Opinie o Wanicki w Tychy

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Wanicki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Wanicki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wanicki w Tychy

NAZ Nowy wpis

Ile musi sie jeszcze wydarzyc żeby ktoś zauwazył, że ten czlowiek niszczy ta firme.

Edyta Nowy wpis

Czyli z tego co piszą wynika, że mają tu nowe kierownictwo. Do teraz jest? A napisałby ktoś jak obecnie się sprawują? Co z aktualnymi warunkami pracy i atmosferą, można spokojnie wykonywać swoje obowiązki?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wanicki?

ciągle szukają...

Oczywiście tam takich kochają co robią za 3 tysiące (pierwsze 2 mc spoko, no chyba że masz znajomości hehheheh), jak upomnisz się o więcej to dostaniesz wypowiedzenie albo będziesz rugany o byle co przez kierownika który jest osobą (mało szanowaną) :) i sam się zwolnisz...

Szymon Nowy wpis
@ciągle szukają...

Łatwo wlecieć i łatwo wylecieć? Czyli to miejsce dla osób które nie lubią się przyzwyczajać do jednego miejsca? A temu kierownikowi co się stało że taki surowy nerwus? Może taki ma przykaz z góry?

Pracownik Nowy wpis
@Szymon

Panowie, jeśli macie na myśli Pana Kierownika który pracował kilka lat temu- to dawno go już nie ma w Lędzinach. Od czasu otwarcia nowej lokalizacji przy S1 kierownictwo jest nowe.

Czy w Wanicki poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Rhdh

Podczas rozmowy tak... Potem raczej nie bardzo...

Leszno

Tom

Cała kwintesencja tej osoby :)

Byly

Tylko patrzec jak przez tego kierownika jeszcze wiecej ludzi odejdzie. Reszta zastraszona siedzi cicho. Wstyd ze jedna osoba w firmie tak psuje atmosfere, a i ciezko pracuje na zla opinie calej spolki. Moze ktos to w koncu zauwazy lepiej pozno niz wcale.

Pracownik.

(usunięte przez administratora) ciągła rotacja pracowników , co miesiąc niższa wypłata. Brak słów ogólnie jak ktoś myśli że te komentarze wystawiają ludzie nie udolni.... , nawet kierownika magazynu mamy tutaj broniącego opinie. Polecam iść samemu spróbować kawałka chleba a po paru mc człowiek się dowie że komentarze nie biorą się z palca. Pracowałem tam dwa lata i po prostu psychicznie i finansowo w pewnym momencie człowiek jest wykańczany.

Go!

Jest OK!!!

Katarzyna

Witam serdecznie, z tej strony Katarzyna Cholewa, aktualny kierownik magazynu. Poniekąd poczułam się wywołana do tablicy i zamieszczam ten wpis, aby uciąć pewne nieścisłości. Nie czuję się zastraszona, ani do niczego przymuszana . Jestem osoba dorosłą i jak mi się praca nie podoba to ją zmieniam, na co w najbliższym czasie się nie zanosi :) po rozmowie z pracownikami, również nie usłyszałam nic niepokojącego na temat funkcjonowania pracy magazynu. Nie szykanujemy i nie obgadujemy, bo najnormalniej w świecie nie mamy na to czasu. Jeżeli drogi kliencie , wydarzyła się jakaś sytuacja , która wywołała ten niepochlebny wpis , to zapraszam do kontaktu osobistego, myślę że internetowy i anonimowy wpis nie jest dobrym rozwiązaniem problemu. Pozdrawiam Katarzyna

Kiedy wybor kierownika nowego serwisu ? Ilu juz jest kandydatow ?

pracownik_44

jest nowy kierownik, brawo dla właściciela za dobry wybór !

Byly
@pracownik_44

Nowy kierownik w ledzinach ? Ok. ale stary dalej pracuje w tej sieci zostal w tychach ? Czyli tam jest tylko gorzej. A tak powanie co daja te wszystkie zmiany kierownikow ? Od gory narzucone jest podejscie ze pracownik zlo konieczne najlepiej jakby pracowal za pol darmo, nie odzywal sie i nic nie chcial. Jest poczatek roku kalendarzowego tamten rok wypadl bdb sprzedaz nowych pojazdow super, serwisy po mimo pandemi funkcjonowaly i co maja z tego pracownicy ? Zero jedno wielkie zero. Moze kierownim usłyszy zamiast ochrzanu "pochwale" nie mylic z nagroda bron boze finansowa, a za raz po tym reprymende ze pracownicy za duzo zarabiaja. W tej firmie nigsy nic sie nie zmieni zawsze bedzie malo malo malo wieczne narzekania i placz ze nie ma kasy, brak plynnosci finansowej Wstyd!!! Dziwie sie ze ludzie chca tam jeszcze pracowac.

Józek
@Byly

starego kierownika już nie ma, jest tylko nowy :)

Ka

Kierownik wyjatkowo hojny, panie moga liczyc na 500+

KazikG.
@Ka

Co to za kierownik....to zwykły złamas. To tylko pies na baby. Swojej podwładnej zrobił dziecko i leci na każdą napotkaną kobietę. Niespełniony życiowo frustrat i niewłaściwa osoba na stanowisku.

SzybkiLopez
@Ka

Ka,to nieaktualne,nowe kierownictwo,nowi ludzie.

@Ka

do wszystkich - jest nowy kierownik !! gruba kreska za tym co było . Teraz jest dobrze !

Iwona

Hej, jakiej umowy można spodziewać się będąc nowym pracownikiem Wanicki? Czy od początku proponowana jest umowa o pracę czy może jest jakiś okres próbny? Dajcie koniecznie znać jak jest w firmie.

Heniek
@Iwona

Jaka umowa lepiej nie zawracaj sobie głowy.Nowych pracowników traktuje się jak, intruzów nikt ci nic nie podpowie.Docinki dogadywanie tylko patrzą, a może zaraz się zwolni.Lepiej pilnować ciepłych posadek i tępić ,, nowych’’ czas na zmiany. A konkurencja jest o krok, tam najważniejsze są ciepłe posadki zero inicjatywy i byle nowy nie był lepszy.Zdecydowanie odradzam .

A
@Heniek

Pan Heniek chyba nie pracował w nowym serwisie w Lędzinach. Pełno tu nowych pracowników i jakoś nikt nikomu pod górkę nie robi...

SzybkiLopez
@Heniek

Heniek,byłeś kiedykolwiek na rozmowie o pracę? W większości firm masz na początek umowę na czas próbny.Team w Lędzinach jest zgrany,możesz liczyć na pomoc współpracowników. Pracować trzeba wszędzie, konkurencja nie zapłaci ci za obijanie się.Jest nowy kierownik , fajna atmosfera i na pewno jest to praca na długo.

PracownikRoku

Nowy Kierownik to i nowe standardy. Jest rozmowa z pracownikiem, szukanie rozwiązań a nie zwalanie winy na pierwszego lepszego. Fajny team. Nowy budynek, fajnie wyposażony.

pracownik_44

W oddziale w Lędzinach zaczyna się dziać coś pozytywnego. Zmienił się kierownik, pracownicy zaczęli się ze sobą dogadywać i panuje całkiem miła atmosfera. Klienci wracają, pytają, są zadowoleni z obsługi. Tak trzymać !

Czy ta firma może pozwolić sobie żeby jedno nazwisko psuło reputacje wszystkich oddziałów?? Może warto sie nad tym zastanowić. Na dobra opinie pracuje sie tak cieżko, a traci tak szybko.

suwak

Jak widzisz niektórym bezkarność weszła tak mocno we krew, że myślom że mogom już teraz wszystko skoro pod skrzydłami szefa mogą kraść i oszukiwać...

przyszly

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie wyglada jakby kierownik szukał zony a nie pracownika. Jezeli takie sa standardy bardzo słabo. Stanowczo odradzam. Chyba ze ktos w inny sposob chce zrobic kariere.

Lojzy
@przyszly

Ten kierownik non stoper szuka żony do swego haremu,wiec to standard. Z daleka od tego człowieka,bo przez niego wszyscy z Tychów już się raz zwolnili.

karol s.
@Lojzy

"Zachęcamy do składania aplikacji Panie spełniające oczekiwania wymagane na tym stanowisku. Dołącz do naszego zespołu-pomożemy Ci wdrożyć się w zakres Twoich obowiązków." :) :) :)

maj

W taj firmie duzo zarabiaja tylko bajkopisarze, nie jest prawda duzo pracujesz duzo zarabiasz, duzo pracujesz to ci doloza pracy, bo reszta ludzi nieudolnych wiec nie ogarniaja. Prawda jest taka ze nie ma co sie wysilac i nie ma motywacji, napewno nie dostaniesz wiecej kasy za wysiłek. Awans i kasa jest dla tych co sa blisko koryta i to wcale nie trzeba sie wysilac wystarczy miec dobra gadke obiecac gruszki na wierzbie i jest kolejny nowy kierownik, dyrektor od czego ano nie wiadomo, ale na pewno od brania kasy.

Kierownik kierowników. Jakiś pan D.. a prostych rzeczy nie potrafi ogarnąć..brak taktu i szacunku do klienta.. odniosłem wrażenie jak ktoś nie jest płci pięknej.. to można mieć ludzi w szerokim poważaniu. Pierwszy i ostatni raz jestem na serwisie.. nie dość że człowiek płaci ciężkie pieniądze to jeszcze łaska i problem.

Majkel

Praca jak wszędzie, uzależniona od przerobu, dużo pracujesz dobrze zarabiasz. Jeśli chodzi o rotację wśród pracowników to głównie nieudolni magazynierzy którzy nie potrafią załatwić prostych rzeczy, lepiej samemu byłoby załatwiać części niż czekać cały dzień na magazyniera. Mistrzowie tacy sobie, lepiej trafić do pana W. niż pana D. któremu wydaje się że na wszystkim się zna. Ogólnie firmę można polecić jednakże ja wolałem iść na swoje.

Ka
@Majkel

I znowu przewija się pan D. To raczej nie przypadek że wszyscy tu go wytykają. Może ktoś wreszcie coś z nim zrobi i firma zacznie prosperować już normalnie, bez matactw i oszustw z jego strony. Tak nam dopomóż Bóg! Prosimy Cię o panie, pokaż rękę sprawiedliwości o Stwórco, albo panie Wiesławie..

nowy

Czyzby byl zatrudniony nowy kierownik ? Ktos przejrzal na oczy ?

Lojzy
@nowy

Skond takie informacje? Dopiero pisały,że rekrutował jakby szukał żony więc to na setę ten sam człek i te same będą afery.

witam jeśli pracujecie jak w Sitancu to gratulacje przedstawiciele niewiedzą nawet jaki produkt sprzedają gdy dochodzi do zakupu to nawet nie mają tego na stanie paranoja jakaś polecam współpracę z firmą Radymno ROL-MECH u Wanickich odział Sitaniec sprzedaż czapeczki stanowi problem

RH
@Marek

Całkowita racja, bo w tej firmie a raczej w różnych jej oddziałach nie ma reguły ludzi sie nie szanuje. Firma uwielbia zatrudniac ludzi do niczego albo do pilnowania, bo nikomu sie nie wierzy, nic dziwnego władza chyba swoja miara ocenia kazdego. Osoby niekompetentne dostaja wizytówke samochod i w droge po co nie wiadomo. Pracownik taki generuje koszty, pożytku zero, ludzi cieżko pracujących uczciwie sie nie docenia i srednio płaci.

KazikG.
@RH

Przykład kierowniczek na Ustroniu

• Jak się pracuje w Wanicki?

Zobacz opinie na temat firmy Wanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wanicki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wanicki?

Kandydaci do pracy w Wanicki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wanicki