Lear Corporation Poland II

Jarosław

Opinie o Lear Corporation Poland II

Zm c 2017-06-28 20:49
Wariat pytam czy ktos zna ta osobe a nie
Aaaaa 2017-06-29 14:13
100lecie żenada????
Kolega 2017-06-29 19:21
Dlaczego nie podejdziesz do niej i sam nie zapytasz ? Akurat ta dziewczyna z krojowni skóry nie gryzie i Cie nie przegoni bo należy do sympatycznych ludzi. Ale jeśli myslisz do niej zarywac to odpuść bo jest zajeta.
Kolega 2017-06-29 20:05
Mi się podoba kj też ze zmiany C. Ale się wstydze.
rere 2017-06-29 21:37
A więcej konkretów?
Kolega z krojowni skory 2017-06-29 22:39
z natury jest bardzo ładna dziewczyna, bo nie maluje sie zbytnio a przynajmniej Ja tego nie zauważyłem. Ma niespotykanie gęste, grube ,brazowe wlosy, drugiej takiej dziewczyny na krojowni skóry nie ma z takimi wlosami i jest dosyć szczupła.. Dlatego mysle że łatwo skojarzyc o kogo chodzi. Ale, że jest zajęta to sie nią tak nikt nie interesuje na krojowni skóry. Ale jest wporzadku dziewczyna, dość pracowita nie można zaś tego powiedziec o niektórych osobach.
Zm c 2017-06-30 10:55
No to lipa
Kolega zm C 2017-06-30 17:42
Może ktoś podpowie z jaką nie trzeba za dużo bajerować żeby np. wyskoczyć razem na loda. W końcu lato ;-)
zwykły pracownik 2017-06-30 18:02
Ostatnio liczą się tylko układy i znajomości, lizusy i donosiciele nie muszą robić nic, mogą pół zmiany przegadać i nikt im nic nie powie.
Podniesienie kategorii to jedna wielka niesprawiedliwość i krzywdzenie osób, które długo pracują a nie są lizusami. Podnieśli kategorie liderom, bez względu na to ile pracują i to ze niektórzy z nich ostatnio mieli już podniesione, a podobno 3 lata trzeba czekać na podniesienie. Samo zostanie liderem było dla nich nagrodą i dostali premie liderską. Są osoby pracujące 6 a nawet 8 lat i ciągle na drugiej, nie biorą chorobowego , nie mają upomnień ale żeby ich docenić to nikt nie pomyśli. Lider pracujący dwa lata, (rok na lirze) ma już 4 kategorie i umowę na stałe, to chyba największe przegięcie.
I jak tu normalny pracownik może mieć chęć do pracy!!!!!!! hm a racja dostaliśmy mufinkę i kubek hahaha
rere 2017-06-30 19:21
Jaką?
Lolka 2017-06-30 20:17
Wystarczy, że pojdziesz z jedna panienka z domu publicznego gdzie często ostatnio przesiadujesz, raczej Ci taka nie odmowi. A w learze nie szukaj dziewczyn na jeden raz bo tu sie pracuje a nie robisz z leara wiekszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niz był dotychczas. Zajmij sie robotaa a nie glupotami.
Kolega 2017-06-30 22:46
Jak pierdne to i z mojej smierdzi, może chcesz też powachac ? Bo widze, że lubisz innym zaglądać w tyłek :) ps. teksty masz jak na poziomie gimbazy :)
Xc 2017-06-30 22:52
Widze, że jak ktos tu o kogos zapyta to zaraz wszyscy ta osobę zaczynają obsmarować, nie wiem czy to z zazdrosci czy z czystej glupoty..
Zm c 2017-07-01 00:55
Zalll was czytac zapytalem o dziewczyne a tu odrazu takie komentarze wezcie sie ogarnijcie
zapaleniec 2017-07-01 07:07
Nie uwierze,że Pani Kierownik OSZUKAŁA WSZYSTKICH mówiąc o tych 3 latach jako jeden z warunków do podniesienia kategorii.
Po prosru to nie może byc prawda
Produkcja 2017-07-01 07:26
Niby nie wolno chorować a i tak osoby które ciągle chodzą na chorobowe dostają kategorie. Wszystko zależy od majstrowej. Wystarczy się dogadać.
kkk 2017-07-03 17:34
Niech sie wezmą do roboty ,Ci którzy jej wymagają
byly pracownik 2017-07-04 09:16
Wszyscy wieją z tego zakładu- nawet starzy pracownicy z biur. Masakra co tam sie dzieje teraz
Ostatni Sprawiedliwy 2017-07-04 21:46
Super. Dziękuję za informacje Tomku.
xyz 2017-07-05 23:55
czy są tam teraz wolne miejsca pracy ?
koza z nosa 2017-07-06 21:13
Plecy :(
Zamiast lepiej jest gorzej 2017-07-07 19:17
Co jest najbardziej wkurzające że ktos kto pracuje dłużej na Krojowni jest gorzej traktowany niż ten kto siedzi przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] majstrowej tak samo sytuacja ze ciemniaczami którzy co chwile chorują jest takich paru na Zmianie C a majstrowa ma to wszystko gdzies zamiast wywalic na zbity pysk zajmuje się obserwacją jak ludzie pracują zamiast zając się tymi Sciemniaczami których trzyma niewiadomo po co widocznie się ich boi tknąc
Rogacz md bobrowk 2017-07-13 21:16
Ciekawe ilu facetów bawi nie swoje dzieci ?
Babeczka 2017-07-15 20:58
Kj Agata z krojowni c mogłaby choc na chwile zając się robotą a nie wciaz bawi się na telefonie i pisze smsy. A majstrowa Magda, widzac to nic sobie z tego nie robi ... jedni zapierniczaja a inne sie opierniczaja a placa ta sama. Jak tak każdy zacznie brac z niej przykład to robota stanie w miejscu. Może Pani Kierownik zacznie sie tez interesowac krojownia skóry a nie tylko na produkcji przebywa. Może i tu zaprowadzi jakiś porzadek i kilka osob ze stanowiska zdegraduje...co niektorym wyszloby to na dobre. Bo na ostatku tylko kilka osob bedziee rzetelnie pracowac (głównie są to osoby z dłuższym stażem pracy )i zapierniczac a ona bedzie sie szlajac po całej krojowni i udawać ze cos robi... az wszystkich oczy bola jak na to patrzą.. :/
Krojczy 2017-07-16 06:10
Nie gadaj majstrowa cały czas się wydziera za telefony tylko widoczne tobie zaszła za skórę
Babeczka 2017-07-16 15:48
Jak ktos inny wyciagnie telefon to sie drze ale jak ona ma na legalu to tylko zwroci jej uwage zartujac i idzie w sina dal.. nie zaszla mi za skore ale drażnia mnie ludzie ktorzy nic niee robia a po robocie gadają ze lekko bylo w pracy bo sie nie narobila. A czym ma sie narobic jak nic prawie nie robi. Takich gwiazd jest kilka na krojowni ale ona rzuca sie w oczy wyjatkowo.
Krojczy stol 2017-07-17 12:47
U mnie sprawdzała na stole i byłem z niej zadowolony bardzo sympatyczna i pracowita dziewczyna :)
zsa 2017-07-17 14:27
dokłądnie, pewnie zazdroscicie, ja sam nie widziałem zeby kto kolwiek sie przerabiał na krojowni skóy wiec przestancie obrabiac [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko popatrzcie na siebie
Żal 2017-07-17 20:19
Jeżeli tak wykrawasz skore jak ona sprawdza to rzeczywiscie oboje jesteście pracowici..
krojczy stol 2017-07-17 21:17
przynajmniej nie wypisuje glupot przez forum ciekawe jak ty sprawdzasz wilki pracowniku
Krojownia 2017-07-17 21:43
Obrabiane tylka przez forum ;-) widać kolejna zazdrosna i niezadowolona z swojego życia osoba ;)
kj c 2017-07-18 15:19
mi tam zawsze pomagala
Tttt 2017-07-18 22:35
Gdzies trzeba sie wyzalic. W koncu prawdziwych przyjaciół w learze sie nie znajdzie :)
Zzz 2017-07-19 04:14
To do mamusi a nie desperacko na forum ;)
Xyz 2017-07-19 09:24
Napewno osoby piszące na forum się najwiecej przerabiają ;)
Gniewny 2017-07-19 18:56
Swoje żale skladam tutaj, bo chce zeby ktos w tym learze zajął sie tymi nierobami. I mam gleboko gdzieś czy te lenie smierdzace maja plecy. Zawsze mogą zaprosić swoje sasiadki na wyzsze stanowisko, czy tam ciotki czy h** wie kto jeszcze stoi za wami. Niech zapiep**aja za was jesli wy nie umiecie pracowac tylko sie lenicie. Nikt za was zdrowia niszczyl nie bedzie zeby zawalac podwójnie by nadrobic zaleglosci. ... nie za takie pieniadze..
Zzz 2017-07-19 19:42
Mniej narzekaj więcej rób, widać ze jesteś jedna z tych osób co stoja i zagładaja tylko co kto robi żeby mieć na kogo gadać zamiast skupić się na swojej robocie
Wrrr 2017-07-20 16:35
Ty należysz do osob ktore nic nie robia i nie chcesz zeby to sie zmienilo bo do roboty sie nie nadajesz. Tyle z tematu. Narka
Zzz 2017-07-20 18:25
jak pracujesz tak jak narzekasz to jesteś pracownikiem miesiąca ;)
krojownia 2017-07-20 20:09
Najpierw ty sie przedstaw i wtedy my ocenimy Ciebie czy dobrze pracujesz a nie ty oceniasz wszystkich a
Wrrr 2017-07-20 21:13
Sam sie przedstaw
Krojownia 2017-07-20 21:17
Ja nie obsmarowuje komuś pleców z zazdrością
Wrrr 2017-07-21 17:11
Nikogo nie obsmarowuje, przedstawiam tylko jasno sprawe. Dziewczyna nic nie robi tylko wciaz pisze sms... nikt za nią roboty odwalal nie bedzie...
Krojownia 2017-07-21 19:09
Może powiesz ze pisze SMS a ty przychodzisz na jej kj i sprawdzasz za nią ? Nie bronię jej bo wiem ze większość si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i ona tez ale nie mów ze inni stoją a ty biedny/biedna przychodzisz i sprawdzasz jej skore? Nie oszukujmy się Nikt się nie przerabiają czasem jest luz czasem zapierdol ale nie gada się na innych jak się samemu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi a nie uwierzę ze ktoś na krojowni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za 8 osób
Krojownia 2017-07-21 19:13
Pozatym. Innych chol3ra strzela jak widza ze ktoś ogarną szybko co ma zrobić i ma luz zamiast stać 8 godzin i udawać ze coś się robi jak ktoś jest nie obrotny to niech nie gada na innyc
Banan69 2017-07-22 12:31
Czy wie ktoś jak nazywa się dziewczyna,ktora kituje BMW na zmianie a? :)
aaa 2017-07-22 20:41
Jak wyglada
Banan69 2017-07-23 01:10
@aaa Szczupła średniego wzrostu długie włosy młodziutka. Wydaje się być sympatyczna :)
Ooo 2017-07-26 00:12
Szrek znowu pijany
RAM.... 2017-07-27 00:45
Kto to jest Szrek?
Zostaw swoją opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lear Corporation Poland II