Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.

Bydgoszcz

Opinie o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.

Gosciowa 2014-02-05 22:35:19
To prawda ze krys and bankrutuje, ze cukierni juz nie ma i ze to wina dyrektorki? Ale jaja. Pracowalam tam kiedys i bylam w szoku jak uslyszalam takie newsy.
kkk 2014-04-04 18:04:03
Pracowalem w latach 2007-2009 i nie moge zle wspominac pracy u P.Andrzeja ktory jako szef byl i na pewno jest wporzadku.To nie szefostwo a sami pracownicy maja wine.Otorz jak nadmienilem pracowalem jako pom.piekarza nie powiem narobilem sie,bylem zatrudniony na umowe o prace jako niepelnosprawny.Pracowalem w piekarni na ul, Rysiej z z banda gowniarzy,zlodzieii i cpunow nieokrzesanych co potrafili nawet przy narabianiu pieczywa pluc i smarkac!Mam tylko ogromny zal do P.Kierownika/gowniarza/ gdy zachorowalem i po powrocie z choroby wrocilem do pracy,wreczl mi wypowiedzenie o godz.24 i to w Fordonie ze nie mialem jak wrucic do domu a mieszkam na Bloniu.Mysle ze tego Pana /CWOKA-CYCA juz nie ma/ Bo na pewno bym wrucil i dalej pracowal.Moi drodzy co do socjalki to za mojej kariery bylo super! Na Gwiazdke super talony i spodkanie w Klubie LOTNIK! Wielkanoc paczki z srodkami czystosci.Nie nazekajcie bo traficie jeszcze gorzj.Wynagrodzenie jak wszedzie! Pozdrawiam!
viola 2014-04-24 08:59:32
Najgorsza firma od jakiej zamawiałam kanapki, drożdżówki itp... nie mówiąc o przedstawicielu PORAŻKA !
jolo 2014-06-26 08:59:44
Nigdy wiecej nie zamówię w tej piekarni nawet kanapki... masakra a przedstawiciel ? Niekompetentny... skąd oni go wzięli ? z Madagaskaru czy jak ? porażka... Zamawia sie tyle ile sie wie że się sprzeda a on daje po 5 drożdżówek na 500 ryja
ja 2014-08-21 20:48:21
może czas popisać trochę i innej firmie niż krys-and np.grochola ,która mnoży się jak stonka w Bydgoszczy ludzie wiecie jak ciężko jest o prace z normalną umową ,jak można wiecznie srać w swoje gniazdo ,ci co tu wypisują powinni schować głowy w piasek prostaki i tyle.
qwert 2014-12-07 13:39:46
i co taka ciszza na forum nie macie pracownicy neta czy liczycie na paczki na swieta na pewno beda wieksze niz rok temu za 25 zlotych byly ale niektorzy sie ciesza i chwala sobie ta WSPANIALA FIRME pozdro dla garstki normalnych piszcie ludzie co sadzicie o tym wszystkim nie wyczaja kto pisze choc twierdza ze moga he he
martadela mortadela 2015-02-17 17:27:05
ogólnie to jestem po kierunku i kursach związanych z pieczeniem ale jakoś w bydgoszczy pracy znaleźć nie mogę, czy w takim razie mam szansę na zatrudnienie w tej piekarni? nie wiem też jak by się na to zapatrywali że kobieta chce być piekarzem, no sami wiecie jak na to w tej branży patrzą. a ładnie się u nich zarabia?
123456 2015-05-31 20:33:33
Oprócz syna , córki i wnuków to wszyscy mają umowy
cukiereczek 2016-01-28 20:47:29
alez pochwały sie sypia na forum na temat firmy... ciekawe kto to napisał bo napewno nie zaden pracownik tej firmy :)... nie bawem 10
słodka paja 2016-02-02 21:38:50
siema laski co taka cisza po zebraniu nikt nic nie pisze?:) boicie sie :) ??hahaha:) u mnie na sklepie sama przynosze papier toaltowy a jak jest u was?
słodka paja 2016-02-02 21:49:12
macie worki do chleba? .....aha i uwazajcie na tajnych klientów :):):) robią z nas wariatów:) juz nawet nikt nie chciał byc tu kierownikiem....pozdrawiam laski
sklepowa 2016-02-03 22:05:42
u mnie nie ma tez papieru:) jaja jak berety
PACZUS 2016-02-09 10:46:54
jutro dzień wypłaty :) ???
Fajowa 2016-02-09 14:10:37
No laski jutro pierwsza rata wypłaty zobaczymy ile nam dadzą
adwokatka 2016-02-09 14:57:55
400 maksa 500 zł :)...bo bedzie awaria systemu:) ale robic trzeba na maksa bo sa tajni klienci
ulalala 2016-02-09 20:36:59
nikt nic nie pisze wszyscy czekaja co bedzie ...m
rogalik 2016-02-10 17:44:48
i jakie wrażenia po 10":)nic nie piszecie laseczki?
halinka 2016-02-11 19:21:34
wypłata była :) a czy to prawda ze od marca maja byc podwyzki ? bo tak słyszałam z pewnych źródel super bedzie:)
chleb 2016-02-23 21:27:47
czy to prawda ze przedstawiciel bedzie nowym dyrektorem?
chleb 2016-02-23 21:32:53
botak wszyscy gadaja ze on ma byc naszym dyrektorem
sklepowa 2016-02-24 20:47:17
nie wiem czy on bedzie nowym dyrektorem... wtej firmie wszystko jest mozliwe .nawet gwiazdki dla dziecinie było a gdziesz nasz socjal? jeszcze troche to nawet dwóch chlebow na swieta nie dotaniemy
buleczka 2016-02-28 15:19:19
Nowy kierownik chcezrobic przewrot w tym syfie moze nich pomysli nad ladnymi strojami dla ekspedientek niezobaczy jak ladnie wygladaja panie w innych cukierniach o warunkach pracy niech pomysli bo ja nie mam nawet czajnika a ta paje to niech szymanski wpiepszcz ludzie nie swinie gowna nie jeda
buleczka 2016-02-28 15:28:54
Piszcie dziewczyny czego sie boicie i tak robia nas w ciula kwitkow o wyplaty nie daja a zielinska twierdzi ze wydawanie kwitko jest bezprawne pewnie jak robi sie machloje bylam w zusie od wrzesnia nie man oplaconego zusu trzeba wezwac kontrole gdzie nasz socjal czy tezaz pieniadze beda szly na durne spotkania w hotelach i co trzeba zrobic z tym rasizmem jaki wprowadza szymanski dziewczyny z krysandu dostaly po 50 a prowadzace po 100 to niech one spuczszaja sie nad paja
rogalik 2016-02-28 15:34:10
Zmuszaja nas do pracy po 12 godzin nawet dziewczyny co maja grupe pracuja po 12 codziennie przez caly niesiac i jeden dzien w tygodniu wolnuy i jeden weckent
paja 2016-02-29 22:00:19
tak zus ci zapłaca jak padna i komornik wejdzie...szukajcie sobie pracy. bo zostaniecie na lodzie a nowy pseudo kierownik niech zajmie sie sprzedaząi promocja paji. Moja propozycja to to ze zamisat piec chleb beda robic pasze dla swin.
PACZUS 2016-02-29 22:07:12
jezeli chceci zeby w firmie było lepiej to przynoszcie z domu wszystko a na koncu zrezygnujcie z wypłaty. a za to w nagrode na wielkanoc bedzie paja :) do koszyczka :) nie bojcie sie razem damy rade:) nowy kierownik nas wyprowadzi....
gość 2016-03-02 18:51:16
A ja jestem zadowolona z pracy w firmie, oczywiście że są małe niedociągnięcia ale nie rozumiem waszego narzekania dziewczyny...jak tak wam żle to zmieńcie pracę i tyle..."polecam" piekarnie z Zamościa, tam będziecie pracować na umowe zlecenie, nonstop w stresie że wpadnie KS i dostaniecie nagane za trzy okruszki od chleba na krajalnicy, a pracownik jest tam grorszy niż zero i nie ma nic do powiedzenia...albo market gdzie nie będziecie miały czasu iść do toalety i codziennie będziecie tony towaru przerzucać...jeśli chodzi o pracę w nadgodzinach to przecież też nikt nikogo do tego nie zmuszał, a pani dyrektor pytała i pracują tak dziewczyny które się na to zgodziły, a nie żaden przymus...nie ma pracodawcy idealnego, ale nie rozumiem po co pisać takie bzdury...firma taka okropna a większość pracuje tam po kilka kilkanaście lat...ja mam nadzieję dociągnąć tutaj do emerytury :):):)
sklep 2016-03-02 19:28:39
jak chcesz dotrwawc do emerytury to juz chyba jestes grubo po 60:) ciekawe kto jest autorem tego wpisu Pani D....? zadna eksopedientka tak by nue napisała ...a czy sie rózni umowa zlecenie od umowy o prace gdzie nie jest zus opłacony? tylek mozesz sobie wytzrec taka umowa kobieto. w marketach zapiperzaja ale mają zus i premie:) a tu ....ciagle klamstwa
gość 2016-03-02 19:52:30
Jak chcą firmie osciągnąc zysk to niech zmienia piekarzy i nich po sprawdzą jakie pieczywo i ciasto ma Poćwiardowski gdzie kolejki ma od 6h rana do wieczora,i szanuje swoich pracowników.
vol 2016-03-02 19:57:03
Po co są te zebrania jak nic nowego nie wnoszą do naszej pracy .
sprany fartuszek 2016-03-02 20:09:26
po to zeby ludziom głupaty gadac ...nawciskac kitów i bajek poopowiadac:) zwykłych roboli mają za glupków
gosc 2016-03-03 07:26:20
Uwazajcie co bedzie sie dzialo jak zaczna sie urlopy ludzi nie ma na obsade a urlop kazda chce miec wiec dziewczyny planujcie bez obaw to sa 2 tygodnie naszego zasluzonego odpoczynku z rodzina i uwazajcie na chaslo dyrektorki prosze nie planowac bo w tym terminie nie moze pani mmiec urlopu ciekawe czy jej tez ktos planuje urlop pamietajcie urlop jest nasz a problem jej zeby byla obsada jeszczetroche to sama stanie za lada bo ludzie beda sie zwalniac
gosc 2 2016-03-04 20:15:43
tak urlopy nam sie naleza!łaski nam nie robią ...jak stanie za ladą to zobaczy jak to jest stac w takim zółtym spranym fartuszku który juz po pierwszym praniu jest szary... napewno slicznie bedzie wygladać :) nasza Pani... da rade:)a jak jej sie nie bedzie podobac to niech sie zwolni!
klient 2016-03-22 21:26:34
wiatm jestem klientem krys-andu czy to prawda ze ta piekarni jest na skraju bankructwa? martwie sie bo bardzo lubie wasze piczywo a ostatnio jak byłem na zakupach to słuszałem jakie ekspedientki mówiły ze pensje dostaja na raty i ze firma nie ma na zus.to przykre ze z nikniecie bo co jak co chleb macie dobry no ale rozumie tez te panie kazdy chce miec wypłate na raty nikt do pracy ni eprzychodzi
karnawł w krys-andzie 2016-03-29 19:15:36
witam mam pytanie kto wpadł na pomysł zeby sklepy dekorowac w balony na wielkanoc? chyba wam sie swieta pomyliły to nie karnawał:) ludzie sie z nas smiali i pytali co sie dzieje ze mamy balony na wielkanoc.ludzie wezcie sie wrescie opamietajcie bo ci=oraz głupsze pomysły macie
ekspedientka s? 2016-04-01 19:13:07
no i jak tam dziewczyny wrażenia po dzisiejszym zebraniu? znowu nie mamy kierownika ....kazdy ma dosyc:) biedna Pani Dyrektor znowu sama zostanie , ale to jest wytrwała osoba da rade wszystkich sama skontroluje i nic nie umknie jej uwadze... smiac mi sie chce jak sucham tego gadania ....piszcie nie bojcie się
paja 2016-04-01 19:49:18
mam kandydata na kierownika sklepów ! Pan kierownik od Paji powienien zostac wkoncu kierownikiem sklepów,,, wtedy to juz bedzie kabaret
gość 2016-04-13 17:48:03
A wam znowu nic się nie podoba, a co złego w balonach było??? u mnie jakoś klienci się nie śmiali, a do balonów przypominam był zajączeki baranek z ciasta. jak wam tak zle w tej firmie i wszystko jest beee to przecież nikt was nie trzyma
Ktoś 2016-04-23 09:54:44
Laski zebranie jest 7 maja w sobotę o 18 i pamiętajcie obecność obowiązkowa ha ha.
siema 2016-04-27 19:30:32
w tej firmie wszystko jest mozliwe:) zresztą to nie firma tylko KABARET:)SZEF pseudo artysta malarz, dyrektorka... brak słow
zebranie? 2016-05-04 17:16:36
z jakiej paki OBECNOSĆ OBOWIĄZKOWA?niech dyrektorka kodeks pracy poczyta? to jest nasz czas wolny kto zapłaci nam za czas zebrania? charytatywnie mamy poswiecic czas? jak nie ma co robic w soboty to niech sama idzie, w grafikach nie uzwzgledniła zebrania:):)
sklepowa 2016-05-04 17:27:58
tematem zebrania jak ostatnio bedzie PAJA:)BO paja to cudowny wytwór polskiej wyobrażni:) jednak polak poptrafi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zrobic:) ..... aha jeszcze jedno na uwage zasługuja również te plakaty z paja:) szok co tu sie wyprawia ....ale podobno jest jakis nowy koordynator sklepów ciekawe jak długo biedaczka wytrzyma:)
PACZUS 2016-05-04 19:38:58
to ponoc jakas ekspedientka:) awansowali ja:) bo juz nikt tu nie chcial byc kierownikiem hahaha
paczek s? 2016-06-22 09:44:27
ta firma jeszcze istnieje? chodzą ploty ze sa juz bankrutami? chyba ze młudy spadkobierca ich podzwignie albo dobije:)
Ktoś 2016-07-09 17:56:07
Hej hej dzisiaj juz 9 w dodatku sobota a wyplaty nie wszyscy dostali ,moze ktos z szefostwa sprawdzi kiedy powinien byc przelew z tytulu wynagrodzenia skoro 10 wypada w niedziele .Prawda jest taka ze firma ma pracownikow chyba gleboko gdzies skoro nie mysla ze ludziom potrzebne sa pieniadze tymbardziej ze niektórzy potrzebuja pieniadze na zasluzony urlop .Jestem ciekawa o ktorej w poniedzialek beda przelewy i odsedki za opoznienie .
Obserwator 2016-07-09 18:24:17
Po co Wam pieniądze ? Przy waszych zarobkach możecie spokojnie odłożyć na następny miesiąc :) A tak serio to za opóźnienie w wypłacie firma powinna płacić karę . Starczyłby pozew zbiorowy albo zgłoszenie do Urzędu Skarbowego lub inspekcji pracy . Pozdrawiam .
Ekspedientka 2016-07-13 21:31:42
Przestan bzdury eypisywac maja najlepsze kanapki ? Nie rob z siebie kretyna a jadlas kiedys kanapki u staropolskiej albo w piekusiu? To sa najlepsze kanapki w miescie!!! A te to jakas marna imitacja kanapek az sie traci apetyt.najgorsze w tych kanapkach sa te bulki
SKLEPOWA 2016-08-03 18:00:26
gratuluje awansu Pani Dyrektor i nowego auta służbowego:) widać ze firma ma sie dobrze:) naprawde cyrk na kółkach:) ŻENADA
fit 2016-08-03 19:32:36
Dobrze, że atmosfera u nich opiera się na przyjacielskich relacjach.
Sprzedawca 2016-11-22 11:48:18
Do szefostwa Panie prezesie wyplata za wynagrodzenie za przepracowany miesiac nalezy sie 10 kazdego miesiaca a nie 14 tak jak to bylo w tym miesiacu nie interesuje nas wyplata na raty za 500 zl to niech pan oplaci rachunki 10 nikt nic nie mowi ale kazdy ma dosyc prowadzenie zeszytow liczniki a gdzie w tym wszystkim jest czas na klienta z miesiaca na miesiac coraz wiecej bzdur do uzupelniania .Nadchodzi grudzien mam nadzieje ze wyplata bedzie w calosci bo za 500 zl niech pan Szymanski sobie planuje swieta .Prawda jest taka ze za pozno zeby szukac oszczednosci trzeba to bylo zrobic 10 lat temu.
Zostaw swoją opinię o Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A. - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krys-And - Piekarnia - Szymańscy K.A.