logo OpusCapita

OpusCapita

Jarocin

Opinie o OpusCapita

Kekw 2016-07-06 08:31
O tak najlepiej zmienić pracę i wziąść kredyt
Trzyletni operator 2016-07-06 08:45
Stąd trzeba uciekać jak najprędzej!
Podwyżki może i są ale na rękę 50 zł, a TL wręcza Ci je jakbyś właśnie wygrał życie.
I co z tego jak Twoja wydajność przekracza 100%, a błędów nie robisz. I tak Ci obniżymy premię. Jak? Coś się wymyśli, -5% za rozmawianie albo za spóźnienie łącznie 5 minut w miesiącu. I spróbuj tylko być o 2 minuty za długo na przerwie. I wszystko to zostanie Ci wspomniane na rozmowie o premii przez specjalistę, któremu nawet nie chce się podjechać i przekrzykuje przez pół sali by z kimś porozmawiać, spóźnia się codziennie na porannych zmianach, a na przerwie potrafi się zasiedzieć godzinę. TL w tym czasie siedzi z tyłu glupkowato się uśmiechając by na koniec pogratulować i powiedzieć że 10% to i tak dużo.
Ciekawym zjawiskiem też jest zatrudnianie bydła z agencji pracy. Odkąd tu pracują nie ma dnia bez obsikanej podłogi bądź ściany w łazience, a sikać im się chce po mleku u herbacie, które wcześniej Ci ukradli
Informatyk 2016-07-06 09:22
To was oduczy chodzenia po kawę na nasze piętro! Robaki z I piętra nie wychodzcie pozanie bo jeszcze jakichś chorób narozniscie
Informatyk 2016-07-06 10:06
Mają u siebie kuchnie to niech z niej korzystają, a nie przychodzą do nas i szabrują. Do tego przychodzą stadami że trzeba czekać pół godziny w kolejce do kawy
Adam 2016-07-06 12:18
Niedługo podsumowanie kwartału, wtedy omówimy tą kwestię. Będzie to główny punkt mojego przedstawienia. Później wręcze nagrodę pracownika kwartału dwóm TL
Adam 2016-07-06 13:14
Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?
Adam 2016-07-06 23:02
A co, misiaczku, chciałabyś podjąć tu pracę? Mrr szukam właśnie ultra osobistej mleczarki. Samodzielnie Cię wydoję.
Kasia 2016-07-07 10:46
Najlepiej zanieść CV do recepcji
Doświadczony operator 2016-07-07 11:49
Niepózniej niż ostatniego dnia miesiąca ale przeważnie jest te 2-3 dni prędzej
Huhuhuhu 2016-07-11 16:42
Przyjmują młode osoby z dużymi cyck... umiejętnościami
hahaha 2016-07-12 10:19
doświadczenie z opusa absolutnie nie przydaje się w późniejszej pracy. wiem co mowie.pozdro
%%%% 2016-07-12 23:52
Pracuje w OC od pewnego czasu. Nie jestem jednak w stanie jednoznacznie polecić tej firmy. Fakt, poznałem fajnych ludzi, dostaje systematycznie kasę za pracę i mam pracę na umowę, co w Trn jest w sumie dobre. Jednak są jednostki, które potrafią skutecznie popsuć humor na cały dzień. Nie ma sensu też strzępić języka, żeby mówić o ludziach na "stołkach". Tak jak wszędzie, trafiają się ludzie normalni, ale też i trafiają się dupki i ciemniaki, które powinny wbijać gwoździe czołem, a nie kierować zespołem.

I teraz sam stoję i sobie zadaję pytanie, czy nie pracuje już za długo. Może się wypaliłem, mam już dosyć tej firmy i głąbów, których jest tutaj coraz więcej. Z garstką wspaniałych ludzi, których tutaj poznałem postaram się zachować kontakt i to będzie jedyne co wyniosę z tej firmy.

Doświadczenia, które tam zdobyłem raczej mi się nie przydadzą. Może warto wyjechać i zacząć jakąś nudną pracę (jakby ta była pasjonująca), aby z czasem znaleźć coś lepszego.

Każdy chciałby zarabiać godziwe pieniądze za swoją pracę. Nie chcę być chwalony jeśli wykonam porządnie swoją pracę, to w końcu moje obowiązki, ale przydałoby się chociaż usłyszeć dziękuje, jak zmarnujesz swój czas na durne nadgodziny, czy jak wykażesz się chociaż odrobiną inicjatywy i dobrą uwagą co do "projektu". Ale niestety tego nie ma i nie będzie. Tutaj możesz sobie żyły wypruwać, ale w mniemaniu tla to i tak część twoich obowiązków.

Wydaje mi się też, że niektórzy faktycznie wierzą w te pierdoły w stylu "together we make it". To jest tak durne, że ja tabuje. Nawet szkoda gadać. Ktoś kto zarabia 3-4 razy więcej niż operator może sobie pozwolić na powtarzanie tych głupot, a nas to męczy i z czasem wkurza.

Ale jeśli komuś nie przeszkadza, że dostanie najniższą krajową za nudną pracę przy biurku, to polecam. Jeśli za to ktoś chcę dostać doświadczenie jako księgowy, to w sumie też polecam. Jeśli już się uda dostać, to można sobie wpisać w cv "księgowy" ale nie oszukujmy się, to z księgowością nie ma za wiele wspólnego. Przykro mi robaczki.

Może kilka słów na koniec. Jeśli masz na oku jakąś inną pracę (jeśli jest umowa o pracę, jakiś socjal) to radzę wybrać właśnie tę inną. A jeśli tutaj trafisz, to nie odkładaj szukania czegoś innego na dłużej. Szukaj czegoś lepszego cały czas. I tak, jest jakaś tam szansa na awans. A jak się uda, to można już coś innego wpisać w cv, tylko pytanie czy za jakieś większe pieniądze.

No nic. Opus trwa i pewnie trwać będzie. Może niestety, bo zrobił sobie z Torunia plantacje bawełny i za grosze zatrudnia pracowników do odmóżdzającego zajęcia za najniższą krajową. A ocenę daję 3.

Tab z wami!
Błażej 2016-07-14 17:55
Wohoooo jak super. Powuesili nam telewizor w kuchni!!! To mi wystarczy, już nie chce godnego wynagrodzenia za moją pracę oraz mogą dalej traktować mnie jak śmiecia no bo w końcu jest TV w firmie. Czego chcieć więcej?
xyz 2016-07-17 13:57
Hej ;)
Wiecie, czy aktualnie poszukują na młodszych księgowych? Widzę, że ogłoszenia w necie się pojawiają (częściej te przez agencję) i mam pytania :D:
1) lepiej wysyłać CV przez stronę OC/na ogłoszenie agencji/w ogóle :D - mam znajomych, którzy kilka razy wysyłali CV i tu i tu i zero odpowiedzi :P
2) Czy w okresie wakacyjnym lipiec-sierpień też szukają, czy lepiej sobie odpuścić (na zawsze :D?) i wysłać CV we wrześniu/październiku? :P
3) czy ta Akademia Księgowości Międzynarodowej (czy jak to tam się nazywa), to nic innego, jak po prostu okres próbny jako młodszy księgowy na zleceniówce i to jest po prostu bajerowanie nazwą ;p?
4) Wiecie może, jaki jest poziom niemieckiego w księgowości? czy wymagają dużo, czy raczej mało kto umie coś więcej? xD
janusz biznesu 2016-07-27 19:28
Do wszystkich zainteresowanych pracą w OC:
1) Odradzam pracę jako operator na 1 piętrze- co widać po wpisach na tym forum (choć mam wrażenie, że piszą 2-3 osoby pod różnymi nickami)
2) Jako młodszy księgowy- warto, można poznać kilka programów, zobaczyć jak działają duże firmy od strony finansowej, sprawdzić działy AP i AR, podstawa to znajomość języka angielskiego i logiczne myślenie, za dodatkowy język można otrzymać bonus finansowy
3) Jako księgowy (GL)- też warto dla doświadczenia
4) Zarobki na każdym ze stanowisk poniżej menedzerskiego (dalej nie wiem, ale skoro ludzie z innych miast się przenoszą to musi być ok) są niższe bądź dużo niższe niż średnia na danym stanowisku w kraju i trzeba być tego świadomym. Podwyżka jest na zasadzie "tyle płacimy a jak się nie podoba to trudno"- tego też trzeba być świadomym. Są możliwości awansu wewnątrz firmy i pomiędzy działami, również na stanowiska kierownicze. Są wewnętrzne szkolenia dla ludzi wyróżniających się i wbrew temu co piszą nie trzeba nikomu włazić w dupę, wystarczy się wyróżniać na tle innych i mieć odpowiednie cechy osobowości.
5) Nie wiem jak sprawy informatyczne, wiem, że jest service desk oraz jakieś inne, mała rotacja ludzi na 3cim piętrze, więc musi być w miarę ok.
6) Niestety, ale osoby na stanowiskach wyższych od Twojego mogą być niekompetentne, nie należy tego brać do siebie i za dużo o tym myśleć, szczęście takie że TL nie zarabiają dużo więcej
7) Wypłaty są terminowe, benefity są współfinansowane co znaczy, że trochę płacisz Ty a trochę pracodawca
6) Ja już nie pracuję, ale doświadczenia z opusa przydały się w mojej nowej pracy. Oczywiście trzeba było zmienić miasto po większą kaskę.

Do czasu jak nie jesteś zainteresowany posadą operatora danych to negatywnymi wpisami nie musisz się przejmować. Trzeba mieć ogólną świadomość, że jesteśmy traktowani jak tania siła robocza.

Moja ocena pracodawcy- dostateczna (+ za to, że można się czegoś nauczyć i poznać spoko ludzi, - za zarobki i ogólne podejście do pracownika, nawet w kwestii negocjacji umów)
Opc 2016-07-28 09:24
Wyplaty są niewiele wyzsze niz najnizsza krajowa
Chmurka 2016-08-10 09:21
Odradzam tę firmę. Stanowcze nie, nie dość, że zimno - siedzi się w swetrach, polarach, lub szalikach, to jeszcze niemili pracownicy, którzy są niepomocni i nieżyczliwi. Poza tym, jak ktoś już wcześniej napisał, wiatr z północy wiejący :) to dobre określenie dla tej firmy.
Pryska 2016-08-20 21:24
Buahahhahahahahhahahahahahhahahahahahahaha
Ale mnie rozbawiłaś :D
Nat*** 2016-08-21 23:50
Płacą. Nawet w terminie. Co z tego, skoro to nie płaca a ponury żart?

Ogólnie robi się straszny syf w tej firmie, a trochę już tutaj pracuję. Mam porównanie z tym co było, a co jest teraz.
Jeśli chodzi o digi, to odkąd przyszedł Adam to wszystko leci na łeb, na szyje. Teraz na szczęście od prawie miesiąca go nie ma (wstydzi się, czy jak?).

Mogłabym sporo napisać o tej firmie, a szczególnie dziale digi. Tylko po co? Desperaci i tak zostaną, a głupcy zawsze się znajdą aby tu przyjść.

Ja generalnie wyzbyłam się złudzeń. Ta firma to strata czasu. Dobrze, że na tej biedzie świat się nie kończy.
Magister 2016-08-22 22:04
A ja nie narzekam! Dostałem 1296,23 wypłaty i prawie 90 zł premii! Ale to trzeba się było uczyć i czymś się w pracy wykazać!

Dzięki mojemu zaangażowaniu stać mnie na odrobinę szaleństwa, z tych ostatnich to rejs Katarzynką i zapiekanka pod arkadami. Co prawda zapiekanka była za friko, bo akurat przechodziła jakaś zagraniczna wycieczka i mi parę osób wręczyło kilka złotych. To na pewno z szacunku, bo nie rozstaje się z pomarańczową smyczą. Widać renoma firmy daleko sięga. Chciałem się odwdziedzić chociaż wspólna fotką, ale bardzo się spieszyli. Wiadomo, jak to na wycieczce, czas goni.

Niektórzy powiedzą, że się chwalę. No może troszkę tak, ale mam powody. Ciężko pracowałem na swój dobrobyt i może podziałam mobilizująco na tych wiecznych narzekaczy! Pamiętajcie: bez pracy nie ma kołaczy!

A wkrótce znowu wypłata, a ja wciąż przy forsie! Mam jeszcze 49,78 zł dzięki czemu uda mi się coś odłożyć do skarbonki. Bo szaleć też trzeba umieć, ale z głową!

Oleg i Stiepan z Ukrainy, czyli moi współlokatorzy z którymi dzielę pokój tak dobrze nie mają. Jak coś zaoszczędza, to wysyłają do rodziny na Ukrainie. Dobre i robotne chłopaki z nich. A ile to razy do roboty mnie autem podrzucali jak padał deszcz albo rower mi się zepsuje. Kiedyś im się odwdzięczę, zabiorę na rejs Katarzynką, a potem pójdziemy pod arkady...
JJ23 2016-08-23 18:43
Premia jest od 6 do 15%. Przynajmniej tak było kiedyś. Także spokojnie można mniej niż 100 zł
Niko 2016-08-27 10:38
Czy możecie coś powiedzieć jak wygląda praca w dziale księgowości-księga główna? Czy można się tam rozwijać ( ogólnie jak się pracuje i czy warto)
Lizus 2016-10-12 06:47
Dzięki za robaczywe gruszki! Dzięki nim mam L4 do końca tygodnia :D
Miki 2016-10-18 11:05
Przeszłam tam drogę od młodszego księgowego do TL.

Plusy:
*Stabilne zatrudnienie (o ile myślisz, bo coraz więcej osób tam zatrudnianych ma z tym problem),
*Wypłata zawsze na czas,
*Możliwość awansu (nie mylić z rozwojem),
*Możliwość podszkolenia języka angielskiego - używa się go na każdym kroku,
*Benefity,
*Pracownicy - ja trafiłam do świetnego zespołu - dopiero później się popsuło ;) Można na prawdę spotkać miłe duszyczki i nawiązać cudowne znajomości.

Minusy:
*Zarobki - na sam początek może i fajnie, ale nie ma co liczyć na podwyżki (płaca dla księgowego to 2100-2300 brutto), polityka wynagrodzeń, którą mamią istnieje wyłącznie na papierze. W realu firma jest na minusie i podwyżki zostały zamrożone,
*Premie - hahahhaha - wyłącznie kwartalne, Twój TL ma do dyspozycji budżet 100zł brutto*ilość pracowników w zespole, z tego wypłaca premie i organizuje wyjście dla całego zespołu (ostateczna decyzja o kwotach premii należy do managera działu),
*Po pół roku pracy na danym stanowisku kończą się jakiekolwiek wyzwania, wieje nudą,
*Jeśli ktoś myśli na poważnie o pracy w księgowości polskiej to nie polecam - praca banalnie prosta, na podstawie instrukcji i zdrowego rozsądku. Można się uwstecznić ;)
*Jesteśmy TYLKO polakami i to czuć, nasi skandynawscy/niemieccy koledzy nigdy się nie mylą i zawsze mają rację :D

Podsumowując: po 3 latach pracy tam, polecam dla osób, które traktują pracę jako pracę i nie oczekują niczego wyjątkowego. 8h pracy, zostawiamy wspaniałe idee kadry zarządzającej i do domu, gdzie zaczynamy swoje życie. Zarobki, jak dla mnie - osoby której zawsze zależało i starała się dać z siebie wszystko zbyt małe. Ale dla pracy odtwórczej, nie jest źle.

Często pytacie o rekrutacje - no cóż prowadziłam nie jedną i powiem wam tak, większość CV napisana jest źle i nie jest dostosowana do ogłoszenia. O ile mogą zatrudnić bez doświadczenia to do osób, bez znajomości języka ang nikt się nie odezwie.
*Poświęćcie chwilę swoim dokumentom ;)
*Aplikujcie bezpośrednio do opusa, te aplikacje mają pierwszeństwo - dopiero później zwracamy się do agencji.
*Jeżeli macie tam kogoś znajomego, nie wstydźcie się poprosić o pomoc, niech poda wasze CV TL'owi - zostaniecie zaproszeni na rozmowę, reszta należy do was ;)
*Jeżeli macie możliwość przynieście CV osobiście do recepcji - przynajmniej ktoś je zobaczy, odczyta (to może brutalne, ale otrzymujemy masy dokumentów i niestety coś można przeoczyć, a ponadto zdarzają się błędy systemu i CV nigdy nie zostaje przetransferowane z systemu zewnętrznego do Opusa).

PS.Nie dziwcie się, że ludzie narzekają na zimno... nawiewy w dużych salach są tak ustawione, że niektórym wieje po plecach, już po 1h robi się zimno, a trzeba wytrzymać 8 - i tak, nikt z tym nic nie robi.
Miki 2016-10-18 11:16
W księgowości od razu otrzymujesz um o pracę -
*1. na 3 miesiące,
*2. na rok,
*3. aby dobić do 3 lat,
*4. na czas nieokreślony.
Wyjątkiem są umowy z agencjami - oni często podpisują zlecenia oraz ta sławna akademia (pierwsze 3 miesiące zlecenie, później najczęściej o pracę)
Zadowolona 2017-01-24 14:24
Mi się tu dobrze pracuje, międzynarodowa firma, dużo się uczę, korzystam z języka, w teamie fajna atmosfera, dużo młodych ludzi, otwarty management. Zarobki mogłyby być wyższe to fakt, ale jak na Toruń to jest to dobry pracodawca.
Absolwentka UMK 2017-03-25 05:39
Faktycznie jest tutaj średnio. Mój kuzyn jest księdzem i zarabia od 8 do 11 tysięcy złotych miesięcznie w zależności od ilości pogrzebów, ślubów i chrztów. Podatek płaci śmiesznie niski, więc ta kasa jest praktycznie na czysto. Ma bardzo dobrze płatny etat w szpitalu jako kapelan oraz zarabia na sakramentach i kropi firmy itp. Pytałam go czy mógłby mi załatwić jakąś robotę (w końcu mają swoje szkoły, przedszkola, media, uczelnie i inne biznesy) to powiedział, że może mi załatwić pracę, ale za Bóg Zapłać, czyli charytatywną. Na taką pracę to ja nie mogę się zgodzić, bo wynajmuję pokój i coś muszę jeść. To już wolę zostać w Opusie i zarobić na chleb, masło i opłatę mieszkania.
AKTN 2017-03-25 21:44
Moja rada : Idz zostan ksiedzem w Szewcji.
Pleban_amator 2017-04-01 00:23
A może etat kapelana w OC? Ogromny potencjał! Tyle grzesznych duszyczek, począwszy od tych "kradnących" ciągi kolegom i koleżankom, oszukiwaczy na bluedew, modlących się o premię w jak najwyższym rozmiarze. Wreszcie, ilu jest takich, którzy składają ręce do modlitwy, aby im starczyło do końca miesiąca. A jeszcze pokropić stół do piłkarzyków na którym nie gra, czy też mural czy fototapetę przy odbiorze? Fucha na cały etat! A ile zbłądzonych duszyczek można by uratować, które to mają zamiar opuścić tę oazę? Exodus trwa, a to dopiero początek...
Absolwentka UMK 2017-04-05 18:16
Nie zapomnij o QC fabrykującym błędy
Pan R. 2017-04-06 16:09
Haha. Naucz się robić, a nie wymyślasz historyjki. Absolwentka po pożal się Boże Stosunkach międzynarodowych albo innej kongwistyce. Haha!
Absolwentka UMK 2017-04-06 19:16
Ja skończyłam zarządzanie jak tak cię to interesuje. Odezwał się osioł. Nie ma czegoś takiego jak kongwistyka!! Skompromitowałeś się totalnie. Ty pewnie skończyłeś studia u Rydzyka albo jakiegoś innego prywaciarza. UMK jest najlepszą uczelnią w województwie.
Pan R. 2017-04-10 09:52
Może dlatego że nie ma zbyt dużej konkurencji w kuj-pom :)
Jest tak dobra że od lat ma kuratora nad sobą.
Po tym jak zwracasz się do innych widać że zbyt wiele się tam nie nauczyłaś...
Absolwentka UMK 2017-04-10 11:50
Weź już skończ leszczu bez szkoły bo z bani zarobisz
Zzzzz 2017-04-14 13:21
Nie polecam pracy w tej firmie. Niczego się nie nauczysz, nawet jak się starasz to bez znajomości niczego nie osiągniesz. No chyba że jesteś kumplem osób na"wyższym stanowisku". Żal i jeszcze raz zal. Kasa marna, premie obniżane wiele razy na złość z blahych powodów . Jak zaczynasz jako operator to licz się z tym że będziesz musiał słuchać niekompetentnych ludzi bez szkoły i wiedzy. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem a jeżeli zdecydujecie się na pracę w tej "firmie" to nie dajcie się tym brzydkim ludziom.
Koko 2017-04-16 12:01
A mi tam jest dobrze. To fakt, że zarabiam najniższą krajową, ale pracuję na pół gwizdka. Daję z siebie tyle, ile mam płacone, czyli niewiele. Najbardziej mnie śmieszą ci, którzy zapierdaczają żeby tylko wyrobić targety, mieć jak najwyższą wydajność. Spinają się jak mogą, a ostatecznie i tak dostają taka samą wypłatę XD. No dobra, może i mają te 15% premii, co przy moich 8-12% i tak stanowi ledwie 60-80 zł różnicy. Żałosne, bo w skali miesiąca serio warto? Kiedy oni zapierdaczają, ja mam czas na FB, sms itp. Cóż, w ch*** cięcie, też zajęcie :D
ZnikającyPunkt 2017-04-20 22:27
A tam, lepsi są! Ci z dłuższym stażem bez podwyżek, którzy mają minimalną na umowie o pracę, a szkołą nowe osoby, które na zleceniu mają więcej od nich! Hehe, ta firma to groteska i kpina. A potem zdziwienie na kwartalnym "przemówieniu pierwszego sekretarza", że wyniki nie stykają. A jak mają stykać, jak doświadczeni pracownicy uciekają? Za minimalną, lub ledwie ponad minimalną to można szukać ludzi na Ukrainie czy Białorusi (bez obrazy dla tych narodowości!). OC już od jakiegoś czasu jest problemem na tzw. rynku wtórnym pracowników, bo całe rzesze szukają roboty gdzieś indziej. W opinii potencjalnych pracodawców wygląda to podejrzanie i takie osoby mają potem pod górkę z szukaniem nowej pracy. Lepiej już mieć dziurę w życiorysie, niż wpis z choćby mezaliansem w OC. Ci jednak, którzy mają ponad dwa lata na podstawowym stanowisku operatora... No cóż, powodzenia. Napiszcie lepiej, że działaliście gdzieś z wolontariatem, opiekowaliście się rodzeństwem/rodzicami, albo wam mieszkanie spaliło i nie macie dokumentów.
Inka 2017-04-24 14:25
Fajna firma! Polecam, można się dużo nauczyć !
Qwerty 2017-04-26 08:52
Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce! Może jakiś strajk? Np że nie będziemy jedli tych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owoców które są nam serwowane raz w miesiącu?
Potwór 2017-05-11 12:36
Gdzie są moje cukierki?!
nope 2017-05-17 22:18
Ja nie muszę protestować, bo jak przyjdę po 18 to puste skrzynie/kosze. Ludzie nie dojadają i biorą po kilka/kilkanaście sztuk. Wstyd dla ludzi i dla firmy. Dla tych pierwszych z syndromem "baby z Rzeszowa", a firmie, bo w owocach "daje" dodatek do nędznej wypłaty. Daje, ale z funduszu socjalnego. Już bym wolał tę złotówkę do wypłaty niż banana... co ja kur#@ małpa jestem? Musli też udane... ciekawe czy mleko nadal ginie(?)
Qwerty 2017-05-18 10:56
Jak sami czegoś nie zrobimy to będą nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za każdym razem. Niedługo ludzi do pracy zabraknie bo taka rotacja to może wtedy coś się na lepsze zmieni i zaczną nas szanować! @nope
Król Adam I 2017-05-18 22:46
Jak wam się dzieciątka muralik podoba?
Ciocia 2017-05-21 22:04
Bardzo ładny - szczerze mówiąc wolę to niż podwyżkę :)
operator danych 2017-05-22 15:11
Jego piękno jest wprost proporcjonalne do satysfakcji z wynagrodzenia na stanowisku operatora danych, czyli prawdziwy majstersztyk.
Zxcv 2017-06-04 10:41
A który team najlepszy/najgorszy? Ja słyszalam, ze najgorszy to Team B :-D
Rob 2017-06-13 23:45
Do przyszlych osob aplikujacych do tej firmy- nie polecam. Po ponad dwoch latach brak podwyzek, płace są śmiesznie niskie, firma zamiast się rozwijac upada.
Timee 2017-06-16 21:47
... brak podwyżki po ponad dwóch latach powiadasz? Ściema, w żadnej firmie w której robiłem tak nie było, a podobno w OpusCapita staruje się z minimalnej. Nie wiem tylko czemu ma służyć ta propaganda i nagonka na OpusCapita? Co, boicie się konkurencji?
Zdrowy rozsądek i doświadczenie mówi, że te 2000 zł na rękę macie po roku. Po dwóch latach 2100 bez proszenia.
Pytanie co dalej, bo jak wyżyć za 2500 - 2700 na czysto po kilku latach?
54321 2017-06-18 12:31
Bez przesady, takie stawki to nie w Toruniu. Ja po trzech latach na stanowisku operatora mam 2100 na rękę + premia. Beznadzieja kasa, dlatego szukam innej roboty, czego innym również radzę. Trzeba się choć trochę szanować!
Zzzzz 2017-06-22 15:26
2100 na reke?! Jako operator? Chyba dźwigu!
Zostaw swoją opinię o OpusCapita - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OpusCapita