Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

haha

Zanim dyrektor to wszystko ogarnie to gora go razy okradnie i w h...ja zrobi. Haha

zmiany

Pan dyrektor powinien zmienić cala gore. Skonczylyby sie kradzieże dopuszczanie bubli( jedynie bracia i brat byłego sie nadają) i zle planowanie. Przez to ich bank jest niepełny a wlasciciele zli

Wy i ten wasz bank

Wybijcie sobie z głowy zaciskania nam pasa znowu (usunięte przez administratora) cie kasę w błoto na kolejną prase wy i te wasze remonty lepiej szukać zacznijcie gitterboksów i ten izolator uprzątnijcie bo Amerykan podobno dziś zdjęcia robił i tylko kiwał głową.U góry wyrównania w dół zróbcie to pieniądze będą dla banku.Jak myślicie że bedziecie nas z buta traktować to grubo się mylicie bank to się ma zgadzać mój a nie wasz.

Najlepsze przed nami

Jak na jeden dzień w die Tech to za dużo.Solówki na 600 ton ,afera ze Spawaczami,podrzucanie baboli ,jazda na ślusarni z koordynatorem,smarowanie na forum,zakopywanie sie z wysyłkami,morał zarządzający stracili kontrolę nad zakładem.Nie ma że boli Die tech to zakład kiboli.

on prawde

Ty analfabeto nawet nazwiska poprawnie napisać nie potrafisz :) może szkoła się kłania :) a czepiasz się innych buraku !!!!!!!!!!Jesteś bohater wirtualnie pisac pajacu jesteś nikim bo nawet ortografii nie znasz Śmieszny jesteś i mam z Ciebie ubaw :)

kowal

Dajcie chłopakowi sie normalnie zwolnic wszyscy go znamy wiemy jaki jest. Każdy jest kowalem własnego losu.

Bajkopisarze

Skąd wy bieżecie te informacje jaki Łysy ma wrócić gościu ty masz bujną wyobraźnie jak on pracuje i ma się dobrze co ty (usunięte przez administratora) wymyślasz durniu.Markwant jest jeszcze dwa dni w pracy więc podejdź do niego i mu powiedz co Cię boli.

zniesmaczony

Jesli przyjmą lysego alkoholika to lepiej zamknijcie ta firmę. Albo niech górnik i broda tez wracaja

Ona

Czy kobiety też przyjmują? ?

On i Ona

Ty masz Ciężki łeb Baranie Zazdrościsz Panu M że ma Układy w Firmie a Łysy ponoć ma przyjść na spawarki i Kogo to obchodzi on mu załatwił każdy niech zajmie się sobą A w tej Firmie klepie każdy na Każdego i wszyscy się śmieją z was barany i za plecami gada tacy Mądrzy jesteście Sprzedawczyki !!!!!!

pokrzywdzony

dlaczego M....ant nie był w niedzielę w pracy wyciągnąć konsekwencje,zajął miejsce osobie która z chęcią by sobie zarobiła w tak ciężkich czasach

KOD

Jak M zostanie, to jestem pewien, że za jakiś czas łysy wróci na roboty. Na układy nie ma rady!

trza mieć honor

"I Co Panie Markfant??" złożyłeś wypowiedzenie - żegnamy. Do takiej patologi nie można doprowadzić bo pozwalając jednemu zrobi się to nagminne,ludzie będą składać zwolnienia a za tydzień się rozmyślą. Panie dyrektorze twardym trza być nie miękkim. My załoga mamy go już serdecznie dość,nie będzie nikomu już liczył nadgodzin i donosił kierownikowi co ktoś sobie kupuje lub ma zamiar kupić.

OOoOOO

Bo to taki typ czlowieka.

xyz

Patologia była, jest i będzie na tym zakładzie.

Co to ma byc

I Co Panie Markfant?? Pseudo ustawiaczu tylko potrafisz klepac mialczec plakac marudzic na firme na nas a teraz biegles i na kolanach nie zawlniajcie mnie ... Opuść glowe i zacznij wkoncu pracowac !!!

Zaczypłomyk

Ochroniaż widział jak szedł do Rymera a poza tym kto by się stąd zwolnił stawkę ma na pewno niezłą nadgodziny ile chce a pòjdzie gdzie indziej i może mieć kape zostając na lodzie.

Adeco

Niby ustawiacz złożył wypowiedzenie to go zwolnić a jak chce dalej pracować to przyjąć przez adeco, dyrektorze pokarz że ma pan jaja

0:1

Czyli klan bedzie dalej rzadzil

Czysta brudna prawda

Jacy wy jesteście naiwni zakładem rządzi pani F jej raporty do U.S.A i właściciele pan Rymer ma funkcję reprezentacyjną i ograniczone prawo do prawdziwego dyrektorowania.

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy