Opinie o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polski Gaz S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polski Gaz S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Gaz S.A. w Warszawa

Jan

Dzień dobry, Czy to prawda, że Polski Gaz to spółka w której nie ma ani złotówki polskiego kapitału?

Nie

@Jan

nie znaczy, ze nie ma polskiego kapitału?

@Jan

Zadzwoń do firmy i zapytaj.

@Jan

Tak ' wszystko jest własnością firm z zagranicy

PH

Witam jakie sa aktualnie warunki na stanowisku przedstawiciela handlowego ? Średnie zarobki tereny narzędzia pracy itd ?

@PH

Przedstawiciel zarabia max.3 tys.na rękę z premią tylko na papierze gorzej niż osoba po podstawówce na produkcji...

@A

ja słyszałam, że poniżej 5 tys na rękę raczej się nie zdarza... koleżanka mi mówiła która tam ma znajomego...

@Ania

To nie jest prawdą...firma płaci grosze samą podstawę ....niektòrzy mają mniej niż 3 tys. Bo o premii mogą pomarzyć....nie polecam ....

@A

a jakie narzędzia pracy ? auto komputer itd ?

@PH

Odradzam pracę w tej firmie....

Ph

Rozwiń proszę myśl

X
@PH

Przedstawiciele zmienią się częściej niż pory roku...to o czymś świadczy

Valvex

Również odradzam mimo zmian dyrektorskich niewiele się zmieniło. Krążą plotki że na północy jest w miarę Ok

Xyz

Firma łamiące przepisy kodeksu prawa pracy oraz płacąca grosze.Pracownicy działu handlowego nie mają premii I mają być zmotywowani za 2 tys.podstawy do ciśnięcia zawyżonych planów. Typowa polska firma Janusza biznesu wykorzystująca pracownika który pracuje 12 h za 2 tys.....

Młynarz
@Xyz

Nikt nikogo chyba nie trzyma na siłę. Jeśli Pani/Panu nie pasuje praca - proszę ją zmienić.

Rafi
@Xyz

podobno dużo butli jest napełnianych bez legalizacji i to się ukrywa... informacja od klienta :-( - tak chyba nie można robić..?

qaz

bez przesady chyba nikt z pracownikow terenowych nie ma 2tys podstawy

Pracownik Biurowy

Punktualnie, rzeczowo, pytania z kompetencji twardych, test excel (trudny, dla mnie trochę mało czasu).Dostałem odpowiedź.

Dużo, doświadczenie zawodowe, wiedza, umiejętności,pytania behawioralne, częściowo otwarte.

Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Lipton

Jaka flota samochodowa obowiązuje w firmie i jakie są zasady jej użytkowania ? W amerigaz widziałem chewrolett

Cześć mam pytanie czy regionalny menadzer sprzedaży to jest takie samo stanowisko jak przedstawiciel handlowy czy stanowisko wyżej? Pytam ponieważ na stronie polski gaz pojawiło się ogłoszenie na menadżera a na stronie Pracuj.pl ogłoszenie na przedstawiciela handlowego.. chodzi o woj pomorskie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Polski Gaz S.A.?

Fibi

Wyjazdy- owszem za szlaban, ewentualnie z i do lasu. Imprezy- jasne że tak, np. codzienny kabaret w wykonaniu głównych aktorów, oddanych własnym ideą, czy pokazy władzy. Spotkania- jak najbardziej: na dywaniku u wielmożnego Pana dyrektora, u Pani z HR, która słucha i reżyseruje jak jej wygodnie. Polecam. W końcu wszystkiego trzeba spróbować:)

UUU
@Fibi

Arti odszedł i wpisy się skończyły :) , jaka szkoda, bo zawsze było coś ciekawego.

@UUU

W takim razie może Ty mógłbyś dodać wpis na temat warunków zatrudnienia w firmie. Ciekawi mnie na jakim poziomie jest wynagrodzenie i czy pracodawca oferuje system premiowy? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Szymon

Rozumiem, że na premie nie ma za bardzo po co tu liczyć?

@Szymon

Tak jak wcześniej pisałem w Sosnowcu dyrektor swoje a regulamin pracy swoje , czas najwyższy żeby tym całym bałaganem zajęły się odpowiednie służby.

Piernik
@Szymon

Z takim językiem czego ty oczekujesz? :D

;/
@wiem

Nie no premia będzie 30zl BRUTTO albo i mniej

INWRC
@;/

To weź się za robotę, a jak nie pasuje - odejdź.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Polski Gaz S.A.?

wiem

W oddziale w Sosnowcu wg uznania dyrektora

Czego system ????????????

@wiem

Według uznania lub raczej nie uznania

Niedoszły

Wprawdzie nie pracowałem ani minuty, może i dobrze, ale swoje spostrzeżenia już mam. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na PH, wiadomo gładka gadka i takie tam, kończymy mówi Pan odezwiemy się do Pana do końca tygodnia. Po niedzieli dzwonię odebrał ale bardzo zajęty nie ma czasu rozmawiać, we wtorek nie odbiera a w kolejne dni odpisuje SMS że oddzwonią. Przymusu nie ma wzięli innego kandydata, spoko ale czy nie stać ich na proste stwierdzenie Dziękujemy bierzemy kogoś innego, przeleciała mi koło nosa fajna praca gdzie indziej bo naiwny nie wierzyłem do końca w opinie o tej firmie, że z człowieka sobie nic nie robią. A sami zachowują się jak smarkacze .

Zbigniew
@Niedoszły

Wiele firm odzywa się tylko do kandydatów, którzy przeszli weryfikacje pozytywnie, niemniej jednak powinieneś dostać informację dotyczącą zatrudnienia. Napisz więcej szczegółów dotyczących rozmowy rekrutacyjnej. Czy była kilkuetapowa i trudna do przejścia?

Niedoszly
@Zbigniew

Wiem że niektóre firmy nie informują że wzięli kogoś innego ale tutaj na koniec rozmowy bylo zapewnienie że będzie informacja do końca tygodnia. Sama rekrutacja w porządku spotkanie w restauracji i rozmowa o rynku, konkurencji itp. A jak już dzwoniłem kilka razy to by Pan szanowny Rekruter choć napisał jedno zdanie że praca już nieaktualna, zamiast dziwnych wymówek " nie mam czasu" , " oddzwonię jutro"

aqq
@Niedoszly

to był dyrektor we własnej osobie

@Niedoszły

Nie masz czego żałować

@aqq

Jeżeli to był Sosnowiec to by się zgadzało , zero profesjonalizmu

Ciekawy

Czytałem, że kiedyś PG był w czołówce sprzedaży gazu w butlach. Czy to prawda i kto zarządzał i rozwijał rynek?

prawda
@Ciekawy

no i ciekawe czy ktoś napisze prawdę, kiedy to było i kto wtedy był dyrektorem ?

@Ciekawy

Pytanie co to jest czołówka sprzedaży gazu w Polsce.. 5 % rynku ? 10 % runku..? ... dzisiaj to chyba mają 30% sprzedaży z tego co w najlepszym momencie ( a może i mniej). Firma napełnia wszystkie butle jakie są na rynku, bez oznaczanie swoimi znakami na jej powierzchni (jedynie na foli piszą że napełniono w rozlewni PG) - czyli nie inwestuje za dużo. zawsze mnie ciekawiło jak to jest możliwe nazwać sobie firmę Polski Gaz gdzie nie ma chyba ani złotówki polskiego kapitału :-) - tylko w większości wschodni... tak samo jak gaz LPG który się w Polsce sprzedaje.

@prawda

Na pewno nie teraz. Jakieś trzy lata może trochę więcej. Obecny dyrektor jest raczej zadowolony że firma nie prosperuje tak jak dawniej , to tak jak by mu było na rękę.

Janusz i Grażyna

Firma szuka nowego przedstawiciela na małopolskie i Podkarpacie... Czy obecny został już zwolniony... Raczej nie... Ale firma (oddział w Sosnowcu) inaczej nie działa... Kierownikiem działu handlowego jest koleś który jest POPYCHADLEM dyrektora i pani dyrektor HR... kolejna porażka... Kolejne niepowodzenie działu HR i dyrektora z SOSNOWCA. pominę fakt, że jak masz własne zdanie i w stadzie wron nie kraczesz jak one to musisz się firmą pożegnać... Człowiek jest na urlopie i po nim go wyrzucą z firmy chociaż nie postępował tak jak mu kazali. Miał własne zdanie inne niż dyrektora nie chciał zwalniać... A rozwijać... Mało tego w firmie są procedury z których pani dyrektor HR rozlicza innych ale siebie z niej nie rozliczy. Wspomniany handlowiec został oceniony niezgodnie z obowiązującą procedura... Panie PREZESIE... kiedy Pan zacznie patrzeć trzeźwo na sytuację która ma miejsce w SOSNOWIECKIM oddziale...

Adrian
@Janusz i Grażyna

Skoro poszukiwany jest nowy pracownik na stanowisko przedstawiciela handlowego, to może mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia, które pracodawca na tym stanowisku oferuje? Przede wszystkim chciałbym znać podstawę wynagrodzenia. Mógłbyś to napisać?

@Adrian

Tyle co Ci POLSKI GAZ obiecał (a w szczególności dyrektor z wężem w kieszeni) to u nikogo tyle nie dostaniesz ???????? obiecają samochody, telefony, tablety, karty, wczasy, premie której nie zobaczysz. Odpowiadasz za logistykę, jakość, sprzedaż, pozyskiwanie klientów, marketing (czy coś ????????), rekrutację, rozliczanie magazynów i kierowców, audyty, inwentaryzacje, ściąganie pieniędzy od klientów... Generalnie będziesz od wszystkiego czyli... Od zbierania (usunięte przez administratora) ów od dyrektora... ????????

ar2r
@Stary Wyga

a pamiętacie jeszcze dyr Lepca? był jaki był, ale sprzedaż szla, Sosnowiec był zawsze na pierwszym miejscu i dużym plusie, samochodów, kierowców i magazynów było 5 razy więcej niż teraz. ciekawe z czego obecna sytuacja wynika?? i jaki jest plan na przyszłość osób rządzących w oddziale w Sosnowcu??

@ar2r

Jaka władza taka sprzedaż i obroty... Jak się nie dba o pracownika, gardzi się nim, (usunięte przez administratora) to się traci ludzi którym zależy na sprzedaży... Coraz więcej kierowców ma dosyć obecnych rządów i tego, że zabrania im się sprzedawać towar który logistyka upycha na magazynie. Taki wspaniały menadżer i taki piękny "bałagan" (czytaj to jak chcesz)

serious
@Stary Wyga

a w ogole to jest w tej firmie logistyka?

Stara Wyga
@serious

Zazwyczaj w każdej firmie mimo że są jakieś oddziały to schemat działania jest ten sam. Schemat oferowania, sprzedaży, windykacji, logistyki, reklamacji itp... Tu każdy oddział robi pod siebie by być najlepszym... Nie liczy się zespół liczę się JA!!! A najwięcej do powiedzenia odnośnie zasług i laurow które jak już są to dyrektora w SOSNOWCU. GDYBYM NIE JA TO... GDYBY NIE MOJE TELEFONY TO... GDYBYM CI NIE POMÓGŁ TO... GDYBYM NIE POJECHAŁ TAM I NIE POROZMAWIAL TO... Chłop nie zdaje sobie sprawy z tego że skoro jest na tak wysokim stanowisku menadzerskim to jest jak (usunięte przez administratora) OD SRANIA by pewne rzeczy pozałatwiać i pomóc w pewnych rzeczach gdzie handlowcy, administracja czy logistyka jest za "krótka"... Ale jak się wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma... Ludzie zapominają że Dyrektorami się bywa, a nie jest...

@Stara Wyga

Doceniam fakt, że bierzesz czynny udział w dyskusji o tym pracodawcy, jednak muszę Ci przypomnieć o jednym szczególe. Na forum GoWork.pl staramy się dbać o kulturalny język naszych wypowiedzi - proszę, żebyś o tym pamiętał. Jakiś czas temu padłu tu pytanie odnośnie podstawy wynagrodzenia w Polskim Gazie, ale nikt na nie nie odpowiedział. Może zatem to Ty powiesz nam coś konkretnego odnośnie zarobków w tym przedsiębiorstwie? Zachęcam Cię do tego.

głos ludu
@Stary Wyga

Ciągłe (usunięte przez administratora) Jaki Pan taki kram - przykład idzie z góry. Szkoda ludzi, którzy trafili do tej firmy z zamiarem normalnej pracy. Może czas aby kadra kierownicza przyznała się do nieudolności....

karol
@głos ludu

za pozno na takie przyznawanie sie, tu trzeba działań.

@karol

Kolejni pracownicy składają wypowiedzenia, w terenie brakuje kierowców, handlowców, na SNB ludzi do napełniania butli i załadunku a i do wywozu nie każdy chętny. PG traci rynek a dyrektor szyderczo się śmieje i czeka aż okręt zatonie. Kontrole w oddziale Sosnowiec jak nie PIP to UCS, UDT zaraz pewnie i prokurator wejdzie ???????????? szok!!!

@Walduś

Rotacja pracowników może mieć różne podłoże, więc nie należy generalizować. Wspominasz, że brakuje pracowników. Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/polski-gaz-s-a,7662 jest kilka ofert rekrutacyjnych w różnych lokalizacjach. Pracodawca oferuje możliwość rozwoju zawodowego i pakiet świadczeń socjalnych. Może mógłbyś napisać jak w rzeczywistości wyglądają te dodatki i czy to wysokość wynagrodzenia miedzy innymi wpływa na niską frekwencje przy naborze pracowników?

@Bronisław

Szkoda pisania... Na rozlewnie nawet już nie zamieszczają ogłoszeń... Biorą ludzi z łapanki choć mimo teorii dyrektora nie stoi przed szlabanem setka ludzi do pracy za takie pieniądze i z takim traktowaniem. O jakim pakiecie mówimy? Wczasy pod grusza? Zwrot raz na pół roku za sprzęt sportowy lub wydarzenie kulturowe w wysokości 190zl? Bo niestety innych nie ma... Jakie świadczenia socjalne ???????????? Brak prywatnej opieki, karty multisport... To żyje jeszcze KOMUNĄ ????????????????

@Walduś

Brak dodatkowych świadczeń nie wpływa zbyt motywująco. A kursy lub szkolenia dające nowe uprawnienia. Pracodawca je oferuje? To ważne, żeby można było się kształcić i pogłębiać wiedzę , bo to potem procentuje w przyszłości. Możesz odpowiedzieć?

@Bronisław

Widzę że nie czytasz ze zrozumieniem... Firma nie kształci, nie daje możliwości rozwoju. Jesteś na jednym stanowisku jak ci się nie podoba to dziękuję nie masz gdzie rozwinąć skrzydeł. Z zewnątrz zatrudniani są pracownicy na stanowiska o których pojęcia nie mają i jak zgadza im się hajs to będą robili to co Dyrektor im powie. Jak będą mieli swoje zdanie to stracą pracę. Nie ma tu możliwości rozwoju ????????????

BENEK
@Walduś

przecież nasz dyrektor jest unikatowy i nieomylny

@BENEK

Masz rację. Handlowcy nie są mu potrzebni bo wystarczy małpy nauczyć tego co handlowców i też będą jeździły po terenie ???????????? jak to sam powiedział... Gdyby nie dyrektor nie byłoby niczego ???????????? wszystko jest jego zasługa.

@Walduś

Szkoda że nie jesteś zadowolony z pracy w Polski Gaz... Jak myślisz, co musi się zmienić by sytuacja się poprawiła? Możesz mi podpowiedzieć jakiej pensji może oczekiwać osoba bez doświadczenia? Będę wdzięczny za odpowiedź.

@Bronisław

Jaka posada cię interesuje? Jeśli byś czytał że zrozumieniem to w każdym poście ludzie piszą że tak naprawdę "winę" za atmosferę itp ponoszą osoby zarządzające tym oddziałem czyli dyrektor oraz pani dyrektorka działu HR pani E.

Marzena
@Walduś

A Ty pracujesz w Polski Gaz S.A.? Jeśli tak, to zachęcam do podzielenia się opinią na temat tego miejsca pracy. Jeśli możesz, wyjaśnij, czym objawia się ta zła atmosfera w firmie.

Grażynka
@Marzena

Wywyższanie się dyrektora jest wręcz niesmaczne. Ciągłe plotki, wypytywania, knucie, szukanie sensacji przez Panią z HR powoduje że jeden patrzy na drugiego jak na wroga. Ogólnie albo bijesz brawo albo stajesz się wrogiem kadry kierowniczej. Brak możliwości rozwoju zawodowego, nie ma szkoleń, nie inwestuje się w pracowników przynajmniej nie w tych na niskich stanowiskach a jest ich większość.

Zbigniew
@Grażynka

Wspomniałaś o braku rozwoju pracowników na niższym szczeblu. Jaka jest droga zawodowa do awansu na wyższe stanowiska w Polskim Gazie?

janusz

A kto obecnie rządzi, kontroluje, decyduje, steruje i knuje - nadal Pani E z działu HR? Klika nadal działa, czy coś się zmieniło?

@janusz

nie się nie zmieniło, nadal knucie, plotki, zamknięte drzwi od pokoju zwierzeń i oczywiście kopanie pod tymi co się odzywają za dużo stara ekipa: trzy Panie i jeden Pan + kontroling

Sebastian
@anonymous

Powinni dostawać dodatkową premię za tak duży wkład pracy twórczej. Przypisywanie sobie wszelakich zasług to ich specjalność. W końcu tylko oni ciężko pracują a reszta nic nie robi.

seba
@Sebastian

O widzę że ktoś to również zauważył. Pytanie tylko gdzie jest góra. Nie widz tego co się dzieje, a będą kolejne zwolnienia jak nikt tego knucia i układów nie skróci. Prezesie nie chcesz tego widzieć?

MOKRY
@janusz

Tak trzymać kliko. Tępić oszołomów w las bo ja nie mam zamiaru za nich za..lać

Mario
@anonymous

O pokój zwierzen jak (usunięte przez administratora) za komuny lubudubu (usunięte przez administratora) wasza mac

buuu
@janusz

tuta nigdy nic sie nie zmieni. nigdy!

Edyta
@buuu

Pamiętaj, że na forum GoWork.pl najbardziej cenimy sobie te komentarze, które zawierają konkretne informacje o danym pracodawcy - w tym przypadku o Polskim Gazie. Dlatego byłoby na prawdę dobrze, jakbyś zechciał chociaż trochę rozwinąć swoją poprzednią myśl. Rozumiem, że jesteś pracownikiem tej firmy. Może zatem zaczniesz od opisania nam atutów tego pracy w niej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Stara Wyga

Witam wszystkich potencjalnych i byłych ale również i obecnych pracowników. Wielu z nich (mowa o byłych pracownikach) ma wiele racji w swoich wypowiedziach mogę się pod nimi podpisać obiema rękami i nogami. Niestety prawda (tu kieruje słowa do wszystkich przyszłych pracowników) jest taka, że oddziałem Sosnowiec zarządza osoba która wrzuca wszystkich pracowników do jednego wora i mierzy wszystkich własną miarą czyli miarą kłamców, oszustów i złodzieji. Człowiek, który ma węża w kieszeni, stara się okraść i oszukać pracownika z zarobionych uczciwie zgodnie z regulaminem pieniędzy. Boi się swoich pracowników stojąc nimi w 4 oczy, a najlepszą formą udzielania reprymendy (bo on jest niezastąpiony i wie lepiej) to rozmowa telefoniczna podczas której wychodzi mu słoma z butów. Zapomina również o bardzo ważnej zasadzie "GDZIE SIĘ PRACUJE TAM SIĘ PRZYRODZENIEM NIE WOJUJE" co może go już niebawem zgubić. Wraz z dyrektorem HR tuszują i zamiatają pod dywan każdą niewygodną dla nich sprawę (wypadki w pracy, mobbing, brak legalizacji butli, fałszowanie kart pracy, wiedza na temat popełnianych przestępstw skarbowych). To przykre ale tak jest, oczekuję się wyniku ale nie daje się narzędzi do jego uzyskania. Pan Żmudziński kompromituje się przed pracownikami w SNB, działach Administracji a przede wszystkim przed działem Sprzedaży. Jest bardzo niesłowny i niekonsekwentny w podejmowanych decyzjach. Gani a zapomina o chwale niu pracownika. Pani Ewa natomiast odnosi same porażki kadrowe. Większość z Koordynatorów Sprzedaży rezygnuje po tym jak blokowanie są że swobodą podejmowanych decyzji. Od 2017 do dziś jest to już 8 koordynator. PH na teren Kępna przez ostatni rok to już 3 osoba obecnie szukają nowego PH na ten teren. Brak umiejętności zachowania sie, stworzenia życzliwe, a nie zakłamanej atmosfery powoduje to, że ludzie mają dość i rezygnują z pracy albo zostają zmuszeni do rezygnacji. Firma ma niesamowity potencjał, ale niestety jest źle zarządzana w szczególności na wspomnianym oddziale w Sosnowcu.

@Stara Wyga

Przypominam Ci, że piszesz swoja opinię na publicznym forum Gowork.pl gdzie nie wolno nikogo obrażać, oskarżać, ani podawać danych osobowych innych osób. Reguluje to regulamin https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się do niego stosować. Czy inne osoby zatrudnione w firmie Polski Gaz mają podobne zdanie o warunkach pracy, czy zupełnie inne?

współpracownicy
@Stara Wyga

Panie (usunięte przez administratora), życzymy Panu samych sukcesów u kolejnego pracodawcy. Z pewnością szybko doceni Pana lojalność, trud i uczciwość, a szczególnie zaangażowanie. Pozdrawiamy - "byli już" Współpracownicy :)

szaramyszka123
@Stara Wyga

Utrata pracy w większości przypadków całkowicie łamie szyki, często destabilizuje sytuację materialną i najzwyczajniej boli bo bywa, iż przeszacowujemy swoją - przepraszam za określenie - "zajebistość". Takie wywody są zatem częste i po części zrozumiałe. Nie było, nie ma i nigdy nie będzie firmy, którą wszyscy wychwalać będą pod niebiosa. Jeśli w firmie widzę nieprawidłowości, coś mi nie pasuje, czy ktoś mnie okrada z pieniędzy, lub.....np nagrywa rozmowy :D - najzwyczajniej w świecie ją zmieniam. Rynek pracy oferuje spore możliwości, więc jeśli ktoś jest fenomenem, za który się uważa - pracę znajdzie bez problemu prawda? ....Pomijając kwestie uczciwości, efektYwności wykonywanej pracy itp... Pracownik na opinię o sobie z reguły pracuje sam. Bywa jednak, że przy ocenie takiej jednostki, brane są pod uwagę opinie osób pracujących na różnych stanowiskach (czasami na niższych). Tutaj już może niektórych boleć. Miłego dnia

@szaramyszka123

Masz rację jeśli chodzi o zwolnienia. To nie jest miłe doświadczenie. Co zadecydowało o rezygnacji z zatrudnienia? Przybliż atmosferę w pracy i relacje ze współpracownikami i przełożonym. Bardziej szczegółowe informacje będą bardzo cenne.

focus

Droga dojazdowa to dramat.2 km niesamowitych dziur.Na poligonie była lepsza droga.W ogłoszeniu o pracę zapewniają transport,niestety na rozmowie o pracę dowiedziałem się że dojazdy we własnym zakresie.Szkoda mi auta,bo musiałbym często zawieszenie remontować a zaproponowane wynagrodzenie nie jest adekwatne do poniesionych kosztów dojazdu i napraw.Potrzebna porządna terenówka albo pojazd gąsienicowy.Praca na dworze w ruchu ciągłym,czyli można z grafika robić w wekendy i w święta.

zet
@focus

w koncu ktos napisal prawde

X
@focus

Jak jeździsz plastikowym autem to na każdej drodze się rozsypie :D

podobno likwidują napełnianie butli w Ugoszczy i będa napełniac w Petroinwescie w Kornem. To prawda?

Mądrala

Może mniej dyskusji na temat zarządzania firma? Dobrze pracujesz dobrze zarabiasz to cała filozofia.

upos
@Mądrala

ta jasne

Łysy

Czy może ktoś z obecnie pracujących podzielić się opinią na temat pracy w Sosnowcu zwłaszcza w dziale napełniana ? Warunki atmosfera zarobki its ?? I co się stało z poprzednim koordynatorem bo widziałem że szukają nowego

Napełniacz
@Łysy

Dramat jak w całej tej firmie nie polecam

nick
@Napełniacz

tak bedzie dopoki bedzie kolesiostwo wsrod zarzadzajacych

PYTAJACY
@Łysy

a dlaczego A.p. nie jest koordynatorem stacji napełniania ? Przecież ma długi staż i duże doświadczenie w firmie.

Czy warto aplikowac na stanowisko monter sieci

Niespodzianka

o/Pomorski traci kontrakt na napełnianie. Nie wiadomo co dalej z rozlewnią....

@Niespodzianka

jestem klientem dosyć dużym myślę... to nie będzie napełniać tam swoich butli PG?

Niespodzianka
@Andrzej

Będzie napełniać, tylko czy dla PG będzie opłacalne utrzymanie rozlewni ...

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Gaz S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Gaz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Gaz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Gaz S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Gaz S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Gaz S.A. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Gaz S.A.