Opinie o Die Tech w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Die Tech. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Die Tech na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Die Tech w Tychy

Nasz koordynator

Kiero tak kombinuje że albo on albo zakład będzie miał sprawę w sądzie o pomówienia.Lepiej nie iść drogà dyrektora Magdz...a bo można źle skończyć za niewyparzony jęzor.

Bolek

Do mnie się też pięknie uśmiecha, ale nie wiem czy to dlatego, że mnie lubi czy dlatego, że chce mnie zjeść?

abc

Ty i pani K. na tym forum siedzicie chyba razem 24h czekając na wpisy żeby się odgryźć.Wszyscy wiedzą że gdzie pojawi się pani K. zaraz robi się zamęt.To samo tyczy się pana T.S. Dziwię się tylko kierownikowi że zajmuje się plotkami.Pozdrowienia dla Marysi która zawsze pięknie się uśmiecha

netto

Koleżanko ty moja najdroższa. Lub kolego najdroższy. Mam nadzieje ze pan waska dupka i kierownik z netto domysla się w końcu kim jestes i wypierdola do netto na kasę tam będziesz mogla mogl obgadywać wszystkich co po zakupy z die techu po pracy przyjdą. I pozdrawiam kaske. Trzeba być twardym a nie miękkim

To nie pan soja zgaduj dalej :)

Jakie to zabawne ze przy tylu bardziej pikantnych wydarzeniach w firmie ktos ciagle krytykuje Kasie na forum zgodze sie z przedmowca Kasia musiała zajsc za skore jakiejs dziewczynie (Marysia to ty ?) ktora niestety nie ma takich bioderek jak ona :*

Posikałem się ze strachu

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz my nie potrzebujemy studiów żeby być madrzejszym i bardziej przebiegłym niż sam dyrektor ,żeby wyprostować zakład trzeba mieć taką wiedze i tu was zaskocze jak kierownik Kolny który niegdyś pracował na produkcji znający każdy kąt i jeszcze jedno nie bądź taki mądry cytrynko bo jak pan Rym.R się pojawił na zakładzie to skomlaliści po co kolejny pracownik z kosmiczną pensją a teraz będziecie mu w (usunięte przez administratora) wchodzić dwulicowcy na szczęście on wie kto pracuje uczciwie a kto tylko stwarza pozory zarówno u góry jak i na dole i jak zrobi z tym porządek to wtedy na forum nikt nie będzie pisał.Poczytaj cv dyrektora, reszta przy nim to głąby.Pozdrawiam moją Kasienke inne przy tobie to tylko tło.

Saper

Nic sie nie zmieni Pan R dyrektor wycisnie z Was tyle co ze swiezej cytryny, a obiecanki o premiach i wyrownaniach wsadzicie miedzy vodke a zaskaske.

Wujek

Ja jestem Ciekawy co sie zmieni jesli chodzi o nas Koledzy ?

Wróżbita Maciej

Jako że kiedyś w kartach widziałem awans Pana R i się sprawdziło teraz pisałem że dwóch kierowników to za dużo też pokazały karty i jednego już nie ma,a przedchwilą widziałem kartę z mającym wiele pomysłów panem B.południowym który swojego czasu doniusł do Amerikanos po cześci na naszego obecnego dyrektora że źle organizuje funkcjonowanie firmy bo on wtedy zajmował się slusarnia i produkcją to źle mu wróży na przyszłość następna karta to kolega pana koordynatora i tak dalej i tak dalej.SZANOWNY PIOTRZE TO BEDÀ ZMIANY KTÓRYMI MNIE OSOBIŚCIE I WSZYSTKICH NAS PRZEKONASZ ŻE LICZY SIE ZAANGAŻOWANIE CIĘŻKA PRACA WIEDZA A NIE ZNAJOMOŚCI I UDAWANIE FACHOWCA.

Ukryta Prawda

Nie bądźcie debilami dziękujemy Panie dyrektorze.Dyrektor dostał prykas od hamburgera i to nie on zwolnił ogiegło.Od dziś dopiero dyrektor pracuje na własny rachunek ,planowanie i pan Biegun to najpilniejsze zmiany ale ich nie bedzie koniec reform był dziś więc się nie łódźcie że będą porządki u góry.Wiecie kto wyprostował by zakład właśnie koordynator i pan Magdziak.

Do zazdrośnicy

Dziwne, że dziewczyna krytykuje wygląd innej dziewczyny, bo żaden z facetów w firmie nie byłby na tyle uparty, żeby kilka godzin po skasowaniu jego wpisu wkleić go ponownie. Jeśli masz taki tupet, żeby anonimowo obrażać Katarzynę to mogłabyś wymyślić coś nowego.

bravo

Oby tak dalej Panie Dyrektorze teraz trzeba sie wziąć za narzedziownie i planowanie.

Darmozjad odszedł

Dziękujemy panie dyrektorze! a pan Obiegło do adecco niech aplikuje tam napewno mu coś znajdą :-)

To takie proste

Przecież pan z Krakowa jest żeby każdą złotówkę przeswietlic, oglądnąć dwa razy zanim zakład ją wyda a co do oszczędzania to już dawno sami powinniśmy dbać o jakość a nie mentalność ludzi że jeszcze jest invenio coś czy dziewczyny z kontroli coś się wam z liczeniem nie zgadza miesięcznie na te dwie firmy wydajecie pareset tysięcy więc proszę im podziękować zapłacić nam i jeszcze zostanie na oszczędności

Fakty nie mity i mydlenie oczu

Zwolnić figurantów u góry Pana Dań...ka bo nawet jego koledzy z gory sie smieją czym on sie zajmuje dwóch informatyków w jakości też ich jak psów nie wiemy po co i już są oszczędności koordynator i kierownik sam Fontana powiedział że pan Ogie...O jest szefem produkcji ,sprawdzacie zarobki na innych zakładach to proszę zobaczyć ile jest potrzebnych pracowników umysłowych w stosunku do ilości pracowników produkcji.Crs do kontroli detali beda nagminne reklamacje a jak przyjdzie do kosztów to sie wypną i jak z exzakt system w sądzie będziecie się spotykać.

Wujek

Staszek tez to dobrze rozegral moim zdaniem hehe :-)

dentysta

pozdrowienia dla płaczliwego staszka oby ci te twoje intrygi odpłaciły po 100 kroć , i widzimy się jutro ty fałszywy bezzębny idioto.

kakao

tak (usunięte przez administratora)wpisów i ludzi jak żyje nie spotkałem ale co się dziwić przykład idzie z góry, pamiętajcie ryba psuje się od głowy.

Pluto
@kakao

Ale jak tu się spodziewać normalności, gdy tutaj to właśnie aberracje wyznaczają standard. Panie Piotrze jeśli nie chwyci Pan bieżących wydarzeń za kołnierz, one złapią Pana za gardło, bo zbyt wiele jest w firmie baraniego uporu i niechęci. Większość pracowników produkcji chodzi jak pies, który już bardzo dawno temu odkrył, że życie w schronisku przy ul. Bpa Burschego 11 zawiera więcej ciśniętych butów niż porośniętych mięsem kości. Jak pies w każdej chwili gotowy do ucieczki…

Wujek

I co tam :-) jak weekend macie jakies nowe nowinki

Prawda

Poeta zrob se kotleta i szacunek do kobiet miej bo to swiadczy o tobie jak masz nasrane w glowie i nie obrazaj katarzyny bo ma jaja jak nie jeden na zakladzie u co mysli to powie a nie jak innni za uszami pierdo.....sobie pa

Zostaw merytoryczną opinię o Die Tech - Tychy

• Jak się pracuje w Die Tech?

Zobacz opinie na temat firmy Die Tech tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Die Tech?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Die Tech?

Kandydaci do pracy w Die Tech napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Die Tech
2.1/5 Na podstawie 672 ocen.
  • Burschego 11
    43-100 Tychy