Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Goga

Przez ponad 10lat dawałam radę nadgodziny ,soboty itp.ale teraz pracować PRZEZ TRZY TYGODNIE NA NOCKACH ,nie dam rady psychicznie i fizycznie.To nie jest rozwiązanie .... a wręcz przeciwnie jeszcze więcej l4

@Goga

Popieram,,,,,,,,

Obserwator
@Goga

Nie trzy tylko cztery tygodnie...

@Obserwator

Nagle taki nawal pracy że soboty i niedziele pracujące ??

Dupa

A na zmianie A jest kilka przystojniaków

@Dupa

A są oni na produkcji czy na Krojowni ?

Kj Produkcja
@Ania

Jest pare Ciach na Krojowni Skórzanej a szczególnie na Premarkingu na Zmianie C są fajne chłopaki aż slinka leci na ich widok

Roznosząca
@Kj Produkcja

No są są to przyznam szczególnie dwóch mi się podoba chciałabym pójsc z nimi na piwo. :-)

@Roznosząca

To zrób cos zeby cie któryś rozpoznał. To cos wykombinujemy. -:) -:) -:)

Koleś
@Roznosząca

A z której jesteś zmiany to zaproszę Cię na piwo może 2

Dupa
@Ania

Na produkcji jest może dwóch reszta przystojniaków jest na krojowni

Zm (C)

Koleś
@Fajne chłopaki

A dokładniej z jakiego modelu?

Z kroj skóry

Roznosząca pozdrawiam Chłopaków :-);-)
@Dupa

Z tym się zgodzę na produkcji same brzydale błeee aż odpycha ich wygląd a na Krojowni to jest kilka ciach najbardziej to mi się podobają chłopaki z Premarkingu oczywiscie Ci starsi bo te młokosy to nie mają stylu

Kj zmiana C
@Roznosząca pozdrawiam Chłopaków :-);-)

Często przychodze do Ani z poszyciami i przyznam że jest na co popatrzec co do twojej wypowiedzi to się zgodze mi się podoba dwóch z premarkingu jak przyjde z poszyciem to spróbuje do nich zagadac

@Kj zmiana C

Przyjdz przyjdz. Moze cie jakos w ten sposób rozpoznam. Jak nie chodzi o mnie to trudno. Heh -:)

Kj zmiana C
@Fajne chłopaki

Jak bedę w pobliżu to wpadnę ;-) no tego czy chodzi o Ciebie to Ci nie powiem to tajemnica podpowiem Ci że chodzi mi o was dwóch paaa :-**

@Kj zmiana C

A dajesz czy trzeba z Tobą chodzić? ;)

KJ
@Fajne chłopaki

A na krojowni tkaninowej są jakieś ciacha?

Bonus RPK
@Fajne chłopaki

Gościu nie stać Cię na randki, kino, drinka wspólne wypady na wakacje to sory ale nie zamoczysz :D

@KJ

Ciacha są w Automacie a tak to same pasztety błeee

KJ

Z Ciebie też niezły pasztet

Niunia

A co to za Krzysiek, on na bmw szyje albo 760 zm c

Zm c
@KJ

Same ciacha

Dobra kolezanka z krojowni skory
@Kj zmiana C

Dziewczyno daj sobie spokoj z krojczymi i z chlopakami z premarkingu z krojowni skory zm c. Kazdy kto z nimi pracuje wie, ze to sami cwaniacy, chamskie prostaki. Tak obrabiaja kazdego za plecami i wysmiewaja sie z wszystkich, ze az uszy puchna. Weź poszukaj sobie chlopaka wśród swoich znajomych albo ludzi poza Learem. Dziś chodzisz tam z poszyciami a później bedziesz omijac krojownie wiekim łukiem. Dobrze Ci radze ale zrobisz jak uważasz.

Premarking
@Dobra kolezanka z krojowni skory

Aniu od dawna wiadomo że kopiesz dolki pod Premarkingiem jestes najbardziej fałszywą osobą na Krojowni z kim byś nie rozmiawiała to zaraz myjesz dupe możesz miec znajomosci i układy ale nie zmieni tego to że jestes fałszywa nawet majstrowa Krystyna ci nie pomoże od Premarkingu trzymaj się z dala zajmnij się sprawdzaniem elementów bo cienka jestes mimo że długo pracujesz to latasz i pytasz się Audytorki czy to puscisz zastanów się dwa razy zanim cos napiszesz a jak masz cos do nas to zapraszam na początku zmiany i powiedz nam to

Kolezanka
@Premarking

Audytorka od tego jest żeby sie jej pytać jak czegos sie nie jest pewnym w 100%. Wy za to zaznaczanie wszystko po lepkach. A później wykrawaja nam co bądź, ze więcej skór jest odrzucana niz zostawiana. Naucz sie sam sprawdzac a nie krytykujesz inych. Skaza skazie nie równa. A co do osoby nie trafiłeś. Na krojowni jest duzo osob które was nie lubią takze ciezko byloby Ci zgadnąć. Bladzisz za daleko. Waszej liderce tez dupe myjecie na kazdym kroku. Wiec duzo sie od tej Anki nie różnisz.

Zapraszamy na Premarking pokaż jak się znaczy
@Kolezanka

Znaczymy jak znaczymy ale jak jestes taka mądra to zapraszam na Premarking pokaż jak się powinno znaczyc jeden dzien i Cię rączki rozbolą wtedy się posmiejemy z twoich umiejętnosci kto myje dupę ten myje wy też nie jestescie w porządku każda na każdą nawija

Premarking zm B
@Kolezanka

Widze że kolejna mądra kajotka się odzywa kto nie wie na czym polega praca na Premarkingu to zapraszam na Maserati jeden dzien wystarczy żeby każda skuliła głowe i z płaczem wyszła od razu na chorobowe u nas jest to samo na Zmianie i odpowiedz ta sama przyjdz i pokaż Co potrafisz a nie udzielasz niektóre z was są mądre tylko w pysku połowa nawet parametrów nie zna i z czym wy tu wyskakujecie nie musicie nas lubic ja mam gdzies co mówicie

Zapraszam na 405 zmiana A
@Kolezanka

Wy kajotki to potraficie tylko siac ploty i nic więcej nie potraficie dac każdą z was na tydzien na 405 i będzię tylko płacz i od razu chorobowe ręce wam wysiadną wtedy zobaczymy kto co potrafi smiac mi się chce z waszego biadolenia sprawdz jedna z drugą 64 płaty i pokaż jaka jestes mądra

Krych
@Dupa

Gdzie Ty masz tych przystojniaków na zmianie A?

Obserwator

Kierownictwo bajka, niech powiedzą że Niemcy z audytu na Porsche na kwarantannie ????

@Obserwator

Ale kierownictwo już chyba zdrowe bo jest w pracy !!????

@Obserwator

Czy nadal wirus szaleje na zakładzie ???

@☺

Największe wirusy to bordowe fartuchy i 1 czarny zm A pozdrawia!!!!!!!

@☺

Wirus szaleje na Zakładzie 212 osób zarażonych ale co tam oni liczy się produkcja i sciganie ludzi na soboty na 1 i 2 zmianę bo po co mają siedzic bezczynnie przyjdzie czas na Was Żałosne Damy aw Bordowycy i Szarych Fartuchach że poczujecie na własnej skórze Koronawirusa niech was tam podusi za to co robicie z ludzmi i że zatajacie przypadki zarażen

@☺

Wirus szaleje przypadków codziennie przybywa a co robi nasz kochany Andrzej nic chodzi i się uśmiecha patrzy żeby nu się ładnie ukłonic bo wiadomo on to jest ViP ale panie Andrzeju zakład za chwilę będzię zamknięty tym razem na Amen wczoraj pacjenta wzieli nasi kochani (usunięte przez administratora) Sanepidu a że gosc nie miał temperatury to sobie ładnie wrócił do domu z ludzmi z autobusu zarażając innych przy okazji więcej jest przypadków i wszystko zamiatane pod dywan pozarażane są osoby z logistyki i kadr ale co tam plete głupoty U nas na Zakładzie nie ma Epidemii

na bieżąco
@Szkoda Słów

Posłuchaj (usunięte przez administratora)! Jeżeli uważasz, że jest tak źle to zakładaj "hełmofon" z klimatyzacją i idź do pracy w nadleśnictwie. Jeżeli cię drzewa i zwierzęta nie zarażą to będziesz szczęśliwy.

@na bieżąco

To ty Posłuchaj (usunięte przez administratora)to że jeszcze nikt nie umarł na koronawirusa nie znaczy że Dyrektor może robic co chce i tak Zamkną ten Lear to tylko kwestia czasu także popraw sobie majty i nie napinaj się tak bo i tak kreska jest postawiona i możesz sobie tu pisac wszystko i tak nic nie zrobisz za chwilę sam zachorujesz i zobaczymy czy będziesz taki Kozak

@Szkoda Słów

Jeżeli to prawda, że w kadrach i logistyce j SA zakażenia co id, to powinni zamknąć zakład Natychmiast, przeciez tam przychodzi najwięcej pracowników.

Marius

Ja ostatnio w HR byłem. Mam iść a kwarantanne

To już jest blisko

Produkcja wrze 1 robi za 3 więc czekamy na 2 Zamknięcię i Epidemię w Learze

@To już jest blisko

No ludzie chorują a trochę też zwolnili !!!

Brajan
@☺

Kolejne przypadki z naszego zakładu pracy czy nikt tego nie widzi udajecie że nic się nie dzieje na szczęście ludzie zgłaszają do sanepidu takie anomalie a zakład za to zapłaci karę

Bobbi
@Brajan

Zgłaszac do Sanepidu Wojewódzkiego a jak trzeba zamknąc w (usunięte przez administratora)Zakład bo będzię więcej przypadków nie dzwonic na jarosławski Sanepid bo to sprzedawczyki i nic nie zrobią tylko Wojewódzki może zamknąc ten Zakład i przy okazji wysłac połowę tych Cwaniaków w bordowych i szarych fartuchach na Kwarantannę

???
@Bobbi

Tak jak dzisiaj wychodziliśmy na 1 wyjście czy to jest normalne? Jak tak dalej pójdzie to każdy będzie miał covida

Biurowy
@???

Ja pracuje w biurze i naste mają gdzieś. Dyrektor nie zamknie firmy, bo mu nie pozwolą, przeciez to jest strata ogromnych środków.

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Hm

Czy panie majstrowe i biuro mogą opisać jak było na wyjazdach integracyjnych proszę o wypowiedzi

@Hm

PANIE?dobre

Pewne Info

Niemcy z audytu ponoc są chorzy na coronkę i teraz nasze kochane kierownictwo dopiero zobaczy co to znaczy epidemia a tak wszystko fajnie miało byc

Pyyanie

Czy logistyka w dalszym ciągu śpi na nockach?tak tylko pytam

Ccccc
@Pyyanie

No pewnie bo co ma robić.

Taka Prawda

I jak zwykle to samo gdy jest jakis audyt to wszyscy robią pod siebie i panikują nie ma to jak ryc komuś głowę i siac panikę a ja powiem tak niech te Bordowe Paniusie i wszelkiej masci Opierdalacze w zielonym i niebieskim bójcie się bo i tak wasz los jest przesądzony i kłódka zawisnie na tych drzwiach

@Taka Prawda

Oj tak kłódka jest coraz bliżej powoli kończą się złote czasy dla tych Bordowych Modelek chodzą wypizdrane i wypachniane a nie umią nic tylko stac nad ludzmi ale jakbym miał 3 tysie jak one to też bym stał i nic nie robił

Krzychu

Czy to prawda, że jeśli pracownik się zwolni sam dostaje 10 tys odprawy?

Kierownik
@Krzychu

Jeśli pracowałeś do 2 lat to otrzymasz 1miesieczna odprawę, jeśli od 2 do 8lat to 2miesieczna, a jeśli powyżej 8 lat to otrzymasz 3miesięczna odprawę.

Dokładnie tak

Mówię jak jest...

Kiedy Pani z Logistyki centralnej będzie miała dobry internet żeby pracować z domu? Zaloguje się na 15 min a potem nie ma jej cały dzień , skoro nie działa internet to jadę do pracy....

@Mówię jak jest...

Która to pani której nie ma w pracy i ma słaby internet i loguje się na 15 minut?

Ona
@Piotr

Asiunia

Cccccp
@Mówię jak jest...

Jak się zwalniałam to wszyscy pukali mi do głowy,że szkoda że odprawa a dzisiaj ja mam prace a wy martwicie się kto będzie następny. Do odważnych świat należy

Pppp
@Cccccp

Opowiadacie kierownik jest odpowiedzialny na puszczanie syfu jak się odważy !!! hahahaha brakuje mu !!!!

Riczi

Więc dobrze widziałem te duże ilości zwolnień - przykre i bez szacunku... Jutro to mogę być ja. Głowa do góry nie na Learze się świat opiera

Riczi

Długo pracowałaś?

Była pracownica
@Riczi

8 lat

@Riczi

co ma szacunek do zwolnien grupowych? zaklad nie potrzebuje tylu pracownikow i tyle, oni nie maja nikogo w dowodzie zeby gwarantowac prace do emerytury. zejdzcie na ziemie

@9

To ma szacunek do tego że powinno odbywać się to w sposób sprawiedliwy a nie czy cię lubi kierowniczka czy nie często opinia majstrowej nie jest brana pod uwagę.Ale karma wraca i mam nadzieje że zrobi to bardzo szybko

#paulinka

Dobra mina do złej gry, nikt nie cieszy się ze zwolnienia. Zresztą większość znajomych, która pojawiła się w zakładzie z powodu rozwiązania umowy i tak po wychowawczym by nie wróciła, ale niestety niektóre by wróciły. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, może nie będzie tak źle

Pewne Info

Ludzie uciekają z usmiechem na ustach a wy tu płaczecie jakbyscie zarabiali miliony ? Nie zostanie zwolnionionych tylko 460 osób tylko nawet i 600 do konca roku 405 i jest to ostateczny termin po tym terminie roboty braknie i kolejni do zwolnienia

Ewka

Niestety wszyscy z urlopu wychowawczego lecą bez wyjątku

Pro

Pamiętajcie na Learze świat się nie kończy to on padnie bez nas????

Serwisant

Pamiętam czasy, gdy miesięcznie przyjmowano 200 pracowników i zwalniano podobną ilość.Załoga była młoda i piękne dziewczyny. Teraz pozostały tyko wspomnienia. Pozdrawiam Was wszystkie.

Ona

Nie ma co się martwić na zapas! PS Pozdro dla przystojniaka że zmiany C

Kj
@Ona

A który to taki przystojny ze zmiany C daj namiar

Ola
@Ona

Jest tam taki przystojny jeden (494)????

Ola

Wiem ale nie o tego mi chodzi. Tam jest jeszcze jeden (ładny chłopak) tylko nie wiem jak ma na imię????

Leonsio
@Ola

To ja leonsio jeżeli Tobie się podobam puść do mnie oczko

Dzisiaj czy w poniedziałek będą wypowiedzenia i ile osób i z jakiego działu

Lear man
@4

Idą po kolei i nię będzie żadnego wyjątku kto pracuje 10 czy 15 lat czy 8 i tak jego los przesądzony

Albatros

To że zwalniają to w tych czasach niestety jest norma , ale winno robić się w sposób cywilizowany , czyli uporządkowanie etatów . Tam gdzie ma być człowiek z wyższym wykształceniem to winno tak być , tam gdzie ma być odpowiednie wykształcenie techniczne również jesli wymagany jest obcy język to również . Na pewno to uspokoi w jakiś sposób złe nastroje w zakładzie .

Beno
@Albatros

Jak w biurze to co drugi bez wykształcenie i odpowiednich kwalifikacji tylko plecy i znajomości

Ala
@Beno

Skąd taka znajomość wykształcenia ludzi biurowych - żałosne

Beno
@Ala

A niby co jest w tym żałosnego? Cała prawda, co myslisz że ludzie się nie znają.

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II