Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

wolfix

Pracuje w matrasie od początku grudnia - nie polecam tej pracy, można znaleźć lepszą.. Jeden plus to pracownicy ( oprócz kierowniczki) i ksiązki, które można było pożyczać. (usunięte przez administratora) Stawka na umowe zlecenie jest śmieszna - 5zł.(usunięte przez administratora)

blondi
@wolfix

Potwierdzam. Pracuję w jednej z księgarń w Radomiu i jestem wstrząśnięta chaosem który tam panuje. Nikt nic nie wie, do dzisiaj nie wiem co tak naprawdę należy do moich obowiązków. Kręcę się po księgarni po kilka godzin i wykonuję jakieś chaotyczne polecenia, raz kierowniczki, raz regionalnej - każde wykluczające się nawzajem. Stali pracownicy powtarzają mi tylko "byle do wypłaty", która i tak będzie śmieszna. 5 zł - porażka. Nie polecam.

indianka
@blondi

Za chaos w Twojej księgarni ktoś bardzo konkretny odpowiada i powinniście go przycisnąć i wykształcić takie procedury, aby każdy wiedział co ma robić. U mnie nie ma tego problemu, polecenia wydaje jedna osoba, każdy wie jak ma pracować. No ale to zależy od indywidualnej kultury pracy. Odnośnie kasy to pokaż mi gdzie w pracy sprzedawcy zarabia się kokosy.

kazet
@indianka

Na koksie zarabia się kokosy

laska z centrali

Naiwniacy... ech...

ssss

czy mogę zamówić książke na stronie internetowej i skorzystać z tego upustu światecznego dla pracowników??? dostawabyłaby pod wskazany adres.

eos
@ssss

Zapytaj przełożonego, niech podpyta górę jak nie wie. Odnośnie premii to też słyszałem, że niebawem będą. Dla mnie ważne żeby przyszły przed świętami. Pozdrawiam!

ktosiek
@eos

warto się zastanowić http://www.dziennikpolski24.pl/pl/aktualnosci/kraj/1298119-czy-to-juz-wyzysk-nedzna-placa-polaka.html

kazik

z ogromnym poslizgiem ale premie sa pewnie w ciagu kilku dni pojawia sie na kontach

jol

A skąd! Święta idą, po co nam premia? (usunięte przez administratora)..brak słów.

jhsys

Macie premie ?

andromeda

Dla mnie opcja zniżki na książki to akurat fajna opcja. I tak bym kupowała na święta książkowe prezenty dla rodziny, a tu mam prawie połowę taniej, więc trzeba znać miarę w tym krytykowaniu wszystkiego. To że pracownicy dostają rabat uważam za krok w dobrym kierunku w tej firmie.

gabor
@andromeda

Jeżeli ktoś chciałby kupić książki to tutaj ksiegoswiat.com z pewnością znajdzie jakieś ciekawe dla siebie.

kaka

A już myślałam, że prezes (usunięte przez administratora) to zrobi nam prezent na Święta i podaruje po 1 książce. A tu niespodzianka, można kupić sobie w rabacie, to żadna łaska , książki są i w 50 % rabacie też ciekawe...O premii pomarzyć dobra rzecz....

ssss

To chyba nie socjal, tylko prezent od firmy... Socjal to inaczej liczone pieniążki ;)

elefant

Pracownicy na święta dostają 40% rabatu na 3 książki.

zzzz

Socjal? Jaki socjal?Trzeba się cieszyć, że pensje wypłacają.

ssss

Mam pytanie, jak wyglada soscjal w Matrasie? czy pracownicy otrzymują jakieś bony albo pieniądze itp. na świeta lub w innym okresie???

zcx

Hej, czy tylko ja mam wrazenie ze dalismy sie (usunięte przez administratora) przez firmie bo nasze premie wpadly chyba w czarna dziure? jak tak mozna traktowac ludzi ktorzy ciezko pracowali na to zeby dostac w polowie listopada premie. Skad tu czerpac motywacje do dawania z siebie 200% normy w sezonei swiatecznym? Ja juz nie licze na to ze zostana nam wyplacone ... barcelona przeciez nie za free :/

xena

Czy ktoś zapomniał?Najpierw góra potem dół)))))

xyz

Witam, mam pytanie (na pewno nie tylko ja)-czy ktoś może coś wie o wypłacie Naszych premii? Bo nagle nikt nic nie wie, budżety wyrobione,zebranie było a pieniądze gdzieś tam sobie "wiszą"... święta tuż tuż...no jak tam można? z góry dziękuję za jakąkolwiek odp. Może na tym forum czegoś w końcu się dowiem. Pozdrawiam

ktosiek
@xyz

Jednym słowem czeski film "Nikt nic nie wie"

premi nie ma... a instytucje ok. ;-)

emi

jak z chodzenie po instytucjach u wwas?

ero98
@emi

Nie wiem o czym mówisz. Po jakich instytucjach?

ktos

oczywiscie,zadnej premii tylko golosowne obiecanki plany na wrzesien byly takie dane specjalnie

xxx

czy macie juz premie na swoim koncie ? bo z mojej ksiegarni jeszcze nikt nie dostał

Harp76
@xxx

Z tego co wiem u mnie wszystko ok pod tym kątem.

Linda
@xxx

Nie mamy, czekamy.

gość

czy matras zatrudnia na umowę zlecenie na grudzień?

tomek47
@gość

Myślę że tak. Z tego co słyszałem to jest kwestia dogadania. Niektórzy pracują na umowę zlecenie bo tak im wygodniej, np. studiują. W większosci przypadków jednak bez problemu umowę o pracę można dostać.

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.