno zaspokoji pani niepochamowana ciekawosc i poradzi sobie z ustaleniem pani tozsamosci zeby pociagnac pania do odpowiedzialnosci ja przylacze sie w pozwie cywilnym o naruszenie moich dobr osobistych i Rodo.Ciekawosc to pierszy stopien do piekla tak przynajminiej jest ogolnie przyjete.zycze powodzenia

Zarobisz zarobisz
@boss

Ale chyba znowu w nosa...

Panienka z okienka
@boss

Najpierw stary capie sam Zacznij stosować rodo

@Panienka z okienka

Coz za wiejska elokwencja brskiem umu jedzie od ciebie na mega mile utracjuszko wiejska

@Zarobisz zarobisz

To ze masz pusciutki leb to jest pewne i ze jestes tchorzykiem tez ale mierz sly na zamiary wiejski cpunku

Gumoe kutsy
@boss

Oj ty dziadu. Wszyscy wiedzą ze masz ciężko. Trzeba było nie świrować...

@Gumoe kutsy

Pozyjemy zobaczymy .opinie osob ktore nie maja odwagi sie przedstawic interesuja mnie tyle co zeszloroczny snieg.(usunięte przez administratora)to jestes ty intelektualnym i w znaczeniu materinym.twoja wiedza jest widac bardzo plytka jak twoj zanikly narzad od myskenia

Lubię placki

Boś wypadł z rynku drogą selekcji. Już u niego nie zrobicie taniej ondulacji

@Lubię placki

w temacie selekcji drogi placku sie nie bawem okaze kto gora kto plackiem????????????

boss

slabe z twojej strony takie (usunięte przez administratora) nigdy sie nie przedstawiaja.nikogo nie oszukalem dla twojej swiadomosci.jezeli masz inne infa mitomanie lub mitomanko nalezy sie zglosic do prokuratury.tymczasem bacznie obserwuj i zyj i czerp z plotwk swoje wiesci a ja robie nowe otwarcie w swoim zyciu i jestem z twgo super zadowolony.ty sie zastanow jak pazernosc i lenistwo tych co utrzymywalem na najwyszeych stawkacj w miescie w tej branzy wplynela na ich zacjhlannosc i myslenie o tym ze sobie bez mich nie poradze.po pierwsze (usunięte przez administratora) przetrzewil ta branze i zmienil nieodwracalnie to juz nie te obroty nawet w tych tzw zlotych klatkach mowie o salonach wypsionych ktorych w tum miasteczku zbyt wiele po drugie frtzjerzy biegaja po domach i (usunięte przez administratora)skarb panstwa po trzecie pogadamy za pol roku jak ta branza bedzie wygladala jezeli wogole sie na tym znasz.czy sis przedstawisz czy nie twoj problemik ja mam sie jak narazie dobrze no moze poza zdrowiem ale n to juz nikt z nas wplywu nie ma znawco wszystkiego.prowadzies kiedys biznes 25 lat z sukcesem nie to c,ego ty chcesz mnie uczyc (usunięte przez administratora)troche pokory zacznij od siebie nastepnie prubuj pouczac innych .powodzenia zycze mimo wsztstko.karma wraca ktosiu

El krokodilla
@boss

O zdrowie dokucza. Może to dla tego że jesteś zły dla ludzi? I dobrze Ci tak. Karma wróciła i do piachu...

Ola
@boss

Oszukales multum ludzi . Tutaj jakoś umiesz pisać A w pismach do sądu zachowujesz się jak analfabeta. Dobry dowód tutaj dajesz że znów ściemniasz, i odpowiednie osoby sie o tym dowiedzą.

@Ola

Niesamowite moze ty nie rozumiesz tego co jest napisane w tych pismach straszyc mozesz dziecinko sama siebie a jak takas harda to sie przedstaw z tchorzliwymi anonimami nie konwersuje.

@Ola

Pamietaj ze pomowienia sa karalne a ty nie jestes anonimowa takze twoja karierka ledwo zaczeta w branzy moze sie zaczac od wielkiej aferki zwiazanej z twoim dzisiejszym wpisem ofermo intelektualna

Ola
@boss

Jakie pomówienia? Czysta prawda i nie jedna osoba to potwierdzi. A Ty jesteś tak tchorzliwym desperatem że nawet na sprawę nie masz odwagi przyjść. Ale wyzwiska które tu wypisujesz będą miały swoje konsekwencje prędzej czy później

@Ola

Zapamietaj ze nie jestes ze mna na ty !staszyc mozesz tych co sie boja .jezel8 jestes taka odwazana to sie przedstaw .ale pewnie nie masz odwagi tchorzliwa histeryczko

@Ola

Histeryczka ola moze ty zamiast mozgu w glowie masz jakiegos gabkowego babola?czekam na konsekwencje od ciebie anonimowa bezmozgowa amebo

Twój sąsiad

Mareczek ma tylu wrogów że nawet on sie pogubił w tym z kim ma na pieńku. Całe miasto aż się śmieje gdy się wspomni to imię i nazwisko, chyba nie ma nikogo kto by nie znał i nie kojarzył.

@Twój sąsiad

widzisz szaraczku sam przyznajesz ze jestem celebryta mnie zna cale miasto a ciebie tylko twoje lustro

boss

no i masz problemik juz wiem kim jestes a za wpis o pasierbie pozwewik otrzymasz tchorzyku

@boss

No. Już dawaj. Tylko na wokande sie staw.

boss

jak narazie to widac ty jestes zesrany bo boisz sie ujawnic narkusiku popisany od dlugopisiku

boss

to jest forum na moj temat a. poruszyles osobe ktora z tym forum nie ma nic wspolnego raz chciales chlopakowi zaszlodzic i sie nie udalo bo jestes beznadziejnym zalosnym zulem bez inteligencji teraz chlopak ciebie poda do sadu i nauczysz sie rozumu chociaz watpie penerku

@boss

A to co zostało napisane o pasierbie to nie wymysł tylko to o czym ludzie gadali. Za gadanie i słuchanie tego co gadają nie karają.

boss

firma istnieje od 23 lat bedzie nadal.istniec nie masz na to wplywu zrozpaczony zazdrosny zakompleksiony zulu jestes zalosnym szaraczkiem ktorego przerasta wszystko zwykly zjadacz chleba jakich miliony zadrosny o wszysyko nieudacznik i pijus

@Twój sąsiad

hi hi hi bu ha ha elaborat rozpaczy ze wpadles no coz takie sa zalety wspolczesnej techniki sam na siebie sidla zalozyles i w nie wpadles i teraz bedzie bubu pokazesz swoja inteligencje tam gdzie trzeba nacpany tchorzu

Miła
@Twój sąsiad

Chętnie się dowiem gdzie mieszka teraz . Mam następne pisemko do nadania dla tego pajaca

Ogol się swinio

Ogól się nie starczy na fryzjera?

@Ogol się swinio

super nick wszystko wiadomo

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-MAX-FASICHON Marek Wolski
1.3/5 Na podstawie 106 ocen.
  • ul. Jana Kochanowskiego 5 lok. 1
    65-001 Zielona Góra