Opinie o ARW Focus w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ARW Focus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w ARW Focus o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARW Focus w Wrocław

Antosia Nowy wpis

Hej. Nie wiecie czasem czy można na spokojnie aplikować teraz na asystentkę działu handlowego? niby nie widzę ofert ale pojawiło się tutaj zaproszenie do słania CV. Jak wcześniej kogoś szukano to była przy tym opcja na prace na cały oraz na część etatu. Do dziś tak jest? Liczę jak na razie na połówkę

Chce do nich isc na pracownika produkcji, ale nie wiem, czy da rade jeszcze, bo ogłoszenie wygasło 11 wrzesnia. Już wszystkie wakaty zajęte? Ogólnie to napisali tez wtedy, ze praca jest w systemie dwuzmianowym/trzyzmianowym. Co to znaczy i jak to wygląda aktualnie? Że można wybrac czy po prostu czasem sie zdarza ta trzecia zmiana czy jak?

Joanna Nowy wpis

Proszę przysłać CV. Rekrutacja jest nadal otwarta.

Ktos Nowy wpis

Widzę w ogłoszeniu płacą 3600-3800 czy serio płacą najniższą krajowa na produkcji drukarni? Jeśli tak to nawet nie będę się zgłaszać i iść na rozmowę.

Jakie są opcje awansu wewnątrz firmy z posady Asystent/ka działu handlowego? Jest info o możliwościach rozwoju zawodowego i zastanawiam się, czy to chodzi właśnie o zyskanie lepsze posady wyższej czy też o szkoleniach, kursy itd.? Jak te rozwój tutaj wygląda?

@Monika

Mowa tu o szkoleniach wewnętrznych. Z posady Asystenta/ki można awansować na stanowisko handlowca,

@Joanna

A jest opcja wyboru działu jak sie jest taką asystentką? Jak bym chciała awansować np. do działu marketingu to jest szansa na to?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie ARW Focus padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik Produkcji.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Bielsko-Biała
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Dominika

Czego większego? Napisz po ludzku, to Ci nie usuną. Chce składać papiery na doradcę klienta, a z takich wpisów pomocy nie ma, bo w sumie nic nie napisałeś mimo, że dwa razy.

@Dominika

Prowadzimy rekrutację na stanowisko do obsługi klienta niemieckojęzycznego. Znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie jest wymagana. Proszę aplikować.

Kamil

Czy możecie w firmie dopłacić do multisportu?

oj

Hej, wiecie czy niedługo pojawi się jakieś ogłoszenie chociażby na przedstawiciela handlowego? Bardzo by mi pasowała taka praca, bo przecież oprócz podstawy zarobków zawsze jest jeszcze szansa na odpowiedne premie w tym zakresie.

tak

Joanna

Owszem, szukamy handlowców -wymagamy doświadczenia w sprzedaży i komunikatywnej znajomości j.angielskiego,niemieckiego lub francuskiego. Szukamy również pracowników do produkcji. Zainteresowanych pracą proszę się kontaktować z sekretariatem.

Kacha

Widziałam na facebooku, że szukają handlowca.

pomponek

ja nigdzie jeszcze nie znalazłem żeby awr focus poszukiwał teraz kogoś do pracy a właśnie trochę sie naszukałem. Myślicie że ta firma warta jest dobijania się tak do niej? szanują pracowników? w jakich granicach są pensje miesieczne? płacą na czas czy nie? sory ze tyle pytań ale mam mnóstwo dylematów

Teo

Osobiscie nie polecam angazu w tej firmie gdyz na kazdym kroku swego czasu chcieli wydymac kazdego pracownika min okradajac z skladek emerytalnych probojac obejsc przepis, na szczescie SKarbowka sie za nich wziela i posypali mi kare w setkach tysiacach :) A dla firm ktore chca byc ich podwykonawcami zapominjcie o kasie albo przygotujcie sie na bardzoooo dlugi czas splaty, na koniec co do P. (usunięte przez administratora) oszust jakis malo najpierw obiecuje ustala szczegoly a na koncu zmienia zasady i kreci taka jego natura. Docenia tylko swoich przydupaskow ktorzy mu przytakuja na kazdym kroku

cyderek

@hejter myślę, że w jakiś sposób może się to przekładać. Przecież lepiej, żeby szło niż żeby spadali na dno.. Nie wiem jak jest teraz ale pewnie było gorzej..

hejter

może i rzeczywiście mają jakiś rekordowy moment w swoim istnieniu, ale czy to się przekłada bezpośrednio na pracownika?

jarek

No co Wy gadacie, to czemu ARW Focus na swojej stronie chwali sie, że bije rekordy sprzedaży, ma 400% normy, nowa halę, zupełnie co innego.

Zgadzam się.. zalegają z kasą i ani rusz się nie kwapią.. [usunięte przez administratora]

podwykonawca

Potwierdzam, nie płaca podwykonawcom, już 2 lata nie moge sie doprosić o pieniądze. Żenada, odradzam współpracę z tą firmą.

"jestem z miasta" masz coś mądrego do powiedzenia czy tylko patrzysz jak się zmieniają literki? A może chcesz jeszcze kogoś obrazić? Dawaj, przecież wiesz, że przy każdym tępym wpisie możesz dodać ocenę 6 gwiazdek.

była pracowniczka

Na wstępie chciałabym zaznaczyć, że nie jestem autorem żadnej z powyższych wypowiedzi i zwłaszcza tej, która rozpętała tak wielką wojnę na tym portalu. Co prawda osoba, która to pisała miała dużo racji, tylko nie potrzebnie nazwała pewien "problem" po imieniu. Nie uważacie, że taka rozmowa o wew. problemach firmy na publicznym portalu jest delikatnie mówiąc nie na poziomie??? W dodatku sam szef osobiście się wypowiada o swoich byłych pracownikach i to w taki sposób, że uuuuuu - nie mam pytań!!! Oczywiście nikt nie jest idealny i każdy z nas popełnia jakieś błędy - tylko trzeba umieć je dostrzec i potraktować jako prawdziwą naukę na przyszłość. W moim przypadku tak się właśnie stało:-))))) Nie twierdzę, że byłam idealnym pracownikiem, ale nie pozwolę sobie na tego typu odzywki, ponieważ zbyt dużo serca i zdrowia włożyłam w tą firmę, żeby mnie teraz ktoś od nierobów i obiboków wyzywał. Przyznaję się jednak, że doświadczenie jakie posiadłam zawdzięczam właśnie Focusowi i za to szczerze Panie [usunięte przez administratora]dziękuję!!!!! Chciałabym też zaznaczyć, że swoje prywatne opinie, uwagi i bolączki przedstawiam osobom do których są one kierowane. Reszcie też tak radzę:-) i życzę wszystkiego dobrego! [usunięte przez administratora]

były pracownik - 2011-02-13 21:02:55 Nie zgadzam się z wami. W firmie Arw focus zawsze panowała wspaniała atmosfera a przede wszystkim w drukarni. Złą opinię wystawiają Ci których firma zwolniła bo do niczego się nie nadawali. Bardzo łatwo kogoś krytykować a trudno samemu cokolwiek zrobić. Serdecznie polecam tą firmę. DRUKARZ: co to za brednie dotyczące drukarni????? wspaniała atmosfera w drukarni??? JEST TO DOKŁADNE ZAPRZECZENIE PRADWDY !!!! niezły PR tylko szkoda że to tylko PR, DRUKARZU - NIGDY W ŻYCIU DO FOCUSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o ARW Focus - Wrocław

• Jak się pracuje w ARW Focus?

Zobacz opinie na temat firmy ARW Focus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ARW Focus
2.2/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Przy Torze 3
    51-521 Wrocław