Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

...

Natalka z Paryża? :)

P

o kim piszecie?

Ktoś tam

Tak to już jest na 1 piętrze z tymi wszystkimi rekrutacjami (lub znaczną większością), że specjalistami zostają często dziewczyny team leaderów, a na wszystkie inne stanowiska albo ktoś znajomy, albo ktoś mający z kimś bardziej zażyłe relacje albo też i ktoś z rodziny... Nic nie poradzisz.

Twój Pan
@Ktoś tam

Na pierwszy przykład gówniara z GiTD. Ma mleko (no, już nie mleko, coś innego - wiadomo co) pod nosem, a jest "specjalistką"... ręce opadają... Szpeczjalisztka

Unknown

Dlaczego wszystkie rekrutacje w firmie są ustawione? Dlaczego specjalistyczne stanowisko obejmuje osoba nie posiadająca odpowiednich kwalifikacji, mająca znikome doświadczenie, praktyczne zerowy staż, nie wzbudzająca żadnego autorytetu wśród zespołu i cechująca się wręcz nagannym stosunkiem do pracy? To wstyd dla firmy i obraza dla reszty kandydatów, z których każdy przewyższał ów przyszłą specjalistkę. Stanowiska specjalistyczne zostały stworzone przede wszystkim, aby zatrzymać i wyróżnić doświadczone, obowiązkowe, solidnie pracujące oraz charakteryzujące się ponadprzeciętną wiedzą osoby, mające kluczowe znaczenie dla firmy. Dlaczego więc w zespole, w którym w ostatnim czasie odnotowano największą rotację pracowników, kierowano się osobistymi przesłankami? Nikogo już chyba nie dziwi, że zespół się rozpada.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Adi

To byłby pierwszy strajk w rej lekko puszczalskiej profesji.... Ja p....! Masz jaja to już tu nie pracujesz! Wpisy są od lam i lamek, którym za zimno na rogu....

Twój Pan
@Adi

Wali od ciebie, synu peta i pojary. Póki głaskałeś właściwe futro co kwartał, to było ok. Trochę się pozmieniało i rejterujesz. Jesteś w tym wszystkim na tyle głupi, że zachowałeś taką samą składnię i niepoprawną polszczyznę, jaką operowałeś w mailach wewnątrz firmy. Co z tego, że podpisałeś się jako @Adi, skoro inaczej się wabisz. Mam 99% pewności kim jesteś i wiem, że cynizmem i fałszem zalatujesz. Ale to problem tych, którzy się z tobą zadają.

Pani mądralińska

Za robote się weź, a nie strajkować!

Bajabongo

Osoby które do wczoraj nie dowiedziały się jaką mają premie mają 15%?:-) chodźmy zróbmy wreszcie jakiś porządny strajk.

Michu

Słyszałem że z pośród 2 tys imigrantów ktorzy mają trafić do naszego kraju opus wyłoni około 200 najzwnniejszych. Będą was zastępować powoli. Unia dopłaci do interesu

k@psel
@Michu

Te 2000 nie przyjechało tu pracować, tylko czerpać socjal. Zresztą, Polska to tylko przystanek. Ale coś w tym jest, bo gdyby z łapanki posadzić w tej firmie przed kompem choćby kilkadziesiąt z tych imigrantów (tak dla przykładu), to Usain Bolt stracił by tytuł MŚ w sprincie, a okoliczne gminy nie nadążyły wystawiać mandatów z fotoradarów. Ale byłby przeciąąąg!

zgredka

przciez ta premia to ochłapy nie warto sie starac ;))

Zyta_gilowska

Pamiętaj, że premia to nagroda. Nagrody dostaje sie za należyte wykonywanie obowiązków. Jeśli firma ma przez Ciebie straty, bo walnęłaś całą kupę błędów to się nie dziw, że premii nie dostaniesz. Niby za co mialabys ją dostać? Za to, że łaskawie przyszłaś do pracy? Dam Wam dobrą radę, znajdźcie gdzieś na dnie Waszej duszy odrobinę pokory, a nie wiecznie rościcie sobie prawa do niewiadomo jakich przywilejów! A jeśli jest Wam tak źle to zmieńcie pracę najwspanialsi, najbardziej wykształceni i kumaci pracownicy świata!- nie potrzeba nam w OC malkontentów. Gardzę takimi ludźmi jak Wy.

k@psel
@Zyta_gilowska

Właśnie! Nie potrzeba nam w OC osób, które mają własne zdanie, a co gorsza tych, którzy kwestionują wysiłek organizacyjny tej najmądrzejszej garstki! I nie upoważnia was do tego żaden kierunek studiów, setki godzin nad książkami, dziesiątki wykładów, ani pieniądze, które włożyliście w edukację. Liczy się KORPORACJA! Mówi wam to coś, czy przeliterować? I zaprawdę powiadam wam, jak i mój poprzednik (sorry #Zyta, przecież facetem jesteś, nawet wiadomo kim - nie rób sobie jaj) - znajdźcie w sobie odrobinę pokory i pokajajcie się przed panem, który was "sowicie" opłaca, którego płaca dla was jest mniejsza niż socjal w biednej Grecji. Co się z tym krajem porobiło... :/

hehe
@k@psel

I pisze to czlowiek ktory innej Polski nie zna, zapomniales dodac "za moich czasow...", ale przynajmniej jakas rozrywka jest jak niektorzy miaucza.

hehe

wez sobie daruj to jest smieszna firma, nie wiedza nawet czym sie zajmuja wciskaja tylko tab, z wygladu wszyscy wygladaja na kujonkow bez efektow, niskie blade w okularach pryszcze , laski to samo nie ma na kim oka zawiesic niektore przy tuszy

bajabongo
@hehe

A Ty nadal tu pracujesz. Współczujemy. :) Dobrze, że jak patrzysz w lustro to masz na kim oko zawiesić ;P

Baton
@bajabongo

Weź się i idź chudnij. Zobacz jak idealną budowę ma Pan Adam. Przystojny, wysoki, szczupły, przystojny, mądry, z gracją, przystojny. Zarabia miesięcznie tyle, że w rok nie zarobisz podobnej kwoty. Pan Adam jest poza twoim zasięgiem, ale wzorzec masz!

Nicki

Ale się usmialem. Ankieta na temat premiowania. To ty zatrudniasz tych ludzi czy ktos zatrudnia ciebie. Na czyich warunkach pracujesz. Jak ci to przeszkadza to załóż sobie firme. Ludzie wyrwali sie ze wdi do miasta pokonczyli bog wie jakie studia z marnym wynikiem i teraz oczekują nie wiadomo czego. Zmien prace i zobacz gdzie jest zle.

PaniAnna
@Nicki

Po pierwsze naucz się pisać. To, że zaocznie skończyłeś podstawówkę nie upoważnienia ciebie do kaleczenia rodzimej mowy. "Ankieta" jest odpowiedzią na słowa Adama, że niby większość chciała premii miesięcznej. Jaka większość i jakimi badaniami te głosy zostały zliczone? Cóż, Adam zwyczajnie wali w ch* i robi z ludzi idiotów! Teraz będzie cięcie na premiach za byle g* i tym samym roczny - wcześniej kwartalny zarobek uszczupla się o znaczną sumę. Zrozumiałeś, czy drukowanymi napisać?

beka

beka, że wylewacie tutaj swoje frustracje, a nie macie jaj, żeby cos zmienić, więc na was wylewa się pomyje ;p

Looka
@beka

Nie wszyscy. Niektórzy załatwiają L4 i więcej ich nie ma, niż są. Przypadki powszechnie znane, że to ściema, a mimo to praktykowane. Co ciekawsze, niektóre z tych bardzo chorowitych osób otrzymuje bardzo wysokie, a nawet maksymalne premie. A to już zalatuje mocno w kontraście z osobami, które robią nadgodziny w hurtowych ilościach, spinają się i dostają ochłapy ucięte poniżej logiki. Adam, jeśli tak bardzo szuka oszczędności, niech się przyjży praktykom niektórych specjalistów, którzy działają za aprobatą team liderów. Dla niego wnioski mogą być zaskakujące, dla większości wyrobników (jak wspomniałam) powszechnie znane. Serio, są osoby, które mają tak wyje*ne na tę firmę, że aż żal słuchać, ale dzięki dobrej komitywie ze specjalistami i team lidermi, mają się finansowo lepiej niż ci, którzy zapieprzają by dostać możliwie najwyższą premię. Ja specjalnie nie narzekam, ale słyszałam i znam przypadki, kiedy ciągle nieobecni mają większą premię, niż ci, którzy faktycznie zapierdzielają. I czym to trąca? Ale spoko, ją też za chwilę sobie zachoruję, jeszcze nie wiem na co, ale już jakby pokasłuję.

tele misie

Ale jesteście i tak nierobami i szukacie sensacji

Kenio
@tele misie

Jaka płaca, taka praca...

TakaTam

... I jeszcze jedno. Wysyłasz spam o g* stanowiskach dla niespełnionych ratlerków, ale demokratycznego wyboru premiowiania zabrakło - choćby w postaci sondy. Jaki to kolektyw Adamie wziął górę nad zmianą systemu premiowiania? Konkrety proszę. Ja i wielu współpracowników widzimy to jednoznacznie. Była sonda? Nie. Głosowanie? Nie. Słyszałeś głosy? Jeśli tak, to polecam specjalistę - lekarza.

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY

Już dostaliśmy pierwsze zgłoszenie. AS i TT pakujcie się ;)

??

Nie rozumiem jak niektórym chce się tam dojeżdżać z Warszawy. Nie rozumiem też ich wyniosłego EGO.

słoik99
@??

Jak to ,,dojeżdzać z Warszawy''? To nie wszyscy przenieśli się na stałe do Torunia?? O kim mowa, bo nie orientuje się za bardzo...

TakaTam
@słoik99

Co jak co, ale z tymi miesięcznymi premiami, to nas bez mydełka wzięto. Chciałabym wiedzieć, jakie to lobby stanowiło o "naszym życzeniu", aby zmienić system premiowania. Nawet jeśli są osoby, które uważają ten system za lepszy, to szybko swój pogląd zrewidują. Teraz normą będą 7%,10%, 12% co w skali kwartału da mizerię. Jedyne co dobrego z tego wynika, to uwolnione L4. Tym samym spodziewam się masowego wzrostu zachorowań. Jak ciąć to z grosików, a nie kwartalnie, prawda Adamie? Skończy się też spinanie ponad miarę, lekkim "tabem" żyć zaczniemy. Śmieszna premia = podobna efektywność. I tak, co pomysł to masz coraz lepszy;] Okres letni obroni się sam niedoborem kadrowym (mniejszą ilością pracy), ale czkawka przyjdzie już we wrześniu. Problem w tym, że ty się wybronisz... nazwisko masz takie Polskie, a to zobowiązuje. W tym wszystkim - podsumowując - wszystkiego najgorszego:)

@słoik99

Nie wiem co znaczy na stałe w tym wypadku. Kupic mieszkanie, zabrac rodzine?? Czy waletowac po kilka osob w wynajetym mieszkaniu :)

AdiDaddy
@??

Kupić drugie mieszkanie w Toruniu, a ponadto zainwestować w jakieś fundusze przynajmniej czwartą część pensji. Premię natomiast wydać na podróże. W czym wy macie problem?

@AdiDaddy

No to bajka :)

kika

Z opiniami na temat stanowisk księgowych, pracy na II piętrze, w dziale Nearshoring' zaprasza tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,980615

Heheszky

Przez wasze durne komentarze PANIE/PANOWIE MAGISTRZY gównokierunków na gównostudiach bałem sie strasznie jak zaczynalem tu prace, a okazalo sie ze wiekszosc z was pisze te komentarze chyba z frustracji zesta bezmogi

Heheszky

Ale wy jesteście je*nieci ludzie. Jak jesteście nie ogarnieci, to po was jadą jak po śmieciach i dobrze - mi sie tu pracuje dobrze, dostalem umowe o prace w krotkim czasie, polowe czasu spedzam na facebooku bo wyrabiam 200% normy i nie narzekam. Nie byliscie chyba zatrudnieni w zadnej innej firmie, pewnie nie wiecie jak sie (usunięte przez administratora) w sklepach 5x ciezej za 6,5zl na godzine co nie? Banda zasranych studencikow z zawyzonym ego

bajabongo
@Heheszky

"Co nie". Ach, tak. Już wszyscy wiemy, kto tu się wypowiada.

TwójStary
@Heheszky

"...dostalem umowe o prace w krotkim czasie", wynika z tego, że byłeś jeszcze w Opusie nie tak dawno pracownikiem agencyjnym bądź na innej śmieciówce. To stosunkowo nowa forma zatrudnienia w tej firmie, zatem niewiele wiesz, a ciśniesz ludziom, którzy są tutaj dużo dłużej. 200% normy... wykonalne, kiedy wdraża się projekt i ustala progi, "co nie?". Kto wie, może będzie z ciebie kiedyś klasyczny korpo-ludzik, który życie przedłoży kejsom... póki co próbujesz nieudolnie skołczować rzeszę, która jest tu dłużej, nie mówiąc już o ludziach (nie korpokszałtnych), którzy zaczynali jeszcze w Itelli. Itella jest pewnym punktem odniesienia, punktem przejściowym przemianowanie na OpusCapita, a końcowym rozkładem przyjście nowego kierownictwa. Kiedyś pracowało się inaczej, można by nawet zaryzykować, że hasło "z pasją do sukcesu" miało rację bytu. Zresztą... i tak tego nie zrozumiesz. Piszesz o sklepach, magistrach po gów* studiach, jakbyś sam był wysoko kształcony. Sądząc po sposobie i jakości wypowiedzi jesteś najpewniej wysoko kształcony, gdzieś na 10-tym piętrze wieżowca w prywatnej Wyższej Szkole Tego i Owego. Mam jednak prośbę; zdradź specjalizację. Kierunek ostrzenia ołówków czerwonych czy zielonych?

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.