Opinie o PERFECT EDUCATION w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PERFECT EDUCATION. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PERFECT EDUCATION o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PERFECT EDUCATION w Gdynia

Izabela

A najbardziej i tak szkoda słuchaczy którzy płacą za szkołę a później "nic z tego nie mają" Ogólnie szefostwo nie jest złe- szef jest miłym, dowcipnym człowiekiem, ma wizie w których się pogubił, i notoryczny problem z brakiem pieniędzmi na wypłaty, na ZUS pracowników, na opłacanie sal i niestety później dyr się wstydzą przed słuchaczami, przed szkoła w której wynajmują sale, a kończy się zawsze tak samo mniej więcej po roku po prostu jego szkoła C....... czy każda następna jest wyrzucana, i niestety generalna sprawą jest stosowanie zapisów na umowie najniższa krajowa a pod stołem reszta kwoty czasami wysokości pensji, ale miło jest Go ( na początku) posłuchać kiedy snuje wizje np szkól wyższych, daje samochody po czym nie płaci za nie i zabiera firma windykacyjna, i obiecuje że od nowego roku będzie lepiej. A później znowu to samo dwa, trzy miesiące czeka się na wypłatę.....

Erin Nowy wpis
@Izabela

W stu procentach prawda. Czaruś jakich mało. Pracowałam u niego, wiem. Do dziś wisi mi kasę, a minęło już.... 15 lat.

KlientFRK Nowy wpis

Uwaga! Nie polecam tej firmy. Właściciel zwykły (usunięte przez administratora) Chcesz stracić nerwy i pieniądze?? To wejdz we współpracę(usunięte przez administratora) Zanim to uczynisz..poczytaj trochę informacji o nim na Internecie.

Michalina Nowy wpis

Czy atmosfera jest dobra? Warto tam aplikować?

Blacky

Witam (usunięte przez administratora) a byłem blisko utraty kolejnych pieniędzy tym razem kilkadziesiąt tysięcy złotych całe szczęście że trafiłem na tą stronę to dało mi do myślenia . Bierzmy się za tego człowieka

Blacky

Panie Karolu proszę o kontakt

piwio Nowy wpis
@Blacky

ja tez prosze o kontakt

Firma PERFECT EDUCATION poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
Zbigniew

Firma jest profesjonalna i przystępna. Polecam

ljhb

jak atmosfera jest w porządku to wiadomo, ze wrato iśc aplikowac. Według mnie to bardzo wazne kryterium

Jurek

Zapewne działają pod innym szyldem i zmieniają kolejno nazwy i lokalizacje tak jak i sam szef Edward Jóźwiuk, który obecnie podobno występuje pod nazwiskiem Patkovsky. Omijać(usunięte przez administratora)

pyłek

Niestety Perfect Education z Gdyni z tego co widzę to nie dorobiło się swojej strony internetowej. A szkoda że pozbawili siebie takiego ważnego środka przekazu jakim w obecnych czasach jest internet bo przecież ludzie mówią, może głupio ale mówią "że skoro czegoś nie ma w internecie to to nie istnieje".

stalowa halinka

też postaram się to sprawdzić, niby są w rejestrze sądowym ale nie mogę jakoś znaleźć ich w internecie. chociaż szczerze mówiąc tutasj bym ostrożna w ocenach była to ja wielu rzeczy nie mogę znaleźćw internecie... ale przy okazjiapytam, może ktoś z was wie i orientuje się czy firma kogokolwiek nowego teraz planuje zatrudnić?

miłosz

Niby w krajowym rejestrze sądowym perfect education ma rejestr, ale faktycznie, strona nie działa, wie ktos co się dzieje?

nick

Uwaga! Uważajcie na(usunięte przez administratora) dyskryminuje dziewczyny,(usunięte przez administratora)

ela

ludzie jest nas -oszukanych juz bardzo wiele. Zróbmy to co juz dawno powinniśmy zrobić - zgłośmy to do odpowiednich instytucji, by też ten cham poszedł siedzieć. Tam będzie miał kto go porządnie wyszkolić... aż mu sie odechce więcej oszukiwać. a co do ciebie cwaniaczku(bo na bank to czytasz) to zobacz jak niszczy sie twoja pożal się firemka, odpowiednie opinie juz poszly w swiat, jesteś skończony! niedługo nie będziesz miał kogo uczyć, chyba że swojego psa, chociaż jemu też bardzo współczuje...

oszukana

Ale się uśmiałam!!!! Posłuchałam sobie tego .(usunięte przez administratora) na nagraniu promującym "konsorcjum" , ha,ha,ha. Nauczył się trudnego słowa i myśli, że ludziom zamydli oczy. Używa sformułowań i wyrażeń, których sam nie rozumie: rzetelność, odpowiedzialność.Taaaa, w jego wydaniu tzn. naciąganie ludzi do pracy za darmo - to do tej pory, a teraz jak widac po tym głupkowatym występie szuka idiotów, którzy wpłacą mu kasę za" szkolenie". A to dobre!!! Mam nadzieję, że ci którzy to czytają znają swoją wartość i nie złapią się na ten perfidny plan. Jeśli firma "ma duże środki finansowe" to po co chce je wyciągać od ludzi potrzebujących pracy???Kandydaci na dyrektorów: wierzcie mi, że będąc ludźmi wykształconymi potraficie przeczytać ustawę o systemie oświaty i dowiedzieć się z niej krok po kroku jakie dokumenty i gdzie należy złożyć, aby zarejestrować szkołę. Resztę dopowie przydzielony wizytator. Nie dajcie się nabijać w butelkę temu cwaniakowi i trzymajcie się jak najdalej od wszystkich kolejnych firm tego...Jeśli faktycznie jesteście ambitni, rzetelni i odpowiedzialni to wasze miejsce jest u uczciwego pracodawcy.

jose

(usunięte przez administratora) Ale to się skonczy wkrótce. Ludzie będą bardziej przezorni i nie będzie miał kto pracować dla tego palanta poza jego rodzinką, która też jest wykorzystywana.... omijajcie ten syf z daleka, nie popsujcie sobie reputacji i cv.

(usunięte przez administratora) To się w głowie nie mieści żeby w Przestrzegam wszystkich nie wpłacajcie pieniędzy na kursy,oni z tego żyją ,czyli z naciągania ludzi na pieniądze,nie rejestrują szkół, im na tym nie zależy,pieniądze mają od naiwnych ludzi ,którzy się łapią się na słowa ""uczciwie i solidnie pracuj",zamieszczają fałszywe informacje na swojej stronie np. nie ma żadnego 2-letniego LO po podstawówce,proszę sobie to sprawdzić w kuratorium oświaty.Ich profesjonalizm to oszukiwanie ludzi,w tym są doskonali począwszy od prezesa a skończywszy na wszystkich na wszystkich pracownikach biura.

oszukana

To się w głowie nie mieści żeby w "państwie prawa" taki cwaniak tyle czasu oszukiwał ludzi i uchodzi mu to bezkarnie. Nie wierzcie Adamowi bo to albo ktoś z rodziny albo jakiś poplecznik, zdecydowana większość ludzi współpracujących z (usunięte przez administratora) i jego szkołami jest w bezczelny sposób wykorzystana i oszukana. Mam nadzieję że przyjdzie czas na niego i ktoś wreszcie dobierze mu się do dupy za to, że zmusza ludzi do pracy za darmoszkę.

wynajmujacy

Nie wiem czy te wszystkie negatywne oceny sa trafne i prawdziwe , czy jak to mowi (usunięte przez administratora) "konkurencja knuje"...tak czy inaczej moje doswiadczenie z panem (usunięte przez administratora) bylo bardzo pozytywne i dobre zawsze byl mily, konkretny i co najwazniejsze uczciwy i wyplacalny az do czerwca tego roku gdzie przestal placic, skasowal telefony i nigdzie nie mozna go znalezc. Pan (usunięte przez administratora) wynajmowal u mnie lokal w gdyni gdzie na drzwiach widnieje nazwa jego firm " Euroexpo Sp. zoo jak rowniez Elitarna jednostka Szkoleniowo - Ochronna Sp. zoo. Nazbieralo sie juz kilka tysiecy i chcialbym odzyskac moje pieniadze. Czy jest ktos kto moglby mi pomoc i podac telefon do pana (usunięte przez administratora) i jego obecny adres...dzieki serdeczne.(usunięte przez administratora)

ojej

nie brzmi ciekawie.

luna

hm...tak teraz czytam te opinie i sie zastanawiam, czy w ogole jechac na szkolenie..czyzby to snuło przede mna wizję zmarnowanych kilku dni?! i czy wspolpraca ma sie zaczac po wplaceniu pieniedzy?!?!?! k

a47

Witaj Adamie. Słonko nie rozśmieszaj mnie oboje wiemy, że te opinie są prawdziwe a Ty po prostu jesteś związany z tą firemką (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PERFECT EDUCATION - Gdynia

PERFECT EDUCATION