Opinie o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA w Piła

Jakub

Byłem potencjalnym klientem, podczas rozmowy w okolicach października zapewniano mnie, że koszty podpięcia światłowodu zamkną się w 30 zł (opłata aktywacyjna), że ekipa przyjedzie w ciągu max. miesiąca i po prostu to załatwi. Na podstawie tych zapewnień zadecydowałem o kupnie domu. W tym tygodniu zadzwoniłem ponownie, ponieważ w poniedziałek podpisuję umowę kupna domu. Pani powiedziała, że takiej rozmowy nigdy nie było, bo nie widzi jej w systemie, że najpierw muszą zrobić wywiad techniczny, który może potrwać 2 tygodnie, a następnie dadzą znać o kosztach. Chyba jednak zostanę przy internecie mobilnym, bo ta firma to jakiś żart. Polecam brać od nich wszystko na piśmie.

Kazimierz
@Jakub

Takie rozmowy na infolinii sa zwykle nagrywane. Jakbyś pamiętał dzień i godzinę rozmowy to może łatwiej byłby ja odnaleźć w systemie. Zresztą taka ustna konsultacja niewiele znaczy jak nie doszło do podpisania umowy. Może się okaże że jednak uda ci się łatwo założyć światłowód. Ja bym na twoim miejscu próbował.

Kaz
@Kazimierz

Nie da się

W mojej miejscowosci połączylipolowe mieszkań a od reszty mieszkańców zarzadali sobie 3000zl za podłączenie od posesji

Paweu

Zdecydowałem się na internet światłowodowy czy ktoś z uczestników ma podłączony światłowód z asta net i jakie są plusy i minusy czy z internetem nie ma żadnych problemów?

x

mam ofertę internetu 600mb/s a tak naprawdę nie podchodzi nawet pod 30 :)(

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Jak szefostwo w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA traktuje ludzi?

Pracownik etatowy

Co masz na myśli pisząc szefostwo? jakiś konkretny dział ?

Banderoz

Internet bardzo słaby / mało stabilny w Czarnkowie miało być 200mb/s a jest od 0,5mb do 10 wieczorem wysyłanie około 7-10 w większości czasu ping dość spory. wszystko się popsuło jak asta net przejęło antserwis

@Banderoz

Sprawdz po kablu, na urzadzeniu które ma gigabitową karte sieciową, a nie pretensje gdzie wine ma sprzęt klienta. Serwis 24, i wymiana modemu.

J3b4c aste

Mam pakiet 400mb/s a jest (usunięte przez administratora) 122b/s w mocnych porywach do 5,4k/s router mam o przepustowości 1gb/s także do (usunięte przez administratora) ta asta

@J3b4c aste

Tez mam pakiet 400mb/s i telwizja kablowe, router sie spalił, na naprawe trzeba było czekać 4 dni=4dni bez internetu=28 godzin nieobecnośći córki w szkole pobieranie czego kolwiek z internetu po kablu ledwo dochodzi do 70mb/s masakra... planuję zmianę dostawcy

@J3b4c aste

w dodatku za nowy router każą płacić masakra.....

Anonim2
@Anonim

Przecież oni nie dają routerów. Co najwyżej modem...

@Anonim2

Zgadza się, firma ASTA-Net dostarcza modem z funkcją rutera. Obecnie są modemy w standardzie AC (tzw. WIFI 5) Czarny ARRIS (niebieskie kontrolki Led ) Biały modem Technicolor (WiFi 5)

Jamnik

Kiedy w bobolicach będziecie kłaść w końcu te światłowody?

@Jamnik

Bobolice kładą światłowód od sierpnia 2021

Drafon

Po 20 nie ma internetu

nie uzywaj asty

najgorszy internet z jakim mialem do czynienia, za dnia 40 ms a od 19 do 24 stałe 200, pobieranie to żałość, generalnie jeśli zastanawiacie się nad ich usługami to jebnijcie się w głowe pozdro

Dębczynianin

Firma (usunięte przez administratora) myślą (albo tak im się wydaje), że nie udostępniając adresów dla innych dostawców internetu w ten sposób zdobędą klientów. Niestety działa to w odwrotny sposób nikt o zdrowych zmysłach nie podpisze umowy z firmą gdzie uprawiana jest dziecinada.

Kamil

9 pazdziernik 2021, internet co chwile (usunięte przez administratora) nic sie nie da zrobic predkosc nie zgadza sie z umowa i (usunięte przez administratora) wam w (usunięte przez administratora)

Pilanin

Środa 15 kwietnia 2020. Nie działa internet nie działa strona Asty. Nie ma możliwości dodzwonić się na podany do kontaktu nr telefonu. Jestem użytkownikiem Asty od... ponad 20 lat. Niestety ostatnie lata, to masakra. Oferta programów Tv jak wszędzie, czyli nic lepszego. Chaos panujący w numeracji kanałów trochę denerwuje. Internet był za to mocna stroną Asty, niestety dzisiaj każdy operator telefonii komórkowej oferuje lepszą ofertę za mniejsze pieniądze i co najważniejsze, ofertę działającą a nie, jak dzisiaj w Asta, brak internetu. Noszę się z zamiarem rezygnacji z usługi płace 131,80 za Astę z oferty której trudno korzystać, bo przeważnie nie działa.

Chodzież
@Pilanin

Pamiętam, bo dzieci miały problem z lekcjami. Na szczęście awaria trwała 15 min.

Klient
@Pilanin

A do tego obsługa klienta na bardzo niskim poziomie.

@Pilanin

Pytanko czy w ramach obostrzeń pracy zdalnej oraz nauki czy nadal polecasz sieci komurkowe z ograniczeniem pakietu danych? Na dzień dzisiejszy nie ma nic lepszego od stałego łącza i nie chwale tutaj asty, mozna skozystac z innych operatorów jak vektra czy orange . Zapewniam ze po zakończeniu umowy u operatora lte wrócisz do stałego łącza pozdrawiam

@Klient

Zapewne ty nie masz nic sobie do zarzucenia

internet w polsszccze
@Pilanin

Chciałem opisać moją historię z asta net xD i nie chodzi o samo działanie internetu, czy szybki, szy stabilny itd. bo to wie każdy jaki jest ale skupię się na rzeczy wręcz skandalicznej. Jak firma traktuje klienta który wnosi mniej pieniędzy sam niż duża kilkudziesięciosobowa grupa klientów razem wzięta. O co chodzi? Mianowicie byłem ich klientem kilka lat, usługa to internet radiowy. Wokół mojego domu (i 2 sąsiadów) kiedy zakładaliśmy od nich internet były tu 3 domy i asta net założyła nam internet radiowy. Było ok, nawet nie było dużo przerwań w dostawie neta, prędkości różne ale nie narzekałem. Problem pojawił się (i rozwiązał) ok rok temu, ale po kolei. Z czasem niedaleko nas powstało osiedle, z biegiem lat coraz więcej domów, wszyscy też z czego się dowiedziałem korzystali z asta net w technologii radiowej lub z innych sieci mobilnych. Jakiś czas temu asta net podłączyła do osiedla światłowód. Niby spoko i fajnie, JEDNAK u nas w tych 3 domach które były tu wcześniej nikt nie zadzwonił poinformować że powstaje światłowód i czy też chcemy.. Ja rozumiem że pociągnięcie światłowodu 50 metrów dalej to duży koszt i o to nie mam pretensji że tego nie zrobiono, ani nawet nie mam pretensji że nikt nie poinformował. Gwoli ścisłości, nie mam o to pretensji, ale jednak co później się stało to skandal i brak szacunku. Otóż peeeedalstwo z asta net kiedy już podłączyli światłowód tamtym... po prostu bez informowania reszty ludzi czyli nas (w tych 3 domach do których światłowodu nie pociągnęli) wyłączyło internet radiowy.. żeby sprawa była bardziej skandaliczna co jakiś czas ten internet włączali xD Po wielu telefonach i wyklinaniu tym (usunięte przez administratora)do słuchawki, a dokładnie 3 miesiącach w końcu ktoś się odezwał że nie będą już dalej internetu radiowego tutaj wysyłać i rozwiązują umowę. Wszystko skończyło się okej dla mnie, bo hajs za 3 miesiące oddali, niczym poniżony (usunięte przez administratora)oddali cały (co prawda nieduży) utarg z 3 miesięcy i przepraszali. Ale o co mi dokładnie chodzi. Mogli od razu powiedzieć, światłowodu nie pociągną, wyłączają radiówkę żebym szukał neta.. po prostu kulturalnie sprawę załatwić że im się nie opłaca i PRZEPRASZAJĄ... ale nieee.... niee.. zamiast tego jakieś gierki i ściąganie hajsu za wadliwy internet, jakieś sztuczki z włączaniem i wyłączaniem transmisji. hajs bądź co bądź i tak oddali więc na co im to było?? Nie wiem... Można było od razu powiedzieć jak się sprawy mają i że nie opłaca im się ciągnąć światłowodu do nas (co podkreślam rozumiem że to droga inwestycja i się im nie opłaca) , ale nie... sprawa została olana.. hajs ciągnęli? wielki niesmak... brak szacunku do "mniejszych" (3 domy) klientów VS "większych" (50+ domów) .. no hańba i (usunięte przez administratora)po prostu i śmiech na sali. A i dlaczego to piszę... nie żebym się żalił ani nakłaniał kogoś do rezygnacji z ich usług bo w pile i tak mają monopol xD ale żeby każdy kto zna firmę po prostu się dowiedział o sytuacji i może... po prostu poznał jakim PROFESJONALIZMEM cechuje się owa śmieszna firma.. Zdaje sobię sprawę że mój przypadek z astą nie jest hardkorowy.. kilka lat korzystania z ich usług bez zażaleń vs 3 miesiące problemów i próby (usunięte przez administratora)po czym hajs i tak oddali... ale jednak warto żeby każdy wiedział co się dzieje w tej firmie.. Bo ja rozumiem że będą się uniżać przed gigantem typu karpol, philips czy inny który korzysta z ich neta.. ale jednak WYPADAŁO by SZANOWAĆ nawet takiego klienta indywidualnego w sensie 1 osobę a nie robić takie akcje (usunięte przez administratora)bo że ktoś nie jest gigantem z armią prawników to można go (usunięte przez administratora) itd....

Hajper

Internet to jest naprawdę tragedia, 5 razy dzwoniłem na infolinię w ciągu 5 miesięcy. Przyjechał raz technik podobno zrobił i miało wszystko chodzić, niestety 300 pingu w grach komputerowych to standard. Czasami w ogóle nie ma dostępu do internetu, a na infolinii najczęstsza prośba to zresetowanie modemu. Śmiech przez łzy w przypadku bycia klientem tego kabaretu

Asta do bana JD

17kb przesyłu to jakiś żart.Cały czas jakieś problemy z internetem przez pół dnia 78% packet losu

kazik
@Asta do bana JD

no jak się do mikrofalówki Internet podłącza, to pewnie taki rezultat prędkości się osiąga XD

Astajep

Odradzam w marcu przyszli z umową podpisałem ale była gadka że liczy się od momętu podłaczenia internetu a podłączyli dopiero na począdku czerwca i co niby miałem 14 dni na odstąpienie od umowy nie uznali wypowiedziałem umowe i 560 zł kary muszę zapłacić nie podpisujcie z nimi umowy internet zamiast 300mbs to 79mbs wina tego routera bo sprawdzałem orange to ma 300 co za zło.....

Czarnkow

Od 14 do 17 mają internet nie działał internet i telewizja. Dziś 29 maj i powtórka brak internetu i telewizji i tak cyklicznie co jakiś czas to za co płacę. Dodzwonić się do obsługi technicznej graniczy z cudem. Rezygnuje z Asta net nie solidna firma

Użytkownik

Ja rozumiem że w ciągu dnia może być niższy ping ze względu na obciążenie, co prawda zdarza się to codziennie co NIE JEST NORMĄ, ale kiedy o 20:00 w godzinach szczytu ping wacha się 14-300 ms, a o 2:00 w nocy jest to 300-2000 ms to ja nie wiem co jest z tą firmą nie tak. Bardzo nie polecam oraz nie pozdrawiam

david jasper22

(usunięte przez administratora) totalne nie polecam internet zacina 24/7 częste spadki internetu itp nie polecam (usunięte przez administratora) na kase

Obiektywne spojrzenie

Firma gdzie każdy sypia z każdym . Czyli rodzinna firma :) pozdrawiam

Obserwator
@Obiektywne spojrzenie

A Ciebie też ta przyjemność spotkała?

@Obiektywne spojrzenie

Twoja wypowiedź nie jest szczególnie merytoryczna, byłoby świetnie, gdybyś zamiast tego napisał coś na temat warunków zatrudnienia w Asta-Net na przykład. Jak oceniasz warunki pracy w tej firmie? Jakie są jej plusy i minusy?

Pewnie sam byłeś materacem

Zostaw merytoryczną opinię o "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA - Piła

• Jak się pracuje w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA?

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.

"ASTA-NET" MAŁDZIŃSKI, RYCZEK, SPÓŁKA JAWNA