Opinie o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Z.M.RUFUS.sp.zoo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica

pikej

Gościu,mówisz o tym brzuchatym co jeździł jako kierowca,dobrze, że go nie ma, co on nam zdrowia napsul,madrala jakich mało,a w Europie podobno nieraz zabladzil,nie polecam,

qwerty

Współpracowałem z tą firmą przez kilka lat i miałem o niej dobre zdanie , ale to co ostatnio słyszałem i czytałem to jakaś paranoja . Powiem szczerze że szkoda mi tej firmy a LUDZI tam pracujących zwłaszcza . Trzymajcie się ! (usunięte przez administratora)

prac

nie jest tak zle jak wiekszosc pisze. Wplata zawsze na czas,skladki oplacne wszystko normalnie. Zarobki podobne jak u innych. Rynek pracy niestety jest jaki jest. Trzeba robic swoje i sie nie przejmowac zarzadem. Skoro te poszczegolne osoby nie puszczono na tc tzn.ze tc mialo swoje powody. Szkoda ze tak sie naskakuje na pracownikow na produkcji,za to napewo klient nie zaplaci. Pracuje sie tam ok. Jedynie atosfera coraz gorsza ale to nie wina pracujacych.

kawa

Chopy,po co to pracować u kogo,tak zrobiłem i jest git,stać mnie na wodę,ni zawsze,Ale nie jest źle,zus najniższy i dobra jest,po ciul to ubezpieczenie,robię co chce,a nie będę się kogo sluchol.

Firma Z.M.RUFUS.sp.zoo poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
xyz

Kociaczku, tyłkiem świata się nie zdobędziesz (ty tak chyba uważasz). TC to szanująca się firma o konkretnym profilu produkcji, która przestrzega swoich reguł .To nie paranoja,ubiór musi być odpowiedni, to nie plan zdjęciowy filmu dla dorosłych. Na miejscu własiciela rufusu bym sie ze wstydu pod ziemie zapadl. Obecny tzw. zarzad tylko kompromituje firme w oczach otoczenia - w tym TC. Gadasz ze to nie prawda,ze ludzie narzekaja? Sama sie wkopalas, chcesz traktowac ludzi jak smieci, nie ma picia kawy, herbaty, woda w kranie? Ty sie slyszysz? Ludzie pracuja na takich jak ty,co reke po kase (ktorej nie bedzie dla pracownikow -jak wspominasz) wyciagasz. Za grosz wdziecznosci i szacunku.

mariusz dolczak

panie "kociaczek" ja nie zabieram glosu .pan mnie chyba nie zna I nie zrozumial ,ja tylko przeczytalem to co pisza pracownicy I sie tylko dziwie bo jak ja tam pracowalem to bylo inaczej; nie wiem czy lepiej BO JUZ TAM NIE PRACUJE!!!!!!!!!!!

DSL

Biedny derektorzyna na TC wstępu nima.Miał dobre intencje lecz tam nie sięgają Jego wątpliwe kompetencje.Pogonili kite podwinął i gdzieś zaginął.Szkoda tylko prezesa bo wynikła niezła heca.Wszycy w koło się śmieją i ubolewają że takiego prokurenta mają.Mnie to już nie dotyczy bo dyrektorom podziękowałem lecz serce się kraje gdy takie rzeczy się słyszy. Pozdrawiam wszystkich z Rufusa którzy to czytają bo wiem jak tam mają.Jak będe miał jakieś wiadomości ze Stomila to dam Wam dila.

PRACOWNIK

Pracownicy piszą prawdę a Kociaczek właśnie ma zakaz wstępu na TC do jest właśnie nasz dyrektor i to chyba samo za się mówi. Nawet jednego pracownika się łapią bo ma stawkę za wysoką o 40 groszy. POZDROWIENIA

Kociaczek @

To wszystko to bzdura, na firmie RUFUS jest OK . To pracownicy tylko narzekają. Wody nie ma i nie będzie .Macie wode w kranie!!!Picia kawy nie ma !!! Picia herbaty nie ma!!!Kasy nie ma i nie będzie !!! Klient za to nie zaplaci!!!Teraz już nawet za wygląd nie wpuszczają na TC. To jakaś pranoja !!! Panie Dolczak jak pan jest w USA to niech pan nie zabiera głosu bo nie zna pan realiów.

mariusz dolczak

Nie wiem co mam myslec po przeczytaniu tych postow.Ja zakonczylem swoja kariere w firmie Rufus 10 lat temu ,pracowalem tam 8 lat I wyjechalem do usa.Jestem w szoku ze tak tam sie popsulo.Czy ktos ze starszych pracownikow co mnie pamietaja moglby sie do mnie odezwac I opisac co tak naprawde sie tam dzieje bede wdzieczny np. piotr mroz.moj email;mariuszdolczak@gmail.com

robol

Może ktoś się wreszcie tym zainteresuje ! Zasady zaopatrzenia w napoje pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnie uciążliwych określa rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie profilaktycznych posiłków i napojów (Dz. U. nr 60, poz. 279). Z przepisów tego rozporządzenia wynika, że pracodawca zapewnia napoje, których rodzaj i temperatura powinny być dostosowane do warunków wykonywania pracy, pracownikom zatrudnionym: w warunkach gorącego mikroklimatu, charakteryzującego się wartością wskaźnika obciążenia termicznego (WBGT) powyżej 25oC, w warunkach mikroklimatu zimnego, charakteryzującego się wartością wskaźnika siły chłodzącej powietrza (WCI) powyżej 1.000, przy pracach na otwartej przestrzeni przy temperaturze otoczenia poniżej 10oC lub powyżej 25oC, przy pracach związanych z wysiłkiem fizycznym, powodującym w ciągu zmiany roboczej efektywny wydatek energetyczny organizmu powyżej 1.500 kcal (6.280 kJ) u mężczyzn i 1.000 kcal (4.187 kJ) u kobiet, na stanowiskach pracy, na których temperatura spowodowana warunkami atmosferycznymi przekracza 28oC. Dyrekcja firmy lekceważy wysiłek fizyczny pracowników. Na zapytanie dotyczące wody pitnej, pracownicy usłyszeli by wode kupic sobie w jednej ze znanej sieci sklepów. Kosztuje jeden złoty i pięćdziesiąt groszy. To jakaś paranoja!

obserwator

Rzetelny i uczciwy pracownik chce po prostu więcej zarabiać i nie interesuje go patologia.Nie można wszystkich posądzać o jakieś"przekręty".Jeśli są tacy,którzy je robią,to chyba nie ma problemu,by temu zapobiec.Natomiast można by stworzyć taki system motywacyjny,który byłby zachętą do pracy i jednocześnie dowartościowałby niedocenianych często ludzi,dobrych pracowników.

pracownik2

Pracownik dobrze prawi. Kadra dyrektorska myśli,że ludzie nie chcą pracować? Wszyscy chcą pracować. Trzeba tylko mieć co robić. Wówczas nie trzeba będzie szukać oszczędności, np. na zabraniu pracownikom produkcji dystrybutorów z niegazowaną wodą. Takie podejście do sprawy, tok rozumowania do niczego nie prowadzi. Aktywa firmy dzięki temu nie wzrosną. Jedynie załodze jest przykro, że tyle lat ciężko pracują, firma się rozbudowała... Nie ma wdzięczności za grosz. Ciągłe czepianie się, atakowanie ludzi. Przecież nie o to chodzi,tak się wspólnych celów nie zrealizuje nigdy.

robotnik1

Skoro nie pracujesz w tej firmie,co Ty możesz ocenić? Bladego pojęcia o niczym nie masz. A to, że normalny pracownik zna zasady poprawnej polszczyzny, nie powinno nikogo dziwić. Kilku osobom (szczególnie o wysokim mniemaniu o sobie) mogło pójść w pięty, że ktoś z takim statusem społecznym, wytyka błędy fachowym opiniotwórcom. Załoga pracuje tam przeszło 10 lat, praktycznie jest taka sama. Każdy może na siebie liczyć, pomaga jeden drugiemu. Niestety idzie ku gorszemu,szkoda. Powtórzę jeszcze raz. Nie pracujesz tutaj, nie znasz sprawy od kuchni...Daruj sobie.

robotnik2

Pisząc „wziąść”, popełniasz błąd fleksyjny, który jest niewybaczalnym grzechem przeciwko Językowi Polskiemu. Żeby wziąć się szczerze do pracy to po pierwsze trzeba pracownikowi odpowiednio zapłacić, wtedy będzie miał motywację. Po drugie to trzeba mieć co robić a jak przejdzie się po hali to palety świecą pustkami. Kombinować! To Wy kombinujecie jak tu pracownikowi zabrać dodatek. W tym właśnie celu zamontowaliście kamerki. Kraść! To że były czasy, gdzie ktoś coś wyniósł to nie znaczy, że ten proceder nadal trwa i że wszyscy "kradną". Jak tu mówić o jakichkolwiek "kradzieżach" skoro wszystko zabraliście i nic nie kupujecie. Zabraliście nawet wodę! Gdybyśmy nie pracowali uczciwie to ten zakład już dawno by padł. Pewnie, że jest Wam miło i przyjemnie śledzić pracownika, ponieważ tylko czekacie żeby mu kasę z wypłaty obciąć. Trudny rynek pracy to sami dla siebie stworzyliście. Jakoś inne zakłady tak nie kuleją z brakiem roboty. Chwalisz się, że masz pracę. Dzisiaj masz, jutro nie. Zgodzę się z tym, że jest czasem lepiej a czasem gorzej lecz gorzej to już nigdzie tak nie będzie jak jest w Rufusie. Szkoda marnować czasu na Was i tak w całej Dębicy wiedzą i nie tylko jak jest w Rufusie. Pozdrawiam wszystkich pracowników, którzy nie sprzedali się za przyjście do pracy 1 maja za dodatkowe marne 50%.

@robotnik2

Gdybym był pracownikiem opisywanej Firmy nie byłbym na tyle głupi i naiwny żeby pisać o niej w godzinach pracy..... :) Może jestem zainteresowany firmą z innej perspektywy i czytam co ludzie piszą, a jak piszą takie dziwne rzeczy to się mocno zastanawiam, po co tam pracują skoro im tak źle ? Staram się tylko odnieść do tego co czytam i zwykle kij ma dwa końce. Użyłem Waszego określenia coś o jakiś futrach, ale nie wiem dlaczego tak kogoś nazywacie....to tyle a propo wyjaśnienia. Życzę udanej pracy w znienawidzonym miejscu, choć uważam że takie zachowanie mija się z celem, po co psuć sobie nerwy ;)

@robotnik2

SKORO PAN PISZE, ŻE TAM GORZJ JUŻ BYĆ NIE MOŻE, TO CO PAN TAM JESZCZE ROBI ? Z TAKĄ ZNAJOMOŚCIĄ JEZYKA POLSKIEGO, PANIE ROBOTNIKU 2 ? PAN SIĘ NORMALNIE MARNUJE ! A BŁĄD...OCZYWIŚCIE RACJA JEST, ALE TO TKZ. " BŁĄD TYPOGRAFICZNY" , ALE TAKIEMU ZNAWCY NIE MUSZĘ RACZEJ WYJAŚNIAĆ ZNACZENIA TEGO WYRAŻENIA ;) AAA I WIDZĘ ŻE MOJA OCENA SYTUACJI BARDZO UGRYZŁA CHOĆ NIE WIEM DLACZEGO... NIE ZNAM WAS I TEGO CO SIĘ W TEJ FIRMIE DZIEJE...BADAM STRONY INTERNETOWE POŚWIĘCONE RYNKOWI PRACY I CZASAMI POZWALAM SOBIE NA SWOJĄ OCENĘ SYTUACJI. SKORO PANU WOLNO PISAĆ I CZYTA TO WIELE LUDZI TO DLACZEGO INNI NIE MOGA WYRAZIC SWOJEJ OPINI ?

robotnik1

Kombinować,kraść,kłamać? Człowieku to chyba przecież Twoja działka! Siedzieć przy biureczku i drapać się po makówce to raczej nie jest, uczciwa i szczera praca.Twoja opinia także była napisana w czasie pracy(10:48)klient za to nie zapłaci,także widać jak ofiarnie się poświęcasz dla dobra firmy. "Futrzaku" O szkalowaniu i gnębieniu pracowników nie bede nawet wspominał.

@robotnik1

Nie sądzę aby szef nakazał instalować kamery,to wymysł kogoś kto zajmuje się oszczędnościami (tylko nie tam gdzie trzeba). Moim skromnym zdaniem a również i innych ,Prezes powinien wymienić kadrę dyrektorską, powinni szukać kontrahentów a nie zajmować się bzdurami.

ja1

Zwyklego robola beda poganiac bo klijent za to nie zaplaci a jak futrzaki jezdza firmowymi samochodami po sklepach to kto za to zaplaci. Oczywiscie ze my robole musimy na to robic bo jak my bysmy nie urobili to byliby zerem.

@ja1

halllo !! Może wystarczy wziąść się szczerze do pracy, nie kombinować, nie kraść, nie kłamać niż drugiego człowieka szkalować ? Czy kiedykolwiek którys z Was atakujących, jak to nazywacie "zarząd" pomyśleliście że oni tez mają kogoś nad sobą, może zainsalowanie kamer nie wzięło sie przez przypadek, tylko sami sprowokowaliście takie działania ? Może uczciwa praca z Waszej strony nie wymuszała by takich posunięć....czy im jest miło i przyjemnie pracowników śledzić jak to Pan określa ????? Nie sądzę. Czy kiedykolwiek ktoś sie zastanawiał, że mimo tych złych rzeczy o których tu tak strasznie piszecie, w dzisiejszych czasach, tak trudnym rynku pracy, ja pracę mam, na czas dostaje kasę. Pracować wszędzie trzeba, czasem jest lepiej a czaasem gorzej, ale tak jest wszędzie. A jak coś dam od siebie, to na pewno "futrzaki" dostrzega to;)

ja1
@ja1

Obiektywny1 pokarz mi firme w ktotej slusarz monter po 9 latach pracy zarabia 8 zl I jak tu nie dorabiac po godzinach wes Ty 1300 I zyi . zarabiasz kilka krotnie wiecei siedzac pierdzac w stolek i piszesz ze ludzie kradna to napisz co ci ukradi

kapo

żenada nie firma z takim zarzadem ! nawet wode wzieli z chali . Dwa futra do zadów i po firmie! jednego za tory a drugiego do USA hamburgery niech pichci bo na tym to moze sie zna

Jerzy Ryzio

Podpisuj się własnym imieniem i nazwiskiem a nie moim. Jest to bardzo nieeleganckie!!!

rozgoryczony

Podejrzewam,że najstarsi górale bladego pojęcia nie mają o co chodzi. Mamy rodziny i stawki najniższe w kraju (w naszym fachu). Roboty coraz mniej, puste palety leżą, hala robi się pusta, nasze kieszenie także... Dyrekcja produkcji patrzy w obraz z kamery i jak ktoś pójdzie do WC,jego wysokość podejmuje trud 'śledzenia pracownika' Sprawdza jak długo wypróżniał się, i czy nie robił w WC czegoś nielegalnego. Obecnie 'mobbing' idealnie pasuje to tego zakładu. Powaznie sie zastanawiam, czy nie isc z tym do PIP-u lub sądu. Zero szacunku,byle zgnoić i zdeptać. Nie takie jest prawo człowieka! Przed zakładem powinien widniec napis ze słynnego obozu. Praca czyni wolnym. Przykre,że ludzi doświadczonych, zdolnych i dokładnych tak się traktuje i za takie pieniądze. Wstyd!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Z.M.RUFUS.sp.zoo - Dębica

• Jak się pracuje w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Zobacz opinie na temat firmy Z.M.RUFUS.sp.zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.M.RUFUS.sp.zoo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Z.M.RUFUS.sp.zoo