Opinie o MW AUTO Sp. z o.o w Mikołów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy MW AUTO Sp. z o.o. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MW AUTO Sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MW AUTO Sp. z o.o w Mikołów

Jaroslaw

Witam. Jakie place i atmosfera w Tychach na salonie? Widzialem ogloszenie na sprzedaz nowych aut.

Smok Mlekopij
@Jaroslaw

To salon samochodowy więc muszą być ogłoszenia o sprzedaży nowych aut. Place są nimi zastawione, jest w czym wybierać, a i atmosfera przy kupnie miła.

Jarosław
@Smok Mlekopij

Chodziło mi o atmosfere w pracy i PŁACE, nie place na samochody :)

V8

Jestem tu zatrudniony już kilka lat i cały czas wywiązuję się z powierzonych mi obowiązków. Będzie poprzeczka postawiona wyżej, będę starał się ją osiągnąć. Ale też nie uśmiecha mi się pracować wyłącznie dla uzyskania wyniku, zrealizowania celu czy dla pokazywanych potem dyplomów. Nie o to chodzi. Dlatego zacząłem rozglądać się za innym salonem. Nie narzekać, działać - to moja dewiza.

Pelikan

No co ty. W lidlu nie będzie mieć tylu dyplomów i nagród co roku do podziwiania. Kto by chciał robić tylko dla kasy.

dyplomzadyplomem

Na magazynie się narobisz a nie zarobisz. To najgorzej opłacany dział. Dużo roboty za friko /robisz za "salon" (doposażenia nowych aut) lub "serwis" (koła, leasingi)/- nic z tego nie ma prócz zajęcia). Generalnie roboty co roku przybywa. Natomiast pensje nawet nie stoją w miejscu tylko się wręcz systematycznie cofają. Ludzie tam mają po piętnaście lat stażu a dostają 3 tysiące brutto. Chyba, że masz iść pracować na salon - tam tak - tam to zarobisz i dwa razy więcej i to netto. No i masz jeszcze wspomnianego Lidla, wybieraj.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mucha SJ spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Misia

Hejka. No powiedzcie co. Bo mogę jeszcze pracować w Lidlu. Jako magazynierka mam tam zagwarantowane po 2 latach pracy 4 tysiące brutto.

Misia

No cześć. Mam okazję pracować w tej firmie ale mój znajomy mówił mi, że są tam słabe zarobki. Powiedzcie jak jest naprawdę. Ale tak serio.

AB
@Misia

Misia w jakim dziale będziesz pracować?

buła

działa, działa i to bardzo prężnie, jak na serwis autoryzowany :) Podoba mi się ich rozpiętość w działaniu, widać, że znają się na rzeczy. Szkoda, że na ich stronie nie ma żadnych informacji odnośnie zatrudnienia nowych osób, agentów czy mechaników. :)

far far away

Co tam nowego w firmie słychać? Macie już te obiecane lepsze czasy? :)

Blarr
@far far away

Ja, ale w innyj firmie. Pzdr.

łukasz

Na początku roku próbowałem się zatrudnić w tym pseudosalonie w Tychach jako specjalista do spraw sprzedaży aut. Skończyło się na tym że osoba umawiająca na rozmowe źle podała jej termin(był dokładnie 3 dni wczesniej niż powiedziała przez telefon) i do rozmowy nie doszło. W tym miesiącu zaproponowali pracę sprzedawcy internetowego z czego oczywiście później sie wycofali. Jestem rozczarowany postawą tej hołoty że próbują robić z klienta frajera.

pelargonia

Ale ty naiwny jesteś.

Znanynieznany

Bramy itp to robią z reguły uczniowie aczkolwiek z nowym kierownikiem taki obowiązki są rozłożone w czasie i jeśli masz robotę tzn naprawa auta to nie robisz takich rzeczy, jeśli jest luz i nie ma roboty co rzadko się zdarza to może ci powiedzą żebyś coś posprzatal byle nie stać w miejscu, ale nie jest to przesadzone :) W firmie pracuje i wiem co i jak. Pozatym da się zarobić, im więcej zrobisz przerobu to więcej zarobisz, proste i logiczne. Są kursy za który jest jakiś tam większy procent itd ale w Polsce przedewszystkim pracodawca musi zarobić. Idzie trafić dużo gorzej, znam takich co się zwalniali bo znaleźli niby lepsze oferty a potem wracali z podkulonym ogonem bo nie wyszło. Zależy też czego oczekujesz ale powiedzmy jasno nigdzie nie zarobisz tyle co za granicą w tym samym czasie pracy i tej samej wykonanej pracy. Są ludzie co robią tam już ponad 10 lat każdy narzeka a nikt się nie zwalnia a chyba nikt nie jest tak głupi by źle zarabiać i trzymać się rękami i nogami tej roboty, bo jak masz doświadczenie i jesteś dobry to wszędzie coś ogarniesz. Moim zdaniem nie jest źle w tej firmie mi się tam dobrze pracuje, 8 godzin do domu rzadko kiedy proszą byś został dłużej (w awaryjnych sytuacjach) dwie zmiany 7:30-15:30 i 13-20. A najlepiej złóż cv przyjdź na okres próbny i sam oceń bo z praca się nie zenisz. Sory za zwłokę z odpowiedzią ale zapomniałem że coś tu pisałem. Mam nadzieje ze jakoś pomogłem.

znanynieznanyjm

Praktyki u muchy, zależy na kogo trafisz, są tacy mechanicy jak ja ze będziesz się bardzo dużo uczył, są też tacy co będziesz tylko patrzeć i jak dany mechanik dostanie drugie auto to będziesz je robił.. Kiedyś do zadań ucznia dochodziło malowanie bramy, podnośników, dużo sprzątania ale teraz kierownik się zmienił i mu nie wali na łeb tak jak temu poprzedniemu, z mojej perspektywy wygląda ze jest lepiej dla uczniów, zresztą sami mówią ze jest lepiej. Sam zdecyduj zawsze możesz pójść gdzieś indziej

cały w ciapki

Jasne, że to dobrze. Niech się czegoś nauczą i poszukają potem fajnej roboty. Są firmy, gdzie się płaci dobrze żeby pracownik wolał tam zostać po godzinach niż lecieć na fuchę. I wszystkim się opłaca.

młody

Mam praktyki u muchy w Mikołowie jako elektromechanik poj sam narzekam na to miejsce odkąd zmienili kierownika serwisu i wprowadzili jakies zasady . Praktyke mam tam 3 rok ale szczerze prawie nic mnie tam nie nauczyli , całkiem niedawno zwolnił się pan odpowiedzialny za naukę tego zawodu. Odradzam

Optymista

Ciekawe jak długo tak pociągną.Już właściciel ucieka w deweloperke.Szukającym pracy tylko powiem - szukajcie innego salonu na start, szkoda czasu i zdrowia.

gaal

Witam ponownie, przepraszam, że troche poganiam z odpowiedziom, ale jestem już dwa tygodnie bez pracy i zależy mi na wybraniu tym razem stabilnej i pewnej firmy. Może ktoś polecić mucha sj, czy jednak lepiej poszukać pracy gdzie indziej? Czy macie tutaj jakiś fajny system socjalny i ogólnie dobrą atmosferę?

gryzoń

Pogadajcie sobie. Wyżalcie się. Nic to nie zmieni ale może nie pękniecie. Mądry pracuje juz gdzieś indziej, buahahahahahaha

były

pracowałem tam trochę i z tego co naliczyłem to po przyjściu nowego(starego) dyrektora handlowego zwolniło się około 8-10 osób więc sami sobie odpowiedzcie na pytanie czy ta firma dobrze traktuje swoich pracowników...

Nochalec

Wszędzie jest tak samo. U mnie też (branża spożywcza). Firma zajmuje czołowe miejsca w rankingu sieci w różnych kategoriach a zwykły pracownik widzi tylko kolejne dyplomy na ścianach. Chociaż centrala wypłaca kwartalnie z tego tytułu bonusy. To znaczy dla kierowników są koperty, ale nie dla tych co tę pozycję tworzą. Bo oczywiście oni nic nie wypracowują, tylko kierownicy wszystko wykierowują. No przecież. Mogą potem sobie fajny motor za to sprawić albo syna wysłać na studia do Berlina... "A teraz Naród wypije szampana ustami swego przedstawiciela".

obsługa łopaty
@Nochalec

Bez sensu. To wy teracie żeby zrobićjakis limit i żeby firma dostała bonusy z centali, a dla was nic z tego ne ma? Nie chce mi sie wierzyć.

Pop z kropidłem.
@obsługa łopaty

Bo ty niewierzący człowiek jesteś.

Jasne, że dobrze. W końcu sobie polepszą.

Zostaw merytoryczną opinię o MW AUTO Sp. z o.o - Mikołów

• Jak się pracuje w MW AUTO Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy MW AUTO Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

MW AUTO Sp. z o.o
2.1/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Katowicka 59
    43-190 Mikołów