Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

tak

To wszystko prawa co piszą osoby, które "narzekają" na pracę w Antemie. Pracuje w biurze i wiem jak to wygląda w rzeczywistości. Środki są najgorszej jakości, płaca najniższa krajowa, na podwyższę nie ma szans. Żadnych bonów i paczek nie ma na święta. A do tego kierownicy chodzą do pracy pijani.

JK.

Swieta prawda,zgadzam sie,ci ktorzy chca pracowac to pracuja i ciesza sie,ze maja prace,a tumany i lenie to zawsze będą narzekac,teraz od stycznia juz i z grupą nie znajdziecie pracy,ciekawe co teraz zrobicie?mieliscie te marne grosze ale zawsze to cos,a teraz (usunięte przez administratora) bedziecie miec.

zuza
@JK.

A nawet,jeśli będzie praca,to np.na umowę o dzieło lub zlecenie,bez urlopu,nie płatne chorobowe itd. Wkurza mnie takie narzekanie,przecież nikt nie zmusza do pracy,a znam takich,którzy pracowali w innych firmach sprzątających i wierzcie mi,było gorzej. Krytykują pewnie ci,którzy nie pracowali w innych firmach,a najgorsze są warunki pracy w marketach!

miki mik
@JK.

nie pisz że wypłaty sa prze 10 tym bo to kłamstwo w listopadzie dopiero po interwencjach telefonicznych wypłaty były na kontach 12 listopada!!!nie żadnych bonów na świeta paczek dla dzieci i przedewszystkim nie ma czym sprzątać brak środków czystości a jak już dostaniemy to najgorszy szajs a wymagania wielkie ,nawet w tej firmie nie wolno się pochorować

anita
@zuza

1600 brutto a rękę jest 1180 więc nie jest to az taka kwota na godz

anita
@zuza

1600 brutto a rękę jest 1180 więc nie jest to az taka kwota na godz

Witam, Przeczytałam wasze opinie i poprostu śmiac mi sie chce. Jezeli chodzi o wypłaty to są one nawet jszcze przed 10 na kontach. O pracowników sie dba. A jezeli dyrektor czy kierownik sie wydrze na pracownika to juz jest zły? hahaha nie, poprostu coraz wiecej ludzi to "TUMANY" którym trzeba powtarzac 100 razy co maja zrobic a i tak zrobia odwrotnie. Nie znam uczciwszej firmy. Niech sie wypowiedza ludzie ktorzy jezdzili z firma Antema na wakacje do Tunezji itd... i co dalej firma jest zła? haha ;) Poprostu wszyscy ludzie chcieli by być dyrektorami... no niestety, jezeli chcecie nimi byc to zalozcie swoja firme i prosze bardzo. Nikt nikomu nie narzuca gdzie i za ile ma pracowac. Powodzenia. I za nim cos napiszecie radze sie 100 razy zastanowic. Bo to co piszecie jest poprostu zalosne, i śmieszne. POWODZENIA!! ;D

andzia
@Gość

Oj coś Koleżanko (lub Kolego) kiepsko z rachunkami:)średnio w miesiącu pracuje się 168 godzin.Na cały etat jest pensja 1600,wiec 1600:168= 9,52 i to jest stawka godzinowa:)Oczywiście proporcjonalnie przy części etatu.

?

Antema to banda wyzyskiwaczy, wymagania kosmiczne płaca 6zł brutto tyle płacą w Bydgoszczy

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Zosia

Witam! firma "ANTEMA" . PRACA? NIGDY! Niskie zarobki jedna klika w LEGNICY pisanie godzin za prace innym osobom ,praca w czasie urlopu za pól wynagrodzenia w czasie letnim niema WODY do picia, BRAK FUNDUSZU SOCJALNEGO , a przyjmowani są do pracy ludzie NIEPEŁNOSPRAWNI ,ROZMOWY z kierowniczka nic nie dają. NAJLEPIEJ zawiadomić inspekcje pracy i URZĄD SKARBOWY OJ BĘDA MIELI CO ROBIĆ. MYŚLIMY ,ZE PANI DYREKTOR WIE O WSZYSTKIM I SIĘ GODZI NA TO! Niech robole na firmę pracują.

robol

no to jak się tak fajnie masz to pewnie pracujesz na wyższym stanowisku niż sprzątająca, bo ja i moje koleżanki niestety tak fajnie się nie mamy zastępstwa urlopowe mamy wyrabiać w ciągu swoich etatów, bo firma dodatkowych godzin nie płaci, wszystkie powinny mieć orzeczoną niepełnosprawność najlepiej na choroby psychiczne lub być głuchonieme, może gdyby niewidomi dali sobie radę to chętnie by ich firma zatrudniła, bo niestety z takich osób mają większe korzyści finansowe, a za nic nie płacą mycie okien z pozycji "0" a wspinamy się po parapetach i drabinach, które musimy same sobie nosić, nawet te z uszkodzoną funkcją ruchu, oczywiście za friko, sprzątanie po remontach też my i za friko, a od czego jest w tej firmie serwis? Owszem przyjeżdżają co jakiś czas na mycie albo i czyszczenie żaluzji, tapicerki, podłóg albo pranie dywanów, które wyglądają po takim czyszczeniu jeszcze gorzej niż przed. Siedzą przez 3 dni i się cieszą, a my później i tak zbieramy żniwo, bo po serwisie trzeba brać stripera i podłogę doczyszczać ręcznie. Ale skoro masz się tak świetnie to napisz kiedy firma zwróciła ci za leki czy posłała w ramach urlopu rehabilitacyjnego na turnus, lub Ci go dofinansowała? Nie mówię już o takich przyziemnych rzeczach jak miesięczna premia!!!!!!!!!!!!!!

sowa z mokotowa

ci co tak chwala ta firme chyba maja klapki na oczach kierownicy nadzorujacy to najczesciej chamy z ktorymi sie nie da rozmawiac oni maja racje ktos idzie na zwolnienie czy urlop to osoby z innych pieter maja za friko robic za nie a potem moze odbiora godziny ciezko jest latac z jednego obiektu na drugi szkolen bhp O mycie okien 2 razy w roku bez odpowiednich badan na wysokosci /prosze sobie wyobrazic osobe z chorym blednikiem na parapecie 3 pietro budynku urzedu miasta fieranki zdejmowac i zakladac bez pomocy a jest tak wysoko ze na palcach sie nie siega mycie podlug tylko zimna woda bo polimer sie niszczy ogulnie mniej niz zero firma jak SS wy do roboty my na wczasy

z apracowana

kontrahent - 2013-05-28 19:45:38 Wspolpracuje z Firma Antema od dluzszego czasu - nigdy nie mialem z nimi problemu w kwestii plynnosci finansowych i rozliczania naleznoscito dobrze zato pracownicy mają z pensiom łaska że wypłacom i co ty na to !

ZAPRACOWANA

firma antema nie liczy się z niepełnosprawnościom tylko chodzi o dotacje na nas a jak się dzwoni to szefostwo ignoruje problemy pracowników z których mają kase.w głownej siedzibie dzieje się nie tak płace niskie wymaganie na poziomie królestwa dobrze żę nadzór nas rozumie i pomaga załatwić ale główna siedziba firmy to nas ma w d...e tylko. środki niski poziom i pensja głodowa zefron nie można korzystać mimo że zakłady chronione mają zefrony i nalerzy nam się porarzka ta firma tylko znajde coś innego to spadam bo nerwówka codzień

Ola-3g

Aga555 - 2013-04-08 15:52:45 witam.Ja pracowalam w tej firmie bardzo dluuuuugo.zwolnili mnie bo mialam 3 grupe.Kierownictwo tragedia.POPROSTU KOSZMAR!mam 3 grupe i dostalam prace bez problemu...

kontrahent

grażyna

Mam firmę,wykonałam usługę dla f-my Antema,pani negocjująca cenę poprosiła o wysłanie faktury bezpośrednio do firmy,zapłata miała być na przelew ponieważ owa pani nie miała gotówki. Termin zapłaty minął,żadnego odzewu,pośredniczka nic nie wie,zaleca czekać. Jestem zła na siebie,że nie sprawdziłam wcześniej opinii o firmie w necie.

renata

witam! ja pracuje w tej firmie w łodzi .moj kirownik nie p[owieadział mi zebym sobie kupiła sama srodki .owszem czeka sie długo na umowy ale zawsze mam to co potrzebuje.

stan
@renata

PRACUJE W TEJ FIRMIE OD ROKU I JESZCZE NIGDY NIE OTRZYMALEM WYNAGRODZENIA NA CZAS

koszmar to dopiero się zaczyna ,porobili z pracownikow "psychicznych"lub niewidomych bo tylko tych kalkuluje im się zatrudniać a warunki to faktycznie tylko psychiczni mogą je znieść

Aga555

daro

zgadzam sie pracowałem w tej firmie czekałem 2 mieś na umowe do dziś nie dostałem umowy jeszcze pozatym na badania lekarskie czekałem mies jak kilka krotnie wydzwaniałem żeby mi z wrucili nie ma żadnych talonów na św ani paczek a już się nie mówi o zwrot za leki a jak się upomniałem o srodki czystosci to mi odp żeby kupić za swoję pieniądze

też tam pracuje

Firma z bardzo dziwnymi zasadami 100 metrów ma się wysprzatać za 60 minut , nie ma czym najtańsze tandetne środki do mycia dają , a koordynatorzy masakra nie pojawiaja się nic kompletne olewanie a jak zwóci sie uwagę to maja powiedzenie nie radzi siobie pracownik wymienić- gdzie jest inspekcja pracy bardzo dziwna firma , ja bym kazała im posprzątać z zegarkiem w ręku godzine obiekt 65 metrowy i zobaczymy czy za 60 minut to zrobia gadć można dużo, wyzyskiwać pracowników , i to ludzi niepełnosprawnych - ale nie pana żeby sie tym zainteresował

antema

Ja pracuje w tej firmie 4 miesiace łodzi .nie moge powiedziec ze jest cudownie ale tez nie jest tak zle .Z kierownictwem mozna sie dogadac . jedno jest pewne jak komus sie niechce pracowac tozawsze bendzie miał powod do narzekania !!

OOOOO

Mój tata został oszukany przez firmę Antema w Olsztynie, ubliżali mu że brzydko od niego pachnie, masakra,jak tak można, nie bd ujmował tego że mój tata,osoba niepełnosprawna dba o higienę, o życie, o to, żeby było co jeść w domu, kurcze, chce mi się rzygać,firma Antema mieści się w Jeleniej górze, bardzo jest mi przykro, tat nie ma z czego żyć,chodzi na złom, zbiera puchy,a tu praca, i tak traktują człowieka......

romenikus

Myślałem ze to co piszą o tej firmie jest przesadzone, po podjęciu pracy w tej firmie w brygadzie doczyszczającej szybko dowiedziałem się ze to co piszą to święta prawda. Powiem o swoim przypadku wyjazd delegacja 6:00 autem firmowym bez gps-u do miasta odległego o 350km tam byliśmy o 10 i od razu robiliśmy do 23:30 na kwaterze syf nie było jak się wyspać praca od 6 do 23 sobota a niedziela od 6 do 20 zjazd i w poniedziałek miałem iść na 6 słysząc to odmówiłem za co zostałem zwolniony. Delegacji 0zł wypłaty za 3/4 miesiąca 0zł Pip powinien przyjrzeć się tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.