Opinie o Rem Marco w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rem Marco. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Rem Marco o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem Marco w Bydgoszcz

lol

No no ukrainki zatrudnij,wiesz cos na ten temat.a ty tak nie skacz bo gdyby nie poprzedni i obecny facet to bys na miotle jezdzila.utrzymanko,mozna by bylo nazwac bardziej dobitnie inteligentni wiedza jak.

m..

Drogie Panie , widzę że bardzo was boli że tutaj pracujecie, czujecie się wykorzystywane ale czy zatrudniając się w tej firmie nikt wam nie powiedział że będziecie pracować na stanowisku sprzedawcy? a nie dyrektora generalnego? taka wasza rola .. i nikt was na siłę tutaj nie trzyma a na wasze miejsce znajdą się osoby które tej pracy potrzebują więc weźcie się do roboty zamiast wypisywać te wszystkie bzdury tutaj albo się zwolnijcie i dajcie pracować innym

Wole na bezrobociu byc niz robic na was i nie strasz tyle bo mozemy sie spotkac w sadzie bo to co sie tu dzieje to jeden wielki cyrk i przekrety inspekcja pracy bedzie miala co robic.Sama siw wes za robote a nie lezysz i pachniesz

do m....

Dobre rogi to ma potezne hihi i sama sie wes za robote. Do roboty sa konie takie jak ty jakby nie my to bys na waciki nie miala

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rem Marco. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
mis

Prostaczka!!!!!,nawet domyslam sie kto to pisze!ta co nic nie robi a najwieksza wyplate dostaje,nie nos tak wysoko glowy bo haczysz rogami!!!!!!!!

Pewnie wezmy sie do pracy,swieta bedziemy odsypiac ta orke a szef bedzie zadowolony ze moze wydawc kase!!!!!!

robol
@ja

WESOŁYCH ŚWIĄT wszystkim Panią z Rem Marco,i ,,spokojnych '' klientów.

m..
@ja

widz, że widocznie za dużo wolnego jeszcze macie że siedzicie na tym forum i wypisujecie brednie.. Proszę wziąć się do pracy bo w tym okresie jest bardzo dużo a jak sie komuś nie podoba to zawsze może podzielić los kobiet które zostały zwolnione na koniec lutego i niech one wam opowiedzą jak fajnie być bezrobotnym i bez pieniędzy hehe do roboty mróweczki do roboty..

liu
@m..

tak,tak bo bez remmarko z głodu poumieramy he he

mustang

Ludzie czepiacie się Pani Agnieszki... przyglądnijcie się troche panu kierownikowi R... kierownikowi od kierowców.. pełni taka funkcje a nie zna nazw ciast.. już nie wspomnę o trasach o których nie ma zielonego pojęcia bo ich przebiegu po prostu nie zna... i myli Fiata z VW.. to jest dopiero cyrk...

kolega sz

proszę wszystkich o zakończenie krytyki i wzięcie się ostro do pracy w tym tygodniu

Żal

Teraz ucichnie na forum.Popracujecie w tym tygodniu na pełnych obrotach to zamkniecie te zazdrosne buzie he he.

PRZESTRASZONA
@Żal

POPRACUJEMY? NIE ,PRACUJA LUDZIE KTORZY MAJA JAKIES PRAWA W PRACY,TU NIEMA ZADNEGO PRZESTRZEGANIA PRAW PRACOWNIKA PO 2 ZMIANIE IDZIESZ NA 1,PRZERWY? -W TEJ FIRMIE NIEMA CZEGOS TAKIEGO.WIEC TU SIE NIE PRACUJE TU SIE ZAP....IE...RDALA.I TERAZ ZNOW SWIETA NIEMA KIEDY ISC DO WC ,PO BOZYM NARODZENIU LEZALAM 2 DNI TAK BYLAM ZMECZONA ,A OD SZEFA NAWET DZIEKUJE NIE USLYSZALAM.APELUJE DO DOBRYCH LUDZI UPIECZCIE CIASTO W DOMU.

kajetan

Oj rzadasz niemozliwego! !!ten czlowiek zwany szefem poprostu niemysli,napewno nie glową! !!!!!!wystarczy popatrzec na jego panne i wszystko jasne....

klient
@kajetan

ludzie skoro takie zły niemyslacy szef i zła ta Agnieszka to jak wogle ta firma sie jeszcze kreci ?

cham
@kajetan

Dlaczego ty nie masz swojego biznesu? BO ZA GŁUPI JESTEŚ CZŁOWIECZKU !

marta

Zgadzam się ... To jest idiotka pracująca dlatego,ze jest wazeliniara i tylko dzięki klablowaniu jeszcze ma ta posadke. Ze ten cały "szef"_nie widzi do czego ona się przyczynia,jaki syf robi tym swoim maceniem. Zacznij człowieku myśleć bo tacy ludzie rujnuja ci firmę . a potencjalni klienci to czytają i myślę ze odrazu odchodzą im chęci robienia zakupów w takich sklepach. Zacznij myśleć człowieku.

aśka

I po raz kolejny zabrala głos Agnieszka!!!zabawne ze mozna miec o sobie takie wysokie mniemanie!!!doskonale wiesz Agnieszko dlaczego masz tą prace,bo w d..e włazisz bez wazeliny,opowiadasz baje o swoim dzieciństwie a prawda jest taka ze jestes zwykla zlodziejka i nic niewartą babą.A jak ostatnie wydarzenia pokazały nawet najwieksza wazelina sie nudzi! !!

jolka

Zgadzam się wzupelnosci .

lolo

Moim skromnym zdaniem wiekszość o p.AGNIESZCE to prawda tak naprawde to ona trzyma reke na pulsie, co za bzdury ogulnie w p....e była ch..a wie zakrecona jak baranie rogi .Słucha tylko slodko pierdzących ,przeważnie te osoby są kompletnie nie zaangażowane i nic prawie nie wiedza nic z inwenturami,wz-kami,i całą reszta, ale dobrze zadziobie u p.Agnieszki i jest spoko.Nagada na kogoś, kto chce dla firmy dobrze ,i zrobi kogoś najgorszego,byle wylizac oko p.koordynator żenada,jak tak dalej pójdzie to do tej firmy bedzie przyjść po to żeby,uciec na L 4 na poł roku i bą włajaż cmoknji mnie w wora i jest sialla:-)) A co do szeryfa tego bajzlu to panie (usunięte przez administratora)

koniec świata
@lolo

Czy was tam trzyma ktoś na siłę?Nie podoba się praca to powiedz do widzenia i po sprawie .Najlepiej jechać po kimś i wymyślać bajki a może to ty jesteś do niczego i za tępy/a do tej pracy ?he?

lolo
@koniec świata

No i ciśnienie skoczyło ,czyli to co pisałem jest prawdą.I proszę się tak nie irytować, jak ktoś prawdę powie.Lepiej przyjąć na klatę i przemyśleć co i jak się robi.Z całego serca ROZUMU życzę.A co do trzymania w pracy to powiem tak; na początku obiecywane wsparcie,pomoc,BEDZIE SUPER, a prawda jest taka,ze totalne dno i jak pisałem najlepiej uciec na L-4 na pół roku może wtedy zacznie sie inne podejście do personelu. I jeszcze jedna sprawa, TĘPOTY, co do wykonywanej pracy,nawet najmądrzejsza osoba w takim bajzlu nie da rady i najlepiej wtedy powiedzieć, że ktoś to idiotą.Jeszcze raz ROZUMU!! życzę.Tylko wazelina w tej firmie jest AKCEPTOWANA COŚ INNEGO -ZŁE!!!!!

ktos

Mnie tez ostrzegano przed Pania Agnieszka ze jest taka i owaka ale poznalam ja i nie jest taka osoba jak mowila byla mila jak dzwoni to tez jest wporzadku uwazam ze wykonuje swoja prace i musi trzymac reke na pulsie.Pani Agnieszko niech sie Pani nieprzejmije ludzie gadaja i beda gadac

jolka

Zwolnienie dyscyplinarne art52 to ja pytam za co? może ciasto w kieszeń chowaly smieszni jesteście .pomyslcie zanim się bardziej osmieszycie

renia

ale z was glupie d...y sa . w lutym wylecialo w sumie 13 pan ze sklepow i 1 kierowca. jak ktos ma problemy z wykonywaniem swoich obowiazkow ,albo cos kombinuje to wylatuje...proste. bogu niech dziekuja te ktore nie dostaly dyscyplinarki TERAZ GŁÓWCIE SIE GŁUPIE D...Y KTO TO NAPISAŁ hahahahahahaha

remik

dobre pytanie ! co takiego zrobiły te trzy Panie a czego nie robiła ta czwarta co została? A co musiały zrobić te dwie panie które przyszły na ich miejsce? Na te pytania tylko moze odpowiedzieć wszechwładna pani koordynator agnieszka

boska
@remik

Czepiacie się P Agnieszki ,wykonuje swoją prace i to wszystko.Piszecie brednie o niej a jak przyjedzie do sklepu to chodzicie jak w wojsku i tu jestescie odwazne wypisywac o niej jak jest wredna.Gdy zaczynałam prace jedna z pracownic mi powiedziala ze lepiej zyc z nia w zgodzie to bedzie ok.Zawsze gdy jest problem mowimy jej o wszystkim zawsze nam doradzi i pomoze.Jestesmy wobec firmy w porzadku i niema najmniejszych problemow z P Agnieszka.A Panie z tesko same zapracowaly na to je spotkalo ,zamykaly wczesniej sklep to sie doigraly.

ratatuj

W cukierni REM Marco nie decyduje szef a koordynatorka to ona przeprowadza rozmowy i zatrudnia i to ona zwalnia a moim skromnym zdaniem szef nic nie wiem o powodach zwolnienia .Co to za koordynatorka która sama nic nie potrafi załatwić a wysluguje się personelem .a ten kto pomaga najszybciej wyleci . bo po co konkurencja żałosne ale prawdziwe

ktoś
@ratatuj

no właśnie się dowiedziałem , tam jedna dziewczyna wyleciała bo przyszła pomagać drugiej na inwenturze chociaż w cale w tym czasie nie przebywała w pracy po prostu przyszła jej pomóc i chyba o czymś tam nie zadecydowała MASAKRA co to się dzieje w tej firmie !! a z tego co wiem to ta czwarta co została świeta tez nie była tylko ta czwarta dostała tylko upomnienie a te wylecialy z hukiem !! Więc to wszystko prawda co tutaj piszą o tej PANI KOORDYNATOR!!

jola
@ktoś

podsumowując to wszystko co się stało na koniec Lutego to niezłego czadu dała nasza Pani Koordynator Agnieszka: wyrzuciła s hukiem 3 dziewczyny , czwartej dała upomnienie ( chociaż powinna ją też wyrzucić albo tym trzem dać takie samo upomnienie jak dała tej czwartej)i zastąpiła dwoma lizusami (które mieszkają blisko Tesco a musiały dojeżdżać do swarzędza co nie było im na rękę bo za daleko) I tak oto za jednym posunięciem rozwiązała swój problem Brawo ! Brawo ! piękny przyklad do naśladowania ja też chce w tej firmie zostać koordynatorem :-)

jolka

Wiadomość do szefa , proszę się bardziej przyjrzeć swoim pracownikom kto naprawdę pracuje a kto nic nie robi i najlepiej mu wychodzi wazeliniarstwo . Wazeliniarze prawdopodobnie nie macie w domu luster bo jak można sobie spojrzeć w twarz po czymś takim

ktoś
@jolka

okazuje się ze można , ale ale wyleciały 3 dziewczyny jak pamiętam i dziwi mnie co tam robi jeszcze ta czwarta? wszystkie 3 były winne a czwarta to święta była? czegoś tu nie rozumiem i co pracowała na zmianie z tą małą czarną w okularach i tylko ta mała wyleciała ? A ta co ? stała z boku i się tylko przyglądała? a właśnie i za co one właściwie wyleciały?

Zostaw merytoryczną opinię o Rem Marco - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rem Marco?

Zobacz opinie na temat firmy Rem Marco tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rem Marco?

Rem Marco