Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

romcio 2016-06-23 09:58:12
wiecie może jak wygląda tutaj praca jako Operator Wózka Widłowego - Magazynier? bo jest napisane, że stawka dobra dosyć, ale wydaje mi się, ze to wszystko jest zależne od liczby godzin tak naparwde i to dlatego wychodzi różnie.
Mm 2016-06-30 16:21:19
Za rok
h 2016-06-30 16:52:15
@Mm ale co za rok? Słuchajcie chce aplikowac na stanowisko Kierownik Wydziału Produkcji do Legnicy czy ktoś wie jakiego wynagrodzenia można sie tam spodziewać? Zalezy mi na zarobach rzedu 4000 złtych
Alfonso 2016-06-30 18:33:08
Nikt ci tyle nie da w lirze. Chyba ze masz super doświadczenie i wiesz o co "kaman". W dodatku umowy śmieciowe. Itd, itp...
Yfg 2016-06-30 18:58:33
@Afonso no ale jak to nawet na stanowisku kierowniczym? przeciez tak sie duzo zarabia z tego co wiem..
Fredo 2016-06-30 20:42:50
Wszędzie w biurach zarabiano więcej niż na produkcji, on ale w logistyce z sobotami to tez jest dobrze. Tak jest wszędzie dobrze gdzie nam Nika...
Ufg 2016-06-30 20:45:04
Fredo ty to wiesz co to jest analfabetyzm :-)
Majki 2016-06-30 20:47:04
No ja Ci powiem, że te soboty to są naprawdę dobre, nie ma się co przejmować za dużo, generalnie kasa jest spoko, dodatki też są na poziomie, nie ma się co przejmować zupełnie niczym z tego co wiem, pozdrawiam
Zastraszana 2016-07-03 15:15:32
Praca w lear może by nie byla taka zła gdyby nie majstrowa która potrafi w obecnosci wszystkich sponiewierc zwyzywac. Bo produkcja jej nie zchodzi przytym używa takich slow ze zwyklemu zjadaczowi chleba przez usta by nie przeszło odezwiesz sie to cie kierowniczka postraszy nikt sie nie odezwie bo sie boja ludzie a slabsi odchodza bo maja dosyć niema sie komu pozalic bo strach sie odezwac czemu ktoś sie tym nie zajmie czy to takie normalne zeszwaczka ze strachem idzie do pracy
klara 2016-07-03 15:17:12
@Zastraszana ale czego tu się w sumie bać? :) Może warto z nią porozmawiać, kierowniczka też człowiek.
Kinga 2016-07-03 17:13:43
Hahaha zastraszani..... Tylko tak naprawdę wszyscy Leją na majstrowie ich produkcje i zastraszanie. I tak ma być. Pracujemy 8 godz i do chałupy.. A majstrowe niech sit tłumacza z produkcj. Pozdrawiam za A BMW
Kinga 2016-07-03 17:14:24
karl 2016-07-03 18:33:48
Ja muszę przyznać, że części poruszanych tu problemów nie rozumiem, a sam mam zamiar aplikować na kierownika zmiany w Tychach. Trzeba mieć podobne doświadczenie, znać angielski, więc przypuszczam, że i płaca będzie zadowalająca. Ktoś wie?
Lola 2016-07-03 19:01:46
Co ty wogle piszesz jakie olewanie nieznam takiego pojecia w tym zakladzie kiedys robiłas jedna operacjie dzis latasz jak molpa po wszystkich operacjach
dumny piotr 2016-07-03 19:47:41
karl, znamy się nie od dziś, nie dasz rady - zdolności analityczne wymagają a ty takich nie masz przyjacielu
Luka 2016-07-04 07:20:05
Słyszeliście ma być w końcu klima w zakładzie. Będzie wypas. Jakby jeszcze trochę z tonu zeszli i kasę podnieśli to było by całkiem wporządku.
mika 2016-07-04 09:49:09
To juz cos jak w takie upały zamontowali klimatyzację widocznie myslą o was.
Alonso 2016-07-05 15:18:59
JAK KAŻDY WIE ŻE WSZYSCY WIEJĄ CO SIŁ W NOGACH Z LEARA A DLACZEGO TAK JEST ? TO JEST WINA CAŁEGO SZEFOSTWA TRAKTUJECIE LUDZI JAK BYDŁO SCIGACIE DO PRACY W SOBOTY I W NIEDZIELE POD GROZBĄ ROZMOWY Z KIEROWNIKIEM LUB KIEROWNICZKĄ I CO ? NIC WAM TO NIE DAJE JESZCZE CHWILA I NASZE KOCHANE MĄDRE MAJSTROWE BRYGADZISTKI I AUDYTORKI CHWYCĄ W SWOJE RĘĆE MASZYNY DO SZYCIA BO NIKT TU NIE ZOSTANIE BĘDZIE TYLKO PUSTKA Z WASZEJ WINY ,JAK NIE POTRAFICIE POSZANOWAC LUDZI TO BĘZIECIE PASLI KROWY I OWCE NA ŁAKACH DO TEGO POMAŁU IDZIE
Niewolnik Learowski 2016-07-05 15:29:58
Klima jest ale w ich biurach a na produkcji jest jak w łazni tureckiej brakuje tylko turków bo to warunki wymarzone dla nich a swoje swinie trzymam w klimatyzowanej chlewni i mają lepiej niż ludzie którzy tam pracują istne dziadostwo żeby firma którazarabia grube tysiące euro na poszyciach nie miała w srodku klimatyzacji no wstyd PANIE DYREKTORZE ale pan lubi zapełniac swoje konto w banku i jezdzic na wczasy do Hiszpanii a ludzie niech się gotują i niech karetki kursuja niczym taksówki po biednych ludzi taki z pana człowiek ale przyjdzie czas żę będziesz sam się smażył ale na ogniu w piekle i wtedy zobaczysz jak to jest fajnie pracowac w 40 stopniowym skwarze
klarson 2016-07-05 16:23:46
Hej. Widzę, że w Tychach jest oferta pracy dla tapicera, a że od lat pracuje w tym fachu zastanawiam się nad zmianą pracy. Umowa o pracę jest od samego startu?
Łukasz 2016-07-05 18:47:46
Alonso ty jak zawsze masz dużo do powiedzenia. Ja np. Lubię i potrzebuje chodzić w Soboty do roboty bo za to jest kasa a na tym mi zależy. Jak byłem 4 soboty to miałem drugą wypłatę. A bez sobót bida z nędzà. A ty Alonso od poniedziałku do piątku robota a na weekend picie, cpanie i rozrywki..... Takich jak ty na odwyk do żadnej roboty się nie nadajesz a w dodatku trza na cię robić ze żeby mieć jakieś wydajności. Chłopie rowy kopać się nie nadajesz a jak zwykle dużo do powiedzenia i to na forum fest zes odważniak. Podejdź i to powiedz jak majstrowa robi zebranie cwaniaku jeden hamski. Nie kompromituj się więcej. Roboty się czep bo życie ci uratowała i w więzieniu nie siedzisz... Hahaha
wojtek 2016-07-05 20:02:37
@łukasz no właśnie tak słyszałem, że za soboty można sobie sporo dorobić, ale nie sądziłem, że druga wypłata. To żal nie korzystać!
xyz 2016-07-05 22:52:54
@Łukasz skoro wychodzi Ci 2ga wypłata to musisz być osobą z logistyki? ,magazynu? , majster z krojowni? osoba stojąca na produkcji nie uciuła 2giej wypłaty w 4 soboty
mika 2016-07-05 23:01:45
to widocznie dobrze zarabiaja te działy, myslalam ze ludzie zbiura tyle wyciagaja
Ciekawa 2016-07-06 12:15:24
A czy wiadomo kiedy wróci z chorobowego Marta.W z laminowania ? Ta co romansowała z kolesiami od pudełek ??
kota 2016-07-06 14:54:49
zastanawiam się jeszcze jak wygląda u nich praca jako Continuous Improvement Coordinator, bo nie ma w ogłoszeniu informacji o zarobkach nawet niestety.
Wojtek 2016-07-06 16:40:20
Mika a w biurach to bez premi i bez nadgodzin slyszalem ze kicha jest i tez uciekają gdzie się da. No co zrobic kazdy sie ratuje tak jak może i idzie tam gdzie płacą więcej. Ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma......
hjh 2016-07-06 16:53:51
@ Wojtek sądzę że ostatnia częścią swojej wypowiedzi idealnie podsumowałeś cały jej kontekst. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Wiec nie jest tak ze gdzieś jest zbnacznie lepeij - nie doceniamy czetso tego co mamy. I to chyba nasz duży błąd ........
Jokoono 2016-07-07 18:55:49
Ciekawa, Marta razem z mężem spędzają chorobowe!? Ludzie mówi ze on jej pilnuje cały czas! I do pracy boi sie wyjsć :-) zreszta widać ze zwolnienia bierze od psychiatry.
nmk 2016-07-07 22:07:01
@ Jokoono jak możesz przybliżyć sytuacje dla soób które w firmie nie pracują i nie wiedzą o co chodzi?
Krycha 2016-07-08 09:47:57
Jokoono Nie wyciagajcie czyis brudow nikogo nie obchodzi zycie prywatne. Nie badzcie jak fotografy z regalow. Zajmijcie sie swoimi sprawami.
ivo 2016-07-08 09:50:22
popieram twoje zdanie. natomiast ma ktośn tutaj z was doświadczenie jako tapicer w tej firmie? chc,ę dowiedzieć się czy umowa o pracę jest od razu czy po próbnym
Maniek 2016-07-09 19:50:37
LEAR SCHODZI NA PSY WSZEDZIĘ SIĘ OGŁASZAJĄ DLACZEGO ? BO BRAKUJE LUDZI KAŻDY UCIEKA Z TONĄCEGO OKRETU GDIE SIĘ DA I MAJĄ RACJĘ BO TO CO TU SIĘ DZIEJE PRZECHODZI LUDZKIE POJĘCIE MAJSTROWE WYŻYWAJĄ SIĘ NA SZWACZKACH BO SZYJO ZA WOLNO BO IM KTÓRAŚ NIE PASUJE I TAK NIE MOŻE BYC PRZYKŁADEM JEST PANI MARIOLA ZA TO CO ODWALIŁA TO POWINNA PASC BARANY NA ZAKOPIAŃSKICH HALACH NIEWIADOMO PO CO TRZYMAĄ TO CHORĄ NA UMYSLE PSEUDO MAJSTROWĄ NIE POTRAFI ROZMAWIAC Z LUDZMI TO NIECH SPADA NA ZIELONĄ ŁĄKĘ CHODZI TAKA DUMNA JAKBY BYŁA JAKĄS KRÓLOWĄ A JEST ZWYKŁĄ K.....WĄ KTÓRA WYŻYWA SIĘ NA LUDZIACH
Damian 2016-07-09 19:58:32
Ola jest mistrzynią w grze na flecie lubi tak grac że jeszcze chwilę i będzie sekretarką Andrzeja a tam to bęzie płukac gardło co chwile
kamil 2016-07-09 20:48:21
Słuchajcie chce się zatrudnić jako inżynier procesu ale trochę czytając wasze komentarze nie wiem co myśleć, wy niby narzekacie ale za to wiem, że dają umowę o pracę, cały etat, do tego socjal i gwarancję stałego zatrudnienia. Poradźcie tak szczerze czy warto czy nie
Mmm 2016-07-10 12:06:08
Takich. Jest wiecej szyję już 10 lat ale takiego syfu nie było szwaczke mozna zmieszac z blotem. Jakby byla niewolnikiem to my robimy na tych nierobów troche poszanowania drogie panie
kamil 2016-07-10 13:42:33
A możesz poradzić coś mi @Mmm w końcu chce złożyć na wyższe stanowisko cv
mika 2016-07-12 20:02:31
Jeżeli Ci zależy, to możesz przecież tm aplikowac, jak zaproponuja ci rozmowe to mozesz pojsc, akurat wtedy dowiesz sie od źrodła jakie oferują ci warunki, mysle ze im wyzsz stanwosiko i masz wieksze kwalifikacje tym lepiej dla ciebie
Amadeusz 2016-07-14 19:39:07
NIEKTÓRE MAJSTROWE TO CHCIAŁY BY ŻEBY LUDZIE PRACOWALI CAŁY TYDZIEŃ BEZ ODPOCZYNKU PODCZAS GDY ONE SOBIE SIEDZĄ PRZY BIURKU I SIĘ CHŁODZĄ PRZY WIATRACZKACH A TAK NIE MOŻE BYC POŁOWA Z NICH NADAJE SIĘ NA BAZAR A NIE DO LEARA ILOSC I ILOSC TYLKO TO SIĘ LICZY A PRACOWNIKOM ROBIĄ KŁOPOTY ŻE KTOŚ SOBIE ZADZWONIŁ NA ŻĄDANIE I JUŻ JEST WIELKI PROBLEM BO KOMUŚ WEDŁUG NICH SIĘ NIE CHCE ROBIC DLATEGO TERAZ MACIE TAKĄ SYTUACJĘ ŻE NIKT NIE CHCE ROBIC W TYM CHORYM ZAKŁADZIE JAK MA BYC LEPIEJ JAK TAKIE PUSTE MAJSTROWE RZĄDZĄ NA MODELACH
dima 2016-07-14 19:54:11
ja tam się majstrami kolego nie mam zamiaru przejmowac jak się do was dostanę, najważniejsze to się jednak na robocie skupić swojej, a jak mi według oferty dacie umowę o pracę to na wiele rzeczy jestem gotowy bez problemu przymknąć oko. oferta na tapicera aktualna?
brutus 2016-07-15 23:54:39
baby przełozone na produkcji (bo w innych działach to inna bajka- wykształcone są)nadają się tylko do grzmocenia, sponiewierania i upodlenia lubią bo tak ich biologia, oczywiście te takie możliwe nikt nie karze wam tłuc co popadnie, w desperacji i braku możliwości innej opcji. Ciężko spotkać odpowiednia babkę na przełożoną z doświadczenia i obserwacji to 8 na dziesięć się nie nadaję wpadaja w panikę jak normy nie ma, flustracją i krzyki poniżanie pracowników, a w konsekwencji strach przed degradacją, a u facetów jest na odwrót 2 na 10 się nie nadaje musiał by być jakiś ćpun i łapówkarz to tak to będą po nim jeżdzić jak bo psie
mika 2016-07-16 09:09:44
chyba aktualna,maja teraz inne ogłoszenia tez zobacz.
Michał 2016-07-16 09:42:49
Brutus, ale ty jesteś brutal :-) piszesz jakbyś był jakimś szpiegiem albo kapo :-) Dozór ciężki chleb i nie zazdroszczę takich stanowisk, wszyscy po nich jadą jak po psie, a wszystkim ludziom nie dogodzi! Tym co przyszli pościemniać do roboty to dla nich dozór wróg publiczny nr1 . Sam kiedyś chciałem składać papiery na brygadzistę, ale szybko sie rozmyśliłem , nie chciałbym być traktowany jak wróg publiczny i ktoś na kim ciagle psy wieszają, a w obecnej sytuacji tylko im współczuć, codzienne zebrania, listy na nadgodziny, namawianie...... Masakra
kino 2016-07-16 11:50:50
A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. logistyki? Dobrze, że jest zawierana umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie nie jest łatwo.
RickGrimes 2016-07-18 14:54:53
Witam :)
Tak czytam niektóre posty i nie mogę przestać się śmiać :D wymyślacie bzdóry i chcecie gwiazdki z nieba.
Lear doskonale prosperuje i zanerza się z biegiem lat rozrastać. Pracowałem wcześniej, pracuję ponownie, są świetne zarobki, plus premia za weekend'y :) Ludzie są jacy są, niektórzy myją Sobie dupę by tylko udowodnić Swoje prostactwo, ale również by jakoś przetrwać do końca zmiany :) Każdy kopie dołek pod drugim, ale tak jest wszędzie i radzę się przyzwyczaić, robić Swoje i nie dać Sobie wejść na głowę :) Jestem młody, nowy i jeszcze mało doświadczony w Tej firmie, ale nie dam Sobie wmówić pierdół jakie wypisuje Każdy z Was. Postaram się przetrwać jak najdłużej, czeka Mnie sporo wysiłku, ale nikt tutaj nie będzie Was głaskał po głowie. Jedyne do czego muszę się przyczepić to porządek w WC... To woła o pomstę do nieba. Wchodząc do kabiny muszę zatykać nos, a nikedy trafiają się niespodzianki. Ludzie, jak tak dbacie o Swoją toaletę w domu to gratuluję. Druga sprawa to sterowanie nowych pracowników masą nowych informacji do zapamiętania. Pracuję drugi tydzień i nie wiem co jest do czego bo wszystko się miesza... Trochę luzu i wyrozumiałości ! Wy już na starcie wszystko potrafiliście ? Nie tresujcie młodych, i nie traktujcie niższych jak dzieci. Pozory mylą. Więcej człowieczeństwa i szacunku. Pozdrawiam zmianę A ;)
bye 2016-07-18 15:12:45
Świetnie, ze jest zawierana umowa o pracę @kino. Nie sądziłem, że jest jeszcze taka firma, która jest w stanie zapewnić takie warunki, a to pozytywne zaskoczenie. Wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać?
krzysiek 2016-07-19 10:21:40
witam.
chciałbym sie dobiedziec cze lear szuka pracowników ???
kontrola jakosci na przykład
romcio 2016-07-19 10:22:21
tak, szukają tutaj pracowników nadal, jest sporo ofert, ale też jest ciekawa taka jako Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska.
Ja 2016-07-20 16:38:02
Jest taki jeden co naprawia maszyny i chwali sie, ze ma ma papiery inzyniera na bhp i ze wskakuje przy pierwszym wolnym wakacie!
bernioo 2016-07-20 18:59:18
@romcnio ten Specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska to nie jest taka prosta sprawa kolego jak ci się wydaje, no chyba że znajomość norm ISO 14001 oraz OHSAS 18001 nie jest ci obca, poza tym to jednak Tychy...
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II