Opinie o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Naftomontaż Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Naftomontaż Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naftomontaż Sp. z o.o. w Trzebinia

@CoTuSięOdwala? czy pracujesz w firmie naftomontaż? Czy możesz powiedzieć coś o warunkach pracy? Na tym forum proszę, aby pozostawiać opinię i informacje na temat pracy w firmie. Każda informacja będzie ważna dla osób, które będą się chciały zatrudnić tu w przyszłości.

bxbxc

Niech Pan o niku pos..... . myśli większą głową, a nie mniejszą.

CoTuSięOdwala?
@bxbxc

Nie ma sensu Twoje nawiązanie do mniejszej głowy bo używanie tej tyczy się innych spraw.

Posraniec

Jak my pójdziemy do sądu pracy, albo wezwiemy PIP lub Sanepid, to zobaczymy kto będzie ścigany prawnie.

mahj
@Posraniec

A po co wzywać organy

wielki men

Witam Jak ktoś nie chce pracować zawsze może pracować Dubaj wietnamie w chile l

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Naftomontaż Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zirytowany Sierszanin

Dlaczego żenada? Przecież wszyscy wiedzą jakie mają stawki Koledzy z Ukrainy bo sami mówili na Sierszy. Co w tym dziwnego, że nie napisałem od razu jakie mają stawki? Przecież nie jest to tajemnicą w firmie. Uważasz, że ktoś w dzisiejszych czasach nie zasługuje na 11 czy 12zł? Nie rozumiem kim trzeba być aby takie coś napisać. 12zł brutto na godzinę daję wypłatę z której człowiek nie jest w stanie godnie przeżyć miesiąca. Lepsi pracownicy mają wyższe stawki, ale i one są żenująco niskie bo czym np dziś jest 15 czy 16zł brutto? A to są maksymalne stawki w firmie.

Proty pracownik
@Zirytowany Sierszanin

Nikt nie każe komuś pracować za 12 zł brutto. Jak ma większe ambicje i wymagania co do zarobku, to go nikt nie trzyma w tej firmie. Piszecie posty, wylewacie żale, a i tak siedzicie dalej w tym syfie. I dalej twierdzę że to żenada i brak ambicji.

Zirytowany Sierszanin

Ukraińcy mają stawkę 12zł a wielu starych pracowników firmy ma stawki 11 czy 11,5zł, więc co Ty tu kłamiesz nam publicznie? :) Pracuję na Sierszy od dawna, widzę co jest a jak jest wszyscy widzą.

Taki sobie pracownik
@Zirytowany Sierszanin

W pierwszym wpisie piszesz że Ukraińcy zarabiają więcej od polaków, ktoś ci odpisuje że to nie prawda, to nagle wiesz jakie mają stawki. Żenada. A prawda jest taka że niektórzy starzy pracownicy nie zasługują na taką stawkę, zresztą młodzi też nie.

Zirytowany Sierszanin

W firmie chaos, nikt nic nie wie, panuje spychologia. Wypłata bardzo słaba, bez pracy po godzinach nie jestem w stanie utrzymać rodziny. Pracuje dużo starszych osób, które chcą dociągnąć do emerytury, młodych jest bardzo niewiele. W firmie jest sporo doświadczonych fachowców z uprawnieniami, znających się na robocie lecz niestety nie są oni doceniani i wypłata nie jest adekwatna do doświadczenia oraz umiejętności. Pomijam pojedynczych alko którzy nic nie robią, a trzepią taką samą kasę jak pracownicy, którzy zapieprzają na robocie. Środków czystości nie ma od początku roku. Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków. Trzeba uważać na przydupasów, którzy podpieprzają ludzi, ba nawet wymyślają niestworzone rzeczy byle podlizać się tym z Krakowa. Jestem zażenowany tym co się dzieje w Nafcie oraz pozostałych firmach.

Ukrainiec
@Zirytowany Sierszanin

Proszę nie pisać bzdur o Ukraińcach, jak nie macie pojęcia ile zarabiają.

dobry chlopw

Super firma. Mamy fajnych kierowników na budowiachniach w POLSCE i zagrniaca. Da się z nimi poruziemieć. Fajne chlopy. I zawsze mozna na nich liczyc stawiaja sie nawet z moijja podwyrzka. pozdrawiam dobry pracowniki

...

@Marta nie pracuję już od kilku miesięcy w tej firmie, ale podwyżki co jakiś czas dają.

...

hehehe, z serii frustracje sprzątaczki czyli pana Krzysztofa W. Masz poważne zaburzenia psychiczne. Nie bronisz kolegi, ty sie podszywasz co chwilę pod kogoś innego a później liczysz, że nikt nie wie o co chodzi. Wspomnę ponownie, nazwisk nie daję panie Krzysztofie W. :) Pracujesz sobie w Valeo, pracuj, dbaj o pracę, pilnuj dwutonówki bo kolejna puści cie bokiem z innym. Żyj dobrze to nie będziesz musiał być frustratem w internecie. I słów typu kuna czy hun unikaj bo spotka cie jeden czy drugi na mieście i wtedy będziesz płakał tuku :) Po co ci to? Przemyśl pewne sprawy, nie jesteś anonimowy, było się nie chwalić nam wcześniejszymi wpisami, które tutaj nabazgrałeś.

KAMILBOBEK

InzTB4 czosnek za ciebie zalatwial wode do picia ciuchy i buty z bhpowcem zalatwial a ty wiecznie wystraszony oo i woda do picia co wiecznie nie bylo on zalatwil i dalej robi tylko ze w James on zalatwil a ty nie i nie ma sie potem co dziwic ze takue opinie sa o tobie a Marella kiedys cie opierdal i mial racje bronil co jego i byl dobrym pracownikiem zwolnil sie przez ciebie glownie i twoich dupowlazow z nafty ktorzy robia na TB4 taka jest prawda nikt cie nie obraza tylko prawde stwierdza.

...

I znowu zmiana nicka i chrzanienie o premiach... Psychiatryk. Chłopcze, Naftomontaż to firma w której pracują fachowcy, monterzy, spawacze, wykonujący remonty np elektrowni, ty byłeś sprzątaczką, przyjmij to na klatę i skończ się ośmieszać z tymi premiami. Sprzątaczka nie będzie mieć nigdy zarobków montera czy spawacza.

...

I przestań się co chwile podpisywać innym imieniem i podszywać. Raz jedziesz na Inżyniera a za chwilę jako Krystian liżesz mu tyłek. Ty masz poważne problemy ze swoim zdrowiem psychicznym a my i tak wiemy Panie o pseudo "Marella" kim jesteś.

Bartek47

Prawda jest taka inz TB4 ze jak bys chcial to bys premie rowno dzielil i prawda jest taka ze przez ciebie cfb i oze dostawalo po (usunięte przez administratora) a szczegolnie ci co zapieprzali po pietrach i na 0 a reszta robila albo i nie robila i premie ci co h...a robili mieli a ci co zapierdali nie mieli i obgadywanie wiecznie pomiedzy pracownikami .I przez ciebie i twoja opinie pare osob ucierpialo miedzy innymi czosnek nie winny gosc i Marella ktory robil wiecej od innych a ci i tak gadali ze nic nie robil Marella a zapierdalal na Naftomontaz j taka jest prawda on wiecej robil od innych reszta bardziej gemba robila albo i nic chowali sie a on robil na nich tyle w temacie inzTB4 otworz oczy w koncu i sie opamietaj i badz za ludzmi nie przeciwko nim nikt cie nie lubi taka jest prawda

...

Danych nie zawarłem, tylko dozwolone prawem. Zachowujesz się jak wsiok w internecie i wcale się za to nie wstydzisz. Wiecznie płakałeś, że zarabiasz minimum socjalne, fachowców nazywasz lizusami, dupowłazami. Tylko za co Ty chciałeś zarabiać tyle co oni skoro potrafiłeś jedynie zmywać posadzkę na OZE? Szanuj się chłopczyku.

mario90
@...

Nazwisk kur...o sie nie publikuje ty h...u nie myty za to mozesz beknac pajacu.Chlopczyk to cie kur...nie dorobil i bronie kolege ktory juz nie pracuje .

Krystian

Pan inzynier to swietny gosc zawsze pomocny i wyrozumialy jest dla ludzi .Ten portal sluzy do pisania opini ale na temat nie obelg

@... pracujesz dalej w tej firmie?Jak wygląda sprawa z premiami? Skoro ktoś pracuje tyle lat to jakieś podwyżki są ?

...

Ale nie jest każdy doceniony, stań przed zarobkami tego montera/spawacza i zapłacz. Nie wspomnę o ludziach pracujących po 20 lat w firmie i więcej, którzy zarabiają mniej od nowo przyjętych Ukraińców. Później ludzie, którzy nie są doceniani wylewają w takich miejscach swój żal. Dziwne? PS: on już z Tobą nie porozmawia bo się zwolnił kolega zwany "Marellą" aka Pan Krzysztof W. Marelli i Czosnkowi zalazłeś za skórę, ale nie Twoja wina, że jeden był tukiem a drugi krzykliwym alkoholikiem.

ppj

dajcie spokój Panu INŻ fajny chłop tylko czasami ciężko znimch sięe dogadać

mario90

Witam firme Nafto montaz serwis kiedy zwolnicie tego samozwanczego kierownika z Jaworzna ten to nawet ludzi nie potrafi upilnowac.Jak sie mozna nie pokapowac jak ktos wychodzi przez pol roku o roznych porach do domu no jak np o 8 o 9 rano ale nie ma sie co dziwic jak sie tytul inzyniera kupuje na www.oxl.pl Ludzie maja naprawde (usunięte przez administratora) warunki szkodliwe sie naleza im za meczenie sie z tym panem inzynierem.Pan inzynier wystawil zla opinie jednemu czlowiekowi z Marelli a i co wyszlo na to ze to bzdury co na opowiadal ten czlowiek walczyl o siebie i pracownikow i tak robi tylko w James ten czlowiek zna sie na robocie.A jak inzynier rozdzielal i dzielil premie to zawsze cierpieli ludzie na sprzataniu z Cfb i Oze.Premie zawsze dawal dupowlazom.Inzynier powinien zmienic fach na zegarmistrz bo tu jak ludzie po calym dniu ciezkiej i brudnej pracy zchodzili wczesniej to patrzyl na zegarek i zabieral premie a ludzie ciezko pracuja w naftomontazu.Jest tam taki jeden on nigdy premii nie mial nazywa ja go Pan mopek chodzil po smietnikach i grzebal zeby na cygara miec a po pracy wszystkie kosze oblecial na Chrzanowie zeby jakos koniec z koncem wiazac.Taki czlowiek powinien miec premie.

Inż. Budowy TB-4
@mario90

Masz ode mnie okej'ke ;) Zawsze możesz podejść do przełożonego i z nim porozmawiać. Pamiętaj mario90, że słowa wypowiedziane wprost mówią wszystko w przeciwieństwie do wypisywania różnych obelg, czy też bzdur na internecie! Nie bądź anonimowy, podejdź porozmawiaj! Jesteśmy otwarci na różne uwagi. Bo tak na prawdę czym jest Dyrektor bez kierownika, kierownik bez majstra/inż budowy, majster bez brygadzisty, brygadzista bez montera, spawacz, itd. ...Każdy człowiek powinien być doceniony! Pozdrawiam! Inż. budowy W.K. TB-4 Jaworzno tel. - znany zainteresowanym e-mail - znany zainteresowanym

Zostaw merytoryczną opinię o Naftomontaż Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Naftomontaż Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naftomontaż Sp. z o.o.?

Naftomontaż Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 166 ocen.

Naftomontaż Sp. z o.o.