Opinie o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Posti Messaging Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Posti Messaging Sp.z o.o. o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posti Messaging Sp.z o.o. w Polska

ObiektywnieChciałbym

Przeciez oni po to otworzyli ten oddzial w Toruniu, zeby miec wzglednie wyksztalcona, taniutka sile robocza. W Finlandii to geby szczerza, ze ktos za 300-400 euro im robi, a do tego jakies normy wyrabia, itd., itp. Nie wiem dokladnie jak w Finlandii jest, ale przypuszczam, ze nygus na bezrobociu dostaje co najmniej 800-1000 euro. A w PL sa jednak ludzie, ktorzy pracuja w tej firmie. Dopoki tacy ludzie beda, to bedzie funkcjonowac, bo chociazby tygodniowe chorobowe finskiego pracownika, kosztowac ich bedzie tyle, co miesieczny zarobek polskiego pracownika, i to w wielkim zaokragleniu. Tu nawet nie ma mowy o tym, ze ta firma padnie, o firme sie nie martwcie.

fizol

Nadchodzi pomału rok odkąd Adam przejął stery. Poza regularnymi raportami najpewniej czeka go bilans roczny. Możecie być jednak "spokojni", z tym nazwiskiem Adam pozostanie u władzy. A teraz chylcie garb do strzyżenia!

Korniszon

Adam po prostu dba o to, aby wam się w tyłkach nie poprzewracało od dobrobytu. Ponadto swoją polityką płacową realizuje element prozdrowotny; jesz mniej, ale zdrowiej. Ryż, szczaw, a w sezonie mirabelki mają korzystny wpływa na nasze zdrowie. Adam nie pozwoli, abyście prowadzili hulaszczy tryb życia, faszerowali się fast foodami, i - co gorsza, alkoholizowali. Ja sam odczułem politykę Adama i widzę poprawę. Moja waga z 74 kg spadła do 61, co przy wzroście 186 cm sprawia, że jest mi zwyczajnie lżej znosić trudy codzienności. Ponadto zrezygnowałem z auta, później również z komunikacji publicznej na rzecz roweru. Te kilka kilometrów dojazdu do pracy znacznie zwiększyło wydajność mojego organizmu. Dzięki temu osiągam też lepsze wyniki w pracy i premia w wysokości 6% nie powinna nikogo dziwić. Poznałem też wielu ciekawych ludzi, których - gdyby nie Adam - pewnie nigdy bym nie poznał. Otóż marnowałem kiedyś swój czas na bezsensowne kina, sporadycznie teatry, okazjonalne wyjazdy turystyczne. Teraz spędzam czas głównie w kolejkach na promocjach i wyprzedażach. Ileż tam ciekawych ludzi można poznać! Ponadto Adam ma w sobie jakąś witalną moc sprawczą, bowiem wyleczył mnie z hipochondrii! Pomyśleć, że niegdyś grypa jelitowa bądź byle angina ze śmieszną temperaturą 39 stopni potrafiła mnie zatrzymać w domu! Co jeszcze mi się podoba w polityce Adama, to że postawił na integrację. Teraz wszyscy solidarnie odpowiadamy za nie swoje błędy. To bardzo zbliża ludzi, poszczególne teamy nie są teraz państwem w państwie. Dużo dobrego można by pisać o Adamie. Ludzie pod jego rządami stali się bardziej kreatywni i wielu nauczyło się abstrakcyjnego myślenia. Między bajki można więc włożyć jakoby ucieczkę ludzi z ObózCapita. Z takimi warunkami pracy i godnej płacy 1300.92 zł tylko niewdzięcznicy mogliby zwijać stąd żagle. Cytując klasyka: "Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!"

stella

Artelosie, ja jestem otwarta na inne opinie. Powiedz więc, dlaczego uważasz, że zmiany Adama są w porządku i dlaczego dobrze pracuje Ci się w tej firmie? Jestem bardzo ciekawa co napiszesz...

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Conie

Co nie? Co nie co nie co nie co nie co nie co nie bleee

Bulwa

czekajcie! zrobię popcorn! już! dajecie, możecie kłócić się dalej! ZEZWALAM !

@Bulwa

Artelos co Ty za bzdury gadasz? Wszyscy wiedzą, że jest beznadziejnie i od czasów rządów Adama w firmie popsuła się atmosfera i jakość. Gdyby ludzie nie musieli zarabiać na skromne utrzymanie (bo za tę pensję to wegetacja, nie życie) to nikt by tam nie siedział. Wydaję mi się, że pod pseudonimem Artelos kryje się albo sam Adam albo to prowokacja żeby ludzie zaczęli się kłócić. Artelos idź Ty popracuj do innej firmy albo popytaj znajomych, że są frimy w których można dobrze i godnie pracować. Opus Capita w Toruniu stoi na poziomie podłego Call Center. Wstyd. Pamiętam jak do firmy przyszedł Adam, wszyscy byli pozytywnie nastawieni do jego osoby..a potem się zaczęło..targety...no najlepsze były prognozy ile dziennie przyjdzie faktur!! Absurd, głupota, groteska!

@stella

Stella - może porozmawiajcie z Adamem. A oczerniac i pisać o kims jest najprosciej jeszcze anonimowo

@artelos

Artelosie, ja Adamowi nie mam nic do powiedzenia, bo nie pracuję już w Opusie tylko w normalnej firmie za normalne pieniądze, ale to nie znaczy, że zamknę oczy na to co się dzieję w Opusie. Polska kraj wolności słowa i tolerancji. Ja nikogo nie obrażam i mogę sobie pisać tutaj co mi się podoba ! Adamie i Artelosie ust ludziom nie zakneblujecie !!

artelos

Właśnie takim zachowaniem pokazujesz co jesteś wart.I nigdy nie dojdziesz wyżej tylko będziesz takim prostym puzlem

artelos

Jak sam widzisz jesteś opryskliwy i i takich ludzi Adam powinien się pozbyć aby nie ciągnęły w dół zespołu. Twoje wypowiedzi mają charakter obraźliwy i zapamiętaj sobie ze Twoje ruchy w sieci nie pozostają anonimowe. I pewnie Tobie nikt nie załatwi pracy no może tylko na parkingu w tesco

przaś_nick
@artelos

Adam ty figlarzu ;)

Bajabongo

Człowieku co jest super? Ja jakoś tego nie widzę. Zmiencie pracę łatwo mówić 95 procent ludzi z digi szuka pracy nie każdy odchodzi bo nie od razu się ta pracę znajdzie. Jak jesteś taki mądry to załatw każdemu kto się do Ciebie zgłosi pracę, no czekam. Co do adama - to że ty lizesz mu rów do czysta nie znaczy że każdy musi robić to co ty i wielbic tego 'człowieka'. Miłego dnia :)

artelos

Ludzie co Wy tak jedziecie po Adamie to jego rola wyprowadzić wszystko na prostą.Przez tyle czasu mieliście tam Burdel na kółkach a teraz jest super i CO? Wiecznie narzekacie może zmiencie prace, co Was tu trzyma...

Pomarańczowy Makumba

Gdy się pojawiasz na szklanym ekranie Wizję zalewa ciąg faktur na raz Te są najlepsze zdecydowanie I z wszystkich faktur największe mają branie Wciąż po projektach szukam twego piękna Szept twój namiętny w mych uszach brzmi Patrzę się w ekran i ciągle mi mało Mej fakturzyny z kanału Hackas Ref: Siabada, siabada, ty i ja, Fakturko ma Siabada, ty i ja, ty i ja, Targecik gra Piękna fakturko z platformy hackas Skanuj się do mnie nie jeden raz Jeśli się zgadzasz na to spotkanie Pomachaj momsem mi na ekranie Siabada, siabada, ty i ja, Fakturko ma Siabada, ty i ja, ty i ja, Targecik gra Lubię oglądać jedyną reklamę Domek z "Mar-Budu" a w domku my Chcę taki domek i duży target A w niej po prostu ja i ty Mógłbym cię klepać tabem solidnym Byłoby fajnie, szabadabada Dmuchałbym tobie o firmie peany Byłbym szczęśliwy i ostro poje*y A teraz ewrybady klaszczą... DJ ADAMUS wycina na scratcha! szabadabada badada ba ba bababaBABABAAAA targecik gra! Gra, gra gra a a a uUuU, UuUU, taaargecik gra!

zespół Boys

Miała matka syna, co klepał faktury Pracował w Opusie, więc chodził ponury Niech żyje radość, pora tabowania Tyle tutaj rzeczy jest do wyśmiewania Niech żyje jakość, do dobrej daleko Team liderzy tchórze, Adam kradnie mleko Tak go wychowała, wypielęgnowała A za 1300 do korpo posłała Niech żyje target, nie róbcie pomału Bo nikt z Was nie będzie robolem kwartału Niech żyje premia, myśmy ją widzieli Lecz bez trzech procentów, które diabli wzięli Gdy przyszła wypłata, dusza go bolała Znajomi się śmiali, dziewczyna płakała Niech żyje szef nasz oraz nadgodziny No bo na co komu czas jest dla rodziny Niech żyje kolor nasz pomarańczowy I wszystkie pomysły z adamowej głowy Oj wy ludzie, ludzie, co wy tu robicie Rozwoju nie macie, marnujecie życie Niech żyje Opus, nasz Opus Capita Z którym każdy chętniej się żegna niż wita Niech żyją ciągi i wszystkie nołnejmy Ale chyba lepiej mimo wszystko wiejmy… Miała matka syna, co klepał faktury Pracował w Opusie, więc chodził ponury Niech żyje Opus, nasz Opus Capita Z którym każdy chętniej się żegna niż wita Niech żyją ciągi i wszystkie nołnejmy Ale chyba lepiej mimo wszystko wiejmy…

kongo

to ten cyrk jeszcze istnieje?! a warsiawski zaciąg jeszcze jeszcze tam pracuje?

zespół Boys

OPUS SONG - TRZECIE PODEJŚCIE -> NIEDZIELA, MIĘDZY 18 A 21! witamy wszystkich po raz ostatni, jutro wstawimy już sam suchy tekst, więc już dzisiaj chcielibyśmy podziękować za miłe przyjęcie naszej piosenki oraz za wszystkie pozytywne słowa tutaj, w firmie i na facebooku ;) zmieniamy fragment, który według nas wzbudzić mógł największe kontrowersje i mamy nadzieję, że nikt nie będzie miał już powodu, żeby usunąć Opus Song po raz trzeci... w związku z tym, iż jednak różnie może być, zapraszamy jutro o zapowiedzianej porze do tego, aby piosenkę sobie kopiować i przekazywać dalej wśród pracowników ;)no i mieć nadzieję, że osoba kasująca/zgłaszająca wzniesie się nieco ponad swój zerowy poziom i pozwoli dać świadectwo prawdy... dziękujemy zatem raz jeszcze i życzymy wszystkim jak najszybszego spotkania po drugiej stronie murów naszego obozu pracy ;) Niech żyje Opus, nasz Opus Capita Z którym każdy chętniej się żegna niż wita do jutra!

Bulwa

A czemu smalcu? Snikersa nie mogę?

@Bulwa

Snickers jest jak kiełbasa, więc chyba domyślasz się, dlaczego nie jest dla ciebie?

No niby dlaczego?

@Bulwa

No dobra, przyznaję się, jestem tępym idiotą i zazdroszczę koledze Bulwie, że tak wiele osiągnął w tak młodym wieku, na polu zawodowym, towarzyskim i oczywiście przede wszystkim bulwiastym. Chciałbym z tego miejsca serdecznie Go przeprosić i życzyć samych bulwiastości na nowej drodze życia - oby była ona usłana samymi mięciutkimi bulwami. Powodzenia!

@hycel

O żesz ty bulwa twoja mać! W podszywanie się nie bawię!

@hycel

Ja też się nie bawię w podszywanie! Co to za podszywanie?!

bajabongo
@hycel

Brawo ludzie! Odkryliście główną zaletę tego forum - każdy może być każdym ;) musisz się kolego pogodzić z tym, że ktoś się będzie pod Ciebie podszywał :)

Bulwa

A ja dodam coś od siebie bo naszła mnię wena ;-) Jestem bulwa hopsa sa hopsa sa hopsa sa :-D

Srogi TAB

To ja na inną nutę, tak na szybko: Postanowił zatem nadgodzin narobić, Aby nieco więcej grosza tu zarobić. Jednak kasy nie dostał i stąd narzekania, Jak się okazało - godziny są do odebrania! Hej! Lalalaaala!

zespół Boys

OŚWIADCZENIE ZESPOŁU jesteśmy rozczarowani tym, że dalej knebluje się nam usta, ale przeanalizowaliśmy tekst naszej piosenki i być może wiemy gdzie leży problem ;) minimalna przeróbka (3-4 wersy) i w weekend damy jeszcze jedną szansę na zapoznanie się z wytworem naszej radosnej działalności ;p w sobotę podamy przedział godzinowy (prawdopodobnie niedzielny) w jakim ukaże się nasz tekst i wtedy zapraszamy raz jeszcze do zabawy, a także kopiowania sobie piosenki w całości, żeby nawet kiedy te miernoty znów to usuną jakaś pamiątka w Waszych komputerach/telefonach pozostała ;) do weekendu zatem opusowicze! (usunięte przez administratora)z kolegami gdy przyszła wypłata, dusza go bolała znajomi się śmiali, dziewczyna płakała

co to za skrót B.Ł. ?

zespół Boys

jeszcze raz będzie na pewno ;) jutro wydamy z chłopakami stosowne oświadczenie w tej sprawie na raz, na dwa, dość już tego tab, tab więc weź się w garść, z opusa uciekaj w świat

Zostaw merytoryczną opinię o Posti Messaging Sp.z o.o. - Polska

• Jak się pracuje w Posti Messaging Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Posti Messaging Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Posti Messaging Sp.z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Posti Messaging Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w Posti Messaging Sp.z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Posti Messaging Sp.z o.o.
  • Puławska 2
    02-566 Polska

Posti Messaging Sp.z o.o.