Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Czarna mamba

Odchodzę sorry tam to pisałam w zburzeniu. Odchodzę, sklocona z kierownikiem bo stwierdziłem że działam na niekorzyść firmy. Wczoraj wzięłem urlop na rzadanie. Mam dosyć pustych półek i pierdolenia że może ten produkt będzie traktowania ludzi jak idiotow. Bo chciałam żeby ludzie wychodzili zadowoleni z ksiegarnii a nie wkurwienii. Nie ma podwyżek a pensja 1400 to (usunięte przez administratora) jak na pełen etat i wstyd że starociami handluje. I wysyłam ludzi z kwitkiem. trudno zamiast empikowi wolę żeby znajome zarobiły. Odchodzę z podniesionym czołem. Kochani nie bądźcie idiota. Więcej można zarobić walczcie o siebie. Zwalniajcie cie się grupowo. Nie wiedzą zlamasy że naród to nie kretyni i że dziadkowie pradziadkowie walczyli żebyśmy żyli i pracowali w godnych warunkach a nie wykorzystywania. I tyle

@Czarna mamba

Nie wiem czy użyłaś przy tym tłumacza google ale strasznie ciężko się to czyta

Czarna mamba

Nie pisze na telefonie. Za dużo myśli i nie umiem ich sklecic skladnie

Czarna mamba

Kochani moi odchodzę. Sklocona z kierownikiem. W mom salonie mamy dziury a to co zamówiliśmy zostało następniego dnia zwrócić za 5zeta. Bo szkodzilam firmie. Gówno mamy a szkodze bo klienta nie traktuje jak idiote.tak więc odchodzę z głową podniesiona. Nie będę pracować za te marnizne i Z lekiem że ta firma upadnie. Kochani bojkot wszyscy jak jeden mąż odejdzmy

Madzia

Czy to znaczy ze ksiegarnie zostaną zamknięte?

Ks
@Madzia

Prędzej czy później pewnie tak będzie.

Dana

anonimus 2016-10-05 19:24 "ludzie ale co wy robicie w tej sieci??? zarabiacie najnizszą krajową, premie 60 zł nie szkoda wam zycia na pracę w takim badziewiu?? matras jest bankrutem zapewne lada moment ucieknie w postępowanie sanacyjne źeby odwlec to co nieuniknione. proszę poczytać na kaczmarki inkasso giełda długów ile tego jest... " Anonimus? Raczej Nostradamus :)

Upiór księgarni

Link zaginął, więc wrzucam: www.pb.pl/nieczytelna-sanacja-matrasa-862636

Beza
@Upiór księgarni

Niestety jest to potwierdzenie tego o czym my szaraczki w księgarniach wiemy już od jakiegoś czasu. Wystarczy cofnąć się na tym portalu o kilka stron. Jeśli nie usunięto wpisów to są tam zapowiedzi tych wydarzeń. Kolejne firmy tworzone przez pana JK po to aby wyprowadzić pozostałe jeszcze pieniądze i majątek. Ma jak widać w tym bardzo dużą wprawę. Już kilka miesięcy temu było podejrzane jak utargi zaczęliśmy przekazywać na nowe konto jakiejś "dziwnej" firmy. I te wszystkie inwentaryzacje środków trwałych w niektórych księgarniach. A później przenosiny do nowej spółki lub sprzedaż "zawartości" księgarni nowemu najemcy. A pieniądze gdzie....? A pewnie w jakimś raju podatkowym. A już szczytem "operatywności" jest dług, który Matras ma zapłacić tym innym spółkom JK i jeszcze spłacić kredyty za które owe firmy powstały m.in. Bookslogistics. Faceta za ten szwindel powinni posadzić....

Rolnik szuka ziemniakow

Buhahhahahahahha ale jaja, wpis byl, wpisu ni ma. Strach na oczy szeroko zamkniete

IJakTuŻyć

Niech ziemniaczany król uważa, bo go stonka może zjeść i będzie po uprawach :)

Dana

Po co przysyłać towar który dzień wcześniej był wywołany do zwrotu i zapewne za chwilę znów zostanie wywołany? Czy tam ktos jeszcze myśli?

Hehehe
@Dana

Myśli i to konkretnie. Przecież za przywiezienie paczek do księgarni trzeba zapłacić i za ich zabranie też trzeba zapłacić... A magazyn funkcjonuje jako inna firma i ktoś na tych kursach kasę robi. A księgarnia musi zarobić na dostawy i zabranie zwrotów sprzedając te wszystkie starocie!

WTF ???

Kochana centralo! Dlaczego zabrakło wam odwagi jeździć po księgarniach,gdy pracownicy nie dostali pensji tylko zaczęły się pielgrzymki dzien po wypłacie ?? Czemu wtedy nie przyjechaliscir, aby spojrzeć im w oczy i powiedzieć dlaczego nie dostali pieniedzy!! To jest szczyt chamstwa i bezczelności z waszej strony!!!! Szukacie pierdół, aby się przyczepić!! I to nie przez źle przyklejone naklejki nie mamy klientów tylko brak nowości. Klienci nas się pytają czy się zamykamy bo od kilku dni tylko pakujemy książki i nic poza tym.!! Sanacja nic tu nie pomoże dopóki na wysokich stanowiskach będą osoby które mają takie podejście do pracowników!!! Róbcie tak dalej, a będziecie musieli sami otwierać księgarnię i handlować tym szajsem który mamy w księgarni... życzę powodzenia

KsKs
@WTF ???

Podejrzewam, że nagły zapał do pracy całej Centrali wynika ze strachu o własn (usunięte przez administratora) chodzą plotki o redukcji zatrudnienia "na górze". Strach obleciał, bo w końcu, w której innej firmie będą im płacić taką kasę za nic nie robienie??? Nie wiem czy zauważyliście, ale przez ostatnie kilka dni dostaliśmy więcej maili z Centrali niż przez poprzednie 3 miesiące łącznie... Chcą pokazać, że wykonują jakiekolwiek obowiązki...Ale nikt głupi nie jest i się nie nabierze!!!!! Niech się Centrala wysila i pisze maile, odwiedza, wizytuje... Na mnie już wrażenia nie robią !!!

Stefan

I co zleceniowcy macie pensje?

JaTeżKierownik
@Stefan

U mnie w księgarni wszyscy z umową zlecenia dostali kasę.

ristretto

Padlam ze śmiechu... A przepraszam z czego ta "foto relacja"??? Przecież planogram nie zmienia się od jakiś 6 miesięcy,tylko coraz mniej książek na nim jest. !! Pani Agnieszka powinna pierwsza polecieć z centrali bo tak naprawdę nic nie robi, bo skoro nie ma nowości i nie będzie w najbliższym czasie, to po co komu płacić ciężkie pieniądze za nic nie robienie???? Pierwszy naczelny kronikarz matrasowy. "Skończ waść Pani i wstydu oszczędź "

Też kierownik

I rewelacyjną ofertę ,,komunijną" :) mam nadzieję, że foto raport powali na kolana największych twardzieli marketingu

Też kierownik

Marketing znowu nas rozczulił. Insrukcja z planogramem jest prześliczna, tylko Pani Joanno większości tych książek nie mamy i nigdy nie mieliśmy, a z tych które jeszcze mamy część czeka na odesłanie w zwrotach. Jaja sobie z nas robicie

JaRownieżKierownik
@Też kierownik

Mnie najbardziej wzruszył mail o "foto relacji z ułożenia. ...". Ciekawe czy foto relacja z pustych stołów i półek też się liczy

Matrasek

Najlepsze jest odcinanie napisów "bestseller" z naklejek -20%. O czym to świadczy? O tym, że firma już nawet bestsellerów nie posiada. Haha, Matras powinien przerobić się na antykwariat!

Jak długo może trwać owa "restrukturyzacja"? Czy faktycznie zostanie tylko 9 punktów?

Matres
@Kasia

Do maja, bo w maju się zaczęła, a restrukturyzacja to maksymalnie rok. Póki co to padają punkty, w których Matras nie płaci za czynsz, a najemca nie jest na takie zabiegi "tolerancyjny". :) Tutaj wchodzi raczej w grę losowość, niż jakikolwiek plan.

Szary.pracownik.
@Matres

Dziś z planogramem przyszło, że bedzie znow promocja filmów w księgarniach. To chyba dobrze wróży, co? ;)

Jasiek
@Szary.pracownik.

Nie byłbym taki pewien. To jeszcze o niczym nie świadczy...

s
@Szary.pracownik.

To może być na zasadzie jak robienie TOP-a, co z tego że robisz codziennie jak i tak nic nie przyjdzie ;) Albo robienie zwrotów. Paczka nie zostanie wysłana, bo są zadłużeni u kuriera i leżą kartony...

Cesarzowa Cixi
@Szary.pracownik.

Tia,ale materiały dostaną chyba tylko te księgarnie gdzie jeździ wewnętrzny kurier...? A co z zamówieniami internetowymi? A ekspresy? Ma sens je robić skoro nikt ich nie przywiezie? (nie żeby na hurtowni było cokolwiek o co pytają klienci...ale się zdarza)

Nya
@Cesarzowa Cixi

"Tia,ale materiały dostaną chyba tylko te księgarnie gdzie jeździ wewnętrzny kurier...?" Za wysyłkę materiałów chyba odpowiada firma, której materiały promujemy, także tutaj bym się nie martwiła jednak - w każdej księgarni, w której pracowałam, zawsze z takimi rzeczami pojawiał się kurier, nie nasz "wewnętrzny" kierowca. :) "Najlepsze jest odcinanie napisów "bestseller" z naklejek -20%." Tutaj chyba też bez przesady, dla mnie to nic nowego, już X czasu temu tak robiłyśmy, gdy trzeba było oznaczyć większą 20% albo 25% promocję.

Zelda

Być może przelewy będą na kontach jutro rano. Tak było z umowami o pracę.

lubię brokuły

o to mail: Szanowni Państwo, Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym (tj. o godz. 15.30) zostały zrealizowane przelewy z tytułu umów zlecenia. Opóźnienie w realizacji przelewów wynikało z dodatkowych procedur administracyjnych związanych z uzyskaniem akceptacji Zarządcy restrukturyzacyjnego Spółki Matras. Bardzo Państwa przepraszamy za zaistniałą sytuację. bla bla bla, poważanie i podpis, taki mail dostaliśmy (Warszawa)

Agata Bonda

Ja nadal nic nie mam, czy do wszystkich księgarni ten mail doszedł ? Czy to jakaś ściema przez maluczkich?

Zelda

Mail napisany odgórnie

yy

Jest mail, że poszły dzisiaj o 15.30 przelewy dla zleceniówek

xxxx
@yy

Jaki region???

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.