Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

gyfyfyfyfy

Piatek wolny?

Heniek
@gyfyfyfyfy

Kto na ten ma :)

Ostatni Sprawiedliwy

Z góry dziękuję za informacje. Pozdro.

Ostatni Sprawiedliwy

Na czym polega teraz praca na krojowni tkaniny,Macie duzo dokrawań? Długie nakładki? Jest lepiej czy gorzej niż 5lat temu?

@Ostatni Sprawiedliwy

Zdecydowanie lepiej niż kiedyś, ustabilizowała się sytuacja. Nakładki są krótsze, dokrawań jak zawsze, jak szwalnia popsuje to trzeba dokrawać. A dozór się nie czepia tylko swoje trzeba robić. Polecam, robota nie jest ciężka tylko nie jest łatwo się tam dostać bo rekrutują z wewnątrz zakładu.

@Tomek

Super. Dziękuję za informacje Tomku.

xyz
@Tomek

czy są tam teraz wolne miejsca pracy ?

morphy

Ktoś wie czy ludzie się zwalniaja

szwaczka

wszystko ok

test sprawnosci szycia

logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Hhhhhh

Co tam z piątkiem wie ktoś zrobią wolne?

głodny pizzy

inwentaryzacja ? logistyka powinna zapłacic sama za te pizzy , marnowanie pieniędzy. Ledwo przyszedłem na 18 i od razu pizza, o 20 pizza i tak co 2 godziny . Moze ktoś mądry i odpowiedzialny za finanse weźmie się za to , bo to co się działo to parodia i kabaret , jeszcze wszyscy z pizzą do domu wracali bo taki prezent na koniec był

Logistyk
@głodny pizzy

A co Tobie źal bo nie dostałeś. Następnym razem przyjdź to Ci damy abyś z głodu nie umarł ????

trh
@Logistyk

Pytajniki raczej powinny być po pierwszym zdaniu, po drugim kropeczka.

głodny pizzy
@Logistyk

logistyka swieci umysłem zal mi ciebie gosciu , przeczytaj co piszesz

omom
@głodny pizzy

Logistyka świeci przykładem po całym zakładzie ,zwłaszcza siostry głównodowodzące . Ale wszystko ma swój czas .Uderzmy w stół ?

Kolezanka

A ja nie rozumiem dlaczego aż tak narzekacie na Lear. Owszem nie jest lekko i trzeba zapiepszac ale przynajmniej płacą zawsZe na czas, są wczasy pod gruszą , bony świąteczne i urlop na święta a nawet przed. Ja wam powiem że wcześniej pracowałam w sklepie i żadnych dodatków nie miałam a praca na okrągło, zarobki też marne. Więc wydaje mi się że nie jest najgorzej. A jak wy uważacie inaczej to przecież nikt nikogo na siłę nie trzyma. Jesteście młodzi, wykształceni, znacie języki ,świat dla Was stoi otworem, prubujcie . Przecież Lear nie jest pępkiem świata! :-)

Koleżaneczka
@Kolezanka

Jak jestes pupilkiem Swojej Majstrowej i masz wszystkie fory za podpieprzanie innych Agatko to tacy będą mieli jak u Pana Boga za piecem gdzie im będzię lepiej ?? Ale jak Cie poniewierają jak psa to niestety opinie negatywne będą się zwiekszały także moja koleżanko z Linii nie długo twoje fory się skonczą

@Kolezanka

Musisz dobrze ,,dziobać,, żeby przed świętami tak po prostu urlop dostać ...

Dawna pracownica zmiany C

Ja na szczęście już tu nie pracuje, wolę być bezrobotna, a że jestem stałym bywalcem urzędu pracy to słyszałam że wpłynęło 600 ofert z leara, to znaczy że jednak ludzie uciekają :D Dostałam skierowanie przymusowe bo taki przepis jest że kto ma chociaż 2 tyg. doświadczenia musiał zostać skierowany, ale zwolnienie lekarskie wybawiło mnie z ponownej męki w kołchozie ;)

Jak wam tak źle to się zwolnijcie z tego co pamiętam to na liderów i brygadzistów nie było bardzo chętnych ale wszyscy cwani tylko na forum jak was tak boli to sartujcie na lepsze stanowiska.

Ala

A słyszeliście o tym że ponoć za wczasy coś więcej mają płacić w tym roku

Bonus RPK

ZAKAZ SPODENEK na krojowni tkaninowej to głupota.. Niech panowie z BHP sobie przyjdą postoją 8 godzin przy maszynach i zobaczymy czy wam pot nie będzie się lał po tyłku, skwar aż jaja można gotować. Klimatyzacja nie działa jak powinna.. Żenada

@Bonus RPK

Później możecie panów BHP pozwać w sprawie waszej niepłodności ,chyba każdy wie że ,,jajek,, nie można przegrzewać ...

Bonus RPK
@misz masz

Mam (usunięte przez administratora) na Bhp, kiedyś im się oberwie za to, nawet na mieście się nie pokarzą.

krojczy

Na każdej zmianie Ci liderzy to sam tuman z m A to samo jeszcze chwile i zapomna jak sie nazywaja zwlaszcza na 405. Żenada i brak słów.

STOP GOSK

,,Kiedyś wszyscy w końcu sie zjednoczą i powiedzą koniec nieróbstwa przełożonych osób i branie 2x tyle co zwykły pracownik"

Czy na Boże Ciało Lear pracuje

pracownica

Ciekawe kiedy zabiorą się za liderów z krojowni na zmianie b. Jedna już nie ma z kim rozmawiać, bo jest obłakana jędzą. Ale mąż w biurze to od razu awansik.

@pracownica

A która to taka jędza? Jestem na zm B najlepszej ze zmian i takiej nie znam na krojowni??

Dziadostwo na Krojowni
@pracownica

Co do liderów to nie wiem po co ich tylu skoro rwz że nie ma tyle roboty a po drugie połowa z nich nie ma pojęcia o niczym nic nie potrafią tylko chowac się za swoimi biurkami i premarkingami gdzie jedzą kanapeczki ,bułeczki i inne smakołyki popijają colą Dziwię się Kierownikowi gdzie on ma Oczy i rozum żeby na takie cos pozwalac

Kolega
@Dziadostwo na Krojowni

Na zmianie C na krojowni jest chyba z 11 liderow, audytorka, brygadzistka i majstrowa. A zwyklych praciwnikow drugie tyle. Przed tem bylo trzy liderki i niemialy co robic a teraz tyle ich tam nawalilo i jeszcze z tego co widze dalej maja awansować następne na liderki. Na ostatku nie bedzie komu tam robic jak zostana tam sami liderzy... już wszystko sie tam tak panoszy :/ Na co ich tam tyle ?

Dziad Dziadem pozostanie
@Kolega

Liderów jest sporo na Zmianie C połowa się zna na rzeczy a reszta to tumany tylko chodzą i plotkują nic nie robią i tak w dzien w dzien do tego nie które panie obrosły w pióra zapomniały jak były zwykłymi szarakami a teraz jak mają te niebieskie koszulki to Stały się bardzo ważne Chodzą jak Damy a naprawde to co prezentują to Dno i kilo wodorostów

@Dziad Dziadem pozostanie

Idę o zakład że osoby które się szarogęszą to starzy pracownicy szwalni ...

wszystko wiedzaca osoba

Ludzie maja się zwalniać

Asmadeusz

Prawda jest taka moi drodzy że każdy z stąd ucieka w poszukiwaniu nowej pracy nie opłaca się robic za 1750 a ktos kto jest majstrem nic nie robi siedzi i pierdzi w stołek zarabia prawie 3 tysie i jeszcze chce z ludzi zrobic dyrektorów same zakazy nie gadac ,nie pic kolorowych napojów ,zakaz noszenia spodenek a co to ma do pracy to nie wiem Jakis Baran z BHP zakazał bo go to raziło w oczy ,nie ma jakosci jest tylko ilosc i ilosc to się liczy ,wyscigi zmian kto więcej skroi i kto wiecej sprawdzi i powiem wam jedno Ludzie czy wy mqcie Cos z Głowami ?? Że na każdym kroku czy to jest przed pracą czy po pracy mówicie tylko ile uszyliscie ???zastanówcie się nad tym

Kkk
@Asmadeusz

Co się dzieje z tą robota jest cz jej niema takie chodzenie do pracy wcale mi nie pasuje albo niech dadzą urlopy a nie śmieszne wracanie się do domu lub przepustki do kiedy tak ma być ktoś coś

Niby 21 wiek a czuje się jak Niewolnik
@Asmadeusz

Większosc ludzi jest zachwycona Learem a ja np się wstydze tego gdzie prqcuje wiadomo jakie Lear ma opinie według niektórych to Największy Obóz Pracy gorszy nawet niż Zakłady Mięsne Sokołów na każdym kroku tylko ilosc i żeby wszystko zeszło a mi jest poprostu wstyd gdzie pracuje bo to co mówią jest niestety prawdą pracuje tu 6 lat i nie jedno widziałem Obóz Pracy gdzie nie ma zmiłuj się tylko robic a majstrowe stooją nad ludzmi jak Ssmani w Oswiecimiu taka jest prawda moi koledzy i koleżanki i nie dziwie się że brakuje chętnych do pracy jak się traktuje ludzi jak Niewolników miały byc podwyżki i ich nie ma a majstrowe i cały nadzór dostały podwyżki płac tylko nam nic nie dano bo mają nas za smieci

Mr.Freezy

Siema.Jak praca na krojowni? Długie stoły do rozwijania ? Itp itd ? Proszę o info.

Obywatel

Cześć. Mam pytanie, mam zamiar sie przyjac do lira. Powiedzcie mi co się robi na kitingu lub na krojowni tkanin czy cos takiego? nie wiem czy krojownia tkanin ale cos z tkaninami.

Tomcio
@Obywatel

A na szycie kolego nie chcesz przyjsc ? Bo na tkaninie i kitingu raczej wolnych miejsc nie ma ale na ezycie potrzeba sporo osób w w miejsce tych co się zwolnili

dzastina

Klima działa, tylko że tylko w niektórych miejscach, wystarczy się przejść po krojowni, z jednej strony hali klima cholernie wieje zimnym powietrzem, aż nie do wytrzymania, a 10 kroków dalej nic i jest duchota, albo jest to źle ustawione, albo niezły bubel...

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II