Wanicki

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Wanicki

marek

Ja w firmie Wanicki pracowałem przez jakieś 2,5 roku. Powiem szczerze, że nie ma na co narzekać, atmosfera fajna, jak dużo pracujesz to możesz też dużo zarobić. Ja koniec końców zmieniłem branżę, ale powiem szczerze że trochę żałuję odejścia. W każdym razie mogę z czystym sumieniem polecić. Pracowałem w Częstochowie.

Chetny

Napisze ktoś jak się pracuje u Wanickiego kolo Częstochowy?? Widzę cały czas idą ogłoszenia szukają chętnych do pracy. Jaka atmosfera czy można zarobić ?? Skąd ta rotacja?? że ogłoszenia praktycznie nie znikają z portali internetowych.

Ktos

Witam, całkowicie się z tobą zgadzam, firma pomiata nie tylko sprzedawcami, niestety stanowisko nie ma tu znaczenia zero szacunku do pracownika. A wynagrodzenie temat rzeka :), wcale nie jest uzależnione od pracy tylko chyba od widzi mi się dyrektorów, oczywiście zawsze niższe niż się umówisz. Mocno odradzam prace w tej firmie.

greg

witam mam pytanie. Łukasz pracowałeś jako sprzedawca ciężarówek ? i taką niską podstawę tam dają ? to już lepeij ten kierwoca tego DAFa zarabia. Powodzenia Łukasz

• Jak się pracuje w Wanicki?

Zobacz opinie na temat firmy Wanicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wanicki?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wanicki?

Kandydaci do pracy w Wanicki napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.