Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

kazek

Do Konsula - ile zużyłeś wazeliny?

@kazek

do Kazka kazek mnie nie potrzeba wazeliny na 100 % Tobie a to z tego wzgledu ,ze jesteś chory na mózg PS i musisz sobie dooliwic.Reszte dopowiedz sobie sam

Robol

Robol
@Robol

Do całości brakuje tylko trybuny i czerwonego dywanu. Żenada. No cóż tonący i brzytwy się chwyta.Szanowny Panie konsulu

Ewunia

Film jest na YouTube, pod tytułem Antema_na 20-lecie

Fiona
@Ewunia

Ponoć prawdziwe zalety odkrywa się dopiero po bliższym poznaniu..w tym wypadku jest odwrotnie - im dłużej tym bardziej jeży się włos na głowie. Za te wszystkie przekręty ktoś wreszcie odpowie. Na ludzkiej krzywdzie nikt się nie dorobi a Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy :)

Ewunia

Najpierw trzeba poznać Firmę, zanim się coś na jej temat napisze. (usunięte przez administratora)

@Ewunia

Ewusia wiem kim jesteś No cóż każdy może wyrazić swoje zdanie

@konsul

Robol Robol piszesz aby pisac czy Ty wogóle pamietasz trybuny

KRZYS
@Ewunia

Ja poznałem tą firmę bardzo dobrze, i jak tu pisała poprzedniczka zwolnili mnie bo poszedłem na operacje do szpitala ,dwa lata niechorowale ani dnia ,pieniądze może i są na czas ale ludzie pracuja po 10,12 bywa że i po 16 godzin a oni już za to niepłacą . Fałszują dokumentacje każdą ,u nich wszystko jest super a żeczywistosc jest inna ,ale juz niedługo dosięgnie ich reka sprawiedliwosci ,i już w tym moja zasługa .Wiec szczerze jak tam ktos prosił ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora) ale jesli ktos nie jest nerwowy i olewa wszystko to tam da rade pracowac.Pozdrawiam wszystkich .

KRZYS
@Ewunia

W odpowiedzi na ten post który napisał ktoś kto trzyma sztame z Dyrekcją napisze krutko ,oszukują na każdym kroku i patrzą ludziom w oczy ci ludzie nie maja Honoru. Kiedys rozmawiałem z pewną osobą i powiedziała mi że pracownicy to nie ludzie to śmieci ,tak szanują pracowników.Ale oni zapłacą za krzywdy jakie wyrządzili ludziom,dosięgnie ichręka sprawiedliwości.A to co piszą ludzie o tym ,że myją czystą wodą bo niema środków czystosci to prawda .Gdyby mieli tak krystalicznie czyste sumienie to by sie tak nie tłumaczyli.

Fiona
@Ewunia

Konsul bo jak się ma EMERYTURKĘ WOJSKOWĄ to ta marna najniższa krajowa może iść na używki :) ale spróbuj się tylko z najniższej krajowej utrzymać . Chociaż i w tym przypadku pewnie znany i obrotny braciszek by ci pomógł. Więc zejdź chłopie na ziemię i jeśli masz tak nawijać makaron na uszy zamilknij najlepiej na zawsze :) Od zawsze wiedziałam że PS nie masz za darmo :D Buziaki M&M

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Konsul

Witam wszystkich serdecznie. Proszę o przeczytanie mojego wpisu i zastanowienie się nad wpisami na temat Firmy ANTEMA. Drodzy wpisujący chce nadmienić na samym początku , jeżeli pisze się na temat danej Firmy miejmy ta odwagę pisać uczciwie a nie większości wyssane z palca "bzdety" dlaczego bo to godzi w nasza uczciwość i jak możemy pracując w firmie patrzeć sobie w oczy czyli jak judasze. Czas z tym skończyć i pisać szczera prawdę a nie owijając w "bawełnę"Ci co piszą nieprawdziwe zadnia śmiem twierdzić że maja problemy ze sobą , cóż tak bywa w życiu ale nie można przekładać to na rzeczywistość , czasami możne być odwrotnie - ale do rzeczy. Nasza firma ANTEMA jest Firmą pisze z całego serca otwarta na ludzi którzy chcą pracować wynagrodzenia są wypłacane na czas nawet czasami przed czasem ,to zasługa Pani Dyrektor. Zarobki mamy tak jak Rząd ustanowił kwotę krajowa a jaka Państwo wiecie jaką. Co do wykonywania pracy to wszystko zależy od nas samych. Urlopy mamy [chorobowe tez mamy liczone]. We wpisach pojawił się opis na temat Oka Szefa pytam się czy to "gryzie szczypie pluje krzyczy itd". W każdym szanującym się zakładzie jest system monitoringu nastał taki czas i musimy to uszanować - jeżeli ktoś opisał ten system to musi mięć coś na sumieniu. Jeszcze jedno dlaczego tak ludzie opisujecie bzdury pracować trzeba i musimy być wdzięczni dla Dyrekcji ,ze pracujemy a nie jesteśmy na zasiłkach na koszt Państwa. Zasiłek kilka miesięcy niema urlopu ani chorobowego i co dalej pytam się? Ci co piszą na 100 % pracują w Firmie nie rozumiem rozgoryczenie to tak jest w każdej firmie nikt jeszcze nikomu nigdy "nie dogodził". Jest jak jest i trzeba to uszanować mamy prace i z tego powinniśmy się cieszyć bo mamy co do garnka włożyć Święta zrobić czy nawet na używki cześć pieniędzy przeznaczyć , a jak byśmy nie pracowali to co za przeproszeniem (usunięte przez administratora) Siedzi}.Biznes robią Ci, którzy znają i rozumieją ludzi. Nie pamiętam, abym czuł się kiedyś zmęczony pracą, choć bezczynność bardzo mnie wyczerpuje. Dwudziestowieczne marki były „krzyczącymi markami”. Było im łatwo. Marki XXI wieku są „markami słuchającymi”, a wrażliwość na kulturę jest nowym Świętym Graalem globalnego marketingu. Pamiętajcie, że monolog to nie dialog. Człowiek, który nie robi błędów, zwykle nie robi niczego. Rób to co kochasz, w czym jesteś dobry, co jest zgodne z Tobą, z Twoimi wartościami i za co ludzie chcą Ci płacić. Zajmij się pracą, którą lubisz robić, wtedy nie będziesz musiał się zmuszać i będziesz automatycznie, naturalnie, zmotywowany. Przedsiębiorca to osoba, która podejmuje ryzyko i wierzy w swoje działanie, które przyniesie zysk. Przedsiębiorca to osoba, która ryzykując tworzy wartości. Dzięki pracy świat staje się lepszy. Niech praca będzie naszą radością, bo praca zmienia nas na lepsze i rozwija!Przywództwo to relacje z innymi. To relacje pomiędzy aspirującymi do przewodzenia i tymi, którzy za nimi podążają. Bez względu na to, czy jest to relacja tylko z jedną osobą, czy z wieloma, przywództwo wymaga zaangażowania innych. Nieważne, ile formalnej władzy i autorytetu wynika z naszego stanowiska – trwałe dziedzictwo pozostawimy jedynie w przypadku, gdy inni będą chcieli wejść z nami w ten rodzaj relacji. To nie finanse, ani strategia, ani technologia, ale właśnie praca zespołowa jest decydującym czynnikiem przewagi konkurencyjnej – zarówno dlatego, że jest tak potężna i wszechmocna, jak i dlatego, że występuje tak rzadko. To na tyle poczytajcie i się proszę głęboko zastanowić nad tym co i jak piszemy bo to godzi w nasza firmę nasz byt. Na zakończenie Jeśli będziesz przykładnie pracował osiem godzin dziennie, może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście. Godzin z poważaniem Konsul proszę o szczere odpowiedz na mój e-mail konsul20@wp.pl Proszę nie pisać obraźliwie bo posiadam instrumenty do sprawdzenia kto pisał i z jakiego IP To wszystko

anita

kurde ludzie właśnie mam podjąć w tej firmie prace i jestem w szoku, cholera zwolniłam sie już z poprzedniej firmy ,przeczytałam na forum ze dziewczyny pracuja jednak na cały etat, a moja kierowniczka powiedziała że nikt w tej firmie nie ma całego etatu

Iwona

(usunięte przez administratora) sprzątamy wodą bez środków czystości kupujemy sobie ścierki,worki do śmieci. Trzy osoby sprząta 5 pięter w budynku tj.4000 m.Brak zastępstw urlopowych. Urlopy zaległe od 2 lat. Taka jest Antema

doris

(usunięte przez administratora).pracowałam w tej nienormalnej firmie.ludzie nie podejmujcie tam pracy (usunięte przez administratora),a kasa minimalna.wiecznie brak środków i kasy za zastepstwa.(usunięte przez administratora)pozdrawiam .

loko

witam szczerze powiem wam o tej firmie ze to jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie oszukujmy sie :)pracowało mi sie w tej firmie prawie rok i zapieprzało na zastępstwach, nawet trzech i nikt tego nie docenił;p a jak dostało mi się lekki stopień to nagle firma miała mnie juz w (usunięte przez administratora) i gdzie tu logika kochani?

Maria59

Od miesiaca preacuję dla firmy Antema- Jelenia Gora. Sprzątam Urząd Skarbowy. Po przeczytaniu wszystkich opinii jestem przerażona.Co prawda w ciagu tego miesiaca rozmawiam już z czwartym przedstawicielem firmy, ponieważ tak czesto się zmieniają.Dzisiaj 27.01.14 skonczyły mi sie wszystkie "papiery", chemii jeszcze troche zostało. W tym tygodniu za własne pieniadze kupiłam worki do śmieci bo też zabrakło. dzisiaj kupię ręczniki i papier toaletowy. Tymczasem mój przedstawiciel twierdzi że w firmie nikt nie odbiera jego telefonów ani nie odpowiada na e-maile.A teraz dowiaduję sie że z płatnością wynagrodzenia też są problemy. A jak dostałam te pracę na cały etat to myślałam, że złapałam Pana Boga za nogi.

zadziwiony
@Maria59

Własnie dzięki takim ludziom jak Ty, którzy kupują za własne pieniądze papier, ręczniki, worki itp. szefostwo Antemy zarabia krocie. Zastanów się czy po to pracujesz, aby kupować coś dla firmy? Masz w niej udziały że w nią inwestujesz? Ludzie opamiętajcie się! Po co uzupełniacie braki z własnej kasy!? Tak dużo zarabiacie czy co? Gdy Naczelnik lub dyrektor urzędu nie będzie miał czym tyłka podetrzeć, to zadzwoni do firmy, pogrozi karami i papier się zaraz znajdzie. Sprzątaczka jest od sprzątania a nie od zaopatrzenia. Jeśli nie ma czym sprzątać to nie jej wina!!!!!

To jest chyba nagorsza firma a jakiej pracowałam bo zwolini mnie poniewaz jestem po operaccji i jestem na zwolnieniu według tej firmy a przedewszystkim pani (usunięte przez administratora)ak mozna byc na chorobowym w koncu Atema to zakład pracy chronionej a traktuja pracowników jak (usunięte przez administratora) nie ma czym sprzatac brak srodków szmat mopów wszytkiego brakowało w tej firmie pensje rzadko kiedy terminowo wymagania firma stawiała wielkie ale z ich strony zero czego kolwiek (usunięte przez administratora)nazwy zakład pracy chronionej nie dosc ze siedziba firmy tak daleko zarobek (usunięte przez administratora)a wszystko telefonicznie trzeba było załatwiac lub listownie za to nam nikt kasy nie zwracał jedna z najgorszych firm nikomu nie polecam tam pracy (usunięte przez administratora)

j

Praca sprzątaczki nie jest ciężka ??? Oj, ciekawa jestem, który nadzór to napisał!!! Pracuję w tej firmie od lat. I proszę mi wierzyć- wiem o czym piszę. Są Panie, które same- w pojedynkę sprzątają np. budynek , który ma 1000 m. 46 pomieszczeń, klatka schodowa, toalety, plac przed budynkiem. Mając na to 5,5 godziny!!!! Po dwa lata nie mają urlopu!!! Nadzory z braku zastępstw też dostają fikcyjne urlopy!!! Część osób, pomimo pracy na dworze nie ma wpisanego w umowę : placowa, więc nawet odzieży ochronnej nie otrzymują. Środki- nie są takie złe. Da się nimi posprzątać, ale ludziom jest na prawdę bardzo ciężko. To, że umowy nie przychodzą na czas? Kochani! A czy Wy myślicie, że kobitki w biurach mają lepiej niż Wy? To też niepełnosprawne- traktowane przez Dyrekcje jak psy!!! Zaszczute, przerażone i przepracowane.Duża rotacja, a w Kadrach panie mają pod sobą nawet 300 osób na jedną!!! W dodatku żyją w ciągłym strachu.Bo nad bramą Antemy brakuje tylko zasieków i napisu: "Praca czyni wolnym" Czy wiecie, że jest tam monitoring, a w komputerach zainstalowane tzw. " Oko szefa" ? To program, który zapisuje wszystko, co się robiło na firmowym komputerze- łącznie z pełnym zapisem pism, które sporządzacie, haseł np. konta bankowego- jeśli w czasie pracy wejdziecie sobie na swoje konto, żeby zobaczyć, czy Wam wypłata przyszła. (usunięte przez administratora)Prawdą też jest to, że firma obraca zakładowym funduszem socjalnym, a pracownicy nie mogą z niego korzystać, poza kilkoma wybranymi na chybił trafił przez Panią dyrektor - dla oka, że niby coś jednak dostajemy.(usunięte przez administratora) A więc- kimkolwiek jesteś - Ty który piszesz, że ludziom się po prostu pracować nie chce- to albo oczy Ci krzakami zarosły, albo pisząc to - masz w tym swój interes. A co do wypłat- tu się akurat z internautami nie zgodzę. Najczęściej sa 2-3 dni przed czasem. jeśli wypłata się spóźni, to na prawdę muszą mieć nawał roboty, albo ktoś się rozchoruje. Bo tam - też nie dają nikogo na zastępstwo. Jeśli jedna zachoruje- reszta robi za siebie i za Nią, a że firma ma ok. 2000 pracowników- nie jest tak prosto zrobić dla nich wypłatę.

Od tego roku wszyscy pracodawcy otrzymają dofinansowanie do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników w takiej samej wysokości. Będzie ono równe dla firm funkcjonujących zarówno na tzw. otwartym, jak i chronionym rynku pracy. Najbardziej stracą ci, którzy posiadają status zakładu pracy chronionej (ZPChr). Przysługuje im aktualnie dopłata w wysokości 1,5 tys. i 2,7 tys. Od stycznia będzie to odpowiednio 960 zł (obniżka o 540 zł) i 1920 zł (mniej o 780 zł). W przypadku pracowników z niskim stopniem niepełnosprawności dofinansowanie zmniejszy się jedynie o 120 zł, z 600 zł do 480 zł. Dopłata do wynagrodzenia osób o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności zmniejszy się o 90 zł, do poziomu 960 zł. Na jednolitych kwotach dopłat skorzystają firmy nie będące ZPChr. Na pracowników ze znacznym stopniem niepełnosprawności otrzymywać będą bowiem o 30 zł, a z niskim o 60 zł więcej niż dotychczas.

Praca sprzątaczki nie jest ciężka ??? Oj, ciekawa jestem, który nadzór to napisał!!! Pracuję w tej firmie od lat. I proszę mi wierzyć- wiem o czym piszę. Są Panie, które same- w pojedynkę sprzątają np. budynek , który ma 1000 m. 46 pomieszczeń, klatka schodowa, toalety, plac przed budynkiem. Mając na to 5,5 godziny!!!! Po dwa lata nie mają urlopu!!! (usunięte przez administratora)

To przecież nic nie stoi na przeszkodzie,żeby sie zwolnic,jak komus nie odpowiada i cięzka praca,nikt na siłę nikogo nie zatrudnia,można przecież pójsc zbierac złom,grzebac w koszach albo krasc.

TALIZMAN

CZY KTOS Z PRACOWNIKOW ANTAMY PRACOWAŁ POD WŁADZA PANA IRKA KORDYNATORA PROSZE O OPINIE CO TO ZA CZLOWIEK

PRAWDA BOLI !!! 4 Informacje skasowane

Chora Firma bez większych szans na poprawę warunków bytowania dla pracowników. Pensja najniższa dla pracowników szeregowych dla zarządu pensje menadżerskie. Na początku myślałem że to żart, o tym co wyczytałem w opiniach na temat firmy, ale kiedy zacząłem to rozkminiać – pomyślałem w co za (usunięte przez administratora). Ani KLASY ani WIEDZY tylko jak obedrzeć każdego ze skóry co wpadnie w sidła. Fimę buduje się poprzez ciężką pracę, prawdziwą, rzetelną i rzeczową, a nie kolesiostwo, kombinatorstwo i cwaniactwo w myśl jak się dorobić aby się nie narobić. W związku z koniecznością zapewnienia odpowiednich warunków, w tym opieki medycznej i usług rehabilitacyjnych pracodawca, który ma status zakładu pracy chronionej tworzy zakładowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Środki Funduszu są przeznaczane na finansowanie zadań związanych z rehabilitacją leczniczą, zawodową i społeczną CZYLI wyjazd do Tunezji , może Słowacja dla kierownictwa , albo chemia w Szczecinie -„TANIE” szkolenia dla wybranych.

Chora Firma bez większych szans na poprawę warunków bytowania dla pracowników. Pensja najniższa dla pracowników szeregowych dla zarządu pensje menadżerskie. Na początku myślałem że to żart, o tym co wyczytałem w opiniach na temat firmy, ale kiedy zacząłem to rozkminiać – pomyślałem w co za (usunięte przez administratora) wpadłem. Ani KLASY ani WIEDZY tylko jak obedrzeć każdego ze skóry co wpadnie w sidła. Fimę buduje się poprzez ciężką pracę, prawdziwą, rzetelną i rzeczową, a nie kolesiostwo, kombinatorstwo i cwaniactwo w myśl jak się dorobić aby się nie narobić. W związku z koniecznością zapewnienia odpowiednich warunków, w tym opieki medycznej i usług rehabilitacyjnych pracodawca, który ma status zakładu pracy chronionej tworzy zakładowy fundusz rehabilitacji osób niepełnosprawnych. Środki Funduszu są przeznaczane na finansowanie zadań związanych z rehabilitacją leczniczą, zawodową i społeczną CZYLI wyjazd do Tunezji , może Słowacja dla kierownictwa , albo chemia w Szczecinie -„TANIE” szkolenia dla wybranych.

nie chce sie wam k.....a robic i pie....e,chcielibyscie siedziec i kase brac za darmo,ja tam robie co do mnie nalezy i nie narzekam,co mies.mam wyplate,jaka jest to jest ale zawsze cos,praca sprzataczki nie jest wcale taka cięzka,sa cięzsze prace i ludzie pracują,kto ma checi do pracy to pracuje a nieroby tylko narzekaja,kto wam dzisiaj wiecej zaplaci???

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.