Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Rafał

A słyszeliście o jakiś jeszczze aferach na zmianie c bo tam podobno dużo się dzieje ?

Jak co się stało na zmianie C ? Cicha woda brzegi rwie ha ha ha . Nagrała kamera mechanika jak kradnie i został zwolniony dyscyplinarnie!!! Zreszta z tego co słyszałem od dawna kradł i Ciekawe tylko jak to wywoził ? Mieli na niego oko aż wkoncu wpadł ???? I bardzo dobrze (usunięte przez administratora) wstrętny !!!!!!

Gość 111

To prawda, że 11 listopada w sobotę trzeba będzie pójść do pracy?

Gość111
@Gość 111

Wiem tylko, że bez względu na to czy pójdziemy wtedy do pracy czy nie to i tak ten dzień jest do odebrania bo święto wypada w sobotę.

Biuro

2500zl plus premie

k
@Biuro

netto czy brutto?

Izabell
@k

Hahaha 2500 plus premie ????!! Chyba w biurach, na produkcji dostaniesz podstawę najniższa krajowa plus premie nic wiecej

@Biuro

Za co ma być taka premia? nawet jeśli coś takiego zrobią to zwykły pracownik nie dostanie co najwyżej po znajościach! Tak samo jak z kategoriami lecą wszystkie po znajomościach albo na zasadzie tego lubię to mu dam tamtego nie lubię to mu nie dam!

szwaczka

JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Czesiek

Ludzie taka prośba do was zacznijcie się myc co nie którzy to tak cuchną jakby wogóle nie mieli dostępu do mydła i wody to samo dotyczy się nie których dziewczyn wypinglowane paznokcie w kilku kolorach a smierdzą potem tak że nie idzie wytrzymac Wstyd żeby tak było nawet co nie które panie liderki cuchną jak się sytuacja nie poprawi to posypią się nazwiska bo tak dłużej byc nie może

Witam czy na linii matek karmiacych pracuje sie w soboty?

Obserwator
@anonymous

Tak. Ta linia pracuję w soboty.

Aaaaaaa

Witam w ostatnich dniach został zgubiony złoty pierscionek z diamencikami , jezeli ktos by go znalazl bardzo proszę o komentarz na ten temat , jest on dla mnie bardzo wazny , (za znalezienie jest nagroda )

Pracownik zmiany A

Dlaczego majstrowe, brygadzistki i kierowniczka maja ponad 30 min przerwy?

Umowa

Miałam umowe za rok złożyłam podanie o umowe na stałe czy ktos wie jaki jest czas odpowiedzi ? Pozdrawiam.

bandit

wie ktos moze czy mozna w pracy sluchac muzyki na sluchwkach???

zapaleniec
@bandit

Mozna, tylko tańczyć nie wolno

ona
@bandit

Nie można ☺

Ola

Ciężko jest na szyciu? Jakie zarobki?

DOKTOR

na ktora zmiane najlepiej trafic chodzi mi a b c?

nie chce mi sie wpisywac nicku

jak dla mnie to jest git

Kkk

Wszędzie Dobrze gdzie nas niema firma Lear nie jest zła tylko dozur ciemny a ludzie sami się wykańczają na wzajem zarobki minimalne ale na czas kto ma plecy ten chwali lazikow teraz. coraz więcej a szwaczek brak krzyki na liniach coraz większe bo dozur awansuje

bo ta pani pisze z biura

Joanna

@magdadlaczego nie polecasz pracy w Lear Corporation Poland II? @K czy zamierzasz aplikować do firmy i na jakie stanowisko? Pamiętajcie, że każda posada jest inna i panują inne warunki pracy, dlatego piszcie jaką obejmujecie posadę.

Ccc
@Joanna

Joanno masz dość specyficzny styl pisania... jakby kogoś z biura, kadr itp. - mylę się?

magda

Wytrzymałam w tym Zakładzie 1 miesiąc a w lirze jak narazie pracuje 6 miesięcy i jest w miarę. Na widnej górze to dopiero kołchoz. Nie polecam szczerze

K
@magda

I jak zarobki? Ile wychodzi Ci na miesiąc?

netto

@.

Ze niby 2500na rękę? Jakoś nie chce mi się wierzyć

Ewelina

pracuje ktos na kontroli jakosci jak tam jest lepiej niz na szyciu ?

K
@Ewelina

A jak jest na szyciu? Można to ogarnąć?

Joanna

Obecnie firma Lear Corporation Poland II poszukuje Specjalisty IT. W ofercie pracy napisali, że oferują stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku, projekty realizowane w międzynarodowych zespołach, dodatkowe świadczenia: bonus relokacyjny, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, premia absencyjna, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do posiłków, szkolenia językowe. Kto zastanawia się nad złożeniem cv do firmy?

mt
@Joanna

Pewnie ktoś, kto ma szerokie plecy.

aaaa
@mt

bez tego nawet nie ma sensu, nie zdziwiłoby mnie gdyby to stanowisko było już obsadzone ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II