Opinie o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lear Corporation Poland II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Lear Corporation Poland II na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lear Corporation Poland II w Jarosław

Rogacz md bobrowk

Ciekawe ilu facetów bawi nie swoje dzieci ?

koza z nosa

Plecy :(

Zamiast lepiej jest gorzej
@koza z nosa

Co jest najbardziej wkurzające że ktos kto pracuje dłużej na Krojowni jest gorzej traktowany niż ten kto siedzi przy (usunięte przez administratora) majstrowej tak samo sytuacja ze ciemniaczami którzy co chwile chorują jest takich paru na Zmianie C a majstrowa ma to wszystko gdzies zamiast wywalic na zbity pysk zajmuje się obserwacją jak ludzie pracują zamiast zając się tymi Sciemniaczami których trzyma niewiadomo po co widocznie się ich boi tknąc

Babeczka
@Zamiast lepiej jest gorzej

Kj Agata z krojowni c mogłaby choc na chwile zając się robotą a nie wciaz bawi się na telefonie i pisze smsy. A majstrowa Magda, widzac to nic sobie z tego nie robi ... jedni zapierniczaja a inne sie opierniczaja a placa ta sama. Jak tak każdy zacznie brac z niej przykład to robota stanie w miejscu. Może Pani Kierownik zacznie sie tez interesowac krojownia skóry a nie tylko na produkcji przebywa. Może i tu zaprowadzi jakiś porzadek i kilka osob ze stanowiska zdegraduje...co niektorym wyszloby to na dobre. Bo na ostatku tylko kilka osob bedziee rzetelnie pracowac (głównie są to osoby z dłuższym stażem pracy )i zapierniczac a ona bedzie sie szlajac po całej krojowni i udawać ze cos robi... az wszystkich oczy bola jak na to patrzą.. :/

Krojczy
@Babeczka

Nie gadaj majstrowa cały czas się wydziera za telefony tylko widoczne tobie zaszła za skórę

Babeczka
@Krojczy

Jak ktos inny wyciagnie telefon to sie drze ale jak ona ma na legalu to tylko zwroci jej uwage zartujac i idzie w sina dal.. nie zaszla mi za skore ale drażnia mnie ludzie ktorzy nic niee robia a po robocie gadają ze lekko bylo w pracy bo sie nie narobila. A czym ma sie narobic jak nic prawie nie robi. Takich gwiazd jest kilka na krojowni ale ona rzuca sie w oczy wyjatkowo.

byly pracownik

Wszyscy wieją z tego zakładu- nawet starzy pracownicy z biur. Masakra co tam sie dzieje teraz

kkk

Niech sie wezmą do roboty ,Ci którzy jej wymagają

szwaczka

JWW INVEST S.A.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro R12
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Produkcja

Niby nie wolno chorować a i tak osoby które ciągle chodzą na chorobowe dostają kategorie. Wszystko zależy od majstrowej. Wystarczy się dogadać.

Zm c

Zalll was czytac zapytalem o dziewczyne a tu odrazu takie komentarze wezcie sie ogarnijcie

Xc

Widze, że jak ktos tu o kogos zapyta to zaraz wszyscy ta osobę zaczynają obsmarować, nie wiem czy to z zazdrosci czy z czystej glupoty..

zwykły pracownik

Ostatnio liczą się tylko układy i znajomości, lizusy i donosiciele nie muszą robić nic, mogą pół zmiany przegadać i nikt im nic nie powie. Podniesienie kategorii to jedna wielka niesprawiedliwość i krzywdzenie osób, które długo pracują a nie są lizusami. Podnieśli kategorie liderom, bez względu na to ile pracują i to ze niektórzy z nich ostatnio mieli już podniesione, a podobno 3 lata trzeba czekać na podniesienie. Samo zostanie liderem było dla nich nagrodą i dostali premie liderską. Są osoby pracujące 6 a nawet 8 lat i ciągle na drugiej, nie biorą chorobowego , nie mają upomnień ale żeby ich docenić to nikt nie pomyśli. Lider pracujący dwa lata, (rok na lirze) ma już 4 kategorie i umowę na stałe, to chyba największe przegięcie. I jak tu normalny pracownik może mieć chęć do pracy!!!!!!! hm a racja dostaliśmy mufinkę i kubek hahaha

zapaleniec
@zwykły pracownik

Nie uwierze,że Pani Kierownik OSZUKAŁA WSZYSTKICH mówiąc o tych 3 latach jako jeden z warunków do podniesienia kategorii. Po prosru to nie może byc prawda

Kolega zm C

Może ktoś podpowie z jaką nie trzeba za dużo bajerować żeby np. wyskoczyć razem na loda. W końcu lato ;-)

Lolka
@Kolega zm C

Wystarczy, że pojdziesz z jedna panienka z domu publicznego gdzie często ostatnio przesiadujesz, raczej Ci taka nie odmowi. A w learze nie szukaj dziewczyn na jeden raz bo tu sie pracuje a nie robisz z leara wiekszy (usunięte przez administratora) niz był dotychczas. Zajmij sie robotaa a nie glupotami.

Kolega

Mi się podoba kj też ze zmiany C. Ale się wstydze.

Aaaaa

100lecie żenada????

Zm c

Wariat pytam czy ktos zna ta osobe a nie

rere
@Zm c

A więcej konkretów?

Kolega z krojowni skory
@rere

z natury jest bardzo ładna dziewczyna, bo nie maluje sie zbytnio a przynajmniej Ja tego nie zauważyłem. Ma niespotykanie gęste, grube ,brazowe wlosy, drugiej takiej dziewczyny na krojowni skóry nie ma z takimi wlosami i jest dosyć szczupła.. Dlatego mysle że łatwo skojarzyc o kogo chodzi. Ale, że jest zajęta to sie nią tak nikt nie interesuje na krojowni skóry. Ale jest wporzadku dziewczyna, dość pracowita nie można zaś tego powiedziec o niektórych osobach.

@Kolega z krojowni skory

No to lipa

rere

Jaką?

Kolega

Jak pierdne to i z mojej smierdzi, może chcesz też powachac ? Bo widze, że lubisz innym zaglądać w tyłek :) ps. teksty masz jak na poziomie gimbazy :)

Zm c

Czesc a ja o czyms przyjemnym zna ktos dziewczyne z krojowni skory ma gruby warkocz i chodzi teraz na przerwe tak o 10:35 tak po przerwie krojowni tk na zm c

@Zm c

Dlaczego nie podejdziesz do niej i sam nie zapytasz ? Akurat ta dziewczyna z krojowni skóry nie gryzie i Cie nie przegoni bo należy do sympatycznych ludzi. Ale jeśli myslisz do niej zarywac to odpuść bo jest zajeta.

Królewna

którzy są na Charakterystykach Krytycznych, Specjalnych itd i mają 2 kategorie...O ile wiesz co oznaczają te charakterystyki. A jak zapytasz o kategorie to tylko śmiech pod nosem. Brak szacunku.

hhhh

Pod kontem umów i kategorii nasz zakład kuleje i to bardzo osoby po dwóch latach są na 4 kategorii a po 10 latach na3 i to norma bardzo częsta. Może kiedyś to się zmieni

xyz
@hhhh

Za dużo ,,znajomości,,

Pracownik.lear.
@hhhh

Ja pracuje ponad 7 lat a mam drugą kategorię.

Jaroslaw

Co trzeba zrobic zeby po 2 latach w Lear dostac umowe na stale i 4kat?

zapaleniec
@Jaroslaw

Trzeba napisać podanie do p.Dyrektora że jest sie w trudnej sytuacji,że wesele sie robi itp, Dyrektor podpisze nawet jak jezdzisz autem za 20tyś

Morris

Jak dostać pracę w dziale komunikacji ? Tak obiektywnie? Trzeba być informatykiem z angielskim, czy sam angielski ( studia, lub certyfikaty ) może wystarczyć ?

lear to taki zakład w którym nawet klimatyzacja nie chce pracować

Lear to istny Cyrk
@ja

Niby poważna firma a tu nawet nie potrafią klimy zamontowac ale tak to jest jak banda patałachów dostała to zlecenie tanie mięso jedzą psy na wszystkim oszczędzanie kosztem zdrowia ludzi i jeszcze dziwią że tu tyle negatywnych wpisów

ccc
@ja

Kiedy mają być przelewy za wczasy? w ubiegłym roku już o tej porze były zrobione.

Biuro

Nikomu nie zgłosisz! Mineły już czasy anonimowych donosów. Musisz napisać oficjalne pismo z imienia i nazwiska i dowody na szkodliwość takiej sytuacji, także powodzenia. Jak sie nie podoba że klima nie chodzi to polecam na ogórki do niemiec tam po 12 godzin na świeżym powietrzu.

Tą Klimatyzacje to możnaw dupe sobie wsadzic
@Biuro

Nie bądz taki pewny że nik tego nie zgłosi podczas gdy ty i twoi koledzy siedzą sobie w klimatyzowanych pomieszczeniach to ludzie się duszą w skwarze na Ogórki to sam jedz albo najlepiej idz pasc Owce na halach bo tylko do tego się nadajesz jak wam się zwali Inspekcja to będziesz srał pod siebie ze strachu Cymbale z biura podaj swoje imie i nazwisko to dam Ci strzała na pysk

kkkk

czy wie ktoś kiedy będą płacic wczasy

Zostaw merytoryczną opinię o Lear Corporation Poland II - Jarosław

• Jak się pracuje w Lear Corporation Poland II?

Zobacz opinie na temat firmy Lear Corporation Poland II tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lear Corporation Poland II?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 7 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 64 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lear Corporation Poland II?

Lear Corporation Poland II