Opinie o Bartbo w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bartbo. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bartbo o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartbo w Olsztyn

Kim Nowy wpis

Jakie warunki zatrudnienia posiadają event managerowie ? Jakie są średnie zarobki i narzędzia pracy ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Bartbo?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Bartbo?

... Nowy wpis

luźne, każdy stara się być dla siebie miłym, wszyscy starają się raczej ułatwiać sobie pracę, aniżeli utrudniać

brzobrzo

Cześć wszystkim:) Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia i placa w tej firmie? Czy istnieje możliwość zatrudnienia od maja do końca wakacji?

@brzobrzo

Witaj. Chwilowo, z uwagi na Stan Zagrożenia Epidemicznego, zawiesiliśmy rekrutację.

Zespół Bartbo

Witaj Patyczak. Czy możesz napisać, co skłoniło Cię do wystawienia takiej opinii? Bardzo jesteśmy ciekawi co powinniśmy zrobić, abyś zmienił zdanie. Pozdrawiamy ;)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Bartbo? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Bartbo?

Zespół Bartbo

Naszym przyszłym współpracownikom, proponujemy zarówno umowy na stałe, jak i bardziej elastyczne formy zatrudnienia czyli umowę o dzieło. To pierwsze rozwiązanie zainteresuje z pewnością tych, którzy skończyli już edukację i chcą związać się z nami na dłużej. W ten sposób zatrudniamy event managerów, pracowników działu realizacji, audio video, czy logistyki. Drugą grupę stanowią osoby szukające jedynie sezonowego zajęcia, podczas imprez, które realizujemy.

Tonik

mam zamiar aplikować i jak sadzicie są w firmie jakieś wolne moce?

@Tonik

Obecnie trwa rekrutacja w dziale Audio - Video :D Zapraszamy do kontaktu ;) Link do ogłoszenia jest tu: (usunięte przez administratora)

@Zespół Bartbo

Gdyby ktoś szukał linku usuniętego przez administratora (Pozdrawiamy całą administrację ;) to zapraszamy do kontaktu na Facebooku :D

Czy w firmie Bartbo są regularne szkolenia pracownicze?

Zespół Bartbo

Oczywiście. Każdego roku uczymy się obsługi nowego sprzętu, oraz przeprowadzamy cykliczne szkolenia dotyczące naszej działalności. Kursy obejmują wiedzę z zakresu przygotowywania i przeprowadzania realizacji eventowych a także pierwszej pomocy przedmedycznej.

Stefan

@Instruktor Przesadziłeś z narzekaniem. Może nie jest idealnie ale ogólnie jest dobrze!!

@Stefan

Kochany instruktorze, co powinniśmy zrobić aby było idealnie? :D

Zespół Bartbo

Bardzo dziękujemy za opinię na temat pracy u nas. Każdego dnia staramy się aby nasi pracownicy i współpracownicy, czuli się w naszym wspólnym gronie jak najlepiej. Przekłada się to na jakość wykonywanych obowiązków i zaangażowanie. Osoby, którym nie podoba się praca w branży eventowej, często nam o tym mówią i wtedy szukamy rozwiązań i np.zmieniamy stanowisko pracy. Czasem zwyczajnie rezygnują, bo widzą, że ta praca jednak nie jest dla nich, a czasem za pośrednictwem internetu piszą o nieprawidłowościach które w ich odczuciu miały miejsce. Niełatwo czyta się słowa na temat niewłaściwego zachowania managerów wobec podwładnych, a jednocześnie trudno się do nich odnieść nie znając konkretnego przypadku, sytuacji, czy kontekstu wypowiedzi i rzeczywistych intencji rozmówców. Nikogo nie oceniamy pochopnie, ani managera, ani pracownika. Za to zdecydowanie doceniamy fakt, że każdego roku od 18 lat, na naszych realizacjach pracuje KILKASET osób. Młodych, zdolnych, energicznych, uśmiechniętych i pozytywnych. Praca w eventach nie jest łatwa, wszystko musi być zrobione zgodnie z oczekiwaniami klienta i z pełnym profesjonalizmem. Każdy kto zasmakował pracy w eventach wie, że pomimo tysiąca zalet i wyjątkowej atmosfery towarzyszącej eventom, praca ta ma jedną wadę – to czasochłonność i nie da się z tym dyskutować, o ile chcesz być rzetelnym eventowcem. Cieszymy się, że jednak w zdecydowanej większości przypadków, wielu naszych instruktorów pracuje z nami przez lata, często zachęcając do pracy przyjaciół i rodzinę, bo doskonale wiedzą jak wygląda bieżąca sytuacja, poziom zarobków i atmosfera pracy w firmie: - grafiki godzin pracy naszych instruktorów analizowane są na kilku etapach, również przechodzimy kontrole prowadzone przez inspektorów PIP i nasze działania oceniane są pozytywnie, - po konstruktywnych wnioskach instruktorów, w 2017 roku zmieniony został system wynagrodzeń na jeszcze bardziej przyjazny dla pracownika, - każda nadgodzina spędzona w firmie jest płatna, - w ciągu ostatniego roku zrealizowaliśmy kilkanaście wewnętrznych kursów i szkoleń, i rzeczywiście przyznajemy, że szkolenia w naszej firmie zarezerwowane są tylko dla osób w których widzimy perspektywę na rozwój, awans i najważniejsze - szczere intencje w stosunku do firmy i reszty zespołu, bo koszty szkoleń pokrywa firma, - ponadto, wspieramy finansowo podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników na zewnętrznych szkoleniach np. przy zdobywaniu prawa jazdy o wyższej kategorii, - szkolenie wstępne dla instruktorów, które zawiera mocną część interpersonalną, jest bardzo dobrze oceniane przez instruktorów do tego stopnia, że niektórzy chcą uczestniczyć w nim kilkukrotnie. Załączamy listę szkoleń, które odbyły się w ubiegłym roku : 1. Szkolenie z regulaminu i obsługi klienta 2. Obsługa atrakcji typu „Team Building” 3. Obsługa atrakcji typu „Kasyno” 4. Szkolenie - Animacje dla najmłodszych 5. Jazda Off Road 6. Szkolenie Djów 7. Obsługa urządzeń VR – Wirtualna rzeczywistość 8. Obsługa fotobudki 9. Kurs pierwszej pomocy Pozdrawiamy i życzymy dobrego dnia – Zespół Bartbo PS. Nie znamy dokładnej zasady działania tego portalu, specjalizujemy się w robieniu eventów, dlatego wklejamy tą wiadomość jako opinia.

Instruktor

Pracowałem u nich przez 2 lata ciągle obiecywali że będzie lepiej, a było coraz gorzej. To nie praca - to szkoła życia, wyzysk, nie znają przepisów kodeksu pracy, nie szanują ludzi, zdecydowanie nikomu nie polecam. Szkolenia obiecują, i na tym koniec, nikt tam na żadne szkolenia nie jeździ. Chyba, że ich Prezes będzie je prowadził to tak, zrobią wykład na temat Regulaminu Firmy i wyjazdów. Elastyczny czas pracy, zdecydowanie panuje w całej firmie, jeśli ktoś chce pracować po 16-20 h dziennie, to nie żart, bez żadnego dnia wolnego w tygodniu, a najlepiej i w miesiącu. Jeśli się będziesz buntować to Ci powiedzą, "że nie sikasz krwią to nie jesteś zmęczony", pozdrowienia dla Dyrektora Logistyki - Grzegorza to jego słowa. Mobbing to codzienność w tej firmie. Podpadnij Managerowi Parku Panu Piotrowi a będziesz mieć przerąbane w pracy i jeszcze będzie cię wyzywać w obecności innych współpracowników. NIE POLECAM !

Cezary

Na forum pracowniczym piszą głównie klienci a gdzie są pracownicy? Czy tak dobrze wam się tu pracuje i nie ma chęci do pisania?

Mama

Bartbo w mojej opinii jako rozrywka dla dzieci w tym roku trochę zawiodła z powodu zmniejszonej ilości dmuchanych zabawek zjeżdżalni itp. Karczma rozbudowana na całego, jedzenie bardzo smaczne, porcje bardzo duże . Przydałoby się ,aby były mniejsze porcje dla dzieci za połowę ceny . Za drogie opłaty za niektóre atrakcje np. za parę minut chodzenia dziecka w KULI trzeba zapłacić 20 zł , co uważam za przesadę !!!! Pozdrawiam i życzę podejścia do sprawy z przemyśleniem, a zyskacie więcej gości :)

MJB
@Mama

I to coś wnosi do oceny pracy u tego pracodawcy?

@Mama

W cenniku Parku Rozrywki Aktywnej, pojawiły się już pakiety - karnety, tzw "Opaski Wielokrotności". Dzięki nim można korzystać z wielu atrakcji bez końca. Szczegóły można znaleźć tu: https://bartbo-parkrozrywki.pl/cennik.html W Karczmie Bartbo, też sporo nowości w tym porcje dla dzieci :) Polecam nasza stronę z nowym menu ;) https://karczma-bartbo.pl/

xd

xd

Mira

Czy tak dobrze pracuje się w firmie, że nie ma chętnych do pisania? Szkoda!!

brzobrzo

robi

a jakie to były @tipsi konkretnie imprezy? bardzo jestem konkretnie ciekawa twojej opinii, napisz coś więcej. ale chociaż dobrze że agencje eventowe teraz dobrze płacą

tipsi

Bartbo Agencja Eventowa z Butryn koło Olsztyna- sukcesywnie od 1997 roku, pomaga różnym firmom w budowaniu pozytywnych relacji interpersonalnych poprzez organizację i realizację imprez firmowych różnego typu. Sam miałem okazję w kilku z nich uczestniczyć i muszę przyznać , że zabawa była na nich przednia

czaders

słusznie ludzik piszesz, ale w fachu eventowym jeśli nie wykażesz się kreatywnością pochodzącą ze znajomości branży rozrywkowej zapomnij o rozwoju, miałem tak w kilku poprzednich firmach. Jak oni podchodzą do spraw doświadczenia? czy mając długoletnie umiejętności i wiedzę branżową można liczyć po okresie próbnym na umowe stałą ?

Ludzik

Zastanawiam się czy takie same warunki oferują również i w 2015 roku, bo jeżeli tak to chyba warto podjąć to ryzyko i wysłać do nich swoją aplikację... Może ktoś niedawno brał udział w jakieś rekrutacji i mógłby podpowiedzieć na co szczególnie zwrócić uwagę i czy można w jakiś dobry sposób zachęcić do swojej osoby.

xxx

Pracowałem tam 3 lata. Lepszych ludzi w robocie nie spotkacie, każdy ci pomoże we wszystkim. Imprezy dla firm to nie tylko praca, możesz korzystać z bufetów, poznać ciekawych ludzi. Trasy po całym kraju, zawsze jest wesoło podczas jazdy. Nie jest to praca dla ludzi cebulowatych, sztywnych a w szczególności dla ludzi którzy nie mają do siebie dystansu, czasem trzeba wskoczyć w jakiś kostium i trochę pobłaznować :D. Jednym słowem młodzi ludzie z poczuciem humoru. I w odpowiedzi do buzzy - żebyś wiedział ze ludzie ogarniający tam imprezy czasem pracują po nocach żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Klient za klientem dobija się do telefonu, bo nigdzie indziej lepszej firmy na organizowanie imprez nie ma! A co do szefostwa nie mam nic, pracujesz sobie na lajcie, nikt się do ciebie nie przywala. Imprezy są tak organizowane żeby można było przygotować sprzęt i zjeść na spokojnie. A Ci którzy piszą negatywy to cwaniaki, jak ktoś umie pracować w zespole to nie ma problemu z ta pracą.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartbo - Olsztyn

Bartbo