Opinie o Golden Life w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Golden Life. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Golden Life o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Golden Life w Gniezno

realista-optymista;)

do Sczupły,Lady i innych... Ludzie!!!jestem bardzo ciekaw jak w chwili obecnej wygląda wasze życie zawodowe...bo wypisując takie bzdury i będą c tak przesiąknięci złością współczuje każdemu kto z wami współpracuje...nic dziwnego, że nie pracujecie już w Golden Life'ie, bo to nie firma dla Leserów waszego pokroju!!!Szkoda tylko , że kiedy was przyjmowano nikt tego nie zauważył! Co do waszych Informatorów, to tacy z nich Informatorzy jak z Was pracownicy i przedstawiciele. Ale bravo za chęci i starania;) idzie wam całkiem nieźle;) najważniejsze, że sami pod sobą dołki kopiecie, bo fakt, że logujecie się jako nieznajomi nie znaczy, że nie można sprawdzić kim jesteście;) Teraz to dopiero jest mi was żal, wiedząc kim byliście w tej firmie, jakie mieliście aspiracje i WYNIKI;) Dobra rada: idźcie wyżalić się do mamusi bo tutaj to nikogo nie rusza;) Powodzenia;) P.S.Pisząc kolejne wymyślone historyjki z cyklu: "jak było tutaj źle";) radzę zajrzeć do słownika ortograficznego.

ktoś

Pozdrawiam pozytywnie myślących! Dziewczyny, tak trzymajcie! Zobaczycie, jeszcze chwila i wszystko się zmieni!Pozdrawiam!

Monia

szczupły - 2010-01-17 19:51:19 Gwiazdy....sory A kto ci powiedział, że mnie wyrąbali? Skąd ty koleś bierzesz takie informacje? Posłuchaj rady (usunięte przez administratora) i zmień informatora, bo coś cie w konia robi!!!A dlaczego nas nie ma? Hmmm, wrócimy w swoim czasie!

szczupły

Marta - 2010-01-16 11:23:38 I właśnie teraz widac kto w tej firmie naprawdę pracował bo (usunięte przez administratora) też naprawdę się poświęcała i nie ma co się przejmować jakimis leserami (usunięte przez administratora) szkoda nerwów na nich, trzymaj się chyba za mało się poświęcała ze ja wyrabali.Gwziady...skoro takie super byłyście i takie doskonałe obroty robiłyście dlaczego was tam nie ma i nie ratujecie firmy super sprzedażami?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Golden Life? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
:)))

Najpierw trzeba miec kogo ratować....resztka tych którzy tam jeszcze cos sprzedają za chwilę tez odejdzie.Więc będa musieli zatrudnić nowych he,he jesli ktokolwiek zdecyduje się tam przyjść ...

hmmm..............

no to GL moze juz sie pakowac naprawde...........nie dlugo Obama bedzie ich ratowac hahaha

:)))

dobre,dobre :)))Nie GL na (usunięte przez administratora) nie stać.Teraz wzieli goscia z firmy konkurencyjnej z Słupcy.Ci ktorzy sa w temacie wiedza o jaka firmę chodzi

hmmm..............

hahaha .....czyżby nowym szkoleniowcem byl Pan (usunięte przez administratora)?hahaha......znam go osobiście od paru lat i powiem tak.....niech lepiej Ci ktorzy beda szkoleni przeczytaja ksiazke np" potega podswiagomosci "wiecej sie dowiedza i bedzie to samo ........bo golden zaoszczedzi gdyz pan (usunięte przez administratora) jest drogi a i tak za wiele sie dowiedziec od niego nie mozna........aaaaaaa a Pan (usunięte przez administratora) coz czlowiek karierowicz , za wiele nie umie a innych chcial uczyc.....

gosienka

Narazie nie czujemy bo nie ma co sprzedawać,ha,ha,ha

lady

wszystkich byłych i aktualnych pracowników GL-pozostaje mi współczuć-nie macie wiedzy, doświadczenia, umiejętności sprzedazowych. pewien Pan z (usunięte przez administratora) zrobi tam jazdę na maxa zwany szkoleniowcem. nie nauczy za duzo oprócz pozytywnego nastawienia nauczy.dopiero poczujecie co to znaczy praca

No widze ze nie masz za dobrych informacji a wiedzy kompletnie wcale , tłumaczyc sie nie muszę ale zmien informatorów bo ja w remesie nigdy nie pracowałam z BV sama odeszłam a co do moich zarobków to naprawdę mało, baaaaaardzo mało wiesz...i niech tak zostanie.I jesli robilam niby takie niskie obroty to czemu mnie tak dlugo tzrymaja i jeszcze nie zwolnili?? Nie trzyma sie kupy to co piszesz i widac że nie masz o tej branźy najmniejszego pojęcia, żal mi Ciebie tchórzu anonimie

Monia

szczupły - 2010-01-16 08:12:52 (usunięte przez administratora).z tego co wiem wywalili z Remesa i Bio-Verby bo była z słaba.W Golden raz poraz odebrała najwyższą krajowa pensję wiec samo przez sie widać,ze za wiele nie sprzedawała.Z reszta zapytajcie telemarketerek które z nia były na wyjezdzie w roli asystentki bo nie było kogo dać.W tej firmie nic nie jest tajemnicą. (usunięte przez administratora) jest najlepszym sprzedawcą w Golden, nawet na wyjazdach z telemarketerką robiła niezłe obroty.Dziewczyna zna się na rzeczy i wie że żeby zarobić to trzeba sprzedawać , inni widocznie tego nie rozumieli i chcieli zarobić kokosy na bimbaniu...Przestańcie oczerniać ludzi, którzy naprawdę robią coś w tej firmie i robią to dobrze!!!

szczupły

.....

Marta - 2010-01-15 23:21:59 Zamierzam dalej sprzedawać i nie gówno i zamierzam dalej jak dotąd cieszyć się owocną sprzedażą bo sprzedawać to jeszcze trzeba umieć a nie brakiem swoich umiejętności obarczać wszystkich dookoła. No własnie słyszałem o tej Twojej owocnej sprzedaży od tych którzy z Tobą jezdzili he,he...z 3 miesiące może była w miarę ,w miarę !! a reszta roku.....samo dno...

I milo byłoby wiedzieć z kim piszę, tego też wymaga kultura bo jako anonim to tutaj wiele mądrych jest ale jakoś w firmie nie potrafili się wykazać.Nie oszukujmy się, Goldem Life mialo pecha co do tej kwestii,że było w niej wiele bardzo słabych osób nie potrafiących sprostać najprostszym wymaganiom - to też polecieli - ja sie wcale nie dziwię

....

To sprzedawaj to dalej (usunięte przez administratora)moze są i fajni ale za cholerę nie znają się na tym co robią.

Słuchajcie.Praca przedstawiciela handlowego to przede wszystkim spore chęci, ogromny zapał,troche smykałki i umiejętności oraz uporczywe dążenie do celu i nie odpuszczanie nawet pomimo porażki więc jeśli myśleliscie,że pozwiedzacie Polskę, hotele i restauracje a zarazem zarobicie kokosy to cała praca w GoldenLife to stuknijcie się w głowę Cieniasy!! Tylko na tyle Was stać?? Żeby anonimowo ludzi oczerniać?? czemu swojej takiej firmy nie założycie?? Co...brak umiejętności i wiedzy?? "Chłopki roztropki'' weźcie się do roboty bo ja osobiście w tej firmie wiele się nauczyłam, przede wszystkim właśnie dążenia do celu i serdecznie pozdrawiam Pana (usunięte przez administratora) i Panią (usunięte przez administratora).Są naprawdę fajnymi ludźmi

...

Remes mnie nie obchodzi...interesuje mnie firma w której pracuję.Monia oczywiście nie musisz być telemarketerką ....możesz być jedną z reszty dam zajmujących się "wszystkim i niczym"....nie jest to istotne. Podsumowując to wszystko firma nie ma ani renomy,ani dobrego towaru a ludzie nią kierujący nie mają żadnego doświadczenia więc firma upadła na samo dno. Nowy szef Wam wszytsko wyjaśni.

Zostaw merytoryczną opinię o Golden Life - Gniezno

Golden Life
2.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • ul. Franklina Roosevelta 90 lok. E
    62-200 Gniezno