Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Nasza piosenka... to takie wzruszające:* Filemon podniesie dziś ogonek i pomruczy do podusi Kocurkowi:***

wariatka

szkoda takiej dupy jak ja nie znajdziesz

@wariatka

skąd wiesz że podobają mi się takie dupy jak ty dziewczynko?

wariatka

Adam lovciam Cię:)

@wariatka

a ja ciebie nie dziewczynko

Proponuję przejść na umowę zlecenie. Dużo zaoszczędzę i więcej dla mnie i moich teamleaderków zostanie :)

bajabongo
@Adam

nie zapomnij założyć gumki jak będziesz ich posuwał :)

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Doświadczony operator

Niezbyt dobre mam odczucie po premiach... Dostałem większą niż myślałem ;/ Moje sumienie nie daje mi spokoju, bo uważam że nie do końca na nią zasłużyłem. Uważam, że zrobiłem w ostatnim kwartale zbyt mało faktur i w zbyt wolnym czasie. Dobrze to sobie przeliczyłem i doszedłem do wniosku, że mogę pracować więcej i szybciej. Dodatkowo uważam, że powinienem robić więcej nadgodzin (również w weekendy i święta np. w poniedziałek wielkanocny), aby moi specjaliści, mój TL, oraz kierownik działu byli jeszcze bardziej zadowoleni. Nie wiem tylko jak mogę poprawić i tak już bezbłędne robienie faktur :(

Jak nastroje po premiach? :)

zalkropkapl

ok, przyznaje sie jestem ofiara zyciowa i beznadziejnym operatorem. zal.pl ze jestem takim tempym bucem burakiem i wrzodem na zdrowym organizmie tej firmy. ide sie upic, to mi najlepiej wychodzi. narrrra

Adamus

Lepiej się utop.

tralalalala
@Adamus

żeby ciebie ktoś nie utopił w twoim własnym g**wnie ścierko :)

terazkurdeja
@Adamus

art. 151 kk "Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5." Adamus (usunięte przez administratora) idziesz siedzieć :P

Kornish
@terazkurdeja

Nie wiem, czy to przypadkiem nie zabrzmiało jak polecenie służbowe. Taka mała kumulacja... Adaś, z więźnia to ty wyjdziesz, ale zawodowo co najwyżej zmywak w UK, a tam nadgodziny (do odbioru) i za każdy zbity talerz po kieszeni. Było fikać? Frajerów szukałeś, a sam nim się stałeś. Ciebie już nie ma... ty istniejesz już tylko teoretycznie. Prawie mi cię żal... prawie.

beka z wydajnosci i targetow

Jeżeli od roku dostaję 15% i na rozmowie z TL wszystko nadal jest super, a byłem na L4 przez dwa dni,to nagle 7%? Przykładowo przy normalnym obliczaniu premii kwartalnej - 65 dni pracujących przez trzy miesiące, bez L4 - 15%, nagle dwa dni chorobowego i 7%? skoro jest taka uznaniowa i ktoś musiał ciężko tyrać przeze mnie te dwa dni to czemu on nie dostał więcej o te 5%? Jednak musze przyznać Ci rację, ta firma nie upadnie, bo zawsze znajdą się tacy ludzie jak Ty, którzy stwierdzą, że jak na dzień owocowy rzucą nam psie odchody, to powinniśmy się cieszyć, bo ciężka sytuacja w województwie i w ogóle w kraju.

nieporozumienie

Ja na temat tej firmy mogę napisać tylko tyle: NIEPOROZUMIENIE. Byłam tam zatrudniona przez 3 tygodnie na stanowisku MŁODSZEJ KSIĘGOWEJ (z perfekt English i doświadczeniem zawodowym w księgowości). Na umowę zlecenie 10/godz. Po tygodniu dostałam maila nakazującego mi wybierać godziny i dni w jakich chcę pracować (ponieważ zatrudnianie na umowę zlecenie podczas gdy charakter pracy wskazuje iż forma zatrudnienia winna być umową o pracę jest nielegalna) ponieważ nie mam statusu studenta bądź absolwenta. Oczywiście zatrudniając mnie wiedzieli że jestem w takim wieku że nie mogę mieć statusu absolwenta! Zaczęłam więc narzekać bo koniec końców nawet 1000 zł bym nie zarobiła. Oprócz tego przez te 3 tygodnie siedziałam za plecami jakiegoś typa który jest totalnym introwertykiem i w ogóle się nie odzywał, to niby miało być szkolenie które mogło trwać nawet 3 miesiące. Podsumowując: zatrudniają na najniższą krajową, mają w d..pie kto tam pracuje bo jak nie ty to inny frajer się zatrudni i jeszcze się ucieszy że ma pracę, zatrudniają na umowę zlecenie i ogólnie praca jest BEZNADZIEJNA!!! A szkolenie to FARSA!!! Po 3 tygodniach narzekania i rozmowy od trenera po kierowniczkę i HR dostałam wypowiedzenie i odczułam ogromną ULGĘ, ponieważ sama cały czas miałam nadzieję że jednak coś tam się zmieni i bałam się sama odchodzić. Koniec końców po miesiącu znalazłam NORMALNĄ PRACĘ, a teraz zmieniam na jeszcze lepszą. Więc jeśli ktoś ma trochę wiary w sobie to radzę SZUKAĆ do skutku!!! A OPUS CAPITA powinna zająć się inspekcja pracy, bo nadużywają zatrudnienia na umowę zlecenie, niedługo każą działalność otwierać...:(

kika
@nieporozumienie

Z opiniami na temat Nearshoringu zapraszam tu: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,980615 co do tej inspekcji pracy, to coś w tym jest...

zalkropkapl

to nie komuna, nie ma że się należy! Skoro tyle wynosi pensja to widocznie tyle warta jest ta praca. Założę się, że przytłaczająca większość maruderów z tej listy żalów to leserzy których celem jest sklepanie samych ciągów, jak sępy szukające padliny, udajecie że pracujecie. Pocieszę Was, za jakiś czas komputery same sobie (poklepią ciągi), a Wam zostanie kasa w dyskoncie, o ile będziecie się do tego się nadawać!... Szkoda ludzi naprawdę pracujących i szanujących pracę, a nie Was przycinających na każdym kroku!

@zalkropkapl

Tak, pewnie, a Ty jesteś tą jedyną osobą, która nie robi ciągów. Ogólnie to jest jakaś opusowa legenda, że są tacy operatorzy. Taka jest specyfika tej pracy i tego nie oszukasz, klepanie ciągów to reakcja łańcuchowa. Jeden spóźni się z przerwy, drugi będzie gadać pół dnia z kolegą, a jeszcze inny siedzieć na fecabooku. Rozwala mnie jak niektórzy próbują opisać siebie jako idealnego operatora danych. A może masz wydajność 60, już z ciągami i po postu zazdrościsz, że ktoś m lepiej od Ciebie?

@beka z wydajnosci i targetow

chcesz prowadzić konstruktywną rozmowę, a nie potrafisz przeczytać tekstu ze zrozumieniem... tak tabuję ciągi, ale nie skaczę po wszystkich projektach w poszukiwaniu samych ciągów, i nie musi nikt za mnie odwalać roboty, a to chyba różnica?! ale jak nie rozumiesz, to nie mam więcej pytań!... cóż, niektórzy mają już taką specyfikację... lol

@zalkropkapl

Czyli jednak jesteś tym operatorem, który uroił sobie, że jest tym uczciwym i tak bardzo pokrzywdzonym przez resztę. Po prostu nie jesteś zbyt sprytny do tej pracy. Tak bronisz tej firmy, że "widocznie tyle warta jest ta praca". Mogłeś lepiej napisać, że Ty na tyle wyceniasz swoja pracę, bo widocznie Ci nie idzie i bawisz się teraz w Jezusa, który klepie same noname'y, żeby zbawić cały OpusDei. Konstruktywna rozmowa? Chyba za dużo nasłuchałeś się swojego TL i nie wiesz co to znaczy.

mb
@beka z wydajnosci i targetow

Wszystko zmierza do tego aby w koncu komputery czesciowo zastapily ludzi w tej pracy, poniewaz to ludzie (operatorzy) popelniaja od groma bledow z ktorych sami nie potrafia sie pozniej wytlumaczyc (oczywiscie placzac ze zarabiaja za malo, zapewne łzy zasłaniaja im widok faktury). Gratuluje wszystkim ktorzy narzekaja ale dalej siedza na swoim miejscu, jednak do odwaznych swiat nalezy. Wasze wpisy tutaj na pewno zmienia duzo w firmie- mozliwe ze na gorsze, bo po tylu obrazliwych wpisach imiennych az chcialoby sie zastapic niektorych ludzi maszynami juz dzis:) "Po prostu nie jesteś zbyt sprytny do tej pracy"- przynajmniej nie jest burakiem ktory mysli o wlasnym tylku. Naprawde myslicie ze takie wpisy cos dadza? Chcecie podwyzki? napiszcie maile do osob wyzej niz PL, napiszcie do hr, napiszcie ze atmosfera siedzi bo placa grosze, zobaczymy ilu odwaznych sie znajdzie zeby z wlasnego konta wyslac "normalnego" maila, bez masy wykrzyknikow, obrazliwych tekstow itp. Jestem naprawde ciekawy ilu naprawde potrafiloby cos takiego zrobic a ilu bedzie tylko narzekac i czekac az ktos za nich cos zrobi. Ale nie oszukuje sie, bo latwiej jest zwyzywac anonimowo niz powiedziec cos personalnie.

@mb

Burakiem? No sorry, ale jak na moje to jest ofiarą życiową. Na pensje nie ma wpływu, tak jak napisałeś, ale na to czy chociaż trochę poprawić sobie "komfort' pracy powinien robić jak cała reszta i wtedy każdy by miał po równo tych ukochanych ciągów i wszyscy zadowoleniu. Ja rozumiem, że ktoś wypisuje tutaj jakieś cuda i narzeka na pracodawcę, na pensje, ale skoro wchodzi tutaj i opisuje jak mu smutno, że ludzie nieuczciwi, że mu ciągi zabierają, to jest ofiarą życiową. nie dość, że firma go dyma przy wypłacie, to pozwala, żeby jeszcze współpracownicy to robili i płacze. Kolego, ja wiem, że nazwa OpusCapita kojarzy się z kościołem, może pomyliłeś to miejsce z seminarium? Tam wydymają Cię jeszcze bardziej. Zmień swoje nastawienie albo się tam zapisz.

beka z wydajnosci i targetow

Na czym Cie dyma? Przykładowo na tym, że w niektorych teamach siedzieli po godzinach, do północy, w weekendy, żeby później im za 2 dni chorobowego obciąć premie kwartalną o ponad połowę (uprzedzę Twoją odpowiedź - tak, pracownikom, którym zdarzyło się pierwszy raz od 1-2 lat być na L4, nie tym co chodza na zwolnienie co miesiąc). To nie jest dymanie? Jest i to bez mydła.

mb
@beka z wydajnosci i targetow

Nie jest, za nadgodziny dostales hajs? Wielu dostalo, a nieporozumienie jest w podstawowje kwestii- zeby obciac premie z np 15% to ona musi ci sie nalezec, premia jest uznaniowa, mozesz dostac,ale nie musisz, wlasciwym slowem byloby- nie dostalem maksa, bo bylem na chorobowym i ktos w tym czasie robil za mnie. I jeszcze jedna rzecz baranku, bo widze ze rozumienie podstawowych kwestii kuleje- premia to premia, nie pensja, chcesz plakac ze nie masz 15% premii- to tak napisz "dymaja mnie na premii", pensje masz jaka masz i nikt tego nie rusza. Moglbym traktowac ludzi takich jak ty powaznie- ale zebys jeszcze wiedzial co piszesz...

@beka z wydajnosci i targetow

ogarnij się człowieku! nic nie mówiłem o swoim niezadowoleniu z własnej wydajności, niskiej premii i etc.. To chyba Twój problem, skoro musisz sam kombinować, i wciskasz innym że mają problem. Jak na moje to sam jesteś ofiarą życiową, tylko o tym jeszcze nie wiesz! koniec tematu tempa dzido! narrrra

Życie...

Gadacie, gadacie.... a i tak wszyscy zostaniecie , będziecie pracować za te minimum, godzić się na cięcia premii i jaja lizać na rozmowach w konferencyjnych.... Chojraki w necie, a mimo to każdy "murzynuje" i nadgodziny z uśmiechem robi....

Goń_się

Popaprany to jesteś sam. Za takie wycieczki to w mojej okolicy miałbyś połamane kończyny. Jak jesteś taki chojrak to powiedz mu to prosto w twarz a nie wyżywasz się na forum. Jak ci tak bardzo wszystko nie pasuje to zmień pracodawcę. Wszystkim to wyjdzie na dobre.

Koval
@Goń_się

Poza pracą, bez odpowiedzialności wypowiedzenia umowy... Chyba spora część męskiej części poszłaby na taką ustawkę z A. Autora dwa wpisy wyżej subtelnie tylko poniosło, czemu wcale nie dziwię. Ale twojego słowa "chojraków" bym nie wplatał, by czym ty imponujesz? Dzielnicą, okolicą? Czy może jesteś taka pipka, że godzisz się uśmiechem na każde warunki? Jesteś na "śmieciówie" jak to g*no ubrane w pazłotko. Masz umowę i kilka złotych więcej niż minimalna. Masz nawet premię, po której A przeleci jak świnia po korycie. Bo tak..., a co? I zmienić pracodawcę to każdy nie tylko może, ale POWINIEN. Niestety hiena A żeruje na sytuacji na rynku pracy w Toruniu. Ogarniasz, czy drukowanymi napisać?

Koval
@Koval

... nie "drukowanymi", bo poniekąd są, ale z włączonym capslockiem. Wtedy ogarniesz?

Zauroczona

żałuj Michasiu żałuj:p

Zauroczona

P.s. Buziaki dla Ciebie Michał Bala:)

@Zauroczona

sorry, nie jestem zainteresowany

@Michał

Wiedziałem! Mój ty Jamniczku.

@Marek

Prosiaczku, nie chciałem, żeby się wydało

adas przychod

adas przychod to kolezka nie byle jaki, co roku na wiosne granty dzielilo sie za poprzedni rok, a w tym adas przychod dostanie sraki, jak kreske zobaczy a pod nia siebie

takiJa

Po co tu się w ogóle rozpisywać. Firma i tak się zwinie za dwa/trzy lata, a wy tracicie czas na szukanie sensu w jej polityce, zmianach itd. Jedynym rozsądnym działaniem byłoby na tę chwilę przywrócić zasady i organizację tej firmy sprzed roku. Choćby na miesiąc i zderzyć ją z obecnym burdelem. Wiem, nie da się... sztuczne twory (np QC), działanie pod górkę (to już kilka stron, więc nie będę się rozpisywał), DEMOTYWACJA pracowników, choćby względem premii. Oświadczam, iż nie mam zamiaru partycypować w stratach firmy, które są wynikiem błędów i opóźnień innych osób, a nie moją winą. Solidarność zbiorowa? Jaka, bo nie dosłyszałem??! Co na to kierownictwo? Ano nic pewnie, zbywcza gadka i nara. Ten balon pęknie z czasem (raczej szybszym). Ja tam wolę być przygotowany i mieć alternatywę. Te 1300, to Adasiowi chętnie w pupkę, może to lubi. Próbował ktoś? Może w tym rzecz i stąd te irracjonalne rozwiązania? Może to lubi?! Zobaczymy kto dostanie więcej niż 13% premii... ciekawe. Ja za swoją uczciwą pracę chcę 15%... robię ponad wytyczne i targety. Starcza?

we\zL4

wez L4 omina cie wszelkie zaszczyty i chwaly przeciez zeby kierownik mial iphona5 to od Ciebie zalezy, wypracujesz standard to bedzie mial, a ze on pocisnie to maly ..uj w poruwnaniu do tego jak teeelee sie migaja od odpowiedzialnosci za tttemeee . noo przeciez kurczaki . ja mam odpowiadac za glupote innych. Lukaszoff JarkoÓÓf smarkoÓff dawno bym wyjebaLL albo staja po stronie pracownikow albo maja wykebawszy. A nie stac sie popychadlem Adama byle by. Chec byc lederem to nawet kieras ci nie podskoczy bo ty tworzysz grupe

glupi

ja wiem , ja wiem, ale nie powiem, zapomniem, jezeli oszczednosci polegaja na obnizaniu wynagrodzienia pracownikow najnizszego szczebla to uwazam ze kierownik jest starym kurczakiem i lepiej zeby bambusa w (usunięte przez administratora) sobie zasadzil bo armia ktora go otacza i lize tego bambusa tez pewnie ma dosc ale za tyle kola kazdy ma jakas granice, ogolnie syf i malaria

premie

nowe laptopy, nowe iphonys5, wszystko nowe, tylko kasa stara

czikitam

Może dla adasia jest wszystko halo... W końcu ma nadal armię murzyniątek... A w szkole uczyli, że niewolnictwo się już dawno skończyło... :/ Ech... Ale adaś się na tym wszystkim jeszcze przejedzie. W końcu (usunięte przez administratora) bywa śliskie i łatwo się na nim poślizgnąć... A upadek na (usunięte przez administratora) z wysokości bardzo boli. Żal, że firma, która z zewnątrz jawi się jako oaza bezpieczeństwa i korporacja z zasadami wypłaca pracownikom tak głodową stawkę... A i doszły mnie słuchy, że adaś zakazał wypłaty wysokich premii, bo był wielce oburzony, że czemu takie wielkie premie teamleaderzy wymyślają... Jakby kwota nawet maksymalnej premii powalała na kolana... Nie powala niestety choćby dlatego, że są to pieniążki za 3 miesiące... Plus temat teamu sprawdzającego, który wywołuje o wielu osób jeszcze większą niechęć do pracy. Nie było teamu sprawdzającego i było dobrze, nikt nie płakał, wszyscy żyli sobie radośnie i szczęśliwie. Nic tylko do lekarza po L4 i (usunięte przez administratora) ich wszystkich, zamiast dawać się(usunięte przez administratora)przez kolejny miesiąc. Dobrej nocy ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.