Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

Dareczek 2016-11-26 15:50:56
Ania nie wygląda to na sprawiedliwość, chyba chcesz się za coś zemścić? Czyżby nie dał ci urlopu? Albo dostało ci się za bałagan na stanowisku? I teraz się mu odgryzasz wymyślając różne dziwne historie. On jest w lirze w zarządzie krojowni od samego początku i całkiem dobrze sobie radzi skoro nadal tam jest. Ciężko byłoby znaleźć kogoś na jego miejsce. On ma dużo doswiadczenia a w dodatku teraz jest kordynatorem i pomaga logistyce robić plany, bo w tej logistyce same tumany są.
Monika 2016-11-26 15:55:41
Nie ma ludzi idealnych do każdego by się można doczepić. Wystarczy zwrócić komuś uwagę i się zaczyna. Taki dozór to ma prze.... jechane cały czas na celowniku jest i co by nie zrobił zawsze będzie źle.
Tuturutu 2016-11-26 16:15:47
Widzę że do końca nie wiesz co Pan( usunięte przez administratora )robi z ludźmi na krojowni. W taki sposób co się odzywa do ludzi makabra palma do głowy odbiła i tyle co z tego że ktoś robi od początku. Co to ma do doświadczenia. Kierowniczka ( usunięte przez administratora ). jest bardzo porządna kobieta mało kto narzeka. Zawsze powtarzali że nie ma ludzi niezastapionych. A co do koordynatora pytanie brzmi dla zero tam wrócił eh.. Dla Kumatych większość wie dlaczego nie jest majstrem
19681212 2016-11-26 18:38:01
czysty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brak szacunku dla ludzi pracujacych tam 10 czy wiecej lat traktowani są jak śmiecie.panie w czerwonych fartuszkach to maja raj na ziemi nic nie robić kapletnie 8 godzin , i brac taką kasiore panowie i panie raj na ziemi ani w biurach tak nie mają.stać i patrzeć na ludzi co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w pocie czoła szyją rękoma nogami a nawet są zmuszani do szycia ustami bo wydajnośc spada i paniusia nie będzie miała premi ,panie dyrektorze czy pan ma oczy zarośnięte czy udaje pan nie widomego dla tych pań ,owszem pan widzi jak ukarać pracownika co przez 10 lat utrzymywał wydajnośc tak oczywiscie brawo brawo prosze więcej wglądu do pań w czerwonych fartuszkach morze by tak wersaleczki im wstawić co tam .
;) 2016-11-26 19:23:55
co ty opowiadasz?? takie jak on błędy po pełnia to mało kto robi, ciągle cos jest źle wykrojone przez niego więc o jakiej wiedzy i kompetencji mówisz? mówisz że pomaga robić plany, może i poamaga tylko co z tego skoro np na maserati nadal to nie hula, sa wykroje nie ma skóry, jest skóra nie ma wykroi więc nie rób z niego cudotwórcy bo nim nie jest, a przy tym jest bardzo niemiły dla ludzi zeby nie powiedziec hamowaty i nie jest to żadna zemsta ze tak pisze tylko obserwacje i zdanie wielu osób

a w lirze nie ten ma stołek kto jest super pracownikiem tylko ten kto ma dobre układy
Dla 2016-11-26 21:24:51
Kordynator to chyba jest po to żeby więcej brać pieniędzy a nie po to żeby lepiej się pracowało na Krojowni. Wystarczy się przejść po Krojowni i gołym okiem widać same pudełka z brakami skóry jest ich tak dużo że nie ma gdzie dawać ich. A panowie z pudełek nie wiedzą co z nimi robić i gdzie dawać i żadnej pomocy nie ma od tego pana tylko ciągle to źle to nie tak ale żeby dać kogoś do pomocy lub jakieś większe pieniądze to nie mam mowy tylko do roboty przez 6 dni w tygodniu i zawsze jet mowa że źle robimy lub za powoli.
,,ania,,2 :-) 2016-11-27 23:51:33
Pan R czy ktokolwiek inny musi mieć twardą du...pę w tym zakładzie. Tam trzeba być skur...em i mieć wyje...ne na takich ludzi jak pani A. Dlaczego pani A jeszcze tam nie rządzi skoro jest taka ,,mądra,, i ,,kulturalna,,? Widzę że pani za dużo czasu spędza tam gdzie nie powinna, wytykając błędy innym, a nie zajmuje się swoimi obowiązkami. Czy pani A nie popełnia błędów? Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. A w takim zakładzie pomyłki i zaległości nie są wynikami tylko jednej osoby, szczególnie jeśli pracuje tyle ludzi. Każdemu może się zdarzyć. Czy nie mam racji? Jakim trzeba stać się człowiekiem żeby tam wtrzymać?! Pani A wie kiedy pan R się przyjął, pewnie przyjęła się w tym samym czasie. I tyle lat razem w pracy i taki fałsz. Stwierdzam że osoby które tu piszą takie bzdury są znudzone swoim życiem. Nie lepiej zająć się obowiązkami domowymi na rozładowanie emocji? Za chwile temat ucichnie, ale takie osoby jak pani A znajdą kolejną ofiarę. ,,Serdeczni,, wyjedźcie gdzieś na weekend, na łono natury, do spa. Wyluzujcie a potem zajmijcie się swoimi obowiązkami w pracy i rodziną. Nie wam oceniać, a sami jesteście jescze gorsi bo boicie się komuś powiedzieć w twarz, tylko tu na forum- łatwiej. Tam na górze będzie każdemu rozliczone!!
Tuturutu 2016-11-28 11:12:54
Ciekawe czy kierowniczka Marzena C. Też ma twarda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] piszesz głupoty i tyle. Kierowniczka jeszcze mnie nigdy nie zawiodła i przede wszystkim nigdy nie przeklinać do mnie.. Jak ktoś jest hu... To nim pozostanie i ludzie już powiedzieli co mieli dlatego nie jest majstrem tylko śmiesznym koordynatorem. Kwestia czasu że przestanie się wpieprzac w przepustki i urlopy. Bo co mu do tego? Niestety ale nie ma co bronić człowieka co miesza między zmianami i robi z ludzi posmiewisko. Bądźmy poważni i traktujemy się poważnie a nie jak dzieci. Ja juz kończę pisać o tym człowieku bo każdy wie jak jest. Pozdrawiam.
DAWNY PRACOWNIK 2016-11-28 11:25:44
@,,ania,, 2
Jest oderwana od rzeczywistości !!!!!!!!!!!
Pani Marzena jest naprawdę dobra !!!!!!!
A kord. wiadomo !!!!!!!!!!!!
Bartek 2016-11-28 18:55:21
A który majster albo brygadzista z krojowni jest najlepszy???
Zdichu Heil Hitler !!! 2016-11-28 19:45:30
Czy tylko mi się wydaje że pan Koordynator wygląda jak Adolf Hitler ? nawet te jego zagrywki przypominają jego Sobowtóra z ||| RZESZY
Były Pracownik zm B 2016-11-28 19:49:29
Aktualizacja z dnia 28 Listopada 2034 osoby się zwolniły ilu jeszcze ludzi się zwolni ??
Pracownik 2016-11-28 20:38:46
Samo życie.. kto jest ambitny to zawsze znajdzie coś lepszego. Przecież nikt tam za karę nie pracuje, kto chce to robi. Pozdrawiam, tych bez wyjścia.... :-)
Waldek 2016-11-28 21:05:58
A Tomasz Z i Kaplito tyrają tera u angoli na budowie. Majo spokój z tym chorym lirom i w konijcu kasę robio konkretne. Starczy się nie bać, i można żyć jak ta lala....
Lear schodzi na psy !!! 2016-11-29 16:58:56
Powiem wam co widze ludzie przychodzą i odchodzą i tak to się kręci połowa z tych co przyszło to nie nadaje się. Niczego pierwszą rzeczą jaką mówią to ile dostaną kasy przy pierwszej wypłacie a jak to dostaną to kombinują jak mogą w głowie sie nie miesci żeby nowa osoba dwa dni po przyjęciu wzieła sobie urlop bezpłatny na telefon a co nie którzy są jeszcze lepsi biorą chorobowe po pare razy to co teraz się dzieję to Istna Parodia kiedys gdy ktos przychodził pijany to od razu był zwalniany dyscyplinarnie ale ostatnio to można przychodzic nawalony jak Bella i nic takiemu komus nie zrobią nie wiem gdzie Kierownictwo ma oczy żeby Takich Cymbałów i Smierdzących Leni przyjmowac może czas przejrzec na oczy
Steve 2016-11-29 17:06:12
A kto jest Najlepszym Majstrem według was na Krojowni Skórzanej ?
Pracownik krojowni skory 2016-11-29 18:01:10
Obecnie Magda M. jest super, miejmy nadzieje ze się nie zmieni. Super babka, wyrozumiała, szanuje inne osoby, potrafi zażartować a także pozytywnie pogonić do pracy. Bardzo szybko ogarnęła krojowni skory w porównaniu do innych osob które do dzisiaj się kręcą. Miejmy nadzieje ze szybko nie zmienią jej. Pozdrawiam krojowni zm C
Krojczy Zmiana B 2016-11-29 18:20:17
A dla mnie najlepszym Majstrem jest Paweł Oczak to równy gosc wszystko z nim załatwii urlopy kiedy chce i przepustki Paweł to najlepszy Majster z jakim pracowałem
Były pracownik Krojowni 2016-11-29 19:04:24
Pani Magda to najlepsza majstrowa z jaką pracowałem nie dosc że szybko ogarneła co jest na Krojowni to w krótkim czasie Zmiana C jest najlepsza we wszystkim od razu widac że Majstrowa przyłożyła rękę do tego i chwała jej za to pozdrawiam panią Madzię
Krojczy zm A 2016-11-29 19:07:25
A dla mnie najlepszy jest Daniel O. luzak, tez wszystko z nim załatwi, urlop, przepustkę itd. Równy gość, za nic się nie czepia, każdy robi co chce, tez mam nadzieje ze go nie zmienią.
Julka 2016-11-30 16:38:21
A Kto jest według was najlepszym audytorem ze wszystkin zmian na Krojowni Skórzanej ??
Damik 2016-11-30 17:05:52
No przecież pani Dorotka Cz. i pani Wiesia M. I tyle na ten temat.
Lew 2016-11-30 17:15:51
Że zm A to raczej nie
Pracownica Krojowni 2016-11-30 17:19:15
Z tym się zgodzę zarówno pani Wiesława i pani Dorotka są dobre ale niestety reszta audytorów zmianowych jest Słabiutka a najgorsza to pani Anna Cul ps ,, Caryca " na niczym się nie zna potrafi tylko pic kawe i plotkowac. Gdy ktos przyjdzie z poszyciem to nigdy jej nie ma
Ania 2016-11-30 17:23:56
Pan Adrian Samborski byl dobrym Audytorem ale już go nie ma :-(:-( takiego drugiego jak On już nie będzię a teraz jest nowa pani Audytorka i mysle że będzię dobra
Beata 2016-11-30 17:31:56
Wieśka jest najlepsza jeszcze jak patrzy zza okularów :-D a pani Ania Cul to Naprawdę Cieniutka jest monentami to nic nie wie aż się wierzyc nie chce że taki ktos jest Audytorem ,pana Adriana to miło wspominam naprawdę sympatyczny Facet miły i zawsze znalazł czas na kogos z poszyciem
Waldi 2016-11-30 17:42:38
Ale i tak największe plotki robi tu nie wspomniana audytorka. Adrian był jaki był ale Ju go nie ma tez miał swoje wady jak każdy. A Ankę zostawcie w spokoju, robi swoje, a plotki w lirze normalna rzecz. Za co wstyd powinno być wszystkim. Kiedy ludzie oducza się plotkować i tym samym robić innym krzywde???
Sikora 2016-11-30 18:33:47
Anka to plotkara do potęgi wszystko chce wiedziec a jak ktos chce żeby cos pusciła np jakis element to umywa ręcę i boi się podjąc decyzji tylko pani Wiesia i Dorotka potrafią podejmowac odpowiednie decyzje Anka nie nadaje się do niczego jest poprostu zbyteczna na Krojowni robi więcej zamieszania niż dobrego z igły robi widły
Tadzik 2016-11-30 18:50:32
Anka plotkara pierwsze słyszę!!! Są zdecydowanie większe plotkary, chyba nie znasz zmiany A tam to dopiero plotkami sypią, mam na myśli szwalnie, a wśród audytorów to największe plotki są na zm B skórze. Pewnie żadna nowość wszyscy to wiedzą. Nie ma to jak przyjść na 8 godzin do pracy i poplotkować, niektórym pracodawca płaci za ploteczki. Ale co zrobić tacy ludzie, płoty, plotki, ploteczki były są i będą. Hehe
Pracownik Krojowni 2016-11-30 18:53:16
Jest takie przysłowie mówi żeby Babie nie ufac jak Psu a ja szybciej bym Psu zaufał niż Ani dlaczego ?? bo jest bardzo fałszywa mysli że jest najmądrzejsza a jak przyjdzie co do czego to wcale taka mądra nie jest u niej jest tylko jeden temat kawa ciastka i ploty
Łukasz 2016-11-30 19:04:46
To zapraszam na Zmiane C kolego i wtedy się sam przekonasz co mała Ania odwala nie raz potrafi znikac na 2 godziny i wtedy jak ktos przyjdzie na Krojownie to wogóle jej nie znajdzie bo nikt nie wie gdzie ona jest
jaro 2016-11-30 23:38:25
Gdzie mogę zgłosić anonimowo mobing? Tak wiem ze się mogę zwolnic ale skoro mi praca odpowiada to dlaczego? Kierowniczka kadrowa odpada, zwiazki tez. Wyslac list? Nagranie? Co zrobić?
krojczy 2016-12-01 16:05:00
Ania ma ogromną wiedzę a to że chodzi i pyta to odgryzacie się złośliwościami wstydzilibyście się zróbcie sobie rachunek sumienia sami chociaż wy jesteście takimi ludźmi którym zależy tylko na obsmarowaniu innych i nic więcej was nie interesuje wasze rodziny na pewno ze wstydu by się spaliły dowiedziawszy się że mają kogoś takiego pod dachem
Azar 2016-12-01 17:03:26
Ale pocisk xD
Leje 2016-12-01 17:06:18
Haaa dobre wiedza rachunek sumienia pod dachem
Chodz na Loda 2016-12-01 18:20:50
Ania to może ciągnąc Druta do tego się nadaje ze swoim wzrostem :-D
Gosc z Tych 2016-12-01 18:27:47
Jak takie cos jest u was to dlaczego nie pójdziecie do Kierowniczki lub Kierownika u nas w Tychach była podobna sytuacja wtedy taką osobę przeniesiono na inną zmianę skoro się nie nadaje to zróbcie takie cos u was pomyslcie nad tym
Czesiek 2016-12-01 18:48:34
Heeeeeeeeeheeeeheeeeheeee Jebłem xD
Rafau 2016-12-01 19:15:03
A u nas w Jarosławiu, jak ktoś zwróci komuś uwagę albo zajdzie za skórę to bluzgamy go na forum, tak jak to właśnie Ani w tej chwili robią. Napisać tu to można wszystko, a najgorsze chamstwo to obrażać anonimowo.. Wszyscy myślą ze nie należy do donosić, ze nie wolno się skarżyć bo trzeba być honorowym, Honor to rzecz święta, a zbluzgac anonimowo to już honor nie ma tu nic do rzeczy. A najgorsza ku. R w. A nie i s. Z. Ma. Ta. Nie wie co to Honor i pisze tu takie brednie, kłamstwa, plotki i pomówienia. Bóg Honor i Ojczyzna zdajcie sobie sprawę co to jest i nie zachowujcie się jak szczeniaki.
jaro 2016-12-01 20:45:41
Nie mogę iść do kierowniczki bo nawet nie wyjde z biura to juz ta osoba co gnębi będzie wiedziała o tej rozmowie. I stracę prace bo mi przypadkiem umowa wygaśnie
Marcus 2016-12-02 15:21:39
Wielki Patrioto szyj tam gdzie szyjesz. Miałes swoje 5 minut na Jrojowni ale je [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] es wyglądasz jak frajer i nawet Ci te Sterydy nie pomogają skoncz pierdolic bo ty też jestes Dobry myslisz że masz mamusie ważną to Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obroni i tu się mylisz siedz w tej pipidówie pod Pruchnikiem i się nie udzielaj taki sam Mądry jestes jak ta Twoja Wielka Pani Audytor która nie wie nic wie tylko jak wygląda kawka i ciasteczko pod Automatem w Ubikacji
Czoko Loko 2016-12-02 15:24:54
Najlepsza z Audytorek heeeeeheeeee Ale Dojebałes ona taka dobra jak i ty Panie Krojczy xD
byly pracownik 2016-12-02 18:29:39
ten caly Lear to dno i wodorosty . Wspólczuje ludziom ktorzy tam musza pracowac . Zmuszaja do pracy w soboty. Mysla ze czlowiek zyje samym Lirem . Jesli czlowiek chce urlop to brygadzistki malo nie zabija wzrokiem jakby łaske robiły . Pracowałam tam i ciesze sie ze nie musze tam więcej wracać
Znudzony 2016-12-04 10:52:25
Lear to jest jeden wielki Łagr gdzie ludzie idą do roboty jak na Jakąs Egzekucję wszyscy ze spuszczonymi głowami te 100 zł czy 200 to można [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko podetrzec co z tego jak zdrowie szwankuje po wielu godzinach a Majstrowe przyjdą posiedzą sobie wypiją kawusie i zjedzą ciastka poscigają ludzi jak bydło i tak to w dzien w dzien wygląda niestety nie widac dobrego na horyzoncie idzie tylko gorsze a jak zacznie się Wiosna to reszta się zwolni
Pp 2016-12-04 16:24:32
Przyjdą nowi i odrazu staną i zaczną szyć widać że sytuacja na zakładzie jest nie ciekawa niema konkretnych nowych osób a stara załoga zaczyna się wykruszac strach pomyśleć co to będzie na wiosnę jak ruszy sezonowka tylko że ma zniknąć 760 to sytuacja się trochę poprawi i może pan dyr coś jeszcze zwolni tak niby idą plotki że 300 osób czyżby Lear się kończył Mołdawia i Macedonia góra
Bylapracownica 2016-12-04 19:28:55
Majstrowa Magda z krojowni jest wporzadku pracowałam z nią i nie mogę powiedzieć o niej złego słowa nigdy się nie czepiala zawsze z nią wszystko szlo zalatwic teraz mnie nie ma ale z miłą chęcią tam wrócę.pozdro
Oni 2016-12-07 22:45:18
3 dni bez komentarza ? Nic w tym zakładzie się nie dzieje ?:-)
zxy 2016-12-08 07:01:49
Nie masz zajęcia ze tak czekasz na kolejną sensacje? Czep się roboty i pilnuj swojego nosa.
Haha 2016-12-08 09:06:37
5minutowa przerwa znikła a audytorzy/audytorki, majstry/majstrowe, logistyka, sur, magazynierzy i ludzie z biura i tak chodzą kiedy chcą na przerwę i na fajki..
Pracownik 2016-12-09 09:01:48
Jak majstrowa Krystyna na zm B?
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II