Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Rozczarowany

HA HA HA jakie podwyżki, Biura przez dwa lata nie miały podwyżek 3000 na rękę żenada a w tym roku całe 4%

Ona
@Rozczarowany

Hahaha to na co czekasz!? Rozpocznij strajk,!!!?

@Ona

mam pytanie, tu w firmie ludzie często strajkują? bo tego co widzę już kolejna osoba o tym pisze.

Ona
@Joanna

W tej firmie ludzie nie strajkują!! Wiadoma sprawa dlaczego..brak pracy na Podkarpaciu . Mamy teraz czasy podwyżek,więc logiczne to ,że i wynagrodzenie też wymaga podwyżek.Dlatego pracownicy Lear powinni się zmobilizować i domagać się adekwatnego wynagrodzenia co do wykonywanej pracy jak i stażu pracy.Przeciez w tej firmie pracują ludzie z dorobkiem stażowym co najmniej 10cio letnim.Na dodatek wszystko poszło w górę 100%,więc i poszycia też poszły w górę.proste rozliczenie,że jesteśmy przez firmę nie doceniani .Tak powinno być? Siła w kupie,obudzimy się i zacznijmy domagać się o to co się każdemu należy..bo się należy jak "psu buda"

Dawid
@Ona

To prawda należy w końcu coś zrobić a nie tylko mówić i czekać a z może coś się wydarzy ...ludzie powinni w końcu się postawić całej kadrze łącznie z mistrzami którzy nie szanuja pracowników ciągle poniżają ludzie obudźcie się i pokazcie na co was stać każdy powinien zawalczyć o swoją godność i szacunek

Krystyna
@Ona

Dlaczego tak jest ze jedną osobą łata się wszystkie dziury jeden pracownik potrafi być szwaczka na wielu operacjach jednocześnie a nawet kJ potrafi przeskakiwać z modelu na model czy jeden pracownik ma płacone za wieloopertywnosc?czy jest nagradzany stosunkowo odpowiednim wynagrodzeniem dlaczego jedną Roznosząca może pracować na kilku modelach nawet jednocześnie czy za to ma dodatkową złotówkę? DLACZEGO NA JEDNYM MODELU JEST PO 2 MAJSTROWE I BRYGADZISTA DO POMOCY A PRZY KAZDEJ ZMIANIE OD RAZU DOSTAJA DEPRESJI ?DLACZEGO ZWYKŁEGO PRACOWNIKA ROZLICZA SIE CO DO MINITY Z PRZERWY CZASEM KAWĘ CIEZKO WYPIC BO ZA GORĄCA A DOZÓR NA STOŁOWCE SPĘDZA NIERAZ GODZINE I WIELOKROTNIE KILKA DODATKOWYCH PRZERW NA KAWE I NIKT TEGO NOE WIDZI MOZE KTOS ODPOWIE NA PYTANIE CZYM RÓŻNI SIE CZŁOWIEK OD CZŁOWIEKA

Andzia
@Dawid

To prawda

Seba
@Krystyna

To prawda ludzie powinni się postawić tak dłużej być nie powinno brak szacunku dla pracownika ale jak to mówią przykład idzie z góry

@Krystyna

Jak to wszystko pięknie ujęte. Nie odpowiem starym przysłowiem. Każdy wie że tam jest kolesiostwo. Byłam taką osobą która miała sobie dać radę wszędzie , jak mój model nie miał pracy , to majstrowie z innych modelów mnie wybierały. Co mi to dało ? Na pewno nie większą kasę . Na pewno większe wyczerpanie organizmu. Nie oszukujmy się, praca w Lear jest ciężka. Majstrowie jednak tego nie widzą i potrafią stać jak gestapo nad człowiekiem ( A.Ch. ) Nie żale się . I pozdrawiam osoby które zmieniły już pracę :)

Pracownicy Leara obudźcie się czasy są po Waszej stronie, śmiechu warte zarobki po 18 latach, niby 5 kategoria, a my prawie na najniższej krajowej. Wycyckać ludzi z sił dać im marne kilka groszy niech się cieszą, że w ogóle mają pracę.

Andzia

No coś w końcu trzeba zrobić wszyscy razem w grupie siła

@Andzia

I co, udało się coś konkretnego zdziałać albo chociaż wstępnie ustalić, skoro tacy zmobilizowani byliście? Tak wgl 18 lat stażu to by było dość sporo, ludzie odchodziliby po takim okresie czy raczej już na stałe zostają?

Łucja

Na stronie firmy widzę ogłoszenie o pracę na stanowisko Specjalisty ds. jakosci. Firma oferuje warunki zatrudnienia takie jak dofinansowanie do posiłków, do karty Multisport. Co jest powodem tego, że to stanowisko jest wolne?

Qwerty12
@Łucja

Niskie zarobki

Qwerty12
@Łucja

Niskie zarobki

Ilona
@Qwerty12

Znaczy jakie? Ciekawa jestem, czy są jakieś powody, dla których nie podajesz pełnej kwoty. Jeśli nie ma takiej opcji, to może chociaż widełki?

Xxx
@Ilona

Jeśli chodzi o technika jakości to stawka jak zwykły pracownik , nie przekraczasz 3000zl do ręki , zakaz nadgodzin jak już są to do odbioru godziny . Nikt z pracowników nie chce bo jako technik trzeba robić wszystko , nawet szkolić nowych . Oprócz tego analizy , pomiary i ciągle spotkania . Za te pieniądze tyle obowiązków , zwykłej produkcji nie ma czasu nadzorować więc są reklamacje .

@Xxx

Czekaj, czyli szkolisz, poświęcasz czas a potem swoją robotę nadrabiasz? To czemu akurat im tyle obowiązków się tu podsuwa skoro są też inni ludzie w firmie? To taki pionier ile lat na takim stanowisku się tu utrzymał?

Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są działy produkcyjne w firmie Lear ? Z góry dziękuję

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Jarosław
logo firmy doradca klienta w języku łotewskim
Sanmarks Sp. z o.o.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Niech żyje Polska

(usunięte przez administratora) z UK panoszy się po Przychodni ja się pytam gdzie tu jest skoro takie rzeczy się dzieją człowiek chce zrobić badania a tu chamstwo i tak jakby im się należało wszystko

Iiiii

Beata

Ej czy coś ktoś wie na temat podwyżek zebrania się odbywają nikt nic nie mówi chyba coś nie idzie ku dobremu może musimy też coś zadziałać żeby dyro i nas zauważył. LUDZIE obudźcie się, czas się pokazać !!!

@Beata

Czas Zastrajkować i walczyć o swoje Zakład wymaga od ludzi cudów a płaci najgorzej ze Wszystkich Learów to jest Niewolnicwo Stanąc i zrobić tu porzadek bo innego wyjscia nie ma .

@Michał

wiadomo coś w temacie tych strajków? pytam, bo w innym wątku mimo wszystko napisali, że do niego na pewno nie dojdzie, bo i tak pracy nie ma. Firma w żaden sposób nie reagowała na to?

NoBo

Jak to jest ze nadal pracuje w biurze HR baba - inaczej nie nazwę tej mimozy, z wiecznie skwaszoną mina, krzykaczka i awanturniczka, ta baba napsuła już tyle ludziom krwi a wielka kierowniczka plac się określa. Za grosz szacuknu nie ma do ludzi. Chyba zapomniała dzięki komu i dla kogo siedzi swoją gruba (usunięte przez administratora) na tym stołku...Szkoda mi tylko tych dziewczyn co muszą z nią pracować.

@NoBo

Oj czemu jesteś taki złosliwy? Skoro ona się tak zachowuje to może ma jakiś powód? A wy wobec niej jesteście ok?

@NoBo

Bo to prawda

Lear ciągle straszył pracowników zwolnieniami.Dlaczego nikt teraz nie straszy Lear strajkiem (chodzi o podwyżki) Przecież teraz jesteśmy na pozycji wygranej,zakład nie może sobie pozwolić na brak osób do pracy bo i tak nie ma tych ludzi.Tesla ruszyła i stanąć nie może...ludzie może czas pomyśleć o tym. Solidarność może w końcu pomysli o pracownikach,o tym jakie są pobory za tak ciężką pracę .. żenujące to każdy wie. Pracownik nie jest w ogóle ceniony w tej firmie ,każdy ma na koncie co najmniej 10 lat pracy a wypłaty jakie były 10 lat temu takie są nadal... Pozdrawiam.

Ja.

Każdy wie że tam się nie szanuje ( 90 % przełożonych ) szarego pracownika . Pracowałam tam kilkanaście lat . O kilkanaście lat za długo . Jeśli ktoś jest d√pöwłazem to się ogarnie. Osoba sumiennie wykonująca obowiązki dostaje ich coraz więcej , bo przecież da radę .

Dobrze że chociaż podnoszą najniższą krajową bo gdyby nie podnieśli to na pewno byśmy nic nie dostali nie wspominając już o tych kategoriach ludzie pracujący na 3 zmiany zarabiają praktycznie najniższa Krajową to jest śmiechu warte...

NowoStary

A może nie patrzmy na związki i wyłączymy maszyny?.Co Wy na to?

Właśnie ludzie mówią, żeby strajkować. Tylko musimy byc jednogłośni. I wszyscy zawalczyć o swoje. Roboty sporo, ludzi potrzeba. Więc jest szansa wykorzystać moment. Wypłaty to jakaś porażka. Co rok to mniejsze zarobki. Premii nawet człowiek nie odczuł. Jakby dali 3500 na rękę to można z przyjemnością pracować, a za 2500 tysiąca to jakaś porażka po 10 latach. Smutne to wszystko.

Były pracownik lear
@Kasia

Daj spokój jakie 3500 na rękę przy tych cenach to też nie wystarczy na życie w przyszłym roku inflacja będzie 30% w lipcu. Na 3 zmiany w fabryce co psuje zdrowie co najmniej 4000zl plus premie... Mieszkanie 50m2 na dzień dziejszy kosztuje z wykończeniem 350 tysiecy, dom 70m z wykończeniem i działka 550 tysiecy i przy dziejszych stopach procentowych razy dwa się oddaje to nawet zarabiając te 3500 mieszkanie spłacisz za 30 lat jedząc chleb z pasztetem cały czas

@Były pracownik lear

Podejrzewam że teraz inflacja oscyluje w okolicach 30 % . Każdy niech szuka wiedzy. Nie karmmy się "wiedzą" z tv

Eskimos

Jakie jest hasło do wifi w stołówce?

Bidula

Wszyscy narzekamy a nic z tym nie robimy zwalamy wszystko na związki ze nic nie robią. Narzekamy ze jest ciężko od pierwszego do pierwszego z opłatami, Może czas samemu zareagować postawić na swoim, odejść od maszyn, zażądać podwyżki. Walczyć o swoje.

Mistrzowie, majstrowe wyjeżdżają na dodatkowy zarobek biorą bezpłatne urlopy, pracownicy także, a do dyrekcji nic nie dociera. Pora się ocknąć i zawalczyć o nasze wynagrodzenia bo za chwile komuś się spodoba zagranicą i już tu nie wróci. Robota nie jest zła, ale zarobki nie pozwalają na utrzymanie rodziny, opłacenie rachunków i godne życie. Pora coś z tym zrobić.

Ciekawe jakie będą podwyżki, o ile w ogóle będą. Wszyscy tylko narzekają, zamiast coś z tym robić. Wszystko poszło do góry, a nasze wypłaty w miejscu od lat. Ludzie mówią, że będą strajkować. Oby tak było, chyba że w końcu nas docenią. Praca na 3 zmiany za marne pieniądze. Na te czasy powinniśmy o wiele więcej zarabiać.

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Lear Corporation Poland II? Czy oprócz pensji w wysokości około 5100 PLN można liczyć na dodatkową premię?

Obserwator

Skąd info o takiej stawce ???? to chyba za dwa miesiące...

To ja

Podobno otwiera się nowy dział z kabelkami czy ktoś może powiedzieć ile kasy można zarobić

Dżogrdż
@To ja

Możesz sobie pomarzyć o tym żeby tam trafić chyba że jesteś lizusem lub kablem wypłaty mają byc Mieleckie i tylko dla Vipów

Obserwator
@Dżogrdż

Wypłaty Mieleckie heheh 2300 na rękę + premia 220 zł xD

@Obserwator

dokładnie takie będą tam przysługiwać czy tak tylko strzelasz? I czemu tylko (usunięte przez administratora) będą miały tam dostęp? :( to ile stanowisk będzie?

Czy w firmie Lear Corporation Poland II można pracować zdalnie?

Jak zdalnie szyc?

Mik
@..

Ej a może zdalna produkcja ?????????

Szwaczka

Czy na wiązkach będą lepiej zarabiać?

Joanna

A aktualnie ile tam mają? I czemu nie podwyższają, już wcześniej coś zwiększali?

Znalazłam ogłoszenie, że potrzebują szwaczki. Pracował ktoś na tym stanowisku i mógłby podzielić się wrażeniami? Jaka atmosfera pracy tam panuje, ludzie się dogadują ze sobą? Był ktoś z was na rozmowie rekrutacyjnej, jestem ciekawa jakie mają realne oczekiwania.

Szebede

A co tam słychać na krojowni skóry na zm C? Nadal pełno nierobów i kolesiostwo?

Szabada
@Szebede

No a jak????????

@Szabada

I co, jest opcja że coś się zmieni w najbliższym czasie czy raczej nie?

J23

Mam pytanko ponoć na modelu BMW są fajne dziewczyny które można łatwo zbajerowac napiscie coś o tym

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II