Technico Facility Engineering Sp. z o.o.

Opinie o Technico Facility Engineering Sp. z o.o.

polaris 2011-02-17 06:37:16
nie pracowalem w technico ale wspolpracowalem z nimi, banda nie kompetentnych ludzi, prowadza projekt w ktorym sie gubia masakra informacje uzyskuje sie kilku zrodel technico i sa to ze soba sprzeczne informacje, lider projektu tak prowadzi zebrania ze inwestor dostaje pjany na pysku, jesli maja taki bajzel w biurach to mysle ze nie warto tam sie pchac.
XXX 2011-10-05 12:48:24
Firma Technico Facility Engineering składa się z podstępnych ludzi, którzy oszukują i wykorzystują wszystkich jak się da. Nie polecam tej firmy, ponieważ ich działania są nieuczciwe i pozbawione skrupułów.
Bator 2012-08-16 19:18:21
Przez pewien czas wspolpracowalem z firma Technico na jednej z budow prowadzonych w Warszawie. Spychologia, krętactwo, unikanie odpowiedzialności, kłamstwo, [usunięte przez moderatora] to tylko niektóre z cech którymi charakteryzują sie przedstawiciele firmy. Nie polecam...
GGG 2013-04-09 11:05:51
FIRMA TECHNICO ZATRUDNIA NA CZARNO SWOJCH NIEWOLNIKÓW CHORACY NA CZELE ZE SWOJMI GŁĄBAMI NIE PŁACA NA CZAS
hhjjk 2016-04-19 23:24:39
na chwilę obecną Technico Facility Engineering Sp. z o.o. nie rekrutuje
Zostaw swoją opinię o Technico Facility Engineering Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technico Facility Engineering Sp. z o.o.