Opinie o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy lotniczy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. w Jelenia Góra

budowa

Ja również pracuję na budowie jestem pełno sprawny:) nie wiem ktoś was chyba kłamie albo koloryzuje z tymi osobami niepełnosprawnymi. Z tego co mi wiadomo to osoby niepełnosprawne nawet nie mają szans tam pracowac, mój kolega chciałi niestety zostal odesłany z kwitkiem ale został przyjęty do lżejszych prac. Też sobie chwali pracę w tej firmie z tego co mi mówił.

KIEROWCA
@budowa

Może chodzi niektórym osobom o doczyszczaniu obiektów po budowie. Wiedza ze gdzieś dzwoni ale nie wiedzą gdzie. Tyle że tam nie ma rusztowań betonu itp. Zwykle mycie obiektu. Ja nie raz dostałem po uszach od dyrekcji. Ale nie mówię że nie słusznie za błędy trzeba odpowiadać To nie jest przedszkole ludzie!! Pan Krzyś ma słabych informatorów najwidoczniej albo ktoś specjalnie opowiada mu głupoty. Nie moja sprawa. Mi się pracuje dobrze.

Kajkon

Myślałem,że jest to strona do wyrażania opinii o firmie a widzę,że stała się stroną dyskusyjną.Nie wiem skąd tyle jadu w opiniach p. (usunięte przez administratora)i p. (usunięte przez administratora).Myślałem,żeby się spotkać z P.Krzysiem ale po jego wpisach raczej bym się nie odważył.Też pracowałem w firmie i nie zawsze wszystko mi się podobało ale to co Państwo opisujecie nie zawsze zgadza się z moją opinią.Do kierownika nie mam pretensji a i tak wszyscy wiemy o kogo chodzi.Myślę,że nie jest zadowolony z opinii o sobie którą państwo tak negatywnie przedstawiacie.Jak w każdej Firmie nie każdy musi lubieć Dyrekcję ale wylewanie wiader nieczystości anonimowo nie jest chyba najleprzym pomysłem.Po prostu więcej umiaru a może raczej taktu.Niejednokrotnie miałem przyjemność rozmawiać z dyr.i nie odniosłem wrażenia sprowadzania do poziomu podłogi,może nie zawsze rozmowa przebiegała po mojej myśli ale bez przesady nie czułem się upokorzony.

Klamstwa

Od wielu lat pracuje w tej firmie. Firma uczciwa, wyplaty zawsze na czas. To co piszą inni i plują na firmę to ludzie bez jakiego kolwiek honoru, firma płaciła zawsze za wszystko co należało się nam. Podejrzewam że te wszystkie obelgi piszą osoby które chciałyby mieć płacone za nic. Zresztą niech jeden czy drugi założy firmę taką jak Antema niech działa w takiej skali i niech zatrudni parę tysięcy pracowników to zobaczy jak jest lekko wszystko ogarnąć. Oby więcej takich uczciwych firm dzięki nim znajdujemy pracę my niepełnosprawni.

@Klamstwa

Żałosne - widzę, że nie mając argumentów trzeba zwrócić uwagę na pisownię, czyż nie mam racji? :) Żałosne jest to co teraz napisałeś/napisałaś :D

@Fiona

A co do osoby podpisanej jako kłamstwa. Nikt tu nie poruszał tematu wypłat bo fakt-były na czas jeśli chodzi o pracowników w biurach. Natomiast pozostali dostawali je z opóźnieniem 2,3 -dniowym. Jednak nie o to tu chodzi. Chodzi o sam szacunek dla ludzi. Niespotykanym jest aby rozmawiając z podwładnym dyrektor za wszelką cenę starał się sprowadzić tę osobę do poziomu podłogi. Wmawianie, że jest do niczego, że jest nic nie wartym odpadkiem to standard. Kadra kierownicza też niczego sobie. Kłamstwa , pomówienia, podkopywanie. Jak kierownik może o swoich podwładnych powiedzieć że to są śmieci???? A jeszcze przed paroma tygodniami pił z nimi wódkę. Fajnie, że firma daje niepełnosprawnym pracę ale z tego co się orientuję takie osoby nie powinny pracować na budowach? Osoby z padaczką nie powinny myć okien na wysokościach np. z wysięgnika? A kierowcy ps nie powinni wozić ludzi po Polsce. Więc nie opowiadaj jak to jest pięknie i cudownie w tej firmie!!!!!!!!!! Chociaż czego tu się spodziewać po kimś, kto przyjaciela sprzedałby diabłu żeby tylko zająć jego wyższe stanowisko?

KRYSIA

PRACOWALAM W ANTEMIE NIC DOBREGO O TEJ FIRMIE NIE MOZNA POWIEDZIEC A ZWLASZCZA O WALBRZYCHU WSTRETNA BABA NADZORUJACA ELZBIETA KMIOTEK CZY DYDEKCJI O TAKIE WREDNE BABY CHODZI A NIE O PRACOWNIKOW CO DOBRZE PRACUJA KMIOTEK TY BABO JAGO WSTRETNA

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
krzys

A CÓŻ TU SIE DZIWIC CAŁE ŻYCIE WYKOŻYSTYWALI LUDZI,A TERAZ PAZERNOŚC JUŻ ICH PRZEROSŁA WYSYŁAJĄ SCHOROWANYCH LUDZI NA BUDOWE GDZIE MUSZĄ CIĘRZEC PRACOWAC JAK ZDROWI DZWIGAJĄ RUSZTOWANI WOŻĄ BETON WOGULE JEST TRAGEDJA ALE CZEGO SIE SPODZIEWAC PO KADRZE JERZELI JAK TO WIELOKROTNIE SŁYSZAŁEM ,LUDZIE PRACUJĄCY W ANTEMIE TO ŚMIECI SAM TO SŁYSZAŁEM I PEWNIE NIE TYLKO JA WIEM ŻE DLA WIELU LUDZI TO JEDYNE ZRUDŁO UTRZYMANIA ALE OBUDZCIE SIE JAK DŁUGO BĘDĄ WAMI PONIEWIERAC MACIE PRZECIERZ SWOJĄ GODNOSC W PRZECIWIENSTWIE DO NICH.ALE MAM JESZCZE DLA NICH WISIENKE NA TORCIE UWIERZCIE MI BĘDZIE SIE DZIAŁO KILKA BRUKOWCÓW I TELEWIZJA JUŻ IM SIE PRZYGLĄDA.POZDROWIENIA DLA WYZYSKIWANYCH .

@krzys

Akurat ja pracuje na budowie w tej firmie i nie widzę żeby pracowali ze mną schorowani ludzie. Wszyscy na budowach to osoby z tego co mi wiadomo to osoby pełno sprawne. Jestem zadowolony. Fajna praca za fajne pieniądze nie to co w niektórych firmach o podobnej branży. Badania zrobili szkolenia bhp w firmie i na budowie. Dostaliśmy pełne wyposażenie, pełen profesjonalizm. Oby więcej takich pracodawców u nas.

@pracownik

Oczywiście na budowie pracują sami zdrowi pracownicy :) co jest ciekawym zjawiskiem bo szybciej zarząd odgryzłby sobie nogę niż zatrudniłby takiego właśnie pracownika bez grupy. Więc nie opowiadaj bzdur bo narażasz się na śmieszność :) Znamy nazwiska osób, które są przy takich pracach zatrudnione. 60 % tych osób ma drugą grupę na narządy ruchu lub schorzenia neurologiczne. Pozostali to posiadacze trzeciej grupy. I jak to się ma do tego co napisałeś? Pamiętaj, że nie każdy jest tak oddany tej firmie jak Ty i pewne informacje ciągle wypływają. Tak pracownicy próbują podciąć nogi takim CHIMEROM jak wy :)

Fiona

Nakłanianie do składania fałszywych zeznań jest karane. A grozenie pracownikom że się ich zwolni jeśli tego nie zrobią jest chamstwem. Tak działa ANTEMA gdy pali się grunt pod nogami Pani Dyrektor!

krzys

Myślałem ,że osoby uważające sie za inteligentne sa choć troche inteligentne ,myliłem sie i to bardzo .Pozdrowienia dla fałszywych ludzi bez honoru.

KRYSIA

NAJGORSZA JEDZA W ANTEMIE JEST NADZORUJACA W WALBRZYCHU MALPA ELZBIETA KMIOTEK ONA LUDZI MA ZA NIC BARDZO NIELADNIE ODNOSI SIE DO PRACOWNIKOW TO PRAWDA JEST KAPUSIEM ALE DYREKCJA W ANTEMIE TAKIE WREDNE BABY LUBI CIAGLE JEZDZI NA TURNUS RECHABILITACYJNY A MY NIE MOZEMY TYLKO ONA WREDNA ELZBIETA KMIOTEK JEDZA

basia

najgorsza firma to ANTEMA a nadzorujaca z WALBRZYCHA pani elzbieta to najgorszy kapus w dyrekcji ONI TAKICH LUBIA KAPUSI

moderator

antema to dobra firma dali mi ubrania robocze i jakąś odprawke a teraz przyszedł clar sytem to sa ju (usunięte przez administratora)

@moderator

Ja myśle że jest to ktos z tego działu ,ale wiesz ilu ludzi tyle opii widzisz ostatnią jaki szczęśliwy był ten gościu bo dostał ubrania ,jak mało brakuje mu do szczescia tylko ubrania hahahahah ale oni takich lubią .Pozdrowionka,chciałbym z Toba bliżej pogadać ale nie na tej stronie cos musimy wymyslic.

@krzys

Jednak się nie myliłem , to ktoś inny a nawet już wiem kto.Tak jak pisałem podpucha .Co do zadowolenia , to każdemu jest dobrze z tym co ma. Pozdrawiam.

moderator
@moderator

no i fajnie ale ja byłem pracownikiem i ta firma ok!!!!!!!!!!!!!!

krzys

Kim jest Konsul oto jest pytanie ,witam Cie były pracowniku a tego pana napewno poznałes lub znasz go bardzo dobrze tu bardzo niemoge podawac nazwisk bo toważystwo jest bardzo nerwoweale mają powody.Moge im tylko dodać że złośc urodzie szkodzi ,pozdrowionka dla wszystkich którzy mnie lubią i tych którzy nienawidzą ale już niedbam o ich sympatje.

@krzys

Chyba pracowałeś w całym kraju więc podobnie.Ale myślę ,że to ktoś się zabawia tymi wpisami.Nie sądzę aby to był ktoś Twojego byłeg działu.Może się mylę.Raczej jest to podpucha.

konsul

Ewusia. Niewiesz kto ja jestem za toja wiem kim jestes a ci co pisza ze latam na paluszkach to cosik sobie mni z kims pomylili,ale niech tak zostanie zobaczymy reakcje

@konsul

Drogi Konsulu! To, co jest tu pisane jest prawdą. Na zaufanie firma nie zapracowała. A to co Zarząd tej firmy wyczynia z ludźmi woła o pomostę do nieba. I są na to wszystko dowody. Więc nie strasz tu nikogo :) bo Ciebie nikt się nie lęka. Twoje zachowania wyniesione ze Straży Granicznej na nikogo nie działają no chyba że mierżą. Na szacunek trzeba sobie zapracować a uwierz mi, że prędzej piekło zamarznie niż ktokolwiek kiedykolwiek cokolwiek dobrego o Tobie powie! Czołem!

krzys

Dochodzą mnie słuchy ,że odpowiednie służby wzieły sie za tych wyzyskiwaczy i oszustów ,ale to dopiero preludium jak to mówią szczęście trzeba dozowac .Słyszałem że Konsul biega na paluszkach przed inspektorem z PiPu.Pozdrowienia dla wszystkich skorumpowanych i przestraszonych nadchodzi dzien sądu ,tak że wasze grzeszki już niedługo ujrzą swiatło dzienne.Sledze to z najwiekszą przyjemnością.Pozdrawionka.

Dura lex, sed lex
@krzys

Drodzy forumowicze, mnie natomiast dochodzą słuchy że odpowiednie służby mają zająć się pewnymi osobami łamiącymi prawo na forum i nie tylko. Z tego co mi wiadomo nastąpiło złamanie przepisów kodeksu karnego z art.212. A konsekwencje jakie niesie złamanie tych przepisów są zawarte w ustawie z dnia 6 czerwca 1997 r., Dz.U.1997.88.553. Zapraszam zainteresowanych do lektury.

@krzys

Co prawda jestem byłym pracownikiem ale jestem ciekaw kto to jest ten konsul. Widzę że pan Krzyś jest dobrze zorientowany. Może mała podpowiedż ?.

Do Konsula

Drogi Panie! Przypominam, że zostałeś kierownikiem nie dlatego że uczciwie pracowałeś a dlatego, że mocno agażowałeś się w przepływ informacji między pracownikami a Dyrekcją - w skrócie donosiłeś i oczerniałeś. I gdyby nie odszedł Twój poprzednik w życiu Pani B.nie spojrzała by na ciebie jak na kierownika :) a może tak jak zapowiadałeś wykończyłeś przeciwników?

Dozór

Zarobki osób z dozoru to najniższa krajowa.Mało ciekawa praca.Pracowałam ponad 2 lata.Lepiej sprzątać i mieć po 8 godzinach spokój.

Anzelm B.

Nie mogę odpowiadać za Firmę.Ale jako jej prcownik mogę Ci odpowiedzieć, że masz raczej niewielkie szanse aby nadzorować osoby sprzątające. Tutaj potrzebna jest gruntowna wiedza dot. technik sprzątania, zastosowania maszyn i urządzeń ( zasady użycia małego i dużego "Roto", maszyna do krystalizacji posadzek, odkurzacz przemysłowy i użycie jego silników, "paty" i ich rodzaje, szczotki, pasty i proszki polerujące, oraz chemii ( np. użycie kwasów i polimerów oraz zasady ich użycia ). Wbrew pozorom to nie takie proste. Poza tym zarządzanie ludźmi, zwłaszcza niepełnosprawnymi, wymaga sporego doświadczenia i wiedzy dot. spraw socjalnych, chorób i ich sprzężeń, wreszcie umiejętności pedagogicznych, z psychologii - czasami psychiatrii. Firma płaci spore pieniądze osobom nadzorującym za tę wiedzę i umiejętności.

barbara

Witam, jak czytam te opnie to włosy mi się jeżą.A ja piszę jak jest w moim przypadku,na razie pracuję 4-mc.pracuje mi się bardzo dobrze,kierownika mam dobrego,jak również z tymi ludzmi co pracuje jest okj, wypłata jest na czas a nawet jest wcześniej.Dlatego moja opinia jest taka a nie inna.Pozdrawiam.

Kazimierz

Właśnie otrzymałem opinię mojej firmy, że wykonywałem pracę ( pracownikgospodarczy ) lekką. Nie życzę nikomu tak ciężkiej, pełnej wyziewów chemicznych, pracy. Na kolanach i kuczkach ze szpachlą w ręku; do 12 godzin dziennie. Przeklinam codziennie moją pracę; podobnie, jak wielu innych z brygad serwisowych. Na wysokości 10 m, na wysięgniku i drabinie, bez zabezpieczeń i w temperaturze znacznie przekraczającej 30 st. C. Woda do p[icia z kranu !

andropulos

Nie jestem pracownikiem tej firmy i nigdy nim nie byłem i nie będę ,mieszkam w sąsiedztwie przy ulicy P.Śląskich.Od wielu miesięcy firma raczy mnie migającym znakiem nazwy (na niebiesko) może jest to sposób na zwrócenie uwagi przyszłym pracownikom ale całonocne rozbłyski w oknach to nic przyjemnego.Jest też przyjemny piesek który przypomina o firmie swym odruchem Pawłowa witając przychodzących do pracy. Piesek pilnuje swego kojca ponieważ teren nie jest ogrodzony i biedaczysko nie może sobie pohasać obszczekując tylko przechodzących towarzyszy.Może moim wpisem zainteresowałem kogoś kto jest za te sprawy odpowiedzialny. pozdrawiam a wszystkim pracownikom życzę wytrwałości.

nicola

Firma ok tylko przełożony z Kwidzyna do niczego się nie nadaje(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o. - Jelenia Góra

Zakład Usług Gospodarczo-Socjalnych Antema Sp. z o.o.