Opinie o SNC w Niegoszowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy SNC. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SNC o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SNC w Niegoszowice

....

anonim - 2012-01-30 11:28:14 Witam. Ja też sądze się z tą przelentą firmą!Jak narazie jestem po pierwszej sprawie.Gratuluje koleżance,która wygrała.Może mogła byś nam dać jakieś wskazówki,żeby nam pomóc?Pozdrawiam.Walczcie o swoje i zainwestujcie w dobrego prawnika!!!

...

:) - 2012-01-17 22:09:59 Juz niedługo !! tyle zdradzeOdnosząc się do wypowiedzi dotyczącej sklepu w Warszawie, pracowałam tam już jakiś czas temu i pomimo tego że uczciwie pilnowałam towaru wraz z moją zmienniczką to przyznam że jest to dość specyficzny sklep a raczej jego umiejscowienie, przede wszystkim na ogromną liczbę narkomanów która go odwiedza, osób pijanych itp itd.... Być może teraz jest już lepiej ale te wszystkie sytuacje dość nieprzyjemnie wspominam i ze złodziejami jest tam naprawdę ciężko, biorąc pod uwagę liczbę godzin jaka była wyznaczona do pracy na umowę zlecenie. Poza tym dodam że nadal jestem klientką tego sklepu i poza tym że jest tam porządek to nadal widuję tych samych(usunięte przez administratora).. Bo nigdy nie zdarzyło mi się pracować w takich warunkach, a na stanowisku kierowniczym pracuje od wielu lat....

była kierowniczka...

Dziewczyny w Warszawie zarabiają powyżej 4 zł, a dokładniej 7 zł na godzine na umowie zlecenie, a przynajmniej tak było jak pracowałam, a kierownika na umowie ma oczywiście najniższą krajową, kwestia tylko tego na jaką kwotę umówił się z Regionalną podczas rozmowy rekrutacyjnej, to co było umówione zawsze było na rękę.

Kierownik Sklepu

Rozmowa z p. Prezes, na wysokim poziomie

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Na umowie wszyscy mają najniższą. A jak każdy dogaduje się z Prezesową to już jego prywatna sprawa, Słyszałam, że w Warszawie w granicach 1,8 tys. Jeżeli chodzi o zlecenie to jest dużo sklepów z 5,00zł netto/h. Gnębcie(usunięte przez administratora) podwyżki. 1100zł to głodówka. Wszystko drożeje, tylko pensje w snc nie idą do góry.

Wszyscy(usunięte przez administratora)to tragedia. A przebieg inwentaryzacji to cyrk na kółkach i to nie bynajmniej z winy (usunięte przez administratora). Bardzo słabo przeszkolony (usunięte przez administratora) na ostatniej inwentaryzacji pogubił się z wydrukami i nie wiedział co do czego. Mam duże wątpliwości czy nie ma błędów przy robieniu inwentaryzacji w systemie. A siedzieć za biurkiem każdy może, choć pomoc zawsze jest nam potrzebna ale nie ma chęci ze strony Regionalnych do pomocy. Mówią, że mają nawał pracy i są zmęczeni. Na takim stanowisku powinna być osoba odpowiedzialna i gotowa do poświęceń, a nie latająca po sklepach na zakupy w czasie swojej pracy.

oooooo

A czy pracujesz jeszcze?

Juz niedługo !! tyle zdradze

zlecenie ze sklepu

chyba żartujesz ja pracowałam z tobą ty jesteś osobą która nigdy nie powinna się znaleźć na tym stanowisku, pamiętasz częste papieroski i pogawędki przy kawce i totalny burdel na sklepie, idź teraz do sklepu do Warszawy to zobaczysz jak nowy personel prowadzi sklep, i ty nie wstydzisz się pisać takich głupot, tym tekstem przyznajesz się tylko do nieudolności, powodzenia w nowej pracy jak ktoś cię przyjmie

eli

Dokładnie. Ja podczas rozmowy rekrutacyjnej z KR ustaliłam po małych negocjacjach ile bede zarabiać. I tak jest. Inwetaryzacja jest uczciwie przeprowadzana. Mój przełozony KR rozmawia z nami i wiemy ze ukrywajac braki robimy tulko sobie problem.

ciagle płacaca kierowniczka

Monia trzymam za ciebie kciuki i życze ci bys wygrała .moz e wreszcie bedzie więcej tych ktrzy sie nie boją i walczą .Ja mam juz dosć płacenia mam duży sklep duży ruch duzo klientów -[usunięte przez admina] a inwentura juz za chwile.oni chyba tylko zacieraja rece na mysl o naszych brakach na sklepie pozdrawiam

smutna

Poczekajcie do inwentaryzacji. W tedy łzy się poleją jak wam przyjdzie płacić po kilkadziesiąt tysięcy złotych.!!!

szczęśliwy były pracownik SNC

Witam wszystkich!!! Chciała bym się pochwalić, że sprawę wekslową w sądzie rejonowym w Krakowie z firmą SNC WYGRAŁAM. Zachęcam wszystkich by porzucić strach i w końcu walczyć o swoje z tą nieuczciwą Firmą.

aga

witam, mam pytanie czy ktoś wygrał sprawę z SNC w sprawie weksla in blanco? bo właśnie taką sprawę będę miała i zastanawiam się czy jest jakaś szansa na wygraną. Myślę, że to w jaki sposób firma postępuje z pracownikami nadaje się do telewizji.

ruda

(usunięte przez administratora)to rzeczywiście największa porażka SNC, podobnie jak(usunięte przez administratora) też za wiele nie wie, ale bynajmniej umie się do tego przyznać. Firma (usunięte przez administratora)

anna

ja tam byłam na rekrutacji w warszawie w restauracji była krótka ale konkretna i rzeczowa a pan z panią wyglądali na profesjonalistów niestety weksel też mnie przeraził

A rekrutacja rzeczywiście na poziomie dziecka z pierwszej klasy.

szalona

Słuszna decyzja !!!!!!! Popieram. Większość sklepów płaci. Nie da się dopilnować wszystkiego, przy takiej liczbie godzin na umowę zlecenie jakie Nam daje Szefostwo.

Jestem zadowolona ze (usunięte przez administratora)est wymagający,skrupulatnie przestrzega procedur, ale robi to w sposób ludzki pomaga nam w pracy. Słucha co mamy do powiedzenia i można z nim porozmawiac.

stara

To najsłabszy (usunięte przez administratora)akim miałam styczność do tej pory. Za młoda i przez to nie ma doświadczenia, nie obyta z pewnymi sprawami, dziecinna, nie mająca swojego zdania, nie umiejąca zarządzać ludźmi. Ale to w skrócie wielkim..., bo można by było.. jeszcze więcej. Po twojej wypowiedzi widać jak się awansuje w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o SNC - Niegoszowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SNC?

Kandydaci do pracy w SNC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SNC