Opinie o JOBS PLUS w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JOBS PLUS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JOBS PLUS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JOBS PLUS w Kraków

Jacek

Pracuję dla nich cztery miesiące. Po raz trzeci nie dostałem wypłaty w terminie. Kontakt z nimi był tylko przy zatrudnianiu. Potem już nie. Nawet firma , w której pracuję nie ma z nimi kontaktu i niepokoji się czemu nie otrzymuje wypłaty chociaż oni płacą za moją pracę regularnie zgodnie z umową. Zgłaszam sprawę do PIP. Powinni odebrać im licencje. Uważam, że nie płacą celowo i ich działanie nosi znamiona oszustwa.

Zirytowana

Niestety, brak profesjonalizmu. Nie poinformowano mnie o zmianie spółki, nie przygotowano nowej umowy (mimo przypomnień). A najgorsze, że firma od początku roku nie płaci składek ZUS! Zrozumiałabym trudną sytuację z powodu obostrzeń (w marcu/kwietniu), ale taka sytuacja od stycznia?? Mało tego brak kontaktu z kimkolwiek, o ile pracuje tam jeszcze ktoś poza prezesem... Jeżeli w ciągu tygodnia nie będzie jakiejś informacji zwrotnej to równiez zgłoszę firmę do PIP.

nick
@Zirytowana

nie bedzie informacji zwrotnej - prosze dzialac i zglaszac od razu bo to (usunięte przez administratora)

Zirytowana
@nick

Tak zrobię, sytuacja utknęła w martwym punkcie, skoro nie ma żadnego odzewu trzeba działać!

Przemo

Jest 14 dzień miesiąca a nie dostałem wynagrodzenia, nie mogę się z nimi skontaktować. Boję się że zostanę z niczym. Można to jakoś zgłosić do sądu w przypadku gdy nie dostane wynagrodzenia?

p
@Przemo

Tak od razu PIP a potem sad pracy!

Seba

10 dni opoznienia wyplaty ani odezwu ani konktaktu z nikim, sprawa jest zglaszana

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Magazynier - Modlniczka w firmie JOBS PLUS? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Grzegorz

Agencja jedna z lepszych, oczywiście panuje tam pewne zamieszanie i chaos, ale to zrozumiałe, gdy zatrudnia się i rekrutuje tyle osób. Wypłaty zawsze na czas, a rekruterzy bardzo mili i uprzejmi, samo miejsce też bardzo przytulne. Polecam

Robert
@Grzegorz

Pracowałem w kilku agencjach, które także zatrudniały Polaków za granicą, jak i w kraju. W żadnej z nich nie było ani zamieszania ani chaosu! Jeśli firma jest porządną, to zatrudnia specjalistów, którzy potrafią zorganizować sobie i innym pracę. Do tej pory nie miałem zastrzeżeń co do tej firmy, aż do teraz. Wynagrodzenie miało przyjść do 10.04. Nie przyszło. (usunięte przez administratora)

bartek

Dodam jeszcze, że unikają i opóźniają wysłanie do ZUSu druku Z-3 w sprawie zasiłku chorobowego. Wniosek złożyłem 2 marca, wysłali (podobno, tak twierdzą) dopiero pod koniec marca. Koszmarna agencja, unikać jak ognia jeśli nie chcecie zostać bez kasy.

bartek

na dzień 12 marca dział kadr jest nieosiągalny trzeci dzień z rzędu- próbuję się dodzwonić od 10 marca, ponieważ nie otrzymałem wynagrodzenia za luty- zupełnie nic, a powinno być do 10 marca. dzwoniąc pod inny dział infolinii, dowiaduję się cały czas że „pani z kadr ma spotkanie” (trzeci dzień z rzędu, ta jasne). wynagrodzenie finalnie przyszło, ale 12 marca. ok, opóźnienia się zdarzają, ale jak nie można się w żaden sposób skontaktować z firmą drugi dzień, informacji żadnej, to zaczyna to wyglądać dziwnie. druga sprawa- wynagrodzenie zostało źle obliczone, około 200zł na moją niekorzyść. i w tej sprawie próbuję dodzwonić się drugi raz- również nic z tego. mailowo również absolutnie żadnej odpowiedzi. mam wątpliwości co do tego co się właściwie dzieje.

Mirek

Nie polecam a w szczegolnosci firme Brink w Reims..Uwazajcie tez na agencje Grupa Mobility, razem współpracuja..

Gazzo

Proszę podać szczegóły

Jobs Plus
@Mirek

Panie Mirku, bardzo prosimy o podanie szczegółów na co pracownicy mają "uważać", ponieważ bez konkretów trudno nam się odnieść do Pana komentarza.

@Jobs Plus

Na godziny....system w Brink jest elektroniczny tzn ,podliczaja godziny a i tak sie jest dzien lub 2 w plecy i prosze..Znam osoby i sam tam pracowalem ,ktorzy zostali pokrzywdzeni.

Simon

Nie poleca. Jobs plus

@Jobs Plus

Jeszcze śmiecie się pytać dlaczego?Sytuacja jaką tam stworzyliście nadaje się do telewizji,lub do sądu!!!! Wstyd,wstyd.Każdemu będę odradzał współpracę z wami.

Witam. A bez jezyka są jakieś oferty? Może być Francja, Niemcy albo Wyspy

@Mirek

Dzień Dobry! W tym momencie wiekszość naszych ofert do Francji jest bez języka, oczywiście jest on mile widziany, ale nie wymagany :) Może być ewentualnie język angielski. Mamy oferty dla pracowników budowlanych, murarzy, rzeźników czy dekarzy. Chętnie przyjmujemy też kilkuosobowe grupy pracowników budowlanych. Nasze oferty pracy można znaleźć na (usunięte przez administratora) Zachęcam też do kontaktu z naszym działem pracy za granicą zagranica@jobsplus.pl :) Pozdrawiam!

Siedzibę mają w centrum więc łatwo do nich dojechać. Pani rekruterka bardzo miła, wszystko wyjaśniła i pomogła z dokumentami. W sumie kilka dni i zaczełam prace. Wszystko jak nalezy

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w JOBS PLUS? Dodali nowe ogłoszenia 29 października na Nuzle.pl.

Ania z Jobs Plus

Odpowiem jak wygląda u nas rekrutacja do pracy za granicę. Po pierwsze zachęcamy do sprawdzenia najnowszych oferta pracy za granicą: https://jobsplus.pl/oferty-pracy/?wpv_post_search&wpv_view_count=927&-lokalizacja%5B%5D=de&-lokalizacja%5B%5D=fr&-lokalizacja%5B%5D=be Po zaaplikowaniu na wybraną ofertę kontaktujemy się z kandydatem telefonicznie oraz mailowo, przedstawiając wszelkie szczegóły dotyczące oferty. Za pomocą maila wysyłamy informacje, które przekazaliśmy przez telefon (plus linki dotyczące firmy do której rekrutujemy, lokalizację), tak, aby kandydat mógł na spokojnie zapoznać się z ofertą oraz przemyśleć czy jest ona odpowiednia. Jeśli kandydat nie ma CV albo ma problem z jego napisaniem to oczywiście pomagamy mu przygotować taki dokument. Staramy się być elastyczni, kiedy widzimy, że dana osoba nie spełnia wymogów dotyczących danej oferty, proponujemy inną lub gdy kandydat wyraża zgodę zatrzymujemy jego CV w bazie – być może w przyszłości pojawi się właściwa oferta. Kiedy kandydat podejmie decyzję o tym, że jest zainteresowany ofertą, wysyłamy jego profil do naszego klienta i czekamy na odpowiedź. Czas oczekiwania jest różny, zdarza się, że otrzymujemy odpowiedź po godzinie od wysłania kandydatury, ale są też takie sytuacje, kiedy trzeba czekać znacznie dłużej. Z naszej strony pilnujemy, żeby ta odpowiedź dotarła do nas jak najszybciej. Po otrzymaniu pozytywnej odpowiedzi od naszego klienta, rozpoczynamy proces zatrudnienia. Kandydat może stawić się u nas w biurze, w celu wypełnienia dokumentów administracyjnych, zrobienia badań oraz podpisaniu umowy, jednak nie jest to konieczne. Staramy się „być dla kandydatów” :) i działać sprawnie, kiedy mieszkają daleko od naszej siedziby, formalności załatwiamy mailowo. Od przyszłego pracownika oczekujemy odesłania mailowo i listownie wypełnionych dokumentów, orzeczenia lekarskiego oraz umowy. Pomagamy również w organizacji badań w medycynach pracy. Po podpisaniu umowy ustalamy z kandydatem ostateczne szczegóły jego wyjazdu, datę i godzinę przybycia do wyznaczonego miejsca, przekazujemy również kontakt do osób, które mają pomóc w transporcie na zakwaterowanie. Przed wyjazdem przedstawiamy także listę niezbędnych rzeczy, które należy zabrać ze sobą. Przez cały okres współpracy służymy pomocą i staramy się rozwiązywać wszelkie problemy, jeśli takie się pojawiają. Mam nadzieję, że to trochę przybliży jak wygląda u nas proces rekrutacji. Pozdrawiam, Ania

Magdalena

JOBS PLUS jest agencją zatrudnienia, która świadczy usługi rekrutacji pracowników, pracy tymczasowej i leasingu pracowniczego. Jeśli interesuje Was praca za pośrednictwem agencji, warto odwiedzić zakładkę Oferty Pracy na stronie firmy. Możemy znaleźć tam specjalną wyszukiwarkę, dzięki której, po wpisaniu interesującego nas stanowiska pracy, regionu lub kraju pojawiają się aktualne ogłoszenia. Najnowsze oferty, opublikowane dzisiaj dotyczą stanowiska magazyniera i operatora wózka widłowego w mieście Kraków. http://jobsplus.pl/oferty-pracy Czy ktoś z Was poczuł się zachęcony, by aplikować?

on

Prawda

ON.

Nic nie robią w stosunku to pobicia przez osoby trzecie..

Kompletnie zielony

Skromne pytanko szczera odpowiedź kto ostatnio pracował jako serwisant wentylacji szczere odpowiedzi? Jak tak to dla jakich firm agencja zatrudnia i jakie warunki

Pracowity
@Kompletnie zielony

Nazw firm nie mozna podac.Agencja Job Plus zapewnia super warunki.

Kompletnie zielony
@Pracowity

A to dlaczego nie można podać nazywa firmy przecież to nic wielkiego

Filip. Wrzosek

Chodzi mi o firmy w jakich pracowalisxie przez Agencje? Jako serwisant

Anonymus 2

Super firmy, praca rewelacyjna. Kasa na czas. Agencja super

Anomymus 3
@Filip. Wrzosek

Swietnie pracuje sie jako serwisant urzadzen wentylacyjnych, trzeci raz tam jade.

@Anomymus 3

Ale gdzie pan jeździ jaka miejscowość

Anonymus

Frankfurt

Filip23

Witam. Czy był Pan zatrudniony przez Agencje do firmy Cleanroom na stanowisko serwistan wentylacji proszę o odpowiedź?

@Filip23

nie

@anonymous

A można znać nazwę firmy?

@anonymous

A można znać nazwę firmy. Filip.Wrzosek

Anomyous 1
@Filip. Wrzosek

Znam firme. Super firma. Nie ma sie co obawiac.

@Anomyous 1

Mi chodzi o to przez jaka firme Pan pracował albo dla jakiej?

Uwaga

Sama agencja raczej spoko wyplaty na czas ale odradzam i przestrzegam przed praca jako SERWISANT URZADZEN WENTYLACYJNYCH dziecinada zero pojecia o prowadzeniu firmy czlowiek pracuje od rana do wieczora na kanapkach zabraniali sie wody napic trzeba sobie samemu kupowac w szpitalach obiady bo po tygodniu na kanapkach mozna zle skonczyc traktuja ludzi jak (usunięte przez administratora) bez szkoly mobing w czystej postaci cos powiesz nie tak wolne dostaniecie az sami zrezygnujecie NIE POLECAM TEJ OFERT PRACY UWAZAJCIE SERWISANT URZADZEN WENTYLACYJNYCH mozna posac i posac co t sie wyrabia.....zglosic tylko do zamkniecia

@Uwaga

Dzień dobry, postaram się odnieść do Pana opinii. Praca u klienta nie jest lekka, ale mamy tam sporo pracowników, którzy są zadowoleni, otrzymali podwyżki, a każda przepracowana nadgodzina jest zanotowana i wliczona do wynagrodzenia. Co do wyżywienia - w ofercie nie ma o tym mowy, że klient gwarantuje wyżywienie czy obiady, o to należy zadbać we własnym zakresie i każdy pracownik przed wyjazdem jest o tym poinformowany, więc proszę nie mieć pretensji, że cały tydzień jadł Pan kanapki. My gwarantujemy pracownikom bezpłatne zakwaterowanie - gdyby w tym obszarze był jakiś problem to oczywiście byśmy interweniowali.

@Klaudia z Jobs Plus

Pierwsze slysze zeby na delegacji musial sobie kupowac obiady zero diet zakazy po nocach wracanie ciezko sobie nawet zakupy zrobic niech Pani mi pokaze tych zadowolonych hehe a ja Pani pokaze tych niezadowolonych malo Pani wie przy tyn laptopie siedzi polecam odwiedzic pracodawce to moze ruszy glowa i przestanie mydlic ludziom oczy ZAKAZT PICIA WODY JAK I JEJ ZABIERANIA ZE SOBA PODCZAS PRACY prosze wybaczyc ale ja nie jestem gapani futrowany pracowalem w wielu miejscach a co tam sie rybabia to pierwszy raz sie spotkalem z takimi ludzmi pozdrawiam

@Klaudia z Jobs Plus

To widocznie oszukujecie ludzi bo nikt kogo znam co tam pracowal nie dostal zadnej premi i o jakich nadgodzinach Pani mowi? aobote rozumiem pracowac ale niedziele przymusy jakies jak czlowiek odmowi bo chce odpoczac to sie wyzywaja niech Pani sie sie mna nie kluci ja tam bylem widzialem a Pani NIE

@Klaudia z Jobs Plus

A co do ciezkiej pracy to pracowalem w ciezszej pracy tu nie chodzi o prace tylko o warunki i traktowanie ludzi

@Uwaga

Witam czy był Pan może zatrudniony do firmy Cleanroom? Czy jak to wyglądało w Pana syt. prosze o odpowiedź.

Tymczasowy
@Uwaga

Szanowny Panie , moze Pan sie ujawni. Dobrze znam te firme i tam pracowalem. firma super na obiady i kolacje pracodawca zaprasza , nawet na swiata wszyscy po rowno dostaja talony. Jak sie poszulalo innej pracy, to teraz gnoi sie innych. Polecam prace serwisant urzadzen wentylacyjnych.

@Tymczasowy

A w jakiej Pan firmie pracuje?

Elegand
@Uwaga

Sami sie prosza,zeby isc do pracy. Bo jak to mowia przyjechali tu pracowac,licza kazde godziny, zeby miec wiecej. Jak nie szli do pracy to wielce obrazeni,bo kolega ma wiecej. A teraz bzdury opisuja. Prawde napisac.

Tymczosowy 1
@Filip. Wrzosek

Przez Job Plus, bylem wyslany jako serwisant urzadzen wentylacyjnych. w tej samej co ten typ pod pseudo Uwaga.

nie polem

osóbki młode lekko lub w czasie studiów, niekompetentni koordynatorzy, prowadzą rekrutacje na stanowiska w firmach o których sami nic nie wiedzą lub ukrywają, nie maja pojęcia ani wiedzy o wymaganiach pracodawcy na wolne stanowiska, przekazują jedynie polecenia firm, prowadzą zbędne rozmowy rekrutacyjne z pytaniami jakbyście startowali do korpo o zarobkach powyżej średniej krajowej, zadają jakieś dziwne pytania jakby nie umieli czytać ze zrozumieniem-najpierw powinni się dowiedzieć wszystkiego o firmie i o stanowiskach pracy na jakie robią rekrutacje a także o wymaganiach bo inaczej rozmowa z nimi to jakaś porażka, gadasz z tępakami którzy o niczym nie wiedzą , nie polecam lepiej samemu bezpośrednio do firm złożyć niż przez ich agencje

Konrad

JOBS PLUS to dobry pracodawca ale niestety i takie firmy mają swoich maruderów!!

@Konrad

Dziękujemy za dobre słowo :)

Zostaw merytoryczną opinię o JOBS PLUS - Kraków

• Jak się pracuje w JOBS PLUS?

Zobacz opinie na temat firmy JOBS PLUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOBS PLUS?

JOBS PLUS
2.7/5 Na podstawie 152 ocen.

JOBS PLUS