Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Julia

Czy na szwalni jest ciężko?

Stasia

Kołchoz tyle na temat

Bez jaj

Bez jaj czyj to pomysł z 3 zm na sobote ?

ksjdhdikssjbdjej

Jest robota na krijowni?

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
dzastina

dziś jest robota czy dalej puszczają do domu ?

Same głąby

Może dla tego że mają wczasy pani mały mózg !!!

wybranka

Co się stało z takim blondynem na krojowni skóry ze zmiany c, bodajże miał na imię Bartek, bardzo mi się spodobał, ale coś go nie widzę teraz, całuję !!!

Robert682

Ten "zakład" już do reszty (usunięte przez administratora)żeby mieć wolne 15 sierpnia mamy odrabiać ten dzień w sobotę 19 sierpnia za normalną stawkę, ja się pytam co to ma być?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ewelina
@Robert682

Robert682 nie rób plotek, Sobota ma być płatna jak każda Sobota czyli 100% a odrobić mamy produkcję której nie uszyjesz bo Wtorek jest wolny. Święto jest tylko w Polsce, a angole zamawiają cały czas więc kiedyś trzeba to uszyć.

Diana

Co tu wiele pisać pracowałam tam jakieś 3 -4lata temu moim zdaniem to zwyczajny kołchoz większość osob to mieli by duże szanse w ORMO pare lat wcześniej a te majstrowe jak by wszystkie rozumy pozjadały zarozumiałe pyskate może nie wszystkie ale z tymi co ja miałam stycznosci to patolologia nie do pomyślenia. Na zrozumienie ze nie wszystko ci tak łatwo przychodzi jak innym to możecie zapomnieć brak szacunku żadnego dla pracowników. Po 3 miesiach pracy ogólnie to jak przychodziłami wdziałam to wszystko co tam sie dzieje to brało mnie na wymioty poprzestraszane kobieciny konfidenci i królowe w swoim Ulu (majstrowe) osoby które są naprawdę w porządku długo tam nie popracują bo są gnębione i sami sie zwalniają albo poprostu nie maja przedłużonej umowy lub przechodzą na druga stronę barykady jedyna fajna sprawa to stołówka fajnie można zjeść za pare groszy to jest naprawdę spoko No i za prace za 3 zmiany gdzie sie naprawdę nie lekko pracuje 1400 zł to obłęd może sie teraz coś zmieniło nie wiem i niechce wiedzieć.

VanDerVil

Co się dzieje z tym Bartkiem? robota stoi przez niego... lear upada

Tadeusz

14 sierpnia idziemy do pracy a 15 juz nie ?

Ooo

Szrek znowu pijany

RAM....
@Ooo

Kto to jest Szrek?

Banan69

@aaa Szczupła średniego wzrostu długie włosy młodziutka. Wydaje się być sympatyczna :)

Banan69

Czy wie ktoś jak nazywa się dziewczyna,ktora kituje BMW na zmianie a? :)

aaa
@Banan69

Jak wyglada

Krojownia

Pozatym. Innych chol3ra strzela jak widza ze ktoś ogarną szybko co ma zrobić i ma luz zamiast stać 8 godzin i udawać ze coś się robi jak ktoś jest nie obrotny to niech nie gada na innyc

Xyz

Napewno osoby piszące na forum się najwiecej przerabiają ;)

kj c

mi tam zawsze pomagala

Krojownia

Obrabiane tylka przez forum ;-) widać kolejna zazdrosna i niezadowolona z swojego życia osoba ;)

Tttt
@Krojownia

Gdzies trzeba sie wyzalic. W koncu prawdziwych przyjaciół w learze sie nie znajdzie :)

@Tttt

To do mamusi a nie desperacko na forum ;)

Gniewny
@Zzz

Swoje żale skladam tutaj, bo chce zeby ktos w tym learze zajął sie tymi nierobami. I mam gleboko gdzieś czy te lenie smierdzace maja plecy. Zawsze mogą zaprosić swoje sasiadki na wyzsze stanowisko, czy tam ciotki czy h** wie kto jeszcze stoi za wami. Niech zapiep**aja za was jesli wy nie umiecie pracowac tylko sie lenicie. Nikt za was zdrowia niszczyl nie bedzie zeby zawalac podwójnie by nadrobic zaleglosci. ... nie za takie pieniadze..

@Gniewny

Mniej narzekaj więcej rób, widać ze jesteś jedna z tych osób co stoja i zagładaja tylko co kto robi żeby mieć na kogo gadać zamiast skupić się na swojej robocie

@Zzz

Ty należysz do osob ktore nic nie robia i nie chcesz zeby to sie zmienilo bo do roboty sie nie nadajesz. Tyle z tematu. Narka

@Wrrr

jak pracujesz tak jak narzekasz to jesteś pracownikiem miesiąca ;)

krojownia
@Wrrr

Najpierw ty sie przedstaw i wtedy my ocenimy Ciebie czy dobrze pracujesz a nie ty oceniasz wszystkich a

@krojownia

Sam sie przedstaw

@Wrrr

Ja nie obsmarowuje komuś pleców z zazdrością

@Krojownia

Nikogo nie obsmarowuje, przedstawiam tylko jasno sprawe. Dziewczyna nic nie robi tylko wciaz pisze sms... nikt za nią roboty odwalal nie bedzie...

@Wrrr

Może powiesz ze pisze SMS a ty przychodzisz na jej kj i sprawdzasz za nią ? Nie bronię jej bo wiem ze większość si (usunięte przez administratora) i ona tez ale nie mów ze inni stoją a ty biedny/biedna przychodzisz i sprawdzasz jej skore? Nie oszukujmy się Nikt się nie przerabiają czasem jest luz czasem zapierdol ale nie gada się na innych jak się samemu (usunięte przez administratora) robi a nie uwierzę ze ktoś na krojowni (usunięte przez administratora) za 8 osób

zsa

dokłądnie, pewnie zazdroscicie, ja sam nie widziałem zeby kto kolwiek sie przerabiał na krojowni skóy wiec przestancie obrabiac (usunięte przez administratora) tylko popatrzcie na siebie

Krojczy stol

U mnie sprawdzała na stole i byłem z niej zadowolony bardzo sympatyczna i pracowita dziewczyna :)

Żal
@Krojczy stol

Jeżeli tak wykrawasz skore jak ona sprawdza to rzeczywiscie oboje jesteście pracowici..

krojczy stol
@Żal

przynajmniej nie wypisuje glupot przez forum ciekawe jak ty sprawdzasz wilki pracowniku

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II