Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

Grześ 2017-03-03 11:19
Czyli łącznie z Twoim IP :) znajac zycie zwolnia ludzi mniej potrzebnych, ktorzy nie są operatywni i bez ktorych lear sie obejdzie. Wszystko zależy od majstrowych.
Żelek 2017-03-04 15:51
( usunięte przez administratora ) nie wiem co bierzesz i w jakiej dawce ale zmien lekarza serwery są w Holandii i Anglii i żaden nawet najlepszy haker nie złamie tego szyfru a ten twój hakerek to może sznurówki wiązac i hehee także zastanów się Chłopcze dwa razy zanim cos napiszesz :-)
Obiektywny 2017-03-04 15:56
Niech zwalniają za dużo ludzi jest na tym zakładzie gdy się schodzi po zmianie to ciężko przejsc może jak zwolnią to troche więcej miejsca będzię zaczął bym od osób które się nie dają trzymają takich i trzeba się z nimi męczyc przeważnie są to nowe osoby tzw kombinatorzy nikt po nich nie będzie płakał
Fred 2017-03-04 15:58
Jak zapłacicie mi więcej niż tu w Learze to ide do was ,ile płacicie na start ?
Zbyszek 2017-03-04 20:08
Ty tak na poważnie czy po prostu jesteś debilem? To była prowokacja a Ty się ciśniesz jak gimnazjalista xD
Zbyszek 2017-03-05 12:05
Nieźle się uśmiałem :D Czekam na Twoją kolejna odpowiedź :) Lubie jak jakaś osoba, która się nigdy w życiu z rozumem nie spotkała ciśnie się w internecie :) Czasami nie wierzę w to co czytam :)
Żelek 2017-03-05 19:51
Smiej się smiej do woli póki masz jeszcze czym bo nadejdzie dzien gdy się spotkamy wtedy przyjacielu gwarantuje Ci że narobisz w gacie
jola 2017-03-07 18:43
kto wie czy są przyjęcia
Lolek 2017-03-07 23:41
Co Ty pleciesz za glupoty, nie ważne czy nowy czy stary Nieroby i leniwce sa wszedzie. Wazne zeby majstrowa wychaczyla osoby ktore sie opierniczaja, wiecej gadają niz robia.. nie raz widzę że osoba nowa bardziej sie stara i jej zalezy niz taka z dluzszym stazem. Czemu zaraz nowa osoba ma być degradowana.
Terawita 2017-03-07 23:45
Niech zwolnia najpierw Ciebie. Ciekawe gdzie resztaa ludzi pojdzie do pracy jak ciezko cos znaleźć teraz....
Joanna 2017-03-08 09:58
@Lolek pracujesz obecnie w firmie? Chętnie bliżej poznamy Twoją opinię na temat pracy w firmie.
ddddd 2017-03-08 10:42
To beda jakies zwoonienia czy nie
Lolek 2017-03-08 11:24
Tak pracuje w tej firmie i nie powiem niestety o niej zbyt dobrego słowa jak dacie na czysto 2000 tys to ide do was
Były Pracownik 2017-03-08 11:31
Ciężko znalezc ? Jesli ktos siedzi kilka lat w Learze i wmawiają mu przełożeni że nie ma nigdzie pracy to taki ktos będzię siędział ale jesli ktos chce zmienic swoje życie to znajdzie prace moja droga zawsze zwalniane są nowe osoby zawsze tak było i będzie od roku czasu nie pracuje w tym Zakładzie i powiem ci że dopiero teraz wiem jak wygląda prawdziwe życie nie ma pracy ? To powiedz mi gdzie uciekło od kwietnia 2016 do Listopada 2340 osób bo chyba nie pojechali na truskawki ??? Do Niemiec czy na Szparagi ??? Każdy znalazł prace nie którzy wrócili tylko na zime i się zwalniają dziwie się że tylu magistrów i mase osób z wyższym wykształceniem szyje czy jest na kj marnują się tylko a ofert pracy jest terwz dużo wystarczy poszukac no ale co ja będe mówił skoro ty wiesz najlepiej
Lolek jedyny i niepowtarzalny 2017-03-08 19:06
Nie ma to jak wyrażanie sie pod moim pseudo ale ok :) Pani Joanno... Nie jest dobrze bo ani Majstrowa ani tez kierowniczka zmianowa nie traktują pracownikow z szacunkiem tylko jak roboty. W końcu zwykly pracownik nie potrzebuje ani jednego dnia urlopu (mimo ze w ciągu miesiąca pracownik ma prawo do skorzystania z dwóch dni urlopu), nie może chorować ani też wziac wolne na żądanie kiedyy coś ważnego sie stanie, ani też opiekuńczego w koncu dzieci kilkuletnie same sie soba moga zając, ale juz pomijając to. Przez te kilka lat jedynie co zdążyłem zauważyć to to, że firma idzie na ilość niz na jakosc, a przeciez to klient jest najważniejszy. Nie byloby tyle reklamacji i zwrotow od klienta gdyby zmniejszyc liczbe poszyc do uszycia w ciagu zmiany. Praca dla wszystkich by byla. I kazdy bylby zadowolony choc po czesci. A nie szwaczki zapierniczaja na maszynach tak ze nie maja nawet czasu isc do łazienki za potrzeba, nie maja czasu skontrolowac sie samemu czy dobrze uszyli dana operacje bo majstrowa wydziera sie ze wydajnosci nie ma a jakby tego bylo mało kajotki czepiaja sie o wszystko m.in. nieobciete nici itp. a Ja sie pytam kiedy Ja mam na to znaleźć czas. Ludzie ręce opadaja po robocie, nogi bo przez 8 godzin stoje prawiee na jednej nodze, do tego ślepotam w tych okularach gdzie widzi sie jak przez mgłę bo nowych nie dadza, zreszta wiadomo jak sie patrzy przez plastik, gdyby byly ze szkla to byloby ok. A co najwazniejsze lear bierze na siebie duzo zleceń, przyjmuje masę ludzi żeby z tych zlecen sie wywiazac a gdy juz sie koncza wywala wszystkich nowych, starzy nawet nie wchodza w gre. Nie ważne czy nowy sie stara, czy jest dobry w czyms jak jest duzo starych obibokow majacych plecy, ktorzy w tym learze musza zostac. Pracowalem na różnych liniach i niektórych starych pracowników bym zwolnil raz za chamskie podejsicie do innyh a dwa za szycie od niechcenia, byle jak a zostawilbym nowych, ktorzy rzeczywiscie sie starają i szycie im wychodzi. Może nikt nie zauważył ale coraz wiecej ludzi choruje a to na rece, nogi itp. Kto ma ich zastapic jak wiekszosc nowych ma odejsc ? Nie twierdze żeby wysluzonych pracownikow zwalniac, ale gdyby tak zrobic rotacje stanowisk. Sa modele gdzie szyje sie mniej, sa modele gdzie szyje sie więcej. Pozamieniac osoby, niech sobie odpoczna bo dlugo nie pociagna w tym learze a wiadomo z praca jest ciezko i dla mlodego niedoswiadczonego i starego.
a 2017-03-09 01:57
hahaha
Joanna 2017-03-09 11:21
@Lolek jedyny i niepowtarzalny dziękuję, że rozwinąłeś swoją opinię. Rzeczywiście taka sytuacja może powodować frustrację pracowników.
Lolek jedyny i niepowtarzalny 2017-03-10 08:49
A bardzo prosze, o learze można dużo mówić, tyle sie tam dzieje. Duzo pracownikow zostaje w learze bo maja plecy, zawsze ktos sie za nimi wstawi, czują sie bezkarni. Opierniczaja sie albo przez majstrowe sa dawane na lzejsze stanowiska. Bo przecież taka osoba nie moze sie zbytnio przemeczac. Takiej osobie nie można na nic zwrócić uwagę bo zaraz by sie elita zebrala. A nowy, ktory krotko pracuje juz wie, ze długo nie popracuje. Moze i dobrze, zawsze to jakas motywacja do dzialania i znalezienia sobie czegoś innego. Choć ostatnio tak sie zastanawiam, jeśli model 760 odejdzie to zawsze mogliby tam szwaczki pomagac szyc inny model, gdzie jest duzo zleceń np. 494. Na co majstrowa ma podbierac ludzi z innych modeli jak moze ten model szyc wiecej linii. Soboty nie musialyby byc pracujace a i liczba uszytych poszyc moglaby sie zmniejszyc, dzięki temu poszycia wygladalyby jak by szyly profesjonalisci z dokladnoscia a nie szybko i byle jak.
Joanna 2017-03-10 12:30
@Lolek jedyny i niepowtarzalny a co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia oferowanych przez firmę?
Lolek jedyny i niepowtarzalny 2017-03-11 00:26
Hmm... jeśli chodzi o warunki zatrudnienia to wiadomo, ze każdy chciałby duzo zarabiać i dostawac podwyżki ale jak by ktos z pracujących nie zauważył osoby zatrudnione na lir dostaja wieksze wynagrodzenie niz osoby zatrudnione na rozne agencje. I do tego lir czasami okrada ludzi z ciezko zarobionych pieniedzy a nikt sobie z tego nie zdaje sprawy. A przynajmniej Ja to zauważyłem z licznych obserwacji. Podam przyklad, oprócz mnie zatrudnionnych zostaje jeszcze z 10 osob, po kilku miesiącach pracy niektorzy sie zwolnili a reszta została. Wiadomo, nowy pracownik zawsze bedzie mial lepsze kontakty z nowym pracownikiem bo jak to sie mówi jedzie sie na tym samym wózku, nowy nowego zawsze zrozumie. Ale do rzeczy, Ja z dwoma kolezankami z jednej linii z tego samego modelu pracujemy tyle samo lat, miesiecy itp. Zawsze gdy majstrowa zapisywala nas na soboty chodzilismy po tyle samo dni, kiedy przychodził dzień wyplaty, wynagrodzenie bylo różne, jedna osoba dostala kilka stowek wiecej, druga mniej a trzecia o kilkadziesiąt wiecej od innej. Wiec do tej pory nie moge tego pojac, jak wypłaty moga sie tak diametralnie różnić jeśli tyle samo mamy przepracowane dni i nadgodziny. Tyle samo czasu pracujemy w learze, czyli premie itp powinniśmy dostawac takie same i w tym samym czasie. Wiec wnioskujac to wszystko, idzie dojsc do wniosku, ze lir szachrai ludzi i okraja z ich pieniedzy a nikt sobie z tego nie zdaje sprawy. Ponadto nikt chyba w learze nie wie ile dostaje sie netto za godzine. Jeszcze co mi sie nie podoba to, to, że jak ide do leara pracować to powinienem od razu dostac umowe na leara a nie nam jakieś dziwne agencje. Bo to jest bez sensu. Ktoś kiedys mnie zapytal gdzie pracuje, a Ja ze w budynku lirowskim ale umowe mam na taka i taka agencje. Ale skad te agencje.. Co więcej, ciężko sie pracuje na 3 zmiany ale przynajmniej ostatnio weekendy sa wolne, jest czas żeby sie zregenerować itp. Bardzo dobrze lir pomyślał o transporcie, bo wiadomo, ze niektórych nie stać na codzienne dojezdzanie do laera swoin samochodem albo ktoś może nie miec samochodu itp. Także to jest duży plus leara. Pisze troche ogolnikowo ale wiadomo dla osob ktorzy maja duza rodzinę te zarobione pieniadze w learze to marne grosze, zas dla osob ktorzy nie maja rodziny tzn dzieci itp to w miare dobre pieniadze.
Mateusz 2017-03-12 07:41
ten zakład dla mnie jeden syf!przepustki na papierosy,brak przerw dodatkowych.tylko robić i robić dostane pierwszą lepszą oferte i uciekam stąd
Joanna 2017-03-13 11:51
@Lolek jedyny i niepowtarzalny dziękuję za rozwinięcie wypowiedzi. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to jego wysokość jest ustalana w trakcie podpisywania umowy.
@Mateusz co sprawia, że masz taką opinię o firmie?
Teresa 2017-03-13 20:50
Jednego nie rozumiem, model 760 maja rozwiazac początkiem kwietnia, czyli wszystkich ludzi z tego modelu z trzech zmian będą musieli gdzies dac na inne modele gdzie miejsc jest mniej niz ludzi, wiec wychodzi na to ze trzeba bedzie troche ludzi zwolnic. A tu lear przyjmuje wiecej nowych ludzi, jak roboty juz nie ma dla aktualnych ludzi co tu pracuja juz. Ten zaklad jest dziwny :/
Joanna 2017-03-14 11:01
@Teresa a co możesz powiedzieć o Twoich wrażeniach z pracy? Chętnie dowiemy się co uważasz za największy plus pracy w firmie?
xyz 2017-03-14 19:51
Największy plus to płaca w terminie.
Rysiek 2017-03-15 16:48
Ja sam jestem ciekaw skoro roboty nie ma to po co przyjmują tych ludzi a model 760 jak się skonczy to ludzi prawdopodobnie porozdają innym liniom a ci co się nię będę nadawac to pewnie do Zwolnienia
Teresa 2017-03-15 16:48
To chyba jedyny plus, zapiernicz jest taki, ze az sie po plecach leje... :/ dodatkowo stres...
Pracownik z Biura 2017-03-15 16:53
Witam Wszystkich Niezadowolonych z pracy jak już wiecie pracy na krojowni jest coraz mniej bo niestety zamówien jest mało ale nie martwcie się gdy tylko będą duże zamówienia to każdy będzię musiał chodzic w soboty i niedziele wiem że narzekacie że nie ma sobót ale już wkrótce wszystko ruszy pozdrawiam Narzekających
Renata 2017-03-15 16:57
Mi sie wydaje, że przyjmują nowych ludzi, zeby umów na lira nie dawac, w koncu po co płacic duzo jednej osobie jak moga za to oplacic dwie nowe, przynajmniej tak myślę. Zreszta szybciej wrazie czego można zwolnic osobe na agencji, ktora ma na krótko umowę niz osobe majaca umowe na lira bez konkretnego uzasadnienia. Ponadto lir moze sie zabezpiecza w razie gdyby nagle kilka osob chcialo sie zwolnic np. Z checi wyjazdu zagranicę lub znalezieniu lepszej, lzejszej pracy. Mozna tu gdybac i gdybac. Okaze sie za miesiac jak sie sprawy maja....
Joanna 2017-03-16 09:27
@Renata rozumiem, że większość osób w Lear pracuje za pośrednictwem agencji? Jakiego stanowiska to dotyczy?
Czarna Ines 2017-03-16 19:56
Szwaczki, kajotki. Każda nowa osoba jest zatrudniona przez agencję na początku.
Renata 2017-03-16 22:37
Niektórzy czekają 7 lat żeby przejsc na leara. Bo jest przenoszenie z jednej agencji na druga. A czemu tak, nie wiem.....
Ccccccc 2017-03-24 17:14
Co to dzisiaj miało być na 1 zmianie. Załóżcie nam obroże i łańcuchy. I możemy bezz przerw pracować.
Fhjb 2017-03-24 18:37
A co było?
Dzaga 2017-03-24 20:18
No ja tez bym sie chciala dowiedziec co bylo na 1 zmianie
Ccccccc 2017-03-24 20:46
Był cyrk szał przerwy zostały przesunięte ponad godz. A pudełka to:" linijkami " były ustawiane. 3 kierowniczka zmianowe i glowna.wszystko postawione w gotowości no miała być jakaś wizyta.
Piotrek 2017-03-25 14:14
Na krojowni skóry zm c niektore osoby to lenie smierdzace, stoją cala zmiane i nic nie robia, ani nie pomogą innym a majstrowa Magda wiedzac o tym, nie ma w zamiarach tego zmienic bo wszystko ma gdzieś. Niech ktos inny zrobi tam porządek bo na ostatku wszyscy sobie siadniemy jak nasz kolega Michał a skóra sama bedzie sie kroić.
Baron 2017-03-26 11:41
Majstrowa Magda ma swój swiat od pewnego czasu ma gdzies co się wyprawia na krojowni czy ktos się leni czy nie przemyka na to oczy za to swoich pupili ma coraz więcej już dawno powinna byc zmieniona na inną zmiane ale Kierownik Paweł jeszcze ją tu trzyma a leni jest dużo nie tylko na krojeniu są także na innych stanowiskach
Bolo 2017-03-26 11:44
Co do Majstrowej Magdy to ona bardziej pilnuje zegara i czy ktos nie jest za szybko pod czytnikiem niż tych leni taka roztrzepana kobieta dla niej liczy się tylko ten zegar nic więcej
trolololo 2017-03-26 21:08
Tak dalej piszcie na majstrowa to sie w k u r w i i zobaczycie
xyz 2017-03-26 21:36
Tak właśnie wygląda wymiana informacji między Dyrekcją,Kierownictwem Wyższego Szczebla,Kierownictwem,Majstrowymi = Pracownicy Produkcyjni. Krojownie jakimś cudem zawsze mają jakieś (większe) informacje , a szwalnia to już czarna dziura ...
xyz 2017-03-26 21:37
Sven ???
Tolek 2017-03-27 10:48
Ona wciąż chodzi wściekła jak osa wiec co za różnica czy sie za to tez wscieknie, nowości nie bedzie. Niech zajmnie sie robota i uczciwym podejsciem do ludzi a nie niektórych traktuje jak roboty a innnych jak szlachte dworska. Z krojownu juz nic nie bedzie, sami przydupasy i tyle.
Piotrek 2017-03-28 08:06
Bo na krojowni znajdują sie ludzie ktorzy maja plecy a mianowicie, ciotki pracujaca w biurze, kierowniczke zmianowa, trenerke szycia, liderki, itp. Wiec sie nie dziw, ze przeplyw informacji jest tutaj lepszy bo za wiekszoscia ktos stoi wyższy. Myślisz ze skąd tyle tam nierobów sie znalazło. Kazdy kto mial plecy byl zgarniany na krojownie skory ze świadomością ze tam jest lżej i tyle robić nie trzeba, d dlatego wiekszosc osob to lenie. A na szyciu ludzie sa z przypadku, raczej nikogo na maszynie nie ma kto mialby plecy, jak juz to na kj dawali niektorych po znajomości. Dlatego szwalnia dowiaduje sie wszystkiego na samym koncu.
.... 2017-03-28 19:01
... brak slow. Ludzie czy wy macie swoje rodziny ? Obowiązki? Problemy ? Widocznie nie !!! Co wy chcecie od Majstrowej Magdy ? Super kobieta, ogarnela prace na krojowni szybko i widzi wszystko to co ma zabaczyc. Docenia prace ludzi i nie posiada pupili.... Jezeli tak wam przeszkadza to prosze isc do Dyrektora, Kierownictwa i powiedziec ze nie chcecie Tej Pani ! Problem ? Nie ma żadnego bo potaficie napisac tylko na forum ale w oczy powiedziec juz NIE .... Jezeli ludzie MAJA CZAS NA COS TAKIEGO TO BRAK SŁÓW !! A co do pracy na krojowni zapraszamy i zobaczymy czy fajnie jest na premarkingu, kajotce lub krojeniu. Bo nikt nie wie jak praca wyglada i na czym polega... ŻENADA I JESZCZE RAZ ŻENADA.
zapaleniec 2017-03-28 20:07
Skoro masz czas to czytać i odpisywac to mozna by powiedziec,że też nie masz rodziny itd...to jest czat, kazdemu wolno wyrazic swoja opinię a w wiekszosći to co ludzie pisza to jest prawda....FIRMA POCIOTKÓW!!!
.... 2017-03-28 20:42
Mam bo dla Mojej osoby to jak pudelek w ciul plot, klamst ... ooraz widac ze Twoja osoba jest Zapalencem do Plot:-) a ludzie pisza to co chca i jak chca .. wy nie Dorastanie do bycia tym kim jestescie! Zwierze ma więcej rozumu ... zazdrość zazdrość i glupota :-)
zapaleniec 2017-03-28 21:00
haa haa , tą wypowiedzią kompromitujesz sie całkowicie.
Napisałem tu po raz pierwszy!!! mozesz sprawdzić , to na jakiej podstawie twierdzisz ,ze ja plotkuję?????
daj konkretne przyklady...
Pracuje tu dobre kilka lat, wiec wiem, jak jest.
Nikogo w tym co napisałem nie obraziełem ale wszyscy wiedza ,ze to firma pociotków, kto nie ma znajomości to musi pracowac ciężko, kto ma laseruje ile sie da.
Więc jak CIĘ boli moja wypowiedz, to wiadomo do jakiej grupy sie zaliczasz.
Pozdrawiam serdecznie
.... 2017-03-28 21:19
Nikogo Nic nie boli !! Moze Ciebie boli brak cioci lub wujka na odpowiednim stanowisku... Nie interesuje mnie czy piszesz 1 raz czy 50.. wystarczy ze kazdy tutaj zaglada " Plotkarz Lub Ciekawski " Również Pozdrawiam :-)
zapaleniec 2017-03-28 21:31
to nie jest odpowiedz,
Piszesz,ze ja plotkuje, daj przyklad!! chociasz jeden!!!
Mnie tez nic nie boli, pracuje solidnie i nie potrzeba mi do tego ani wujka ani ciotki, ale jak ktos zaprzecza prawdzie (pociotkowie maja lżej w tym zakładzie) to nie sposób napisac prawdę.
Jutro środa, wiec sie przygotuj i pod stolik.pa
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II