Opinie o Krystozam Sp. z o.o. w Zamość

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Krystozam Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Krystozam Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krystozam Sp. z o.o. w Zamość

Administrator Nowy wpis

Pracujesz w firmie Krystozam Sp. z o.o. na B2B? Czy Twoim zdaniem to się opłaca?

Piszę, bo szukam nowej (usunięte przez administratora) a widziałem w internecie, że mieli ogłoszenie dla przedstawiciela handlowego. Co prawda oferta jest nieaktualna, ale mam doświadczenie, więc może jakiś wakat się znajdzie. Ale mam pytanie, taki przedstawiciel pracuje w elastycznych godzinach, czy ma stałe godziny w których musi obsługiać klientów?

Widziałem, że niedawno szukali magazyniera, niestety nie mogę już wejść w to ogłoszenie. Liczę na to, że ktoś mi napisze jakie mają wymagania na tym stanowisku. Czy trzeba posiadac jakieś uprawnienia np na wózki widłowe?

Mela Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera, duży wybór. Fachowa obsługa klienta

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krystozam Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
o dzieło

Zatrudniają bardzo chętnie ale na staż finansowany przez PUP a potem zwalniają 80 procent załogi to rodzina dostają bardzo wielu stażystów dziwne ,jeden pracownik był na kilku stażach u nich chyba nikt tego nie sprawdza dziwne wypłata na czas,nie polecam.

@o dzieło

Ale czego piszesz głupoty chyba robisz to specjalnie tam są ludzie normalnie zatrudnieni od lat paru załoga się nie zmienia . Owszem nieraz ktoś odchodzi ktoś przychodzić i tyle

Czy w firmie Krystozam Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Alex

Nie ma żadnych szkoleń, wszystko na żywioł

Stella Sawa

Miła obsluga Duży asortyment Ogólnie jak najbardziej ok.

Janek

Omijać szerokim łukiem, szkoda czasu i zdrowia.

@Janek

Co masz dokładnie na myśli? Co się takiego stało, że masz tak negatywną opinię odnośnie pracy w firmie, jaki jest problem....? Trochę zaniepokoił mnie Twój wpis i chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej.

Zyta

@Bezrobotny hmm jak myślisz z czego to może wynikać? Oferują słabe warunki ?

Bezrobotny

Dodają ogloszenia na stronie urzędu pracy co miesiąc, a mimo to ile razy bym nie dzwonił to albo już kogoś mają albo karzą zadzwonić jutro i później już nie odbierają. Taka sytuacja trwa już parę miesięcy. Dziwne, że przez tyle czasu nie znaleźli chętnych.

admin

Uważasz, że świat powinien dowiedzieć się więcej o firmie Krystozam Sp. Z O.O? W takim razie zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Krystozam Sp. z o.o. - Zamość

• Jak się pracuje w Krystozam Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krystozam Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krystozam Sp. z o.o.?

Krystozam Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Namysłowskiego 2
    22-400 Zamość