Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński w Bydgoszcz

Ja jestem zainteresowany praca jako pracownik gospodarczy. Szukam info tutaj, bo w necie była oferta z wpisem, że dają umowę o prace na czas próbny. Ale nie podali nic o pensji. Wiecie, miesięcznie wynagrodzenie brutto ile wynosi i czy już na okresie próbnym można dostać jakieś premie?

Kiedyś to co chwilę prawie mieli oferty na piekarza, a teraz? Akurat szukam pracy w zawodzie i nic. Chyba że są przyjęcia tak jak w 2021, co było ogłoszenie, czy nie? Nadal można sobie wynegocjować w ogóle zarobki, ile tam teraz zarabiacie? Mam sporo doświadczenia, tylko miejsc pracy brak...

Pracownik Nowy wpis

Zapraszamy praca jest od zaraz na piekarza

Środa 21. Nowy wpis

W piekarni u Muszyńskiego jeden z kierowców codziennie się spóźnia na trasy że sklepów dzwonią że nie jest na czas i taki jeszcze pracuje gdzie wlasciel ma oczy .Nowych powinien zatrudnić sumiennych

Dorota

Jeżeli chodzi o pracę kierowców to jak przedstawia się to godzinowo? Da radę starać się o stawkę na poziomie ok 25 zł? Bardzo podzielone zdania na temat warunków tu padają, jedni kierowcy zadowoleni, drudzy nie. Mąż szuka pracy i sama nie wiem co myśleć. Zatrudnienie na umowę o pracę jest realne? Jakieś dodatki macie?

Firma Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Teresa

Firma daje legalne umowy, ale niestety placa bardzo niska. Bywaly 1-2 dniowe obsuwy w wyplatach. Ogolnie problemem jest zatrudnianie po znajomosci znajonych i rodziny. Jedynie kierowniczka piekarni ktora przyjmuje zamowienia cos ogarnia w tym chaosie.

Zuza

Idealnych firm nie ma ale przy odrobinie dobrej woli można mieć świetną pracę w dobrej atmosferze bo firma jest dobrym pracodawcą.

Przemek

Co za bzdury tutaj piszecie! Pracowałem u P. Waldka ponad 10 lat jako kierowca. Wypłaty zawsze na czas, umowa o prace miałem od samego początku. Auta może i dają wiele do życzenia ale to wina kierowców a nie pracodawcy. Burak wsiądzie rozwiezie szybko swój towar i do domku spiernicza a umyć po pracy, zajrzeć jak olei itp to żadnemu się nie chce i podem piszą że samochody brudne. Szefa wina polegała tylko na tym że nie dopilnował tego ale co się zgłosiło awarie to zaraz była wizyta w warsztacie umówiona. Jak może kierowca pisać że samochody brudne są to tylko świadczy o kierowcy i o nikim innym. Jeżdzę teraz na tirach i niewyobrażam sobie żeby szef miał mi myć auto albo sprawdzać olej w siniku... w dupach się poprzewracało co niektórym. Albo pamiętam tą sytuacje gdzie z auta zrobili mu cabrioleta to kierowca debil pod mostem się nie zmieścił bo nie patrzył na wysokość i co nawet go szef nieobciążył w żaden sposób za to. I co komu do tego czym jeździ??? Zarabia to jeździ porsche. Tak to już u nas jest że jak komuś się trochę lepiej życie układa to trzeba mu nogę podłożyć. Piekarze po 20pare lat tam pracują do dnia dzisiejszego, kierowniczka też korzenie tam zapuściła. Jest burdel ale to przez ludzi bo za dużo swobody mają w tym zakładzie. Pozdrawiam Panie Waldku i wszystkiego dobrego przemek.w

Były Pracownik
@Przemek

Tak. To dlaczego Pan Waldemar zwlekał na wymianę opon przez 3tyg.? Po czym powiedział że trzeba kupić używane haha. Pracowałem tam bez żadnej umowy a po miesiącu zaproponował mi umowę zlecenia. Gdy chciałem jechać do mechanika P. Muszyński oznajmił mi ze muszę to zrobić po swoich godzinach pracy haha. Niech szuka dalej jeleni którzy będą tam robić za 2.5k .

Olek

Podpowiedzcie czy aktualnie są szanse na pracę i jakie zarobki można wypracować?

Roman

Kupiłem wczoraj chleb dzisiaj rano pleśń na środku chleba. Coś w tym jest gdzie Sanepid i inne instytucje które mają chronić klienta.

Przemysław

@Marysia W jaki sposób właściciel firmy Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński Twoim zdaniem ignoruje pracowników i w jaki sposób to się przekłada na kwestie pracy? No i jedna jeszcze rzecz. Twierdzisz, że atmosfera w firmie Twoim zdaniem także nie jest nazbyt dobra, tak? Jeśli możesz to proszę Cię, powiedz dlaczego tak jest? Co powoduje, że atmosfera jest taka, a nie inna? Zachęcam Cię do odpowiedzi na powyższe pytania.

Marysia

Muszynskiemu nie zalezy na pracownikach. Malo placi - ponizej 10 zl. i ignoruje proby rozmow. Man wrazenie ze sie go boja. Nest ponad 20 pracownikow i mozna utworzyc zwiazek pracownikow. Polecam omijac ta piekarnie bo jest bardzo zly kimat miedzy pracownikami a szefostwo ma pozadzirane nosy.

Artur

Krótko mówiąc jeden wielki dramat! Samochód dostawczy, który ktoś chciał nieudolnie przerobić na kabriolet to tylko jedna z atrakcji jakie możemy spotkać w tej piekarni. Kierowcy wyjeżdżając na trasę nie mają pewności, ze wrócą z niej w jednym kawałku. Atmosfera tragiczna, kierownictwo rodzinne- tutaj ciocia , tam syn i tak się tworzy kolesiostwo w firmie A co za tym idzie oczywiście niesprawiedliwe traktowanie pracownikow. Polecam omijać szerokim łukiem samą piekarnie jak i ich wyroby, ponieważ pracując tam dopiero dostrzega się cały proces produkcji jak i transportu, którego higiena jest na poziomie zerowym -jak wszystko zresztą.

Janusz

Nie polecam. Praca od 2 do 11 za 1900zl bez umowy. Zero zasad higieny. Samochody pozostawiają wiele do życzenia (strach tym jeździć). Szef i Pani kierownik A. to straszne buraki. Pan Waldemar jeździ AMG i Porsche a żal mu wydać 200zl na nowe opony do tych trumien na kołach . Ogólnie syf wszystkim odradzam Nie pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Piekarnia Cukiernia Waldemar Muszyński?

• Aleksandra Kamińskiego 1-3
    85-402 Bydgoszcz