Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

antykrzys

I (usunięte przez administratora) ci do tego skoro jesteś byłym pracownikiem:) Zajmij się ciekawszymi zajęciami a nie pierdolami, chyba że tak ci się bardzo nudzi to kup sobie resoraka wbiedronce i baw się na dywanie a nie zajmujesz się nie swoimi sprawami.

antyantykrzyś
@antykrzys

A cóż to drogi Panie za język? Publicznie absolutnie nie można używać słów wulgarnych ponieważ jest to kaleczenie języka polskiego! Swojego uwagi można przedstawić w sposób kulturalny jak rozumna istota. Już i tak nasz kraj został wielokrotnie okaleczony i nie szanuje się tradycji. Więc bardzo proszę się opanować!

krzys

Pomyłka nie do wydziału administracyjnego tylko gospodarczego.

krzys

05.12 firma Antema zlozyla do sądu administracyjnego w Jeleniej Górze wniosek o upadlosc .Tak was szanowali ze nawet nie mieli odwagi poinformoeac was o tym fakcie.Ale czego się po nich można było spodziewać. Pozdrawiam wszystkich choć prwnie popsulem wam humor.

antyinfo

Jak widzę info jesteś dobrze poinformowany.Styl kogoś przypomina.Jeśli twoje wiadomości są takie same jak wyniesione ze szkoły to po prostu szkoda Cię.Patrz pisownia słowa Zasuwać.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Info

A tak swoją drogą wiecie, że Antema wkrótce ogłosi upadłość?? Ci w biurach już wiedzą tylko Wam jeszcze nic nie mówią, żebyście zasówali do końca kmiotki jedne!!!

Fiona

Opinie o firmie są tu jak najbardziej wyrażane :) Oczywiście ile ludzi tyle interpretacji :) a co do rozmrażania lodówki- u nas nie ma potrzeby aby sanepid zakazywał korzystania z lodówki. Mamy porządek , ład i jest schludnie bezpiecznie. Ale żeby firma sprzątająca aż tak podpadła sanepidowi? Wstyd i hańba!

krzys

Witam przyjciele dawno mnie tu nir bylo slyszalem ze lodowki popadly w nielaskie ciekawe kto za tym stoi sanepid czy elektrownia oto jest pytanie .Milego weekendu zycze moim przyjaciolom a mam ich coraz więcej.

kajkon
@krzys

Drogi panie Krzysiu.Widzę , że nadal nie rozumie Pan Pojęcia opinie o firmie a forum dyskusyjne, A szkoda. To , że co jakiś czas trzeba lodówkę wyłączyć i rozmrozić wie chyba każdy. Jeśli u Pana w domu tego się nie robi to coś nie tak z Pana zmysłem powonienia. Proszę jednak co jakiś czas zastosować się do podstawowych wymogów sanitarnych(jak opisane przez Pana w firmie)a zapewniam , że powietrze w domu się trochę zmieni.

basia

beata i ela popieram was dyrektor babinowska wez sie za ta kmiotek bo juz nie mozna z nia wytrzymc kmiotek ty stara babo jago spadaj z walbrzycha bo bedzie zle

ELZBIETA

DO SARBINOWA JEZDZA TYLKO NADZORUJACE I Z DYREKCJI A MY NA TURNUS RECHABILITACYJNY NIE MOZEMY JECHAC NIGDY I NIGDZIE JA PRACUJE W ANTEMIE KILKA LAT I ANI RAZU NIE BYLAM

BEATA

NADZORUJACA Z WALBRZYCH ELZBIETA KMIOTEK TO WSTRETNA BABA KAPUS DLA DYREKCJI KMIOTEK ELZBIETA TY SUKO JEDZOWATA KMIOTEK ELZBIETA TY BABO JAGO

BEATA

nadzorujaca z walbrzycha jedza (usunięte przez administratora) strasznie wredna baba brzydko odnosi sie do pracownikow i jest zla dla nas pracownikow ma za nic jest kapusiem tez dyrekcja takie wredne baby lubi i toleruje to co sie dzieje w walbrzychu(usunięte przez administratora)

czarodziej

Chamstwo ma tylko wtedy rację bytu, gdy jako zjawisko wywołuje równą sobie reakcję intelektu. ========================================================================= Nie naśladuj głupoty. Stać cię na oryginalność Bądź uroczy dla swoich wrogów - nic ich bardziej nie złości Brak wstrząsów powoduje niepokój twórczy Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości Cynizm jest to udana próba zobaczenia świata, jakim jest on w rzeczywistości Jeśli mędrcy zawodzą, to nie znaczy, że głupcy zbawią świat Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii Najprzykrzejsza z manii prześladowczych - prześladowanie innych Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja I tak wylądujemy w niebie, wszyscy skończymy własnie tam... Człowiek kierujący się tylko rozsądkiem, myli się najczęściej Człowiek nigdy nie rozstaje się z marzeniami. Tylko czasem nie nazywa ich po imieniu Nie być szczęśliwym nie oznacza być nieszczęśliwym Człowiek wie, że nie ma ludzi bez wad, ale łudzi się, że może on jest wyjątkiem Dziś mężczyzna uchodzi już za dżentelmena, kiedy wyjmuje papierosa z ust, zanim pocałuje kobietę Naprawdę istnieje tylko jedna radość: obcowania z ludźmi Przeprosiny są jak wybawiona plama - zawsze coś zostanie Wszystko można zacząć od początku Przegrać to nie znaczy nie mieć racji Największy jest ból, gdy razy zadają najbliżsi Najważniejsze w życiu jest to, że się nie umarło Radość przeżywa się tylko wtedy, gdy sprawia się ją innym Samotność w tłumie dokucza w dwójnasób Kiedy człowiek jest zakochany, ukazuje się światu, takim, jakim powinien być zawsze Nici sympatii bywają ze szczerego złota W jednym spojrzeniu może być więcej uczucia niż w tysiącu słów Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych Mężczyźni chętniej podglądają, zaś kobiety chętniej podsłuchują... bo pierwsi wolą obrazy, drugie zaś słowa Bądź miły dla ludzi kiedy pniesz się w górę, bo możesz ich spotkać kiedy będziesz spadał w dół Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić Są dwie łatwe drogi życia - wierzyć we wszystko lub wątpić we wszystko. Obie zwalniają od myślenia Jak być mądrym? Ukrywać swoją głupotę Po każdym dniu trzeba postawić kropkę, odwrócić kartkę i zaczynać na nowo Myślenie to najcięższa praca i pewno dlatego nie cieszy się zbytnią popularnością Nadzieja jest ryzykiem, które trzeba podjąć Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki Chcę zostać przyjęty w ciszy, nie za taki czy za inny gest, nie za taką czy inną cnotę, nie za takie czy inne słowo, ale w całym swym ubóstwie, takim, jakim jestem AUTOR: NIEZNANY Brzuch mężczyzny i brzuch kobiety - to dwie różne rzeczy. Mężczyzna lubi, żeby oba były pełne Diabeł wie wszystko, nie wie tylko gdzie kobiety ostrza swoje noże Dla mężczyzny kobiety są tym, czym żagle dla żaglowca - nie popłynie bez nich Dwie rzeczy łatwo się zaczepiają byle gdzie: stare suknie i młode, ładne kobiety Gdy mężczyźni zejdą się razem, to się słuchają; kobiety zaś nawzajem się oglądają Kto nie ma kobiety - nie ma duszy Absurdem jest żądać pięciu rzeczy od pięciu osób: szacunku od głupiego, podarunku od biednego, dobra od wroga, dobrej rady od zawistnego i wierności od kobiety

kajkon

Widzę , że pojawił się nowy skrzywdzony , ale styl wypowiedzi jak i pisownia kogoś mi przypomina . Może wystarczy już tego narzekania . Na prawdę nie ma żadnych pozytywnych aspektów firmy?

gosc

czemu mamy zrezygnowac z srodkow ZFRON ,przrciez to nie jest zakładu kasa czy oni w ten sposob cos na tym korzystaja?

@gosc

O prosze znalazł sie zakładowy regulamin osób niepełnosprawnych ,ależ cóż mieli tyle czasu na napisanie go że żaden problem ciekawe kto go podpisał jako członek załogi ,bo na jakims tam ostatnio widziałem podpis braciszka pani dyrektor.

@Heraklit

gdybyś nawet nie zrezygnował z ZFRON to i tak nic nie dostaniesz ,bo poco dawac ludzim jak można tą kase wziąc sobie .

Heraklit

TO pięknie jest takie powiedzenie ,,Nikt ci tyle nie da co ta firma ci obieca,,człowieku nie dostaniesz NIC nawet ci nie podziędkuja .Jak mogą ci dać talony jak pewnie nie dostałes kompletnego ubrania roboczego lub nawet srodków takich jak mydełko lub ręcznik .Uwierz mi im nie zalerzy na tobie jako osobie tylko na twojej grupie niepełnosprawności.Tak że obudz sie nigdy nic od nich nie dostaniesz.

gosc

ale przeciez kazdy zakład musi mieć fundusz socjalny,nam w Bydgoszczy obiecali talony na swięta

Heraklit

Człowieku zapomnij o zwrotach ,normalny pracownik nie ma na to ,żadnych szans to jest jedna wielka klika która nie nie myśli o pracownikach .Tak podpisałeś to że poprostu niczego od firmy nie chcesz bo ONA jest taka biedna, zrobili Cie w balona ale uwierz mi nie tylko ciebie ,wszystkich a tacy są święci niedługo aureolki im sie pozapalają .Pozdrowionka

gosc

Proszę wyjaśnijcie mi co ostatnio podpisujemy rezygnacje z jakiegos funduszu,czy za leki,okulary dostane zwrot a talony dla dzieci

Fiona

Uczciwych ludzi nigdy nie opluwałam i opluwać nie będę, ale w tej firmy uczciwych ludzi można policzyć na palcach jednej dłoni i o nich nie wspominamy! A wszystko o czym mówimy jest najprawdziwszą prawdą. A co najważniejsze :D Nie musimy tej prawdziwości udowadniać tu albo w ogóle w internecie. Od tego są odpowiednie instytucje które się tym zajęły :) a teraz pozdrawiam wszystkich :) dobrej nocy

Jak można opluwac uczciwych ludzi. Mam nadzieje ze Bóg im wynagrodzi uczciwość i podejście do osób niepełnosprawnych a osoby plujace na firmę osadzi sprawiedliwie osadzi i ukarze. Dużo zdrowia życzę zarządowi i kierownictwu.

@ja

A TY nie widziałeś dymu jak to pisałeś bo aż tu było czuć smród ,nie przechodz blisko kościoła bo spłoniesz jak wampir posłańcu diablicy :P A co do informatorów....oni są dobrzy ale Twoje oddanie tej firmie ociera się już o obsesję...Czas chyba na doktora i od razu ps wpada ...no chyba że już masz to zarząd cię hołubi :D Pozdro .

@Heraklit

Ja jestem akurat zdrowa na umyśle w przeciwieństwie chyba do niektórych skoro cieszy ich opluwanie uczciwych ludzi. Tylko ktoś nie do końca zdrowy może wymyślać takie nie stworzone rzeczy.

XXXXX
@ja

GDYBYŚ BYŁA ZDROWA NA UMYŚLE NIE UBLIŻAŁABYŚ PRACOWNIKOM Z PRZYCZYNĄ NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI '" U" CZY TEŻ "P" CZY RZETELNY PRACODAWCA UKRYWA REGULAMIN FUNDUSZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH? Fundusz socjalny to inna bajka i tylko dla wybranych. Rezygnacja dotyczy ZFRON tj. zwrotu za leki, okulary i inne rzeczy związane z rehabilitacją leczniczą i społeczną. O indywidualnych programach rehabilitacji, zwanych "programami rehabilitacji", mających na celu zmniejszenie ograniczeń zawodowych i zdrowotnych przeczytasz w ZAKŁADOWYM REGULAMINIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.