Kaufland Piła

Piła

Opinie o Kaufland Piła

Damian
użytkownik zarejestrowany

do Piły szukają obecnie jedynie roznosiciela gazet. To jednak typowa praca dla licealisty czy studenta, by sobie dorobić. Zapewniają miesięczną zapłatę w wysokości 68-330 zł brutto, uzależnioną od przydzielonego terenu oraz umowę zlecenie na czas nieokreślony.

PAN EDZIU

JESTEM ZSZOKOWANY TYM CO LUDZIE PISZĄ CZY WY NIE WIECIE JAK TE DZIEWCZYNY MUSZĄ CIĘŻKO PRACOWAC BYŁEM DZIŚ W KAUFLANDZIE W PILE I WIDZIAŁEM CO SIĘ DZIEJE MASAKRA TYLE PRACY TYLE OBOWIĄZKÓW A WY LUDZIE JESZCZE NARZEKACIE CIEKAWE JAK WY BYŚCIE SIĘ CZULI JAK BYŚCIE BYLI NA ICH MIEJSCY CZY BYŁO BY WAM MIŁO ZASTANÓWCIE SIĘ

[usunięte przez moderatora] wykorzystywanie czlowieka na potege i w dodatku ponizanie na kazdym kroku [usunięte przez moderatora]

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Kaufland Piła solidna, profesjonalna Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili Najbardziej podobało mi się w Kaufland Piła:elastyczność godzin pracy

Zostaw opinię o Kaufland Piła - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufland Piła