Opinie o Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia w Jarosław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia w Jarosław

Jola

Czy od 22 września znalazł się już pracownik do kwiaciarni ,czy nadal jest on poszukiwany?

@Jola

Nigdy nie był poszukiwany

Iza Nowy wpis
@Tom

No jak to nigdy? Przecież Jola sobie z palca nie wyssała tej informacji :D Skąd Ty w ogóle wiesz?

@Iza

Nie ma rekrutacji na pracownika kwiaciarni. Kwiaciarnia funkcjonuje tylko po to by dociągnąć do emerytury i ją zamknąć. Nie będzie rekrutacji, nie ma, nie była. To za mała firma.

klostazy

Olewka 100% kasę się bierze za brak internetu, nie polecam.

@klostazy

Nikogo to nie obchodzi. To nie jest forum do składania opinii konsumenckich a pracowniczych.

@klostazy

@klostazy - nikogo nie interesują Twoje wywody. GoWork służy do opiniowania firm z poziomu pracownika lub kandydata. Nie oceniasz tutaj usług firmy. Oceniasz tutaj jak się w tej firmie pracuje, lub zadajesz pytania. Z poziomu klienta napisz sobie opinię na google. To, że nie potrafisz w ogóle posługiwać się w internecie daje jeden wniosek - jesteś jednym z tych osób, które problem z komputerem mają zawsze z powodu winy własnej, a winę zrzucacie na dostawcę internetu. Praktycznie zawsze, gdy przyjedzie się do takich łamag komputerowych okazuje się, że macie albo Wasz kotek lub piesek przegryzł Wam kabel, albo macie komputer ze średniowiecza, albo jest zawirusowany, albo ma 10 antywirusów (co zamula komputer), albo łączycie się słabym wifi lub wcale, i inne żenujące problemy wynikające z braku umiejętności obsługi komputera i internetu. Nie potrafisz korzystać z internetu to go nie kupuj i nie zwalaj winę na dostawców. Amen.

Czy kawiarnia ma dobre napiwki ?

TomTom
@Marcin

Gdyby kwiaciarnia była kawiarnią, to tak. Przychodząc po zakup kwiatka dostawało by się go za darmo i jeszcze w bonusie pieniądze.

Kiero

Jak sądzicie już trzykrotnie zgłaszałem problem z internetem czy do końca roku ktoś przyjedzie??????? Czy szukać już innej LEPSZEJ firmy

Tom
@Kiero

Na początek znajdź swój rozum. GoWork służy do opiniowania firm z poziomu pracownika lub kandydata. Nie oceniasz tutaj usług firmy. Oceniasz tutaj jak się w tej firmie pracuje, lub zadajesz pytania. Z poziomu klienta napisz sobie opinię na google. To, że nie potrafisz w ogóle posługiwać się w internecie daje jeden wniosek - jesteś jednym z tych osób, które problem z komputerem mają zawsze z powodu winy własnej, a winę zrzucacie na dostawcę internetu. Praktycznie zawsze, gdy przyjedzie się do takich łamag komputerowych okazuje się, że macie albo Wasz kotek lub piesek przegryzł Wam kabel, albo macie komputer ze średniowiecza, albo jest zawirusowany, albo ma 10 antywirusów (co zamula komputer), albo łączycie się słabym wifi lub wcale, i inne żenujące problemy wynikające z braku umiejętności obsługi komputera i internetu. Nie potrafisz korzystać z internetu to go nie kupuj i nie zwalaj winę na dostawców. Amen.

Czy po rozmowie w Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
cichy

Praca chyba nie zabardzo przyszlościowa.Z tego co sie orientuje to chlopaki ktorzy tam pracuja i którzy mi podlaczali internet to nawet ubezpieczenia nie maja.Co za czasy, chodza po tych dachach, a jak sie im cos stanie????no koszmar pomyslec.Odradzam

@cichy

Opinia na zasadzie wróżenia z fusów. "Z tego co wiem", "kolega mi powiedział". Pracownicy pracujący w terenie są ubezpieczeni podwójnie - na NFZ i prywatnie.

romek

własnie nie ma aktualnych ofert pracy do nich jak widze.

@romek

Są cały czas

aretka

internetu więcej nie ma niż jest , mimo zgłoszeń nikt nie przyjeżdża , pan bardzo miły i tyle

@aretka

Lolek

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

@Lolek

Tak szukają

Ryszard

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych wpisów? Wiadomo, że to forum pracownicze !!

Darek

Reklamacje zgłasza się do firmy natomiast to jest forum pracownicze!!!

Ryszard

Przyjazna atmosfera dla pracownika i klienta. Bardzo miły właściciel.

Ciekawa praca, przyjazna atmosfera, duże możliwości rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia - Jarosław

Łyżwa Marcin - Setcomp Kwiaciarnia Kamelia
2.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Osiedle Generała Pułaskiego 31
    37-500 Jarosław