Opinie o Jegger Sp. z o.o. w Gostyń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jegger Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Jegger Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jegger Sp. z o.o. w Gostyń

Marian

A po drugie Lokofoka to od lipca do końca roku nie było premi od momentu pójścia na urlop wszystko wokół drożało a ludzie 500 zł mniej w portfelu a wielki pan Jegger nowa chala, kostka, regały a ludzi jak zawsze miał gdzieś i ma cały czas oczywiście biorąc pod uwagę pseudo kierownika i tego dwulicowego pseudo koordynatora i parę innych osób które nagminnie donoszą to można się zgodzić że mają po 20% premi za donoszenie a reszta zwykłych ludzi która wykonuje swoje obowiązki i się stara później oczywiście zostaję (usunięte przez administratora) bo w tym zakładzie liczy się ten kto najwięcej mówi szefowi ten ma dużo pieniędzy pseudo szef który dorobił się na ludzkiej krzywdzie udając wielkiego pana powinien sam zakasać rękawy a nie robić z siebie nie wiadomo kogo

Lokofoka
@Marian

Hmm...zacznę od głupiego pytania albo i kilku. Umowę podpisywales,tak? Jakąś tam stawkę godzinową masz że podpisałeś w.w umowę tak? Jeśli możesz to powiedz mi/nam ile na tej umowie masz zapisane premii co miesięcznej ALBO corocznej podwyżki. Myślę że nie napiszesz żadnej kwoty dlatego że nie ma tam o tym wzmianki. I jeśli dobrze rozumiem to walczysz o premię i podwyżkę płacy której w sumie nie masz na umowie tak? Zgodziłeś się na wszystkie warunki zawarte w umowie a teraz masz żal że własnie takie wynagrodzenie dostajesz? Teraz pewnie napiszesz że szef Ci słownie obiecał...hoho Mi kiedyś też obiecano na gwiazdkę hulajnogę, kurczę niestety nie dostałem. PS. Pracuję kilka lat w firmie, wystarczy mi na utrzymanie siebie, żony imoich dzieci. Mówisz że jegger udaję wielkiego pana? Wszystko co piszę to moja własna opinia. Cześć

Montaż
@Marian

Po to są koperty by pracowników można robić jak się chce na szaro, dlatego wszystka kasa na stół ,kto za co I za ile .Wtedy będzie wiadomo czy kasa jest za pracę czy za fałszywe słodkości dla szefa .

Marian

Lokofoka na umowie 3800 za godzinę 18 zł za nadgodziny zwykła godzinówka za soboty 100 zł ludzie nie walczą o swoje prawa w firmach i w naszym kraju właśnie przez takich jak ty nic się nie zmieni a dlaczego? Bo jest Ci wygodnie i pewnie nie chcesz pieniędzy które prawnie ci się należą bo po co... lepiej żyć pracować i narzekać a tu pisać bzdury z takim podejściem to możesz startować do parti politycznej z resztą wiele razy sam narzekałeś że się zwalniasz i szukasz innej pracy jak zabrał szef premie to gadałeś coś z tym trzeba zrobić i co zrobiłeś pewnie wszedłeś głębiej tam gdzie słońce nie dochodzi przestań palić trawkę bo ci się mózg rasuje pozdrawiam

Szybki Bill

Dajcie sobie spokój z tą firma niby nie ma kasy na podwyżki a ostatnio kupił pgry i rama wielki biedak

Tadek
@Szybki Bill

no coś trzeba kupić bo nadmiar kasy może zawadzac. a ludzie zarobią na to za talerz zupy.

Lokofoka
@Szybki Bill

Widzę że cię piecze (usunięte przez administratora) że jeggerowi idzie dobrze a tobie wprost proporcjonalni(usunięte przez administratora) Ogarnij się chłopaku otwórz własną firmę i też kup "pgry i rama". Nie zazdrość, weź się za pracę. Ogólnie wiem kim jesteś internetowy trollu. Zapomniałeś zmienić ustawienia w swoim iPhonie... myśl!

Marian

Generalnie odradzam pracę w tym zakładzie brak premi jakichkolwiek dodatków ludzie nie dajcie się nabrać szef odklejony od rzeczywistości poza tym ma problem z alkoholem patrzy tylko w kamery i dzwoni do tzw. Kierownika że ludzie stoją i rozmawiają. Druga sprawa brat szefa przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu i stosuje (usunięte przez administratora)wśród pracowników tak samo jak zwany Jucha nikt z nim nie chce pracować konfident numer jeden i największy burak ze Szczecina ogólnie nie ma gorszej firmy w Gostyniu pozdrawiam serdecznie

Dominika
@Marian

A nie macie w firmie związków zawodowych, któe być może wynegocjowałyby lepsze warunki, wynagrodzenie? Brak premi i dodatków nie zachęca, szczególnie przy inflacji..

@Dominika

Firma sobie krzywdy nie zrobi, przy inflacji podniesie ceny ,klient zapłaci .Pracownikowi da to co musi ustawowo i powie ze to była podwyżka inflacyjna.Powie,że inflacja a nowe zakupy cały czas robi nawet takie które bezużyteczne stoją na pokaz ,by się chwalić czego to się niema.Kierownicy bez szacunku dla pracowników bez myślenia o konsekwencjach prawnych byle dziś. Dobrze ze są kontrole bo się na chwilę powstrzymają by później znów pokazać że zostali mianowani na psy gończe szefa ,szef umyje ręce od gnębienia w razie czego poniesie karę prawną kierownik.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jegger Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Czy w Jegger Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Tak. Była premia świąteczna i ciągłe pretensje leniwego koordynatora wobec wszystkich

@Anna

to zwracanie uwagi czego mogło dotyczyć tak w sumie? i jeśli chodzi o premie to przytoczysz na ile można było w tym roku tu liczyć?

Obserwator

Ściany do kierowników Gruby i drugi w pancernych okularach "Stępień posterunek 13"doprowadzicie do tego że pracownik który robi dobrą robotę się powiesi przestańcie!!!szef powinien wysłać was na szkolenie jak odnosić się do pracowników i nie prowokować.

Pracownik z biura

Kpina z pracowników

Katarzyna
@Pracownik z biura

Z jakiego powodu, co się dzieje? Szukam czegoś o nich także jak cos poważnego jest nie tak to chce wiedzieć

mario
@Pracownik z biura

bo tak jest jak zostaniesz tam pracownikiem to będziesz (usunięte przez administratora)

@mario

kim się zostaje tutaj ostateczne? ogólnie kiedyś narzekali tak na warunki a teraz coś ucichło. jest lepiej i dlatego? coś się zmieniło?

@Joanna

Traktowanie pracowników się zmieniło, na gorsze. Ludzie zaczynają widzieć i słyszeć co się dzieje..... Masowe zwolnienia pod byle pretekstem szefostwo już tylko pieniądze interesuje.na dole samowolka i nikomu sie już nie chce na górze wszyscy zastraszani przez kurdypla. Firma upadnie szybciej niż myślicie przez takie traktowanie oddanych pracowników. Znajomości wszedzie i obiecanki a z tego nic niewychodzi. Tylko blisko szefa lizusy majom dobrze i tak było i tak będzie. Jak słyszałem o aż tak różnych stawkach pracowników na tym samym stanowisku to się za glowe złapałem. Jak sobie nie wywalczysz to beda z ciebie zdzierac ile beda mogli. O szacunku nie ma co wspominac, wystarczy posluchac co mowi o swoich pracownikach blondyna z salonu i mały z góry, gorzej o ludziach sie wypowiadac niemożna.

@Jowisz

Dużo tu prawdy. _______________ Blondyna z salonu? Mały z góry? Nie wiem jak to zrozumieć? Jakaś podpowiedź?

@Jowisz

Jesteś w stanie przytoczyć te stawki skoro aż takie różnice podobno są? Po ile wynoszą i za co w zasadzie?

@Joanna

Nie musisz nic umieć. Jesteś w każdą sobotę i masz stawkę jak nikt

Mateusz

Po opiniach właśnie zrezygnowałem z zakupu zabudowy tego producenta, jeśli tak traktuję się ludzi to dziękuję.

Pila

Koledzy z pracy uwaga uwaga (gajowy pegazus totolotek ) łazi po chwali obserwuje zapisuje kto co robi ile stoi ile jest w kiblu i kapuje staremu precz z konfidentami w tej firmie trzeba mu umilić pracę jakieś pomysly

Gajowyyyyy!!!
@Pila

Zgadzam się z wypowiedzią kolegi "Piła".Pegazus nie robi już teraz zupełnie nic tylko ręce w kieszeniach trzymie .Nigdy nic wielkiego nie robił a teraz ludzi obserwuję i kabluje a sam jak szefa nie było to tylko u Leszka siedział i kartki Mu znosił!!!

Grzegorz
@Gajowyyyyy!!!

Weźcie się za robotę

Długoletni
@Grzegorz

Już nie tacy koledzy wodza byli, nie ma po nich śladu. A byli najlepsi

@Grzegorz

"weźcie się za robotę" Grzegorzu zacznij od siebie, Twój wpis jest z soboty o godzinie 10.16 byłeś w ten dzień w pracy i co nie pracowałeś o tej godzinie? Przerwy nie ma o tej godziny to co Ty robiłeś? W telefonie siedziałeś?forum przeglądasz i wpisy robisz no to 500 musisz oddać . Sam na siedzie też kapujesz czy tylko na innych?

Joanna

Ale żeś to człowieku wyszerlokował genialnie. :o I co doniesiesz takie coś do szefa?

góra

A co na kamerach podglondacie pisze prawdę

Cały Grzegorz :)

Damian Sz

Nie polecam pracy w tej firmie ponieważ pewien jegomość zablokuje cały przejazd pomiedzy halami i nie idzie przejechać z kabina (Oni są poj€bani) Pozdrawiam

Poseł
@Damian Sz

Nie no cały nie jest zastawiony przecież masz 1 metr zostawiony o co beczysz

@Poseł

A kto to niby przejazd zastawia i czym?

sadek

z tego co dowiedziałem sie jak wygląda praca w tej niby firmie to jestem w szoku i nawet nie pomysle ze by kiedykolwiek tam isc to poprostu (usunięte przez administratora) bez zadnych praw ludzi traktuje sie tam jak smieci szef nie przejdzie zeby komus nie dogadac wypłaty jak sie chce o nadgodzinach zapomnij choc nawet za nie nie płaci poprostu jeden wielki (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy

Katarzyna
@sadek

Co, jak to?? To co tam się robi? Weź powiedz bo ja niestety nie mam się skąd dowiedzieć takich szczegółów, tutaj wszyscy jakoś mało piszą

Bezimienny
@Katarzyna

Praca jak praca szef jak ma dzien to jest miły jak nie to drze jape bez powodu. Kierownictwo z przypadku bez wiedzy branzowej. Jeden to tylko potrafi auta przestawiać a i tak to spie.doli i zastawi przejazd że nawet przejść się nie da. Największy but na firmie a zachowuje się jakby był ważniejszy od szefa

Marzena
@Bezimienny

A wypłaty? Czemu sadek pisze że wypłaty jak się chce? Opóźniają je?

@Bezimienny

Święta prawda

Grzegorz

Nie polecam pracy w tej firmie

Kamila

A jakieś argumenty?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Jegger Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Tak telefon stacjonarny na każdym stanowisku.

Cała hala

A wy myślicie że na kontenerach mamy lepiej?? Jeden przez drugiego nie wiem co chcecie tym pokazać. To jest słabe

Rocky
@Cała hala

Jest nie za wesoło, grubego też nie lubią. Ponoć donosi ale to nie wszystmo

Weronika
@Rocky

A czemu ,,grubego'' nie lubią? Te donoszenie to mu się jakoś opłaca?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Jegger Sp. z o.o.?

Zapomnij o jakimkolwiek awansie, no chyba że masz znajomości to co innego. Odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Jak dobrze wejdziesz w (usunięte przez administratora) to coś z tego może będzie na jakiś czas

Tak są wielkie. Np z Piły od razu można do biura

Czy w Jegger Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pegazus

Na święta to co najwyżej można nie dostać wolnego

Stefan Ge
@Pegazus

Szczerze to non stop dają koperty. Święta nie Święta nie wiadomo za co a oni dają i dają

@Stefan Ge

Ale z opłatkiem i śliczną kartką czy dodatkowym "wkładem"? ;)

Witam. Mam pytanie ile może zarobić nowy pracownik w tej firmie

Jahu
@Adam

Tyle co kierowca międzynarodowy

@Jahu

Tzn? Jakie to teraz stawki są dla nich na dzień dzisiejszy?

The nitro

Jaka atmosfera w firmie i zarobki ?

Jak (usunięte przez administratora) kolegów to że zwykłego pracownika z piły trafisz na zastępcę kierownika lektko w tej firmie nie jest i nie będzie z (usunięte przez administratora)

Gajowy
@Anonim

Letko nie będzie

@Gajowy

Rozumiem, że wciąż u nich pracujesz? To w sumie po co to robisz, skoro tak "letko" nie jest. xd Brak alternatyw?

Agtv

Posła dać na piłę. Morze tam mu lepiej pujdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Jegger Sp. z o.o. - Gostyń

• Jak się pracuje w Jegger Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jegger Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jegger Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jegger Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Poznańska 117A
    63-800 Gostyń