Wanicki

Tychy

Opinie o Wanicki

Krystek 2013-12-11 09:32:49
Oddział w Tychach, krótko mówiąc brak szacunku do ludzi, duża rotacja wśród pracowników, średnio odchodzi jeden na 1-1,5 miesiąca
Majkel 2014-09-11 22:07:41
Praca jak wszędzie, uzależniona od przerobu, dużo pracujesz dobrze zarabiasz. Jeśli chodzi o rotację wśród pracowników to głównie nieudolni magazynierzy którzy nie potrafią załatwić prostych rzeczy, lepiej samemu byłoby załatwiać części niż czekać cały dzień na magazyniera. Mistrzowie tacy sobie, lepiej trafić do pana W. niż pana D. któremu wydaje się że na wszystkim się zna.
Ogólnie firmę można polecić jednakże ja wolałem iść na swoje.
czesio 2014-10-07 13:56:49
Od początku. Na rozmowie kwalifikacyjnej "dyrektor" mówi o wynagrodzeniu- rozbieżność z rzeczywistością( nawet 50% mniej na rękę niż było ustalane). Umowa dociera po miesiącu z Krakowa(więc jesteś uwiązany nie wiedząc czy w ogóle dostaniesz swoją wypłatę). Pan W. kradnie części z magazynu przy cichym zezwoleniu "dyrektora". Rotacja na magazynie ogromna-każą podpisywać odpowiedzialność materialną za części, których de facto już nie ma("wyparowały"). Mechanicy gnojeni przez wszystkowiedzących, nieomylnych(w ich mniemaniu- przykładów działania celowego lub przypadkowego na niekorzyść firmy znam mnóstwo) niebiesko-koszulowych. Na koniec- to nie jest serwis DAF-a tylko zwykły warsztat samochodowy. Autoryzacji nie ma.
zorientowany 2014-12-06 11:58:46
w ogłoszeniu 3500zł brutto zasadniczej, na rozmowie mówią 2000zł podstawy brutto. w tym trzeba zrobić dwie soboty za free. Jak pytałem dlaczego kwota różni się z tą podaną w ogłoszeniu, usłyszałem, że to z premią dostanę jak wyrobię. Z pewnych źródeł wiem że na rękę z dodatkowymi 2 sobotami i nadgodzinami dostają tam 1800- 2100 na rękę. Szkoda czasu na rozmowę z oszustami.
Łukasz 2015-02-10 12:48:41
Witam Pracowałem w Firmie WW Wanicki Sp. z o. o. 36-071 Trzciana 162 NIP: 944-210-86-67 Na rozmowie kwalifikacyjnej była ustalona kwota 2500 brutto + dodatek za swój służbowy samochód + prowizja za sprzedaż . Po podpisaniu umowy okazało sie iż kwota podstawy składa sie z kilku czynników które Pseudo Dyrektor + Prezes sobie rozliczają jak chcą, za samochód dostałem zwrot za przejechane KM - podatek wiec dołożyłem do interesu. Prowizja miała wynosić 1,5 % Po sprzedaży okazało sie iż jak to Powiedział Prezes nie sprzedałem samochodu Tylko ,, Nadzorowałem Sprzedaż" i nie należy mi sie ta prowizja !!
Bardzo nie Polecam firmy, wydaje sie tam niektórym że jeśli na wizytówce jest inne stanowisko niż sprzedawca to można pomiatać ludźmi!

Ktos 2015-02-10 17:30:07
Witam, całkowicie się z tobą zgadzam, firma pomiata nie tylko sprzedawcami, niestety stanowisko nie ma tu znaczenia zero szacunku do pracownika.
A wynagrodzenie temat rzeka :), wcale nie jest uzależnione od pracy tylko chyba od widzi mi się dyrektorów, oczywiście zawsze niższe niż się umówisz. Mocno odradzam prace w tej firmie.
Chetny 2015-02-10 22:06:27
Napisze ktoś jak się pracuje u Wanickiego kolo Częstochowy?? Widzę cały czas idą ogłoszenia szukają chętnych do pracy. Jaka atmosfera czy można zarobić ?? Skąd ta rotacja?? że ogłoszenia praktycznie nie znikają z portali internetowych.
greg 2015-08-27 12:24:20
witam mam pytanie.
Łukasz pracowałeś jako sprzedawca ciężarówek ?
i taką niską podstawę tam dają ?
to już lepeij ten kierwoca tego DAFa zarabia.
Powodzenia Łukasz
marek 2015-12-20 20:12:40
Ja w firmie Wanicki pracowałem przez jakieś 2,5 roku. Powiem szczerze, że nie ma na co narzekać, atmosfera fajna, jak dużo pracujesz to możesz też dużo zarobić. Ja koniec końców zmieniłem branżę, ale powiem szczerze że trochę żałuję odejścia. W każdym razie mogę z czystym sumieniem polecić.

Pracowałem w Częstochowie.
mario 2015-12-31 09:59:41
Ja pracowałem jako sprzedawca ciężarówek. Odszedłem jakieś 3 lata temu - żona nalegała na przeprowadzkę i całkowicie zmieniłem branżę. Pracę wspominam bardzo dobrze, fajna atmosfera, jak złapiesz doświadczenie w sprzedaży ciężarówek i wyrobisz sobie fajny portfel klientów to można naprawdę sporo zarobić i fajnie żyć. Polecam pracodawcę, mam tam dużo znajomych z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt.
janek 2016-02-19 23:17:35
Pracowałem tam przez pół roku. Atmosfera spoko, zarobki porównywalne bardzo dobre. Skusiłem się za namową byłego dyrekora na zmianę pracy i trochę żałuję.
skwarek 2016-02-29 23:46:23
praca jak praca, ja tam nie narzakam. ogólnie mogę polecić
janek 2016-03-09 10:32:47
Nie przesadzałbym z tym zachwalaniem, ale wydaje mi się że firma solidna. Pracowałem tam przez 3 lata, nie mogę powiedzieć złego słowa. Na tle innych bardzo pozytywny pracodawca, ale też nie ma niczego nadzwyczajnego..
Razmus 2016-03-11 23:29:54
Firma taka sobie, niestety nie potrafią utrzymać dobrych pracowników, dlatego ciągle kogoś szukają.
ytr 2016-05-07 12:46:25
@pt widocznie jakies ma skoro jest wymagane :D ale widze teraz nowe ogloszenia np. na stanowisko przedstawiecila handlowego w woj. lubelskim mile widziane jest doświadczenie handlowe,doświadczenie w sprzedaży maszyn rolniczych będzie dodatkowym atutem
Prawda 2016-11-02 18:00:58
Widać ktoś jest na bieżąco z komentarzami i wpisuje te superlatywy na portalu, bolesna prawda w oczy kole. Niestety każdemu odradzam pracę w tej firmie i to w każdym oddziale. Te średnie komentarze to szczera prawda. Kasa bardzo marna, najniższa krajowa śmiech, o każdą złotówkę trzeba sie dochodzić, co innego mówią co innego płacą, a obiecanki nie maja końca. Zero szacunku do pracownika. Niekompetentni kierownicy, którzy nie mają pojęcia o tym co robią i mówią, cierpią tylko uczciwi pracownicy, którzy muszą za nich wykonywać pracę. Bardzo duża rotacja pracowników, a kryterium zatrudniania nowych, dobry bajer...
Były pracownik 2016-11-17 22:39:40
Odział Tychy masakra, wykopali ich ze świerczynieckiej i zmienił się dyrektor więc może jakaś poprawa. Mistrzowie dwa leszcze podlizujący się przełożonym wyłacznie wsypywaniem innych za błędy które niejednokrotnie sami popełniają. Bywały problemy finansowe Firmy stąd czasem poślizgi 1-2 dni z wynagrodzeniem ale zawsze trafiało. Rotacja ogromna z powodu raczej cieciów w mistrzówkach niż samej Firmy. Atmosfera między mechanikami spoko
Ogółem wolę grabić liście niż dawać się poniżać za parę groszy :)
Były 2016-11-21 23:22:49
Wcale lepiej nie jest. Kierownik z przypadku nie ma pojecia o zarzadzaniu, ale za to ma znakomite pojecie o ponizaniu ludzi. Brak kompetentnych osob.
Zostaw swoją opinię o Wanicki - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wanicki