Opinie o HOJO Clean w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HOJO Clean. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HOJO Clean o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HOJO Clean w Warszawa

Anonimka

( SALON BMW ) Zgadza się dobrych ludzi zwalniają albo sami odchodzą.... Pracowałam swojego czasu w hojo gdy kierownikiem był. p. Wojtek. Jedyny człowiek który znał się w tej niby "PROFESJONALNEJ" firmie na sprzątaniu, środkach oraz maszynach w teorii i praktyce. Zanim p. Wojtek został kierownikiem na naszym obiekcie mieliśmy codziennie przez 25 dni skargi od administratorki. Wmawiano nam ,że się obijamy i nie chcemy pracować, tyle ,że odkąd p. Wojtek objął nasz obiekt dostałyśmy pochwały już po pierwszym dniu.... !!! i tak było do końca gdy kierował nami p. Wojtek..... Serdecznie pozdrawiam go.

Brayan

dziekuję za usuniecie mojego wpisu.... lipna firma , dostałem fakturę z tej firmy za ich usługi mimo tego ze do momentu dostania jej o w/w firmie nie słyszałem. Firma wykupuje bazy danych.

Szczera

( YES ) hahahaah co ty za brednie wypisujesz KŁAMIESZ W ŻYWE OCZY !!!!!!! Pracowałam tam i wiem jakie gówniane są umowy i wynagrodzenie !!!!!!

nie szukają bo to pośrednik. oni nie zatrudniają tylko robią wszystko mniejszymi firmami pod swoim logiem

Brałeś udział w rekrutacji do HOJO Clean. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Stańczyk

Ostatnio komornik ściągnął z tej firmy zaległe wynagrodzenie.

Pozytywne wpisy o Hojo na pewno są dziełem pracowników z biura, albo ludzi którzy są szczęśliwi bo dostali robotę na czarno. Nie ma co liczyć nawet na tzw śmieciową. Jedno trzeba im przyznać: SĄ PROFESJONALISTAMI, w kłamstwach!!!!!

klient

Ostatnio zdecydowałem się na usługi tej firmy. Żałuję tej decyzji. Jak się nie zmienią to długo współpracować nie będziemy.

Bogusia

Nie polecam tej firmy z tym składem kierowniczym, p. Iwona kompletne dno totalne odnośnie teorii i praktyki w sprzątaniu oraz wiedzy o środkach chemicznych i sprzęcie - zero profesjonalizmu. Jest bezczelną zadufaną w sobie niską zakompleksioną arogantką. Która myśli, że przez pewne relacje z wysoko postawionym pracownikiem może traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) i jest przy tym nietykalna. Szkoda mi tylko właściciela który podejrzewam zapewne wie o wszystkim lecz siedzi bezczynnie...dobra rada zwolnić tą panią i pana a firma znów będzie przeżywała rozkwit....!!!!!

szczery
@Bogusia

oj tak, w końcu ktoś wyłożył wszystko tak jak w Hojo jest. ZERO profesjonalizmu. Ale na rozkwit to już za późno. Nie z taką reputacją wśród klientów a przede wszystkim pracowników.

joanna

Uważam, że firma nie do końca jest uczciwa. Obiecują dużo, a w praktyce wygląda to bardzo nieciekawie. Zrezygnowałam z innej pracy, bo myślałam, że w Hojo będzie lepiej, ale bardzo się rozczarowałam. Miałam dostać umowę po kilku dniach pracy na próbe, potem przedłużono czas próby, a w końcu dowiedziałam się, że z umowy nici. Bez podania konkretnej przyczyny, po prostu nie i już.

w ubieglym roku 10 zlotych bylo brutto. Moze w tym cos sie zmienilo

Kaśka

Płaca niezle jak na warszawski rynek. 10 na reke. Ciezko o taka stawke w firmach. bezposrednio u osoby prywatnej dostaniesz wiecej.

gość

jak dostaniesz 10 złotych brutto to będziesz szcześciarzem

Ja pracuję w firmie konkurencyjnej dla nich i jak czytam te bzdury które są tutaj wypisywane, to aż się ulewa. W Polsce mamy samych lekarzy, prawników no i teraz wszyscy znają się na sprzątaniu. W tym przypadku nie jest ważne, ile komuś wychodzi ze stawki godzinnej, ile płacą. Bo nie płacą 5 złotych tak jak tutaj wypisujecie, tylko jak każda inna firma sprzątająca delegują do tych prac pracowników pracujących 8 godzin dziennie. Inaczej mówiąc taka usługa może być wykonana w 1h. Wszystko zależy od zakresu. Proponuję najpierw zastanawiać się nad tym, co się pisze, a nie pisać po prostu głupoty. W ogóle jeżeli sprzątają medicleanem - a taka jest informacja na stronie, to akurat są bardzo dobre środki czystości. ale rozumiem że Rolex (rozmówca) jest fachowcem od środków czystości ;-)

Rolex
@Piotr

nie da się dokładnie w 1 h posprzątać biura o powierzchni 200 m2, jeśli takie sprzątanie jest wykonywane tylko raz w tygodniu a jeśli pracownik miałby spędzić na tym 2-3 godziny i zarobić 10 zł/h to oznaczałoby że klient płaci 99 zł za usługę przy kosztach usługodawcy na poziomie 100 zł i więcej jeśli doliczyć ZUS podatek itp. jeśli firma wykonuje usługę za cenę poniżej kosztów to jest to dumping i takie działanie jest niezgodne z prawem nie trzeba być specjalistą od sprzątania, wystarczy umiejętność prostego liczenia :)

z branży
@Piotr

Nazwanie Medicleanu bardzo dobrymi środkami to lekkie nadużycie wskazujące na Twoją niezbyt dużą wiedzę (może dopiero zaczynasz u konkurencji). Mediclean jest co najwyżej dobrym środkiem. A wracając do poruszanego przez ciebie tematu to bazując na zakresie usługi za 99 zł śmiem twierdzić że nie da się tego zrobić dobrze w biurze 200 m2 w ciągu godziny. Pamiętaj że jest to sprzątanie po całym tygodniu pracy.

Pracuję u nich i jest ok. Pieniążki zawsze na czas. Prawowalam juz w amlux i innych firmach i tutaj zeczywscie co do pieniedzy sa ok. w innych firmach byly problemy z rozliczeniami. Tutaj nie ma. Ja polecam ich.

rolex

Firma twierdzi że biuro w ramach tego pakietu za 99 zł sprząta się w godzinę - biorąc pod uwagę że mówimy o biurze które sprząta się raz w tygodniu - to absolutna bzdura i robota wykonana bardzo kiepsko, więc pewnie szybko z tej oferty się wycofają, bo w dużych miastach nie znajdą osoby do pracy za 5 zł / h (no chyba że jakichś żuli - ale kto wpuści taką osobę do firmy ?) sprzątanie oparte na słabych środkach sądząc ze strony, wiedza branżowa handlowców - zerowa (mówię na podstawie rozmowy telefonicznej) tak jak przedmówca, z oferty nie skorzystałem

04.2017
@rolex

hojo clean, to najbardziej nieuczciwa firma, z jaka miałam do czynienia kiedykolwiek!. Nawet za komuny bardziej szanowano ludzi. Nie pamiętają terminach, nie przyjeżdżają na umówione terminy trzykrotnie. Sprzątaczka jak już dotarła nie potrafiła odkurzyć półek, dywanu, parapetów, nie wie, też że kabinę prysznicową należy umyć. skąd oni biorą takie osoby w xxI wieku? Kontakt z pracownikami firmy to katastrofa. Pieniądze wyrzucone w błoto!

niedoszły klient

tomcio to że obiecują to jedno a czy tak robią to drugie. Podkreślam że nie wiem jak to wygląda od środka ale ta firma trochę mi śmierdzi. Zetknąłem się z ofertą że za 99 zł mogłem zamówić 4 sprzątania mojego biura (180 m). Oferta super ale zastanowiłem się jak to możliwe że średnia cena jednej usługi na rynku to 100 zł a tu za 100 mam 4 sprzątania. Obliczyłem że osoba która sprząta dostaje nie więcej niż 20 zł za jedno sprzątanie a spędzić musi około 3-4 godziny. Obliczcie sobie sami stawkę. Przeciez to wyzysk! Trafiłem tu bo szukałem dodatkowych informacji o firmie i po kilku wpisach zdecydowałem pozostać przy obecnym serwisie. Nawet jeśli niektóre wpisy są przesadzone to część prawdy na pewno jest. Pewnie to kolejna firma która ma za zadanie przynieść dochód właścicielom wykorzystując trudną sytuacje ludzi i płacąc im głodowe stawki.

Kaśka

Ja mam inne doswiadczenia. Pracowałam u tego posrednika przez 5 miesięcy. zakończyłam tam pracę bo zachorowałam i mam nadzieje ze bede mogla tam wrocic. Placa bardzo dobrze. We mnie byli uciciwi. Ja polecam.

Witam serdecznie.Powiem Wam,że pracuję u nich od dwóch lat i na każdym obiekcie,na którym byłam to było jedno wielkie krętactwo.Poczynając od P.Iwony podobno takiej ważnej w tej firmie,która nie zna się kompletnie na niczym.Przez dziwnych koordynatorów,którzy nie mają pojęcia ani o środkach czystości ani na sprzątaniu.Wszystko jest w rękach pań sprzątających,którym zawsze się oczywiście obrywa.Obiecują na obiektach cuda a nie potrafią się zorganizować mam wrażenie,że tam po prostu każdy chce rządzić.A u waga jeśli chodzi o niewolników-to z tym też się zgadzam bo tak dokładnie jest.Nie wiesz kiedy a za twoimi plecami kombinują-uważajcie na nich.Nie pomagają znaleźć dobrej pracy tylko szukają roboli co będą harować za marne grosze i czynić cuda na zapuszczonych biurach i innych obiektach jakie ci zlecają.Moja rada omijać ich

Maria

Ale głupoty wypisujecie ludzie. Co człowiek to opinia. Każdy ma do oceny prawo. Jestem partnerką hojo od wielu miesięcy. Oby takie firmy tylko działały na rynku. Byłoby dobrze dla wszystkich. Zarabiam duże pieniądze choć pracy jest bardzo dużo. I szczerze polecam.

Olga

Prawda jest taka, że jeśli jest się leniem i albo nie przychodzi do pracy, albo robi ją na odwal się to nie dziwne, że potem odbija się to na wynagrodzeniu. Jak ktoś chce pracować i jest dobry w tym co robi to da się w tej firmie bardzo dobrze zarobić. Trzeba tylko chcieć.

Zostaw merytoryczną opinię o HOJO Clean - Warszawa

• Jak się pracuje w HOJO Clean?

Zobacz opinie na temat firmy HOJO Clean tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HOJO Clean?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HOJO Clean
2.8/5 Na podstawie 67 ocen.

HOJO Clean